5773
  • RJoco
    #4573
    Jujj, ezt nézni is rossz volt. Szerencsére időnként elbóbiskoltam :D
  • RJoco
    #4572
    De rég is volt, mikor valós időben nyúlkáltam egy játékban?
    Még Amigán volt. A memóriában megkerestem a futó játékot, majd a pénzemet átírtam végtelenre. Aztán elmentettem. És onnan kezdve nem volt pénz gondom. Ez így kőkemény csalás volt, de kit érdekelt? Volt vagy 20 évvel ezelőtt. Szeretem mikor teljhatalmam van és önfeledten zúzhatok.

    A videódat majd meglesem, de, ha most küldted fel, akkor gondolom még csak 360p. Az meg 4K-s TV-n nagyon gáz.
    Tévedtem, már 4K.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2023.02.19. 18:58:38
  • Jóózsf István #4571
    Biztos, hogy egy hiba!
    De ennél többre nem is tartom. Engem nem zavar. Piros drejdel pörgettyű a természetben? Ki nem szarja le?!?!? :-)

    Jocó!
    A minap én is elgondolkodtam azon, hogy szerezni kellene egy szerkesztőt, amivel valós időben tudom babrálni a járműveket. És ezt picit tovább gondolva, kellene egy olyan is amivel 3D modelleket lehet alkotni. Ugyan nincs alkotói vénám, de kijavítani mások nemtörődömségét kiválóan tudom! Csak az apró bosszantó marhaságokra mennék rá. Meg esetleg gyártanék is olyan bicajokat, ahol valóban csak a vezetés élményére kellene gondolni. Most is ezt teszem, de meg vannak kötve a kezeim.
    Van egy mod, aminek már másodszor futottam neki, de mindkét esetben kudarcba fulladt a próbálkozásom. A kedvenc csaló pótkocsimnak túl alacsony a majomfogója ez a sivatagos pályán szépen látszott is a jármű mozgásán. Állandóan leért és megakasztotta a szerelvényt.
    Ennek egy ellenszere van; Azon túl, hogy belenyúlok a magába a pót objektumba és kiveszem a "hitboxból" a majomfogót. Erre nem vagyok ebben a pillanatban alkalmas, de várjuk ki a végét.
    A másik és számomra immár tényleg az egyetlen, hogy megemelem a pót futóművét. Épp csak annyira, hogy húszból csak 5-6-szor akadjon le. Igen ám, de így a LETÁMASZTOTT pótnak az eleje lejjebb kerül és ennél a pótnál már gyárilag is kritikusan alacsonyan van. "Nem tesz semmit!" gondolnánk, "Emeljük meg a kitámasztó lábat is!" Azt meglehet? Kérdezhetnétek. "Persze!" CSAK NEM ENNÉL A PÓTNÁL! Ugyanis hiába módosítom az értékeket, valószínűleg a talp úgy van megkreálva, hogy ha eléri a maximális kinyúlást, akkor tovább, ha a fejem tetejére állok sem hajlandó menni. Így nem is emeli meg a pót elejét. Minden másik gyári pótnál simán megoldom. Sőt, van aki megtette helyettem. Onnan tudom, hogy melyik érték az, ami ehhez a művelethez tartozik!

    De nem ezért jöttem.
    Hanem mert ezt a felvételt azért indítottam el mert tudtam, hogy ordenáré szívás lesz! És lőn!

    Továbbá azért is eltördelném néhány ujját a tisztelt játékfejlesztő közösségnek, amiért ilyen kamerakezelést fostak ide nekünk. Ugyanis nem feltétlenül én vagyok az a degenerált, aki így rángatja a kamerát! (Persze! Szoktam én is!)
    Attól már többször is agyvérzést kaptam, hogy a kamera minden esetben a három alap tengelyt veszi figyelembe. Tehát; Neki a vízszintes sík az ALAP! Ha a szerencsétlen jármű függőlegesen áll az orrán, vagy a farán, akkor is! Tegye már fel a kezét, az akit ez még nem akasztott ki!
  • Oldgamer
    #4570
    Tudod mióta nincsen abszolút szaggatás nálam? Mióta megvettem az új tévémet, ezt a komoly LG-t! Előtte valóban bizonyos napszakoknál, vagy fixen egyes pályaszakaszoknál minden esetben beszaggatott a játék. Sokszor csak a kilépés a game-ből segített ezen. Nos, az új tv-m óta olyan atomstabil a futása a játéknak ( 120 Hz tv ) hogy az valami csoda, még nagyon gyors kameramozgásnál is reccenestelen a grafika. Írtam, a trumotion-t kellett kikapcsolni ehhez.
    Amit említesz a piros téglatestek a rajtuk lévő fehér felkiáltójellel, azt én is tapasztaltam a Village pálya esetében. Azóta egyet sem, más mapokon nyomulok. Nálam akkor nőttek ki a földből, több is akár egymás mellett, mikor olyan fák mellett haladtam el, melyeken megakadt a járművem. Egyfajta figyelmeztetést szolgáltak. Ott is maradtak míg játékban voltam, nem tűntek el. Nem zavartak, de művivé vált számomra ez az egész. Lehet bizonyos modderek alkották így a saját pàlyájukat? Mert én nem kapcsoltam be ilyen funkciót ( hudot ) az biztos.
  • RJoco
    #4569
    Általában csak gyári járművek paramétereit lehet módosítgatni vagy van lehetőség 3D terv alapján egyedi járművet is készíteni?
    Csak úgy átfutott a fejemen, hogy miért is nincs egy lánctalpas járgány sem. Legalábbis én még nem találkoztam vele.

    Sokszor hívjuk szimulátornak, bár szerintem ez erőteljesen árkád. Főleg tuningolt mod járművekkel. A gyáriakkal csak az jön ki, hogy ez mennyire nem szimulál semmit.
  • Jóózsf István #4568
    Csak találgatni tudok:
    Olyan pályán játszom, ami régi de a PTS 21.3-on (9. fázis bétája) Lehetnek eltérések amiket nem tud kezelni a játék grafikailag. Ilyenkor rakja ki ezeket a jelzéseket. Jobb mint ha kifagyna! :-)

    Az amit a nagy daruk kitámasztóival műveltek a gyári fejlesztők, enyhén szólva is felháborító.
    De amit használtam abba is bele kellett nyúlnom, mert bár az van ráírva, hogy 25 TONNA, de annál a mini daruim is többet tudtak. Meg kellett emelnem a tömeg értékeket, hogy többet tudjon emelni. A tappancsait is meghosszabbítottam, mert azon az autón nem értek le a földig. :-)

    És egy alap törvény a játéknál, ahogy fejtegettétek: SnowRunner térábrázolás: NULLAegészSEHÁNY
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.02.19. 09:06:39
  • RJoco
    #4567
    Azok a piros alapon fehér felkiáltójelek mik? Még sosem láttam ilyet a játékban.

    A készítők miért nem tudnak olyan normális darut betenni, mint amit te is használtál?
    Ez zavar talán a legjobban a gyári cuccokban, hogy nem igazították a terephez őket. Márpedig az élet úgy működik, hogy célnak megfelelően módosítunk és nem szenvedünk annyit.
    A gyári nagy daru támasztói olyan szinten kinyúlnak és lent vannak, hogy terepen az akad el legelőször.
  • RJoco
    #4566
    Akkor nézd meg az előző hsz-em nyomán, az emlegetett videó végét.
    István PC-n játszik és mégis úgy borult, mintha nem látta volna, hogy az ott nem egyenes.
    Nálunk is gáz a sötétben vezetni. Sokszor nem is szeretem. A semmiből előtűnő farönkökről ódákat mesélhetnék. És az hagyján, de egyes cserépedények még berakták kis bozótokba, hogy csak akkor tűnjenek fel, hogy ott vannak, mikor már késő. És ezt fényes nappal is csinálják, nem csak a vaksötét éjszakában. Úgyhogy az éjszaka PC-n sem jó. Ha olyan a pálya vagy épp nincs kedvem éjszaka menni, akkor egyszerűen átlövöm nappalra. Ez éppen, hogy növeli az élvezeti faktort, és csökkenti a káromkodási és ALT+F4 faktort. Az utóbbit akkor is használom, ha egyszerűen felhúz. Ennél az a durvább, ha a power gombot használom a PC-n, mikor fut egy játék. Ilyen szerencsére ritkán van. De PS-en meg igencsak gyakran nyomom a PS gombot és választom a kikapcsolást futó játéknál.
    És akkor van még egy gond PC-n, nem tudom, hogy ez PS-en jelentkezik e. Ez a napnyugta és napkelte. Főleg az előbbinél nagyon gyakran képes beszaggatni a játék. Nem tudom, lehet, hogy a folyamatosan változó árnyékok és a kamera mozgása nem tesz jót a motornak. Vagy a tükör működése. Vagy akármi más. Olyan szinten visszavettem a grafikát, hogy szégyen és gyalázat. A 4080-on gyakran nem megy a venti, mert nincs kihasználva a GPU és nem melegszik annyira. De így mintha nem lenne gond.
    Emellett, ha jön valami frissítés, akkor 5-15 percig szaggat a játék, míg legenerálja a textúrákat.
    PS-en elvileg ilyen nincs, mert ott megkaphatják a játékosok egy egyszerű frissítéssel. És talán eleve nem frissítik olyan gyakran a PS-t vagy a játékot.
  • RJoco
    #4565
    Láttalak már borulni és rakományt leejteni is.
    De nem ilyen egyszerű rakománynál. Egy ilyet csukott szemmel simán elviszel, de itt nem tudom, hányszor leesett. olyan sokszor.
    Az meg, hogy egy sima utánfutóval, egyszerűen megrakva így felborulj a végén, egyszerűen hihetetlen. Nem is értem.

    Az új videóid még nem láttam.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2023.02.18. 19:37:46
  • Oldgamer
    #4564
    Pedig hidd el, konzoloknál nagyon le lett egyszerűsítve a grafika a pc-hez képest, sok panasz is volt rá!
    - a kocsi előtt spontán kirajzolódó tárgyak növények
    - a látótávolság drasztikus csökkentése, a fátyolos homály állandósága
    - a map megjelenítésének részletessége konkrétan ps 2-es kategória
    Most hogy komolyabb tv-t vettem nem régen javult a képminőség, de a pc-t közel sem éri el.
    Igen, szoktam fények tekintetében tuningolni kocsikat. A gond az, ho gy az út domborulatait, egyenlőtlenségeit alig lehet észrevenni, ezért nem szeretek sötétben haladni.
  • Jóózsf István #4563
    Mert felborultam, vagy mert dobtam azt a pályát, vagy mert még csak most dobtam azt a béna kis pályát?

    Más:
    Ír egy feladatot, hogy egy négy helyszínes régió, ami nem körbejárható, egyik végéből vigyünk el egy járművet a másik végébe. VÉGIG AUTÓPÁLYÁN! Ha erre egy százaléknál nagyobb igény van. akkor nem akarok ezen a bolygón élni.

    Megint más, de mégsem. (Ez a fentebb említett küldetés vége. Természetesen befejezhettem volna végig aszfalton.)
    Egy mod jármű húz egy mod pótkocsit, amin egy módosított jármű van. Kontroller, bizsus kerék és még ki tudja mi. CSAK MEGSZÜLETNEM VOLT NEHÉZ!!!
    Ja igen és a modokon is módosítottam. Még a darun is! Azért olyan könnyű lejönni ezzel a szerelvénnyel és rakománnyal azon a kis lankán. :-)
    Jóva' nem polírozom magam. Utáltok már így is eléggé!
  • RJoco
    #4562
    Lámpát ugye szoktál kapcsolni?
    Nameg a gépek elejét is fel lehet tuningolni extra lámpákkal és akkor lesz ám világos a kocsi előtt.
    Amúgy érdekes amit írsz. A színtónusnak annyit nem szabadna változnia. Emellett nem hiszem, hogy a grafikai részét annyira másképp csinálták volna meg konzolra, mint pc-re. De még nem láttam, nincs meg. És sajnos a Premium csomagba sem került bele.
  • Oldgamer
    #4561
    Igen lehet, de a nappali fényviszonyok is változnak emiatt, főleg a színtónus. Nem lesz túl élethű a növényvilág színezete, ez zavar. Tv-n is lehet állítani az én esetemben egyébként. Azért köszi a tippet.
    Szerencsére az automata mentés eddig nem okozott túl nagy problémát nekem.
  • RJoco
    #4560
    Nem tudom, hogy te ki vagy, de mit csináltál Istvánnal?
  • Jóózsf István #4559
    Csodálom, hogy eddig húzta. Már az első órában elhatároztam, hogy kukázom.
  • RJoco
    #4558
    PC-n sem lehet manuálisan menteni. De nekünk van ALT+F4-ünk.
    A gamma értéket kellene állítanod és akkor lehet, hogy látnál sötétben is. Gamma értéket PS-en is lehet állítani.
  • Oldgamer
    #4557
    Egyetértek amit írtál, teljes mértékben!

    Egyben nem, ez pedig a hard mód. Ha normál játékmeneten űzzük a játékot, de nam használunk mod járgányokat, nem teleportálunk sohasem ( számomra ez csalás ) illetve nem mentünk manuálisan ( konzoloknál nem is lehet ) akkor azért ember legyen a talpán, aki végigvisz egyes térképeket izzadás/káromkodás nélkül. Maga a hard mód izgalmas, viszont én amiatt nem tolom ezen, mert az esti időszakokat nem lehet átpörgetni, csakis emiatt. Konzoloknál külső nézet sötétben egyenlő a vakon vezetéssel. Meg számomra a lényegét veszíti el a játék ami a láttatást jelenti. Akik így játsszák, azokat csak tisztelni tudom, mármint belső nézetben! Irtózatosan nehéz.
  • eta32 #4556
    "Engem szerencsére nem kötnek azok a békjók, amiket te magadnak állítottál fel önként. Én bármikor összepakolhatom a brigádot és költözhetek másik pályára mindenféle következmény nélkül."
    Engem sem kötnek , de mivel az első karrieremben (akkor még nem volt Hard mod a játékban) annyira kihívás nélkülinek éreztem és kezdett uncsi lenni a játék menet ,hogy ahogy a játékba bele került ,inkább kezdtem másikat hard modban ,mint hogy unatkozzak kihívások nélkül....
    Ha úgy szeretnék játszani én is megtenném , a régi karrierbe vissza térhetek bármikor,de nem fogok.
    Van akinek az jön be hogy modokkal ,tökön-babon keresztül vágtat büntetlenül,soha ki nem fogyó üzemanyaggal stb....
    Én is felhasználom a játék adta ingyen üzemanyagot még hard modban is ha már benne van alapból a játékban....
    De így is kell nem keveset költenem benyára,de pont az a szint ami nekem megfelelő számomra,ez által nem érzem sem békjónak sem sanyargatásnak....
    Pl: a Mudrunnerben volt olyan Mod pálya amit én is csak mod gépekkel toltam ,mert olyan helyekre kellett szállítani fát hogy az alapokkal amik az adott maphoz voltak ,nem nagyon volt teljesíthető vagy csak kín keservesen....még mod gépekkel is küzdelmes volt.
    Így aztán volt benne kihívás azokban a mapokban,ja meg a MR-ben manuális (pedálos) kuplunggal váltottam minden sebességet,mert a hard mod ott tényleg az volt....pl. minden rossz váltás kuplungolás rossz megválasztása,komoly károkat okozott,stb...
    Sok videót megnéztem anno de nagyon kevesen tolták így anno azt a játékot is....
    De ilyen ez a játék van aki így van aki amúgy játssza neki, neki az ép megfelelő kihívást és élvezeti faktort ki-felhasználva.
    Számomra ez a játék hard nélkül tömény unalom,csak bohóckodás,nem véletlenül hagytam azt a karriert pedig nem kevés időt toltam bele abba sem.....
    Nyilván a hard mod sem tesz akkora nagy kihívást itt az SR-ben, mint anno a MR-ben de azért,aki így tolja az tudja miről beszélek....
  • Oldgamer
    #4555
    Pontosan emiatt csípjük összességében ezt a játékot. :)

    Egyébként mostanra ismerjük annyira ezt a game-et, hogy valamilyen szinten egyes anomáliákat ki tudunk kerülni, vagy együtt tudunk " élni " velük. Irjátok, hogy hiba itt-ott, elakadás stb. Igen. Képzeljétek el a konzolosok arcát mikor bugba futnak/ragadnak. Nincs ám mentés! Szóval vannak kihívások rendesen. :)
  • Jóózsf István #4554
    Majomnkodni attól még lehet rajta.
  • RJoco
    #4553
    Amíg nem jönnek ezek a bugok, addig én élvezem a játékot.
    Szerencsére csak egyszer fordult elő, hogy a kerék nem oda került, ahova kellett volna. És ez tömör földanyagnál fordult elő, nem valami vékonyka facuccon. És sikerült kiszedni visszaállítás nélkül. Mondjuk most a nem felcsatolható földműves eszköz kicsit lelombozó, de van még más feladatom, mielőtt visszatérnék erre.
    Azért vettem meg, mert nem vagyok normális és alapvetően tetszik a játék. Emellett kíváncsi vagyok rá és majd tolni akarom.
    Engem szerencsére nem kötnek azok a békjók, amiket te magadnak állítottál fel önként. Én bármikor összepakolhatom a brigádot és költözhetek másik pályára mindenféle következmény nélkül.
  • eta32 #4552
    Én se személyeskedésből írom de ,hol olvastad az előző hsz-ban hogy én ezt így élvezem.?????
    "De szerencsére pozitívan állok hozzá,mert különben már rég dobtam volna ezt a játékot...."
    Ha játszani akarok a játékkal ,akkor tetszik vagy nem el kell fogadnom ezeket a bosszantó anomáliákat bugokat,de ettől még számomra szórakoztató a játék nincs olyan nagy játék menet törő gond,hogy nem tolnám vele mikor épp olyanom van....
    Nos csak halkan súgom meg neked hogy,én veled ellentétben nem vettem meg a köv.évadot, akkor miért is vetted meg????
    " a sok "hülye" pénzt ad ezért."
    Engem sem vág vagy vágna földhöz a köv. évad megvétele de egyenlőre nem látok benne semmi olyat ami miatt szaladnom kellene a kasszához,no meg All. szinten, kb. 56%-on vagyok így bőven van mit tolnom a következő hónapokban...
  • RJoco
    #4551
    Ha te ezt így élvezed, akkor jó.
    Amúgy csak a kiadónak szerencse, hogy a sok "hülye" pénzt ad ezért. Itt most nehogy félre értsd, nem személyeskedés, a következő "évadra" már befizettem, pedig sehol sincs. Remélem gyógyszerre költik...
    Van telefonos verzió. Annyira, de annyira kipróbálnám. Viszont elkérnek érte vagy 6€-t. Na nem mintha ez vágna földhöz, vagy hiányozna bárhonnan is. Egyszerűen nem érdemlik meg, az alapján, amilyen silány terméket gyártanak PC-re.
  • eta32 #4550
    "Szégyen és gyalázat! 2023 és még mindig a textúrán átesés gondjával küzdenek a játékok."
    Még ha csak azzal lenne a gond.
    Aki kormival kontrollerrel és egér kombóval tolja az tudja miről is beszélek már a játék megjelenése óta meglévő BUG halmazzal ,kell mindig szembesülni,és azóta csak gyűlik egyre több a készítők gondoskodnak róla hogy újabbakat kreáljanak ,pl. amiket féléve vagy korábban már kijavítottak ,de úgy gondolják hogy szivassuk már ezt a réteget ne unatkozzon....
    De szerencsére pozitívan állok hozzá,mert különben már rég dobtam volna ezt a játékot....
  • Jóózsf István #4549
    Nem. Nem gyermekeknek készült, de gyermeteg és kidolgozatlan pálya. Endy kedvéért "bizsu" nélkül!
    Kár, hogy ezt a GMC-t is elnagyolták a fejlesztők. Mert, bár lehet darut és platót tenni rá és utána pótkocsit kötni, de így összeér a kettő. Viszont, ha az ember rendelkezik egy csepp sütnivalóval, és némi xml szerkesztési tapasztalattal, akkor össze tudja zömíteni a járművet, hogy hunyorogva elfogadható legyen a látvány. Plusz egy kis esztétikai hiba ellenében hátrébb lehet tenni a pót csatlakoztatási pontot. (A dejóban nem a zömített verzió van. Az ez! Előrébb van tolva a kipufogó, a daru és a plató is. Kb 40 centit nyertem vele. Nem elég, de sokkal jobb.
    Hogy megéri-e? A franc tudja. Nem egy combos jármű, de ezen is lehet segíteni. Viszont pofás! Nekem mindig is tetszett, de olyan nyeszlet érzésem volt vele szemben.

    Honnan tudom, hogy negyven centi? Mert a fejlesztők sem teljesen hülyék. Nem szívatják magukat feleslegesen. Az xml-ekben lévő értékek a valóságban előforduló értékek 10-el osztható - szorozható arányú értékei. A tömegeknél egy az egyben kilót használnak. Itt meg ugye a koordináták vannak, amit ugye a jármű kellős közepén lévő "0" pont köré kell képzelni. Ha egy nagyobbacska jármű első lökhárítója +5.000-ra van a hátsó lámpája meg -5.000-ra, akkor az a bicaj kb 10 méter. Ebből ki lehet következtetni, hogy az első tizedes kb 10 centi. És ha így használják (négy számjeggyel) akkor az egyben, tizedes nélkül, milliméternek vehető.
    A pontos arányokon most ne vitatkozzunk. Az 5000 is csak egy fiktív szám. Jobbára 4.xxx szokott lenni.
  • Jóózsf István #4548
    És akkor a vége.
  • RJoco
    #4547
    Ezt már nézni is rossz. És akkor így üljön le az ember a gép elé egy jó játék reményében.
    Ha nem tuning kocsival járkálnál, akkor esélytelen lenne ennyit játszani, előbb fogyna el az üzemanyag, mint, hogy bármi érdemlegeset tegyél.
    Szégyen és gyalázat! 2023 és még mindig a textúrán átesés gondjával küzdenek a játékok.
  • eta32 #4546
    Köszi már megvan, arra soha nem jártam,de a YT.-nak hála nem kellet keresnem.Cosmodrome-ban a szürke zónában ott volt XD....
    Jó hogy figyelmeztettél....DDD., ,hiányzott is a Tátra Phoenix fejlesztés 100% így lesz teljes.
  • eta32 #4545
    "Otthagytál egy fejlesztést?"
    Nem mondod ,hol nem is vettem észre??????
    Még ott vagyok ...akkor megkeresem....
  • Jóózsf István #4544
    Otthagytál egy fejlesztést?

    Lassan véget ér a szenvedés, de egy kisebb tortúra ebbe is belefért 1:00:30-tól

    A belső nézetnél most jöttem rá, hogy csuda klassz dolog is lehetne, de annyira korlátoz a látványban, hogy a játék élvezetének a felét elveszi. Pláne ezzel a 130 fokos látószöggel, ami annyira torzítja a valós képet, hogy a maradék is érdektelenné válik.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.02.15. 05:05:56
  • eta32 #4543
    Könnyű volt elfelejteni azt amiről nem is tudtam hogy létezik,....mivel semmilyen modot nem használok és így fogalmam sincs mik és milyenek vannak....DDD.
    "Elküzdök" én a gyári gépparkkal Hard modban , belső nézetben és beállításokkal ,ha Amúrt megcsináltam nagyobb gond nélkül akkor,a többi már nem okozhat akkora gondot,szerintem....
    Főleg hogy az orosz gépparkot viszem mindenhova...mert csak és kész.....DDD.
    Jó, még használom a Nagy Cat-et is erre arra...ha nagyon olyanom van,Urska Riverben is jó hasznát vettem a kidőlt fás átjárónál ,mivel azt az utat ott fenn, sokszor meg kellett tennem különböző gépekkel és jól jött a segítsége a Cat-nek, mivel akkor még nem volt meg az Zikz.
    Ami az Zikz-et illeti meglepődtem milyen gyors az idő futamok egy részét is azzal teljesítettem,az meg hogy tényleg nincs előtte akadály,nagyon jó....
    Jó persze ott van még a kakukk tojás az Aramatsu Forester,de az egy nagy kedvenc és nagyon hasznos praktikus,sok plusz értelmetlen fahordástól mentett már meg és tényleg jól boldogul terepen is pedig Amurban vannak kihívások rendesen....


    Utoljára szerkesztette: eta32, 2023.02.15. 04:46:09
  • eta32 #4542
    Na Amur is teljesítve 100%-ra,össze szedem a gépparkot,ami nem lesz kis feladat...majd irány a következő ,még nem tudom melyik,szerencsére még vannak bőven lehetőségek.....
    Amur Régió 100% teljesítve
    "Józsitól" már egész eltanultam hogy spóroljunk a fuvarokon az értelmetlen 5-6x ugyan onnan ugyan oda....XD.
    Kicsi a rakás....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2023.02.14. 17:35:45
  • Jóózsf István #4541
    A legjobb tudomásod szerint. Ami elfelejtette, hogy van láncos mod, ami nem más, mint plusz tapadást biztosít a láncos kerekekre. Ugyan én már ezt kiterjesztettem minden másik kerékre IS, Tehát a kérdés jogos is lehetne. A válasz pedig, hogy: Mert már megszoktam, hogy azt teszem fel.
    És ahogy mondod! (#4540) Az a régió, a játék LEGJOBBJA az aljasságával együtt! Bár a nyolcadik fázis is ílyen jóra sikerült volna!
    Micsigennel azért vetekszik, mert ott kezdünk és a csetlés botlások szép emlékké állnak össze az idők távlatából. Itt meg profin küzdünk a ge.. aljas módon kreált betyáros pályákon!
    Száz szónak is egy a vége. Jó, és kész!

    Oldgamer!
    Azért próbálkoztam, mert bár (Nem látszik, de ahova a három CSOMAG betonlap van lerakva keresztben) úgy van kiképezve a híd, hogy a csomagok pont oda passzoljanak és ezáltal válik járhatóvá a híd. De ehhez oda kellett szállítani a betonlap csomagokat.
    Az egész hercehurca amit ebben a dejóban látsz, az azért van, mert kíváncsi lettem, hogy meg lehet-e oldani másképp. És még most is azt mondom, hogy ha a játék az én elvárásaimnak IS megfelelne, akkor ez a hadművelet sikerrel zárult volna. De ugye...
  • eta32 #4540
    Na ide is eljutottam...szerintem jól megcsinálták ahogy az egész régió is a legjobbak egyike lett.
    Kilövésre felkészülni...

    Kilövés...
  • Oldgamer
    #4539
    Jól megbüntetett a játék, kell neked a tűzzel..izé... a pallókkal játszadozni! :)
    Egyébként nem teljesen világos a számomra, miért szedted fel a deszkát, elfértél volna a másik sávban nem? Vagy ez egy feladat része volt? ( nem gondolnám )
    Én a fatörzsekbe szoktam így belegyógyulni, igaz kilépni a játékból emiatt soha nem kellett, valahogy mindig sikerült kicibálnom magam, ha más nem egy másik járművel. De jó így elszórakozni ahogy csinálod, emiatt nem unható meg ez a game, max a vérnyomásunkkal lehet gond idővel.
  • Oldgamer
    #4538
    Eta!
    En is sokszor használom a láncos kereket, sok esetben hatékonyabb saras részeken mint a nagyrücsis gummancs.

    Igazad volt Józsi!
    A Yamal havas pálya a 3-ik kedvenc map-om lett! Végeztem vele, sajnálom is, ajánlom mindenkinek! Logikusan felépített pálya/feladatok, szép környezet, tetszetős grafika, tartósan megmaradó keréknyomok, stb.

    Most a nagyon nehéz BootLegs Hallows pályát kezdtem el, hegyi szakaszok gyönyörű környezetben, 7 db feladattal. Ezt gyári kocsikkal szerintem képtelenség teljesíteni, emiatt mod kocsit használok kivételesen.. Muszáj. Iceberg-et egyébként.
    Majd elkezdem a Mojave-t is, belekukkantottam, de valahogy egyelőre nem nyerte el a tetszésemet, nekem kicsit semmilyen a placc, kivéve a völgyeket. Ok tudom, sivatag...
  • eta32 #4537
    Biztos velem van a gond ...de arra a terepre miért is kell láncos kerék??????
    Jeges utat nem láttam ,már pedig csak ott lehet hasznát venni ,legjobb tudomásom szerint....
  • Jóózsf István #4536
    Ezt csak úgy...
    Ezt meg azért, mert 1:03:00-tól lehet izgulni 1:09:00 meg röhögni rajtam, hogy mekkora állat vagyok. Bár, ha jobban belegondolok, akkor az elképzelésem nem volt teljesen rossz, de játék fizikája csúnyán közbeszólt! :-)
  • eta32 #4535
    Ezt a Cat-et anno megvettem Michiganben mikor elérhető volt majd az első "saras" elakadás után ami nem a legmélyebb volt , úgy adtam el mint a huzat...mondom Michigenben ahol azért na, majd a legkönnyebb közlekedni....
    Egyszerűen semmire nem való az én szememben....ennyi.
  • Jóózsf István #4534
    Annyit szidtam Caterpillarokat, hogy már nekem kellemetlen. De tényleg ennyire kell, hogy elég legyen, egy gyári autó? Ez egy gyári autó. A következő dejóban beteszem a garázsba és megnéztem, hogy sokkal jobb nem is lehet.
    Lehet rajta nagyobb terep gumi. és diffizár. Slussz! Magas futómű ohne!
    Nade, tényleg van ilyen, hogy egy teherautó elakad egy focilabda méretű kőben?