5973
  • RJoco
    #4732
    A katonaságnak mindig jobb cuccai vannak, csak nem mindenki kap belőle.
  • RJoco
    #4731
    :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Phara
    #4730
    Amúgy miért olyan nehéz civil járműben hasonló OP gépeket találni mint a katonai gépek? (Ott etéren is több volt a pénz?)
  • Jóózsf István #4729
    Láttam már Színes Géza dejót a hugyubon. Egész ügyes!
    Nade! Hogy nekem ajánlgassa a saját dejóimat a hugyub?!?!? Tud még ennél mélyebbre süllyedni?


    Nade! Hogy nekem ajánlgassa a saját dejóimat a hugyub?!?!? Tud még ennél mélyebbre süllyedni?
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.03.11. 14:00:40
  • Jóózsf István #4728
    Ezt nektek! :-)
  • Jóózsf István #4727
    Még egy kis béke?
  • RJoco
    #4726
    Köszi!
    Így már könnyű lesz utánanézni :)
  • RJoco
    #4725
    Egyszer észrevettem, hogy valami új küldit kiírt.
    Csak maga a küldi nem látható, max a neve, azt meg én nem fogom megjegyezni ama 1s alatt, míg ki volt írva.
  • Phara
    #4724
    Thirty Harvestless Years q-et kell megcsinálni majd utána oldódik fel a küldi ami a The Common Cause. Heartlands-on lesz nyugatra(a térképen) a garázstól.
  • Jóózsf István #4723
    Nézz utána a neten.
    A küldetése aktiválódik egy másik után, de nem tudom melyik az.
    Az nem jó jel, hogy mindjárt végzel és nincs meg a másik traktor! Lehet, hogy már aktiválódott, csak nem vetted észre. Velem is előfordult abban a régióban többször is, hogy kiírta, hogy lett új küldetés, de ha épp nem oda figyelsz, akkor nem is szerzel róla tudomást. A térkép egyébként, ha felfedezett - kinyitott területen van, akkor kiteszi a küldetésjelölőt!
  • RJoco
    #4722
    Nem úgy volt, hogy a K700-as traktoron kívül van még egy másik? Azt mikor kapom meg, hol szedem össze?
  • RJoco
    #4721
    Na én az ilyenért szeretem ezt a játékot.
    Lassan végzek a földművesekkel. 83%-on van a régió.
    Még van egy céges feladat, ahova 8 raklap krumpli kell. Egy felvehető, ahol 2 raklappal kérnek ugyanoda.
    Meg egy másik felvehető, ahova 3 bálát kell szállítanom.
    A többi elvileg csak időfutom.
    Jah, és van egy céges, ahova két raklap krumplit kell leadni. A krumpli a helyszínen, csak leadni nem tudtam korábban. Utolsónak majd megnézem.
    Visszaviszem a trailer-eket a raktárba, meg a verdákat a garázsba, aztán mehetek a vizesre.
    Egy csomó modot kikapcsoltam. Így a mentés betöltése előtt nem reklamál, de a mentés betöltése után reklamál, hogy hiány van. Én egyelőre nem vettem észre. Ha végeztem a régióval, akkor talán csak az OS trailer modot tartom meg. A 6-os pótokat nagyon szeretem. Minden mást kikapcsolok. Még a Tátra modot is.
  • Oldgamer
    #4720
    Ejha, valóban hangulatos terület, látszik, hogy a készítője nem csapta össze. Emiatt is fontos nekem a részletes grafika, jobban bele tudom élni magam egy adott játékba.

    Más: ti futottatok bele útjaitok során fekete macskába? Én igen egyik nap. Persze ez is eltűnt mint ahogy pl a jegesmedvék szoktak. Ült egy falu mellékútján, messzebbről azt hittem párduc...majd patkány. Macska lett aztán... :)
  • Jóózsf István #4719
    Enneka pályának annyira kellemes nyugodt békés útjai vannak, hogy néha csak úgy gurulni is jó rajtuk.
    (A végén térképnézegetéssel!)
  • Oldgamer
    #4718
    Jocó!
    Köcce az infót, kinti haver meg is rendelte a vasat! 3-hét és hozza. Hejj!! :)))
  • Oldgamer
    #4717
    Szuper, már sasolom is! Egyébként szoktam nézni, utoljára pár napja 578 volt a best preis. :)
  • RJoco
    #4716
    A visszára nekem általában még ott a felirat.
    Amúgy meg nem is értem, hogy a képeknél miért nem új ablakot nyit. De ez megint csak a fórum hibája.

    Most úgy csináltam, mint te. Elkezdtem írni, majd megnéztem a képem, majd nyomtam egy visszát és a szöveg még a dobozban volt. Rányomtam a küldésre és elküldte.
    Azért jó látni, hogy nem csak nálam hulladék.
    Nem az én készülékemben van a hiba.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2023.03.10. 12:38:15
  • RJoco
    #4715
    Ez az X4-nél sem működött.
    Hozzá tartozik a szenvedéshez, amit a játékok is tudnak okozni.
  • RJoco
    #4714
    A MediaMarktSaturn-nál 550€ most a PS5 lemezes változata. A nem lemezes 450.
    Ha németből viszik neked, akkor érdemes az idealo.de-t is nézegetni.
  • Phara
    #4713
    Igazából 5 percbe telne elhagyni ezt a fos oldalt és átmenni mondjuk a prohardver snowrunner fórumába. (a kb 5 aktív tagnak)
  • Jóózsf István #4712
    Érdekes amit mondasz. Esetleg azt meg lehetne próbálni, hogy egy daruval ráakasztani és megcibálni, hátha visszatér közénk a földre.
    A testem minden alkotóeleme és a szellemi egészségem is rohamosan hanyatlik. Miért pont a látásom maradna ki a buliból!?!?!? :-)

    A vágólapos módszert sokat használtam én is, de csak szigorúan erős paranoia kényszere alatt. Magyarán sosem volt rá igazán szükségem. Hát most van.
    A bűn, amit elkövettem, hogy miközben már meg volt írva a hsz, rányomtam a képedre. A visszakeveredés ára az volt, hogy ment a kukába a szöveg.
  • RJoco
    #4711
    Jaja. Ez a hulladék oldal már csak ilyen. Sokáig nem szabad tartogatni a hsz-eket elküldés előtt.
    Én egy időben azt játszottam, hogy mielőtt a küldés gombra nyomtam, vágólapra másoltam a szöveget.
    Mivel több gépről használom, így gyakran előfordult, hogy bár úgy tűnt, hogy be vagyok jelentkezve, mégsem.

    Szerintem már nem kell megvakulnod, hisz nem látod :)))))
    A bal oldali a működő vető és a kis sárga kör, amire rá kell klikkelni, hogy törlődjön, a "vetőben" van.
    Míg a jobb oldalinál, ami nem működik, fent van a levegőben.
    Bár a csörlőhöz a pontok rajta voltak a vetőn, mégsem tudtam felakasztani a traktorra. Nem is látta, hogy a közelben van, meg sem jelent az attach trailer felirat.
    Arra tippelek, hogy szállításnál esetleg egyszer-kétszer magasra repült és ott ragadt a szelleme...
  • Jóózsf István #4710
    Megint eltűnt a hozzászólásom!

    Phara!
    Szóval a daru ereje egyetlen egy dologtól függ. De rohadt dolog újból leírni...
    Az pedig nem más, mint a karjainak a tömege!!!! Ez így nem egyszerű, de ha összehasonlítod a fájlokat láthatod magad is, hogy az enyém attól erős...

    Jocó!
    Vakuljak meg, de nem!
    Az egyik koszos. Ennyit látok.
  • RJoco
    #4708
    Azért csak elvittem a trakeszt a vetővel majdnem a helyszínre.

    Simán bevetettem. Akkora terület maradt ki, ahol simán elfért volna a traktor a vetővel és dobta a következő fázist.
    Megnéztem, hogy mi a helyzet a másik vetővel, de teljesen halott volt.
    Aztán mikor törölni akartam a nem működő vetőt, észrevettem valami érdekeset. Ti is látjátok?


    És akkor az aratásról lőttem még egy képet. Mentem még vagy 2 métert és el is fogadta. De már látni, hogy 100%-on a számláló. Szóval nem mod pályán úgy néz ki, hogy jól működik.
  • Phara
    #4708
    A kiválasztott vontatókábel erejétől függ a darukábel emelőereje is?
  • Oldgamer
    #4707
    Ez lemaradt!

    Józsi!
    Tegnap este már le is töltöttem a Paradise walley-t, egyelőre tetszik nagyon minden szempontból, jó hogy szóltál ez ügyben, neked is köszi az infót!
  • Oldgamer
    #4706
    Na szuper akkor!
    Lehet pontatlanul fogalmaztam: a " 8-órás " játékokkal nincsen bajom, csupán említetted a játékok árait, erre raagáltam olyasformán, hogy ezeket kerültem eddig, hiszen 30.000 ft/ pár órás játékidő az anyagi/kihasználtság szempontjából nem biztos, hogy kifizetődő sokaknak. A TLOU 1 REMAKE viszont felkeltette az érdeklődésemet. Megfogadom a tanácsaidat, köszi! Na off vége, nehogy berágjanak ránk a többiek. :)
  • eta32 #4705
    Dehogyis .....Most is hoztam több tartályost is Amúrból teli tartállyal.
    Jól is néznénk ki ha buknánk....
  • RJoco
    #4704
    Az biztos!
    A grafika kegyetlen jó, ha PS5-ös verzióval játszol.
    De nem csak a grafika, hanem a teljesítmény is. Főleg PS4-es címeknél.
    Bár PS5-nél is van azért néha-néha kis röccenés, de az lehet a játék hibája. Most a Subnautica második részét nyűvöm és ott néha beszaggat a bázisomhoz közeledve. Viszont a grafika eszméletlen. És bár nem nagy a terület, mégis openworld.
    De ez most csak egy játék. Elég sokat végigjátszottam, hogy ne legyen panaszom. Jó a gép.
    A 8 órás játékokkal nem tudom mi a bajod. Utoljára a Stray-t játszottam végig. Asszem nem volt 8 óra. A trófeák miatt nőtt a játékidő. És volt egy olyan is, hogy 2 órán belül végig kellett mennem az egészen. Meglett 1:39 alatt. És a platina is. Szerintem így sem volt benne 14 órám.
    Magyar felirattal nagyon jó volt. Ráadásul macskás vagyok, szóval ez egy nagyon király játék volt számomra.
    Jah, ha van előfizud, akkor több játékot is kapsz ingyen, havonta. Emellett szerintem az alap 20 játék is jár. Ha magasabb kategóriás az előfizud, akkor egyéb ingyen játékok is járnak, mint ahogy a Stray-ért sem fizettem.
    Amúgy még mindig azt vallom, hogy 1€/óra. Bár a PS5 játékok ára sokszor nem biztos, hogy ezt tükrözi. De amiért fizettem eddig, az azért hozta ezt az árat.
    Bíztam benne, hogy SR-re lesz valami, és esetleg kipróbálhatom, de semmi.
    Kölcsönadásról nem tudok. De olyanról igen, hogy két elsődleges géped is lehet. PS4 és PS5. Így egy előfizetést két gépen használhatsz, mert mind a kettő elsődleges. A kollégám így csinálja a rokonával, aki megkapta a PS4-ét, miután megvette a PS5-öt.
  • Oldgamer
    #4703
    Köszi Jocó!
    Nos igen, a játékok árai... Viszont nem halmoznám őket, a Snowrunnerrel is már vagy 2-éve játszom. A 8-óra alatt végigjátszható gameket mindig is kerültem. Open world ( nekem bejönnek ) meg a ralley-szimulátor játékokkal évekig el tudok maszatolni. Még nem döntöttem, de ismerem magamat. :)
    A hiperszuper tv-men kegyetlen szép lenne a grafi minden bizonnyal.
  • RJoco
    #4702
    A lemezes verziónak most egész jó az ára. Normalizálódni látszik a piac.
    Azt nem tudom, hogy a játékkal mi a helyzet, mert 100€-t nem fogok kiadni rá.
    De mindenképp megéri a PS4-et váltani.
  • Oldgamer
    #4701
    Üdv Józsi!
    Jól sejtem? Elérhető a Paradise w. konzolokra ( ps4 ) is!? Jó volna, minél többet sasoltam a videóidat ( is ) annál jobban tetszik! :)

    Egyébként lehet nemsokára benevezek egy PS 5-re. Németektől egy haver meg tudná hozni 578 eur-ért a lemezes verziót, plusz mivel 376 a ft, egész kedvező árban hozzá tudnék jutni. Meg ugye a ps4 pro-t 60-ért szerintem elvinnék. Valamelyikőtök írta még pár hónappal ezelőtt, hogy vigyázzak, mert a mod-ok ps5-re erősen korlátozott mennyiségben állnak rendelkezésre. Ez igaz még mindig? Pontosan mit takar? Valaki erről infót? Köszi előre is! Azért utánanézek én is ahol lehet, de ti elég képben vagytok minden téren ahogy olvasgatlak titeket.
  • Jóózsf István #4700
    Endy!
    Ez tényleg így van?
    Valóban bukjuk a benzint is, ha kilépünk, vagy térképet váltunk?

    Oldgamer!
    "Paradise-Valley by @_Romka_ [Approved on PS4, PS5 and Xbox One]"
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.03.08. 19:35:48
  • Jóózsf István #4699
    Jogos!
  • RJoco
    #4698
    Pedig komolyon.
    Van egy rahedli talajművelő a pályán, mi a fenének álltam volna be a traktorral a trailer store-ba?
    Így is katasztrófa vele a közlekedés.
    Más járműnél meg nem dobja be, hogy ilyet is vehetsz ám, csak kell hozzá egy megfelelő jármű...
  • Jóózsf István #4697
    Jáááájjj! Az elég kényes dolog. Így fejből nekem sem megy. Olyat már csináltam, hogy egy modban megnéztem, hogyan-hova van beírva és átmásoltam a gyáriba, De ez nem ilyen egyszerű, mert van ugyan az a verzió, amikor elég csak valamit beleírni, de sokszor van az, hogy valahol, vagy valahova hivatkozni kell rá. És ez még nekem nem megy. Ha látom konkrétan a példát, akkor értem, (Vagy nem :-D) de ez elég ingoványos terület.
    Eleve nincs átjárás a modok és a vanilla cuccok között. Te4hát, ha egy modra fel akarsz tenni valamit, akkor azt a felszerelést (ADDON-t) bele kell írni a mod-ba is. Mármint a mentésben a mod mappájába és fájljaiba. És ez igaz fordítva is. Tehát nem lehet ki-be hivatkozni.
    Amúgy meg, a kihelyezett pótkocsikra ugyanazok érvényesek, ami minden pótkocsira. Az is mindegy, hogy az egy mod pályán van, vagy sem. Az én játékomban a kihelyezett pótok is "offródok" amennyiben azt a pótkocsit én módosítottam, mert pár amire nem pazaroltam energiát.
    Érdekelnek még a fájljaim?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ez az összes fájl, amit a játékban módosítottam! A két vizes pótkocsi a [media]\_dlc\dlc_9\classes\trucks\trailers mappában van!
    A modok módosításai nincsenek köztük. Az teljesen más rendszerben van és nem tudnám kulturáltan átadni. :-)


    Jocó!
    Azt ugye nem mondod komolyan, hogy nem tudtad, hogy a pótkocsiboltban vásárolhatsz talajművelő vontatmányokat is!?!?!? :-D
    És igen. Ezt kábé a 8. fázis PTS-ének első napján megírtuk a fórumon, hogy HADD RÖGZÍTHESSÜK a kapát-kaszát a pótkocsikon. LE SEM SZARTÁK!!!

    Ez meg a zárószám a Paradicsom Völgyben: Tököd-Babod
  • Phara
    #4696
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Illetve tudok-e olyat,ha megtetszik egy addon (mondjuk a víztartály) akkor beleírni egy olyan jármű xml-jébe ami amúgy nem tartalmazza?
  • RJoco
    #4695
    Kiakaszt a játék. Kár volt elindítanom.
    Vettem egy vetőt.
    Mivel úgy gondolom, hogy traktor ilyen vacakkal nem való az útra, elkezdtem keresgélni egy pótkocsit hozzá.
    Sok lehetőség nincs. Egyikre sem rögzíthető.
    Felraktam egy nehéz félpótra. Felcsuktam a rámpát, így elég jól fixálva is lett a cucc.
    Ez egész addig jó volt, míg át nem mentem a másik térképre. Ahol már féloldalasan dülöngélt a cucc, amiben ültem. Majd mikor ránéztem, hogy mi van a rakománnyal, szomorúan láttam, hogy a vető konkrétan benne van a félpótban. Aztán fel is borultam, de ez már lényegtelen.
  • RJoco
    #4694
    Lehet venni? :O
    Oké.
  • Phara
    #4693
    Köszi! Tudod hol lehet változtatni a küldi (kihelyezett) trailerek paramétereit? :)