3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Vadnokedli
    #3554
    803/513/512 pit? Annyit ír 512 re SetupConnection.. semmit csinál
  • Vadnokedli
    #3553
    Hogy kell repartícionálni? nemmegy. shit.
  • skinnyman
    #3552
    Ha repartos odin után ugyanazt csinálja, az tuti nem szoftveres hiba lesz szerintem.
  • Vadnokedli
    #3551
    Ez vicc? Factory resetelni akartam nagy nehezen bejutottam CWM-be erre valami kódot kér, HE?! :D
  • Vadnokedli
    #3550
    Na most már valami Telefon között sárga felkiáltó jel és egy számítógép. jelecske is feltűnt. wötöfö
  • Vadnokedli
    #3549
    Na fasza, feltettem egy régebbit 2.3.6 ost odinnal hátha, ugyan ezt csinálja csak a Galaxy S logóval :D.. amikor így beúszik, csak már hangja is van.. ÁÁÁ
  • Vadnokedli
    #3548
    hogy?
  • Gibor
    #3547
    Vagy rá flasheled :)
  • Vadnokedli
    #3546
    Max Odinnal tudok talán Download módba. régebbit.
  • atila4
    #3545
    Tegyel fel egy masik romot.
  • Vadnokedli
    #3544
    Kérdés, miért nem működik a telefonom, épp böngésztem az interneten, egyszer csak kikapcsolt, fekete képernyő. Most újra indulgat minden 30 másodeprcben és csak addig jut Galaxy S Cyanogen (mod) Akksit is cseréltem már. Semmi, Revovery be se lehet bekapcsolni a kombinációval, se viszont Download módba bekapcsol.

    Plusz ha kikapcsolt állapotban töltőre rádugom, ugyanúgy ki-be kapcsol a kép és nem jelzi hogy töltődik. :D
  • Vadnokedli
    #3543
    nem érdemes semmi félélt feltenni, csak figyelj hogy megbízható apk-t telepíts.
  • Frobi
    #3542
    Üdv
    nekem van egy samsung galaxy s2
    kérdésem a következő hogy érdemes e valami virus irtót feltenni vagy nem ??
    Ha igen akkor melyiket ajánljátok mert ebben még új vagyok.
    Előre is köszike.
  • kelly1
    #3541
    S1-hez kellene valami új rom, 2.5 van rajta de nem igazán stabil, tudtok ajánlani valamit?
  • skinnyman
    #3540
    Szerintem nyugodtan felteheted az aktuális legfrissebb CM9 nightly-t, elvileg közeleg az első RC belőle és azt követően a stabil változat, már elég stabil. Ha pedig valami miatt nem jön be, egy friss CM7-et (CM7.2 RC3) is megpróbálhatsz.
    BLN: Az alsó gombok világítása mint eseményjelzés gyárilag benne van a CM-ekben, de asszem nem a BLN-t használja.
  • Gibor
    #3539
    Igen és android platformra házilag írtak egy IGO-t :)
  • ZsirosKenyer
    #3538
    volt egy galaxy spica-m pár éve.
    Ahhoz gyárilag adták az official IGO-t.
  • ba32107
    #3537
    Aha. És te melyiket ajánlanád? Ha nekem inkább a gyorsaság, egyszerűség és stabilitás a fontos, akkor a 7-est, ugye?

    A másik kérdésem, hogy a CM romban van BLN mod (back light notification)? A BLN control nevű apphoz ez kell. Ez az egyik legfontosabb feature amit használok a darky romban, fontos lenne, hogy ez legyen. Előre is köszi a választ.
  • skinnyman
    #3536
    Hivatalosan nincs. Nem hivatalosan van egy kiszivárgott változat, sőt asszem több is, de ezeket hivatalosan - ahogy én tudom - sosem adták ki.
  • Gibor
    #3535
    Ha nem lenne igo androidra belese mernék gondolni hogy akkor mit telepítettem a telefonomra :O Amúgy egyszerű, valószínűleg még nem adtak ki 1280x720 as felbontású igo-t.
  • skinnyman
    #3534
    Hivatalosan asszem még nincs igo androidra, ezért ha egyik változat se jó rá, nem hiszem h különösen lehet bármit csinálni, hacsak nem hekkelik meg valahogy ügyesen az xda-s gyerekek.
    Viszont hallottam valami olyat hogy hamarosan hivatalosan is jön, akkor pedig szerintem biztosan támogatva lesz az a felbontás is.
  • Morphin
    #3533
    Tegyél fel egy tört Sygic-et...teljesen jó, hanggal navigál, pontos stb stb.
  • amdopteron
    #3532
    Hello sztem nem nagyon ide tartozik bár samsung na mind1 azért leírom:D
    Vettem egy galaxy s3 rászeretném rakni az igot de a 800x480 Felbontásut ha felrakom akkor kisseb azt vágom hogy nem ehez van de hogy lehet átírni a felbontást az igonak??valaki nem tudja véletlen??
  • atila4
    #3531
    Egyszerűbb ha vesz egy újat :D
  • skinnyman
    #3530
    Az a baj, hogy az előlappal egyben van az egész kijelző így az egészet cserélni kell
  • Kenny85
    #3529
    fúú... :D
    ahogy nézem ebayen 100 dollárból megvan kb..de vaterán is találtam 28-29-ért.
  • Vadnokedli
    #3528
    41 ezer, azért még mindig jó árban van.. :D
  • atila4
    #3527
    Rosszat linkeltem! Itt van!
  • atila4
    #3526
    Itt találni fogsz
  • Kenny85
    #3525
    Srácok, galaxy s-re mennyibe fáj egy előlap, mert sikerült bepókhálóznom az éjjel :\
  • skinnyman
    #3524
    Mindkettő való rá (mivel a 4.0 telókra és táblagépekre is van mint fentebb írták), a CM7 régebbi, stabilabb kicsit, a CM9 az új cucc, de az is már kellően stabil, asszem az RC1 is már közeleg a legújabb hírek szerint.
  • atila4
    #3523
    Cm9 az 4.0 Androidra epul. De az nem csak tablagepekre van. Hivatalosan viszont az S nem kapta meg sajnos
  • ba32107
    #3522
    Az én darkym is nagyon lassú, lagol, akad. Most már használhatatlan a telefon. Fent van az összes GO cucc, arra gyanakszom, de többen írták hogy nekik is fent van, és nincs vele gondjuk.

    Azért a tiédre reagálok, mert szeretném kérdezni, hogy a CM-ből miért a 9 van fent? Az nem android 4, ami táblagépekre van? Nekünk nem CM 7-et kéne felrakni? A napokban tervezem kipróbálni a CM-et, és minden infót szívesen fogadok.
  • skinnyman
    #3521
    " szoftveres - android. "
    Tévedés, ilyen hiba az alap, érintetlen androidban biztosan nincs. Az általad használt, a Samsung által átszabott, és Darky (ha jól vettem ki) nevű kis hacker által átalakított konkrét rom az amiben a hiba van.
  • LoSA
    #3520
    Hát én nekem is problémás a Galaxy S-em már... Sokszor kifagy, elsötétül a kép. Vagy sokszor hívnak, teljesen sötét a kép, bármit csinálok nem tudom felvenni. Aksit kell kivennem... Szóval VICC! :)
  • Gibor
    #3519
    Nekem az x8-on volt 2.1-től 2.3.5-ig minden, de azon mindig működött minden normálisan, most az S2-n egy "főzött" vagy hogy nevezik ICS van rajta és kifogástalan :) Nem feltétlen a romnak van hibája, lehet belső hardware-es hiba is.
  • Probatbicol
    #3518
    Már hogyne lenne köze? Ez vagy hardveres gond - telefon, vagy szoftveres - android.
    Persze rakok én majd fel újabb verziót, csak már 2.1 óta megy ez a játék és kicsit kezd fárasztó lenni. 2.1 -rengeteg hiba, névjegykezelés borzalmas, GPS alig működik, aztán jött a 2.2 az isten, volt idő, hogy nem is számított embernek akinek nem volt főzött froyo a telefonján. Aztán érdekes módon mikor már mindenkinek volt, kiderült, hogy lassú mint a dög és meg-megakad. Na de majd a ginger ! Az aztán a kafa ! Most ugye az van, de cseréljem le, mert olyan hiba van benne, amivel a telefon alap funkcióját sem tudom mindig használni. Semmi baj mert itt van az ICS, az majd megoldja a gondokat, azért remélem a wifi fog működni, nem úgy mint itt a topikban valakinek...
  • skinnyman
    #3517
    Neked azért sincs amiért nekem sem: mert CM9-et használunk, ami friss és stabil, nem úgy mint azok az ős régi szarok amikre gyárilag engedik frissíteni :)

    Probatbicol: a hiba a romban van amit aktuálisan használsz. Semmi nem gátol meg hogy akár visszamenj 2.2-re akár feltegyél egy frissebb 2.3-at (gyárit vagy CM7-et vagy bármi mást) vagy egy CM9-et. Emiatt a telefont illetve Androidot szídni eléggé nonszensz, semmi köze egyikhez sem a hibának.
  • Morphin
    #3516
    Nekem miért nem jön elő sosem? Nagyon régen 1-2 szer volt azt tudom...gyári rommal alternatív kernellel.(még Gingerbread-en)
    Egy ideje már a nightly CM9-eket cserélgetem csak...nem basztatom a telefont.Semmi baja nincs...
  • Probatbicol
    #3515
    A sleep of death nálam is van sajnos, iszonyat dühítő, szép lassan kezdem miatta nagyon megutálni a telefont/androidot. Néha hetekig nem jön elő a probléma, aztán egy nap ötször...Egyszer lehet, hogy a csukott ablakon keresztül kivágva fogja végezni, ez így nem telefon, hanem szarhalom. 2.3.5-ös Darky van rajta egyébként, és pont hogy 2.1, 2.2-vel soha nem jött elő a probléma anno.