3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • skinnyman
    #3514
    Memkártya passz és vagy valami szoftveres gondra gondolok amit egy frissítésel plusz resettel meg lehet oldani vagy a kártya lehet hibás.
    A "nem felébredésre": ez a "sleep of death" (sod) nevű ismert probléma, régebbi romokban előfordult, újakban szerintem már nem nagyon szabadna. Beviheted szervizbe hátha tudnak frissebbet tenni rá, de hivatalosan telenorosra talán nincs is frissebb. Esetleg egy reset is segíthet. Vagy kevésbé hivatalos úton egy újabb szoftver felrakása, ami szerintem biztosan segítene.
  • rx7tomy
    #3513
    Sziasztok.
    Volna egy kis gondom, a Galaxy S-em működésében.
    Amit már Csari is kérdezett, hogy a képeket elmenti a memóriakártyára, egyszer átlagba vissza lehet nézni, de utána nem jelenik meg, néha utána újra is indul a teló.
    A másik, hogy kb. hetente egyszer megáll a cuccos.
    Ez azt jelenti, hogy ma reggel is ébresztett, kinyomtam, utána pedig már nem jött elő a képernyő.
    Felhívni lehet a telót, akkor csörög is, de nem tudom felvenni, mert nem mutat semmit a kijelző.
    Ilyenkor csak úgy jön helyre ha újraindítom, ilyenkor viszont saját magát újraindítja többször mire beindul.
    Sosem volt piszkálva, gyári 2.3.4 van rajta, jelenleg Telenoros.
    Tudna valaki segíteni, mert elég zavaró.
    Azt gondoltam a memóriakártyhiba összefügg vele, kivettem belőle, de ma reggel megint csinálta.
    Előre is köszönöm a segítségeket.
    Üdv.

    [email protected]
  • LoSA
    #3512
  • atila4
    #3511
    Jó döntés :D
  • Solten
    #3510
  • Prody
    #3509
    Grat!!! :)
  • skinnyman
    #3508
    A méret a lényeg
  • Csari
    #3507
    Sziasztok!
    Már egyszer írtam, most újabb problémám lenne. 8 gb-os memóriakártya van a telefonomban, a fényképező arra menti a képeket, de néha nem mentődik el a kép, vagy nem tudja megjeleníteni a telefon.
    Bármi ötlet, hogy mi okozhatja? Elég idegesítő, főleg, hogy általában egyszer meglehet nézni, és utána legközelebb már nem látom.
    Köszi előre is!
  • Vadnokedli
    #3506
    Az nem mobil, az NOTE. :D
  • KaBuTo666
    #3505
    Az már kétkezes mobil ám! :D
  • schumimodells
    #3504
    Eladtam a Galaxy S-t, jövő héten veszek egy Note-ot.
  • Vadnokedli
    #3503
    csak hogy én már újra ráraktam mindent és elvileg Wipeolni kéne utána is. :D de jó ez így eddig, nem látok hiányosságot.
  • skinnyman
    #3502
    Szerintem nem de ha mégis, semmiből nem áll újrarakni :)
  • Vadnokedli
    #3501
    factory resetnél nem törlődik a GApps nem?
  • Vadnokedli
    #3500
    illtry
  • skinnyman
    #3499
    Hogy előtte milyen kerneled volt az nem számít, CM9 azt felülírja a sajátjával. Csak utána le tudnád cserélni, ami okozhatna ilyen hibákat.
    Hát passz, wifi nálam otthon atomstabil.
    Animációt nem szoktam buzerálni, de megnéztem most, windows és transition animation scale-t lehet állítghatni, próbáltam mindkettőt lejebbvenni és kikapcsolni és a visszalépéseknél érezhetően gyorsabb lett az animáció, illetve kikapcsoltnál el is tűnt, 5x-ösön meg nagyon lassú lett, szerintem rendben működik, nem tudom mi lehet nálad, wipe-olj mindent, tedd fel a legújabb verziót. hátha.
  • Vadnokedli
    #3498
    Dehogy moddoltam, minden úgy van ahogy volt előtte is, régen Semaphore kernelt használtam JVT-n erre jött rá a CM9

    Meg ha kikapcsolod az animációt akkor is van egy 1x es animáció, nem lehet kikapcsolni ebben se :D
  • skinnyman
    #3497
    Nálam tökéletes. Gyári dolgokat használsz, gyári kernel, stb, nem moddoltad szarrá? :)
  • Vadnokedli
    #3496
    Vicces még a legújabb CM9 nightly is :D Miért tesznek fel egy újabb verziót ha ugyanúgy bugos a wifi abban is? XD
  • skinnyman
    #3495
    Szerintem a CM-re (CyanogenMod) gondolsz, van belőle 2.3-as (CM7) és 4.0-ás (CM9) verzió is.
  • ba32107
    #3494
    Azt meg tudnátok mondani, hogy melyik a "másik" nagy custom rom a telóra? Valami CM, vagy hasonló. Nekem most darky 10.2.2 van fent, de elég lassú, akadozik, lagol, és már unom. Jó lenne váltani. Tudomásom szerint nincs frissebb, meg aztán ez még csak 2.3.4-es android.
  • dean84
    #3493
    Szevasztok,

    Valakinek van tapasztalata 2000 mAh feletti slim akksival?
    Ebay lehet kapni 2500 mAh slimet 20 dolcsiért.
  • ba32107
    #3492
    DarkyROM-ból melyik a legújabb?
  • desigo
    #3491
    Elstartolt a Telenor Galaxy S III rendezvénye
  • Prody
    #3490
    Nyilván a legjobbak ^^... érthető :P
  • skinnyman
    #3489
    Hm, durva számok
  • Solten
    #3488
    Továbbra is remekel a Samsung
  • skinnyman
    #3487
    Melyik verzió? Nálam semmi gond nincs ill nem volt eddig. De xda-s kommentek alapján néhányan találkoztak a wifis hibával (más bugról nem beszélnek amúgy, nem tudom mire gondoltál), szerintem folyamatban van a javítása (ha tényleg egy bug).
    Ha nagyon nem megy, flash-eld vissza a 29-it (azon belül a korábbit), azzal szerintem még senkinél nem volt ilyen.
  • Vadnokedli
    #3486
    Hopsz véletlen annyira neki vágtam az asztal sarkának a telefont x)... felbaszós.
  • Vadnokedli
    #3485
    Nevetséges; most meg a Developement nél a Screen animációt nem lehet levenni .5x re.. .5x en is 1x es.. :D MI A FASZT CSINÁLNAK EZEK? :D...
  • Vadnokedli
    #3484
    Ha a wifi-t bekapcsolom csak villog a wifi ikonja x) ...
  • Vadnokedli
    #3483
    ezek az új CM9 ek miért bugosak? Miért baszakszik benne a Wifi?
  • schumimodells
    #3482
    Egyszerüen magától beindúl a telefon, felvillan pár másodpercre az előlap, aztán elalszik. Ezt töbször megismétli egymás után.
  • Morphin
    #3481
    sw? részleteket pls^^
  • schumimodells
    #3480
    Igen.
  • skinnyman
    #3479
    Kezdőképernyő alatt a bootolás alattit érted, tehát gyakorlatilag újraindul spontán?
  • schumimodells
    #3478
    Vagy sejti, hogy hamarosan le lesz cserélve.
  • Solten
    #3477
    :D
  • Vadnokedli
    #3476
    Ezt azért csinálja hogy nyúlj hozzá, törődj vele.
  • jaszy
    #3475
    Nekem is csinálja!