3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • zsolt515
    #3594
    Üdv!
    Eredetileg HTC Desire S-et akartam venni, de lemondtam róla...Kinéztem a samsung galaxy ace 2 de nem tudok róla semmit...a másik a Galaxy S...légyszi valaki világosítson fel ezekről a telefonokról...nektek mi a véleményetek melyik lenne jobb stb...
  • Morphin
    #3593
    Hejhó!
    Apu SII-je olyanokat produkál, hogy a kijelző fel felvillan elég gyakran.
    Tmobile-os (KIES szerint) legfrissebb szoft van rajta...lehet vele valamit kezdeni??
    Azt mondta gari nem érdekli...esetleg tegyek fel neki egy CM9-et? Azt azért nem merem mert nekem is az van sima S-en és ugye még egyelőre nightly...neki valami stabil kellene.
    Valakinek tud olyanról, hogy mondjuk egy Galaxy Nexus ICS szoft-ját át lehetne-e buherálni SII-re?
    Minden lehetőség érdekelne ami stabil és nem lesz vele baj.
    Köszi
  • Vadnokedli
    #3592
    Ja nekem is bassza a csoromet ez a ginger de mar Telenorra van 4.0.3 hivatalos. En meg nem akarok romolgatni, ezert varok felevet majd csak utana :D
  • Gibor
    #3591
    Nálam is volt 1 hétig, jó nagy, szép, de elférne rá egy ICS, már csak azért is hogy ne laggoljon a böngésző meg a Touchwizz, szép és jó benne a felbontás meg a 2x1.4Ghz, de így gingerbread-el elég gyenge a teljesítménye, viszont játékokban már fasza.
  • Vadnokedli
    #3590
    Valaki nem tudja annak a proginak a nevet amin betudom allitani hogy hany ikont akarok kirakni egy ikonnyi helyre(névvel vagy nélkule)

    Eleg jo eddig. :D
  • schumimodells
    #3589
    Gratulálok hozzá, jó választás volt. Én is egy hete vettem.
  • Vadnokedli
    #3588
    bow*
  • skinnyman
    #3587
    Link
  • Vadnokedli
    #3586
    Aki CM9 nightlyzik nem tudja hogy hol találok changelogot N7000-hez? (kerestem de nem találtam csak xda-n egy alpha-t)
  • Vadnokedli
    #3585
    Na meg is van ez a kis N7000 nem kicsi az tény.
  • Vadnokedli
    #3584
    Na holnap ha minden igaz lesz egy Note-om. de lehet S2 lesz benne, attól függ melyik esik kézre. Notera lehet CM9 et rakni ugye?(nem jártam utána még)
  • skinnyman
    #3583
    cm9
  • Kenny85
    #3582
    miui nálam újfent beszart...
    melyik főzött romot+kernelt lenne érdemes felrakni? :D
  • skinnyman
    #3581
    Szolgáltatótól is függ asszem, meg attól is hogy mikor lett véve, asszem telenor kezdetektől 2 évet adott de pl függetlennél csak a 2011 utániakon van 2 év asszem
  • Morphin
    #3580
    Hmm nekem csak 1 évet írt ki (+2hónap) regisztráció után.(most regeltem)
    2010 októberi a telefon...garilevélen 2012 van...hm hm hm.
  • skinnyman
    #3579
    Gondolom akkor már nem aktuális de azért:
    ha figyelmesen végigcsinálod a leírást amit linkeltem #3569-ben és alapra visszateszel mindent, akkor nem szabadna észrevenniük semmit, én nemrég gariztattam az egyik gombja miatt és semmi gáz nem volt vele.

    Ill ha itt beregeled, nekem összesen 2 év + 2 hónap garit ír ki, jövőre is még tartani fog :)
  • Vadnokedli
    #3578
    VÉGRE GECI! MEGJAVULT HÁT BELE VEREM A FEJEMET!...
  • Vadnokedli
    #3577
    Nem tudom hogy a garancia érvényes rá mert ugye 14 hónap a gyári gari és +1 a szolgáltatói garancia. és amúgy is azt hiszem már lejárt. Ha hw hiba látják hogy én bele nyúltam nem? :D
  • skinnyman
    #3576
    Márpedig ha fullos 4 fájlos repartos odin flash után is csinálja, akkor szerintem szoftveresen újraírja a teljes romot, semminek nem szabadna maradnia, ha az után szarakszik, én hw hibára gyanakodnék.
  • Vadnokedli
    #3575
    Nem értem hogy a DLL hova kéne és minek meg megcsináltam leszedtem azzal az 1 fájlosat. de detto újra indulgat, kétlem hogy ez HW gond lenne. :/

    Meg olyanokat ír le amihez müködnie kéne a telefonnak előtte. De nekem csak bekapcsol és megakad :Dxd
  • skinnyman
    #3574
    A leírással amit linkeltem elvileg gyári állapotú lesz belőle. Ha az után szarakszik, az szerintem hardveres gond, és egyedül a szerviz segíthet. Ha garis, pláne vidd szervizbe.
  • Gibor
    #3573
    Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni?

    2430mAH
    vagy
    2500mAH

    Igazság szerint semmi tapasztalatom hogy ezek az után gyártott aksik mennyire bírják illetve meddig élnek. Bár az első (2430mAH) ahogy látom Japánban készült, gyanítom hogy olyan rossz nem lehet.
  • Vadnokedli
    #3572
    Mennyi probléma, CSC helyére miért nem engedi berakni a CSC-t? HÁH. na ez a kérdés, köcsög odin. :D
  • Vadnokedli
    #3571
    Feltettem legutolsó TMH-s romot hivatalosat, de picsafüst. újraindulgat folyamatosan sajnos.
  • Vadnokedli
    #3570
    Én ezt nem vágom, de nem találok letöltést JVT-hez (TMH ugye. sőt semmiféle TmobileHungary-s FW-t se találok sehol, hol vannak ezek a régi samfirmware os listák?..)

    Na jó meg van.
  • skinnyman
    #3569
    link
  • Vadnokedli
    #3568
    Csak az a baj nem találok hivatalosat, mióta nem a régi a samfirmware, ha tudnál, tudnál nekem linkelni ide egyet? (sajna mióta nincs telóm netezni se nagyon tudok hogy utána járjak és spec most is dolgom van. [de csak ha nem esik nehezedre, szóval ha szabad időd van])
  • skinnyman
    #3567
    Szerintem akkor szabadna csak kérnie kódot ha nem független a teló és olyan simet raktál bele amit nem használhatnál. Visszatehetsz rá egy hivatalos tmobileos szoftvert, ha azzal is szar, passz, gari.
  • Vadnokedli
    #3566
    Ötlet? any1? :D Vennem kell kódot?.. :D
  • Vadnokedli
    #3565
    És ugye megakad ennél a kódos szarnál alapból a telefon, szóval ahogy néztem olyan unlock cucc nincs amit így lehetne csinálni.
  • Vadnokedli
    #3564
    Nem. T mobájlos.
  • skinnyman
    #3563
    Kódot? Nem volt függetlenítve?
  • Vadnokedli
    #3562
    Na megcsináltam újra indult. És most valami kódot kér. wtf? JVU-t pattintottam fel rá mindennel.
  • Vadnokedli
    #3561
    megpróbálom, ha jó is lesz ha meg is javul én ezt eladom, 40 ért ellehet passzolni? 2 akksi 2 hátlap stb extra. :Dasfd
  • skinnyman
    #3560
    Igazabol eleg ha 3 van benne, a pit mindig az 512-es kell legyen.
    az ujabbak csak 1 fajlosak jah de pl a JVT, JVU 3 fájlos
  • Vadnokedli
    #3559
    csak már nem találok ilyen régi 4 fájlosokat. samfirmwaren spec
  • skinnyman
    #3558
    4fajlos teljes rommal flasheld (amihez tartozik kulon csc es modem is), repart bepipa, pit mindig 512-es legyen
  • Vadnokedli
    #3557
    Valaki help? :D inkább veszek akkor egy S2-t ezt meg meg csináltatom és eladom.
  • Vadnokedli
    #3556
    Ugyan ezt csinája, re-part. + pda és ugyan ez...cwm et behozza, ott van valami esélyem?cm et esetleg? vagy valami? Kernel?
  • ba32107
    #3555
    Tökéletes, köszönöm!