3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • schumimodells
    #2874
    Ha törlöm a RAM memóriát,mi kazok,amik elveszhetnek? Már több mint háromnegyede teli van,érdemes e törölni?
  • schumimodells
    #2873
    Megvan,köszi.
  • Vadnokedli
    #2872
    Hosszan rá tapizol? és szerkesztés? De lehet úgy is hogy újat csinálsz és oda belehet rakni a képet, úgy tudom.
  • schumimodells
    #2871
    A telón van,de hogyan lehet betenni?
  • Vadnokedli
    #2870
    Úgy hogyha nem SIM-re mented.
  • schumimodells
    #2869
    Árúljátok már el nekem, hogy a fenébe lehet a telefonkönyvben,a nevekhez képet is tenni,mert sehogyan sem jöttem még rá.
  • Vadnokedli
    #2868
    Ja már értem, de régen is volt már az... azok a régi szép idők..
  • 5c0rp330n
    #2867
    gondolom amikor itthon mucsarocsogen az xyz szolgaltatos telefonjat radugva a fos kies-re is fel tudja rakni..
  • Vadnokedli
    #2866
    Mi az a "HIVATALOS frissítés" ???
  • 5c0rp330n
    #2865
    nemtom mondtam-e mar, hogy engem mennyire erdekel h Mo-n mikor adnak ki hivatalosan egy frissitest, sztem parszor mar kifejtettem :)egyebkent annak, hogy kulonben joesellyel ki sem adjak hivatalosan. egyebkent en nem hiszem h lecserelnem addig, nincs a piacon olyan keszulek, amiert hajlando lennek komoly osszegeket kiadni, hogy ezt lecsereljem ra. foleg a Galaxy Nexus csak az igazan meggyozo, de az is foleg csak szoftveresen, amit joesellyel ez a telo is megkap majd. mondjuk CM9 formajaban valszeg enelkul is lesz ra ICS.
  • LoSA
    #2864
    Minek? :) Mire kiadják a HIVATALOS frissítést Mo-n, addigra már rég nem ez lesz a telefonom! :)
  • Morphin
    #2863
    Ma telóztam kb 10 percet...peca közben pingpongoztam, reggel emailek + kis netezés+market...és most 80%-on van.Ezt már szeretem^^
  • Spookyz
    #2862
    Na. megprobaltam amit mondtal es muködni latszott tegnap mert utana stabilabban alt 40% fölött, de aztan feltöltöttem este, utana alig nyultam hozza (valami 5 percet) es most 75%on van az aksi ugyhogy vegig sötet kepernyön volt. Szerintem fura ez csak ?
  • 5c0rp330n
    #2861
    mondjuk sdk port mar van is alpha verzio :)
  • 5c0rp330n
    #2860
    irjatok ala
  • Vadnokedli
    #2859
    Ez a baj, hogy ügyelsz arra hogy a háttérben ne fussanak a dolgok, ha ezeket kilövöd újra indítják magukat és ez okozhatja a magas merülési rátát. Szerintem, talán.
  • Vadnokedli
    #2858
    Nálam 15-5% ot NOVA2 HD-n
  • ba32107
    #2857
    20-25 perc játék azért elég sok, az nálam is simán leszív 20%-ot.
  • Spookyz
    #2856
    Sziasztok, vettem tegnapelött egy Galaxy S 2-öt. Eddig iPhone 3gs hasznaltam es feltunt hogy sokkal hamarabb merul az aksija neki, ami mondjuk magyarazhato lenne a teljesitmenyevel es a bazinagy kepernyövel, de nekem megis nagyon gyanus hogy valami itt nem stimmel.
    Lehuztam töltöröl 22 orakkol, utana kicsit neteztem rajta, zenet hallgattam vagy 20 percet, azota felkeltem 11 körul es lebonyolitottam 1 telefont. Nos ez idö alatt lemerult 53%ra a telefon ugy, hogy joforman szart se csinaltam. Ez normalis vagy csak valamit nem jol alitottam be ? GPS kilöve, fenyerö a felen ha van, wifi van itthon bekapcsolva nem hasznalom a mobil netet, es mindig ugyelek hogy haterben ne fusson semmi felesleges cucc.
  • Morphin
    #2855
    Most áll 55%-on már egy ideje...lehet túlmisztifikálom a dolgot.
  • Vadnokedli
    #2854
    Ez érdekes. Én egész nap neteztem ma és 28% ra ment, reggel 6- mostanáig. :D
  • Morphin
    #2853
    Telenornál most melyik a legfrissebb rom? Még mindig froyo vagy már van vmilyen GB?
  • Morphin
    #2852
    Reggel begyulladt a szemem, elmentem szemészetre. (előtte egész este töltőn volt a telefon,reggel amikor felkeltem 6 körül akkor húztam ki a töltőt)
    A rendelőben játszottam kb 20-25 percet illetve telefonáltam 3-4 percet + jött 3 sms.Most van 56%-on az akksi.Valamelyik nap még a GOLauchert is letöröltem.Gyári Launcher 3 oldallal...folyamatoknál semmi külső program nem fut csak gyári szolgáltatások/rendszer alk.-ok.
    Vagy az akksi kezd döglődni (most volt 1 éves) vagy a kernel miatt van ez.Mondjuk ez a "drasztikus" akksi merülés 1 hete még nem volt.Nézegetem kb. 5 percenként hány %-on van és csökken folyamatosan.
    Csak GSM módban van, semmi mobilnet,semmi wifi nem megy...
    Úgy látszik a gyári JVT + 1.8.2 Semaphore kernel nem lesznek barátok nálam...
  • Solten
    #2851
  • 5c0rp330n
    #2850
    jaja, ugy jo venni, gondolom van ra 2 ev gari is igy.
    plus-t en nem vennek, egy gyengebb proci fut csak benne magasabb orajelen, a sima S orajelet ugyanoda felhuzva meg jocskan gyorsabb is..
    az s2 viszont tuti vetel, amikor majd kijon ra az ICS is, megjobban szarnyalni fog :)
  • Solten
    #2849
    Jah, epp ma neztem: mar 365 magyar egyseg 1 db font... Uj & fuggetlen, fekete dobozkaban, egyenesen a Samutol. Orulok hogy nem szolgaltatotol van, altalaban teleszemetelik a hulladekaikkal. A kijelzo atomkemeny, az asszony ledobbent hogy ~2 meterrol is tueles.
    Fasza az 1-es is, gondolkodtam a Plus-ban, barati £260... :)
  • 5c0rp330n
    #2848
    a mostani arfolyamon inkabb nem is valtom at forintba :)
    uj/fuggetlen?
    utos kis telcsi, melletettem egyszer a 4.0"-os sima samoled-es 1-emet, es szegyellnem kellett magamat :)
  • Solten
    #2847
    400 brit fontba :)
  • 5c0rp330n
    #2846
    az a komoly :) mennyibe fajt kb?
  • jazzy
    #2845
  • Solten
    #2844
    Galaxy tulajok, kezemben a szepseges S II-m -> iPhone 4: nyugdij.
  • Morphin
    #2843
    mindjárt felrakom a sima 1.82-t hnap tesztelem meg akkor ránézek a beállításokra is!
    köszi mindkettőtöknek!
  • Vadnokedli
    #2842
    Szerintem a legjobb Kernel az az 1.7.5 -ös JVS volt vagy melyik,
    Nejen 1.8.1 es normális van.
  • 5c0rp330n
    #2841
    sztem alapbol kb jol be van allitva, anti jitter, hi-fi play, dac direct legyenek bekapcsolva, map valume keys hack is jol jon.
  • Morphin
    #2840
    Mindkettőtöknek:
    Szval szept 29. 1fájlos JVT van fent.(volt a sima is de az ugyanez teljesen) 1.82bm semaphore van...akkor felrakom a sima 1.82-t és kipróbálom...ezt SGS kernel flasher-el csináljam vagy a CWM-el?
    Voodoo-ban miket kéne beállítani hogy a kellő hatást érjem el?
    Voodoo Control Plus van fent és igen lehet benne ezt azt állítani...hangerőt -10ről -4re raktam kb ennyit állítottam benne csak.
  • 5c0rp330n
    #2839
    ez eleg fura. feltetted a voodoo control-t marketbol es beallitottad rendesen?
    barmilyen kernelt vissza tudsz rakni, a recovery (CWM) eltunik persze.
  • Vadnokedli
    #2838
    Melyik Offical Rom van fent a telódon?
    2.3.5 szept.29 es?
    És a JVT közül melyik van fent a telódon; Semaphore kernel közül? (1.8.0/1.8.1/1.8.2?) a BM et nem szabad felrakni, az bigmemory nálam azzal gyorsabban merült, és hogy vannak a beállításaid? Amúgy a voodo controlt ha felteszed tudod alakítani a kijelzőt, hangzást és a hangerőt is egy + 15dB vel.
  • Morphin
    #2837
    Így pár nap használat után azért annyira nem vagyok elájulva ettől az új kerneltől...hangzásban nem sokat vettem észre (egy JBL Reference 220-as fülesem van ami nem low-end cucc) és sokkal hamarabb merül a telefon.Valszeg vmelyik nap visszarakom a régit.Ilyenkor kell valamit visszaállítani? Mmint a kernel szarságaiban illetve ha új kernelt rakok fel (vagy a sima JVT-t újrarakom) akkor a CWM meg a semaphore eltűnik ugye? Ha valaki ért ehhez a részhez légyszi segítsen.Üdv
  • ACE
    #2836
    Samsung Galaxy S2-nél amikor a számbillentyűzetet használnám névkeresésre, miért nem jelenít meg minden névjegyet? Nem tudom mitől függ, de van amit nem jelenít meg. Pl. beírom hogy 727, és a Pap-ot nem jeleníti meg, pedig szerintem meg kéne... Google-el vannak szinkronizálva a névjegyek, meg Skype, és Facebook mellé.
  • Morphin
    #2835
    Ok akkor nem foglalkozom vele...amúgy ext4-be nem akarom átkonvertálni, mert azt olvastam egy oldalon hogy a fájlrendszer velejárója vmi journaling/naplózás ami nagyban megrövidíti a memória élettartamát.
    Lagfix-et még megnézem mit csinál.Mindesetre most factory reset után tele raktam meg GO Launcher fut és elég gyors, akadásmentes a dolog...