3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Prody
    #2914
    Én most fogok hamarosan S2-t venni.
    S2>4s
  • matecsavo
    #2913
    megéri még ilyet venni?
  • Morphin
    #2912
    Mik vannak...Mobil ODIN. Nekem ez még új...azt írja, hogy ha gyári fw-t rak fel az ember akkor azt flash után rootolja is magától.Nem is hülyeség.
  • Solten
    #2911


  • Solten
    #2910
    1. Hi, telo lecsaklakoztat a geprol, Settings -> Applications -> Development es az USB debugging -rol kiveszed a pipat. A telot ujracsatlakoztatod a gephez.

    2. Ha nem menne a dolog, az USB debug modot pipald be, dugd ra a telot a gepre, varj mig a winfos telepiti a drivereket, aztan mehet az egyes pont.
  • Prody
    #2909
    Megrendelném és nem enged színt választani a következő oldalon.
    Persze más díjcsomagoknál engedi... Lőttek a kedvezménynek... T sem tud semmit "csinálni", ez azért LOL!
  • LoSA
    #2908
    Mi a gond ezzel? :) Nem látom....
  • Prody
    #2907
    Jaja, aztán hazajövök és megint nem működik a webshop + a kedvezmény :D Telefonon és email-ben is, hogy nyoma maradjon!!
  • Vadnokedli
    #2906
    Személyesen reklamésün :D
  • Prody
    #2905
    És ez a T-Mobilnál... persze másik díjcsomaggal működik!

    Felhívom őket, hogy ez mi? Erre azt mondják, hogy "mi sem tudjuk, rendszerhiba, talán jövőhéten megjavul."

    Következő szint: felháborodás, és a kedvezmény követelése!!!
  • Vadnokedli
    #2904
    Jól kitudod választani
  • Prody
    #2903
    Felháborító....

  • 5c0rp330n
    #2902
    a kies egy kalap szar. ha mindenkeppen ragaszkodsz ahhoz, hogy azzal frissits, probald meg egy masik gepen pl. nalam pl a 64 bites gep az istenert se akarta anno felismerni, 32esen ment. mondjuk majdnem egy eve hasznaltam a kiest utoljara (es egyben eloszor), azota nemtom mi valtozott.
  • Morphin
    #2901
    Odin-nal nézd meg, hogy látja-e.Download mode-ban természtesen.
    Ha igen akkor akár azzal is frissítheted...lehet egy új FW megoldaná...nem kötelező a legfrissebbre ha tartasz a garivesztéstől.Valami régebbi froyo-t felraksz és azt sztem tudod utána KIES-el is frissíteni.
  • T0MMYB0Y
    #2900
    Annyira jértas vagyok, h ilyen alap dolgokon nem akadnék fel....
    Ami a Kies-t illeti megvolt már sokszor, és mint írtam más gépeken is ez az eredmény született, sőt leírom még1x, xp, vista és 7-es alatt is... A régi N95-ős Nokiámon egy csomószor csináltam már ilyet, sőt más telefonnal is és semmi gondom nem volt velük. Ez az első, ami ennyire nem akar szótfogadni, bármit is csinálok ezen a téren...
  • Morphin
    #2899
    Mivel ez a probléma nem túl gyakori, feltételeztem, hogy nem vagy jártas a dolgokban...én kérek elnézést.
    Ezen felül gyaluld le a KIES-t majd vissza...más ötletem nincs.További kellemeset!
  • T0MMYB0Y
    #2898
    Elolvastad a kép alatti részt is?
  • Vadnokedli
    #2897
    Tedd Download módba és az telepíti a drivert- azt hiszem.
  • T0MMYB0Y
    #2896
    Ugye csak viccelsz??
    Szerinted miért próbálkoznék háttértárral csatlakozni a Kies-hez?
    Ennyire nem vagyok amatőr.....
    Pont az a gondom, h a háttértáron kívül mással nem lehet csatlakozni.....
  • jazzy
    #2895
    Azt hiszem a vezetéknélküli- hálózatiban volt ott is, azon belül USB.
  • Morphin
    #2894
    A telefonban át kell állítani a csatlakozási módot USB-háttértárról Samsung KIES-re.Most meg nem mondom melyik menüpontban van...2.3.5-ben már a vezetéknélküliben azt tudom,de a Froyo-n még máshogy volt.Keresgess...vagy gugli.
  • T0MMYB0Y
    #2893
    Sziasztok!

    Nekem Galaxy S-em van, majdnem 1 éves, eddig nem igazán érdekelt a firmware frissítése, de pár hónapja mégiscsak meg akartam csinálni...
    a gondom az lenne, hogy miután rádugom a gépre, Kies-en nem hajlandó csatlakozni, illetve hibát ír ki(lásd. a képen)



    Kies legújabb, drivert a telóhoz letöltöttem, telepítettem....
    Ja és több gépen is már próbáltam, XP, Vista és 7-es alatt is, mindig ugyanaz a gond...
    Valakinek ötlet, hogy mi lehet a gond?
  • schumimodells
    #2892
    OK,köszi. Ezt nem tudtam.
  • 5c0rp330n
    #2891
    a ram akkor is torlodik, ha kikapcsolod a telefont. nem ertem h mit akarsz pontosan csinalni. teljesen normalis, ha a haromnegyede tele van, a rendszer magatol felszabadit memoriat ha szukseges.
  • schumimodells
    #2890
    Ha törlöm a RAM memóriát,mi kazok,amik elveszhetnek? Már több mint háromnegyede teli van,érdemes e törölni?
  • csiyko
    #2889
    jaa és hogy csupa nagy betűvel írtam!! :-)
  • csiyko
    #2888
    Elnézést kérek mindenkitől hogy kiírtam!
  • Vadnokedli
    #2887
    Nem tudom minek írod ezeket ide :D itt már legtöbben 2.3.5 öt vagy akár 2.3.7 et használnak.
  • jazzy
    #2886
    Köpd már ki azt a caps lockot.
  • Morphin
    #2885
    oks...maradok a rootolt 2.3.5-nél egyelőre
    jah és légyszíves ne írj csupa nagy betűvel...
  • csiyko
    #2884
    ASSZEM A FÜGGETLEN TELÓKRA 2.3.3 A SZOLGÁLTATÓSOKRA PEDIG 2.3.4
  • csiyko
    #2883
    AKINEK KÉRDÉSE LENNE A KIESEN VALÓ (ajánlott) FRISSÍTÉSSEL KAPCSOLATBAN AZ ITT UTÁNA OLVASHAT!

    http://andro-id.info/segedlet__galaxy_s/files/search/searchtext.xml
  • Morphin
    #2882
    na és milyen fw-re frissít?
  • 5c0rp330n
    #2881
    mar egy ideje mondtam ezt, de amugy sztem senki nem vart a hivatalosra kb :)
  • csiyko
    #2880
    AKI A HIVATALOS FRISSÍTÉSRE VÁRT AZ MOST DUGJA ÖSSZE A TELÓJÁT A GÉPÉVEL ÉS IRÁNY A KIES!!!
  • 5c0rp330n
    #2879
    sima s-re is van mar hasonlo verzio, elvileg mar a hw gyorsitas is megy alatta. durva utemben haladnak :)
  • Solten
    #2878
  • 5c0rp330n
    #2877
    pletykak szerint egyebkent 1-re is jon hivatalosan is, csak az s2 van a prioritas elejen de nehany honappal utana az 1 is megkaphatja. durva lenne.
  • ACE
    #2876
    Király, kíváncsi vagyok mikor lesz belőle valami.
  • Solten
    #2875
    YAY!