52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • ets2mpHUN0519
    #52320
    Skacok!
    Ezt a játékot hol lelem meg steamre INGYENESEN?
    https://store.steampowered.com/app/226580/F1_2014/
  • kejfeljancsi
    #52319
    Chris de csak itt ott néhány
  • WinT
    #52318
    Pár lámpa meg világító kütyü azért még elférne rajta itt-ott nem? :D
  • kejfeljancsi
    #52317
    Mindenki osztotta már meg a kedvenc járgányát :) én is felteszek egy képet én tragacsomról :)
  • macleody
    #52316
    Szivesen.
  • Kenworth
    #52315
    Köszönöm szépen
  • macleody
    #52314
    Pedig.
  • Kenworth
    #52313
    Sziasztok

    Keresem a Kirn Spediciónak a skin-jét. Nem tudom hogy keressem a DLC letöltőkön, próbáltam már többször is.
    Ha valaki tudná írja meg legyenszíves.
    Ezt keresem: Spedition Kirn kép
  • kejfeljancsi
    #52312
    Na szerencsétek, 4 alkalomra már rendesen jött le hiba nélkül :) biztos megijedt mondtam kibaszlak gépestől.
  • kejfeljancsi
    #52311
    C:\Users\Tihi\Downloads\promods-v250.7z: CRC hiba a C:\Users\Tihi\Downloads\promods-v250\promods-assets-v250.scs-ban. A fájl sérült
    Ne már várunk 1 hónapot és még szar is? ne keserítsetek már el.
  • kejfeljancsi
    #52310
    Durr bele gázt tökig :) Had szóljon
  • TopGun
    #52309
    Koszi a gyors valaszt, akkor felre ertettem.
  • TomStorm
    #52308
    Nem valós idő sry,rosszul írtam!
    Inkább úgy mondom akkor,hogy most 1 perc tényleg 1 perc a játékban így.Mert eddig ugye 1 perc pár mp volt
  • TopGun
    #52307
    Helló! Egy meglehetősen "buta" kérdés: Jól gondolom, hogy ehhez az MG Weather mod-hoz, hogy valós idejű időjárás legyen, állandó online kell lenni a játékban?
  • TomStorm
    #52306
    Igen bizony.Na most végem van csak ezt hiányoltam ETS2-ből:)
  • TomStorm
    #52305
    Jól látom,hogy az új MG Weather mod-al valós időt mutat??
    Vagyis 24/24 méri az időt?
  • kejfeljancsi
    #52304
    Hurrá megszületett a messiás :D
  • Deviome
    #52303
    Mondom játszok már egy kicsit....

    Hát úgy látom, hogy 3 hónap nem volt elég, hogy megcsinálják a hangokat. Ez egy köpedék még mindig. Szánalmas, hogy mennyire szétbasszák az egész játékot. Rohadt hangot nem tudnak fixálni. Az a rohadt Scania-t állandóan basztatják. Ez legalább a 6 hangváltoztatás amit csináltak rajta. Az első volt a legjobb azóta csak szarabb meg szarabb. Tiszta vicc az egész :S
    Kiforgatod a motort maxig aztán elveszed a gázt. és hallod ahogy a kerék gurul. Hát ez kibaszottul így van a valóságban is. lopakodó kamionok.
  • kejfeljancsi
    #52302
    Hidd el van ebbe sokkal több is :) Persze ha összevonnák az American truckal :) És lenne belőle egy Vorld truck,de akár egy (Euro-American) hiszen össze lehetne a két kontinenst vonni egy Alaszkánál összekötő úttal :) Hiszen a két játék motorja ugyan az. Nekünk lennének DLCék rakattal és nekik is :)
    Utoljára szerkesztette: kejfeljancsi, 2020.08.21. 17:41:30
  • komiki
    #52301
    Pedig muszáj lesz váltaniuk mert ebben a játékban ,így ilyen formában már nincs nyolc év.Erre fogadni mernék.A gépemen elmenne ebben is biztos vagyok.És igen nekem elég ez a fapados térkép,mint hogy kínlódjak állandóan a frissítésekkel meg a mentésekkel.Természetesen Nem vitázni akarok veletek csak a személyes véleményem írom le.
  • kejfeljancsi
    #52300
    Komiki ha neked elég az a satufék fapados térkép :)
  • kejfeljancsi
    #52299
    Sírtok a 3as után :) Oszt ha meglenne sírva kivágnátok a vasat mert nem fut el rajta xd
  • SimaSuna #52298
    Az SCS évekkel ezelőtt közölte, hogy nem lesz 3. rész és nem lesz engine váltás sem :)
  • komiki
    #52297
    Üdv.Engem például nem érdekel egy mod sem .A dlc ket megvásároltam és jól elvagyok velük.A térképeik az utóbbi ídőben nagyot fejlódtek.Pont azért mert a játék ritka szarúl kezeli a mod-okat;nincs kedvem vele szórakozni.Az én egyéni véleményem az hogy ha tetszik ha nem el kellene felejteni ezt az elavúlt grafikai motort.Lassan át kellene állni a 3 .rész gyártására,normális enginnel.De valószínű hogy amíg ez hoz a konyhára addig nem fognak váltani.
  • kejfeljancsi
    #52296
    Zoci válaszolok én neked :) Hogy miért éri meg nekik? És miért érdekük? Hát elmondom én neked. Szerinted játszanának ennyien ezzel a játékkal a szutyok térképpel ami van hozzá? Megvenné bárki is a DLC-t tőlük? nem hinném. Pont ezért érdekük hogy kommunikáljanak a Mód fejlesztőkkel, mert miattuk veszed , veszem meg a dlc-et. Az hogy nem támogatja nem vállal a 3ik kéztől származó cuccokért felelőseget az egy másodlagos dolog. De igen is érdekük az hogy kommunikáljanak és törődjenek a Móderekkel. Persze kifele mifelénk ezt úgyse fogják jelezni se elismerni. A másik a get real feeling, hát ott már igen csak kéne jogilag birkózniuk, pláne egy szudáni vagy irakinál. Mert ugye azt nem lehet elvárni hogy a eus részen legyen a többin nem. Azé a lehetetlent nem lehet elvárni senkitől sem. Ami 100% az az, hogy egyik nincs meg a másik nélkül, és ugyan annyira fontos egyiknek mint a másiknak is hogy össze dolgozzanak.
  • SimaSuna #52295
    Az SCS senki felé nem kommunikál. Miért adjon ki tájékoztatást útvonalról, ha nem támogatja a modokat se...
    Hát nekik hol éri meg a Promods fejlesztése?
    Csak gondolj arra, hogy 1 euróért mit kapsz...milyen update-t...és 17 euróért milyen DLC-t..


    Promodsból is hiányzik a Magyar valóság, mert fel lehetne dobni kátyúval, indokolatlan útlefújítással, szemetes wc-kell meg kicsit get real feelingel, de már alapból nem ingerszegény mint az alap térkép.
  • kejfeljancsi
    #52294
    Csak nem azt mondod nem kulturált? hiszen tiszta Cooltura :)
  • JohnBart
    #52293
    Hmmm, és valamiért naivan megint azt hittem, hogy képesek leszünk kulturáltan kommunikálni... :)
    Utoljára szerkesztette: JohnBart, 2020.08.20. 14:03:02
  • kejfeljancsi
    #52292
    Meg hogy nincs rálátásotok mikkor jön ez marhaság, hiszen mielőtt belövik a frissítést már hetekkel előtte hirdetik mikkor fog érkezni. Meg azt ne akard azé bemesélni hogy az egyik legnagyobb Mód fejlesztő a játékhoz ilyen dolgokról nem kommunikál a ETSel. Ez etetés
  • kejfeljancsi
    #52291
    Szia. Azt jobban elviseltem volna mert tolhattam volna a játékot úgy ahogy ahogy szeretem. Nekem az a lényeg hogy tudjam tolni a játékot a ProMods térképpel, mert mi a fenét kezdjek több mint 100 garázzsal meg kamionnal amit így nem tudok kihasználni :) Sajnálom szíven talált titeket a hozzászólásom de ez van, nekem ami a szívemen a számon, kicsit hamarabb unom meg a várakozást.
  • JohnBart
    #52290
    Szia Retoucher! ;)

    Kb. 2019 eleje óta tesztelő vagyok a csapatnál, 2020 eleje óta senior tesztelő, pár hónapja pedig fórum/Discord moderátor. ;)
    Anno megkértem a csapatot, hogy csináljunk egy magyar fórumot is a PM portálján, az élet nem nagyon nyüzsög rajta, de azért a különböző híreket/fejlesztési infókat oda is kirakom, amikor időm engedi. :)
  • JohnBart
    #52289
    de sajna egy alkalommal már volt ilyen hogy 1.5 héten belül jött ki a két nagy frissítés

    Arra sokszor nincs rálátásunk, hogy mikor érkezik a következő game update, szóval az tipikusan egy rosszul kijött véletlen volt. Hozzáteszem, amikor kijött az ETS2 1.38-as update-je, sokat gondolkoztunk rajta, hogy ne csináljunk-e egy sima 2.47-es kompatibilitási update-et hozzá - ezt végül azért vetettük el, mert a folyamatban lévő 2.50-es verzió mellett annak a kezelése nagyon nagy fejfájást jelentett volna, miközben az akkori terveink szerint pár héten belül elkészültünk volna az új modváltozattal (persze beesett pár váratlan probléma, amivel nem számoltunk). Az előző hozzászólásodat elnézve mondjuk akkor meg esélyesen az lett volna bajod, hogy kihozunk egy compatibility update-et pár héttel a 2.50 előtt, amiben nincs új tartalom. :)

    Cak kicsit frusztráló hogy vársz vársz és semmi.

    Teljesen megértem a dolgot, és sajnáljuk, hogy megint sokat kell várnia a népnek az új változatra, de biztosíthatlak róla, hogy már nincs messze a célállomás. :) Addig is, a PM magyar fórumán minden lényegesebb hírt megtalálhatsz, hátha az kicsit enyhíti a várakozást. :)

    Sajnálom ha nyers voltam de én már nem fogok változni.

    Rendben, de azért na, afelett nehezen siklik át az ember, ha valaki úgy nevezi "gerinctelennek" meg "aljasnak", hogy egyébként nincs rálátása az elhúzódó fejlesztés okaira. ;)
  • retoucher1
    #52288
    Hmm az igaz, h évek óta nem játszom az ETS2-vel, de azért nagyjából követem a híreket, de az vhogy kimaradt, h Te mióta vagy a ProMods csapat tagja?! Ez nekem új, de lehet, h csak nekem! Van már magyar részlege is a ProMods-nak? Vagy csak a Mo-i szóvivőjük vagy?
  • kejfeljancsi
    #52287
    Én nem akartam megbántani senkit se, de sajna egy alkalommal már volt ilyen hogy 1.5 héten belül jött ki a két nagy frissítés. És igen van a sima letöltési lehetőség, de abba töltse aki akarja. Amúgy meg azé töltöm prémium módba hogy hozzájáruljak a fejlesztés segítségéhez. De lásuk be a 1.38 már lassan 1 hónapja hogy kijött. És azokba a ratyi módokba játssza aki akarja. Nekem a komplikált úthálózat kell mint a valóságba amit csináltok. Cak kicsit frusztráló hogy vársz vársz és semmi. Sajnálom ha nyers voltam de én már nem fogok változni. Na de hajrá csak siessetek már vele. Sziasztok
  • SimaSuna #52286
    #fillérba*zás
    #magyarmentalitás

    ^^ nagy szavak
  • JohnBart
    #52285
    Sajnálom, hogy csalódást okozunk neked, csak nem értem, miért. :)

    1.) A 2.50-es update valóban az ETS2 1.38-as változatához fog érkezni. Jelenleg nem tudjuk, pontosan mikor érkezik az 1.39-es update, vagy annak a bétája. De ha tudnánk is, esélyesen akkor sem várnánk be, a játékosainkat már igy is eléggé megvárattuk a 2.50-es nagy update-ünk elhúzódó fejlesztése/tesztelése miatt, szóval most már minél előbb ki akarjuk adni nektek.

    2.) Miért gusztustalan húzás, hogy akkor adjuk ki a mod következő verzióját, amikor tartalmilag elkészül, véleményünk szerint komolyabb hibáktól mentes, és technikailag kompatibilis az aktuális játékverzióval? Ha kijön a következő játékverzió, csinálunk hozzá compatibility update-et, addig meg lehet nyúzni ETS2 downgrade-del a kompatibilis builden...

    3.) Az az 500 forint egyébként 350 (egy euró ugye), bár ha beleszámoljuk a TCP-t és az ME addont is, akkor 700. A prémium letöltés viszont nem kötelező, van ingyenes download is, amihez ráadásul a szétdarabolt állományok miatt egy file checker toolt is mellékelünk a játékosainknak. A prémium letöltésből eredő bevétel segit az infrastruktúránk fenntartásában, de egyébként még nullszaldósra sem hozza ki a havi költségeinket. Akkor miért is vagyunk gerinctelenek, és miért romboljuk le az imidzsünket? :)
  • SimaSuna #52284
    Még elég sok ütőkártyája van az SCS-nek. HA csak a kamionokat nézem és a hozzá tartozó "tuning" DLC-ket, a tréleres DLC-ket...még legalább 5-5 minimum van.
    Térképből is legalább annyi....az apró faszságokról ne is beszéljünk...
    Szóval még olyan 3-5 évig él az ETS2 mindenképp...ez főként a modderek miatt mondható el...
  • Aborg
    #52283
    Persze, nem is arra gondoltam hogy a SCS majd megevszi ezt a repcsis enginet. Nekik jobban megeri kalapalgatni a regi jatekot, egyenkent eladogatni az ujabb kezzel osszerakott orszagokat. De lehet hogy masoknak mar eszebe jutott ez a realis vilag dolog, ha megvan hozza a technologia akkor elobb-utobb biztos kialakul majd valahol valami.
  • SimaSuna #52282
    A baj ott kezdődik, hogy az ETS2 egy borzasztó régi engine-re épült. A prism3D-re, ami már akkor elavult volt, amikor az SCS megcsinálta.
    Az unreal engine sokkal jobb lett volna, de annak PC követelménye jóval magasabb mint a jelenlegi.
    Most egy krumpli PC-n eljátszol vele, 640x480 low grafikán...azért az unreal engine ettől többet kér.

    De egyedül vagy a piacon, neked az jobb, ha többen tudnak vele játszani, akár szarabb grafikán is...

    Vannak grafikai addonok, de az ilyen "valósághű" dolgokat el kell engedni benne...
  • Aborg
    #52281
    Amikor mutogatjak az uj MSrepszim videoit, mindig arra gondolok hogy de jo is lenne ha a kamionos jatekokkal is tudnank jatszani azon a realis terkepen.
    Persze ami a magasbol szep, az meg talajkozelben biztos nem az... erre most talaltam ezt meg emezt a videot.
    Ledobbentem, mert ez mar boven eleg jo grafika! Szerintem talan meg szebb is mint az ETS2/ATS. Raadasul realis tavolsagok, magassagok, fenyviszonyok a valos ido szerint, az idojaras szinten aktualis, raadasul a varosok se ot utcanyiak hanem realisak. Mindenki mehetne amerre akar, nagy buli lenne bejarni a sajat kornyeket, ismeros helyeket. Es a soha nem latott uj helyeket is egesz ma lenne azzal a tudattal bejarni hogy nem egy makettben jatszunk hanem a valosagot latjuk.
    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2020.08.17. 09:35:07