52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • SimaSuna #52280
    Nem rajtuk múlik, hidd el....
  • kejfeljancsi
    #52279
    Úgy látom csalódnom kell a ProMods-os csapatba, megint meg fogják lépni kiadnak egy frissítést majd ami jó a 1.38-hoz 1 héttel azelőtt hogy ki kellene adják a 1.39-est. Ez gusztustalan húzás, és sajna már volt hogy meglépték. Nem az a 500 forint bassz a földhöz, hanem ami fáj a gerinctelenségük. Csak azé tartók ki mellettük mert jó munkát végeznek. Csak ne rombolnák le néha az imidzsüket ilyen kis aljas húzással.
  • kcstbp
    #52278
    Megoldódott... :-) Már nem base/map, hanem base_map/map a szükséges elérési út...

  • kcstbp
    #52277
    Sziasztok!

    Évek óta modolom az ETS2-t, saját szórakoztatásomra. Időnként kimarad egy-két hónap, aztán megint nekiesem.

    Mostanság nem tudom elmenteni a térképmódosításokat! Történt valami?

    Steames változatom van (1.38.1.0s), minden eddig megszokott beállítást elvégeztem (config.cgf-ben uset g_developer "1" és uset g_console "1", játék főkönyvtárában létrehoztam a base/map könyvtárat). Parancssorból indítom, mert másképp már nem indul, tudom is módosítani, de amikor menteném (akár a Save-vel, akár a Recompute-tal), a képen látható hibaüzenetet írja ki. Kérném a segítségeteket, hogy mi lehet az oka. Windows 10 Próm van.

    Köszi

  • WinT
    #52276
    Tehcnikailag akadálya nem lenne szerintem, de mivel ugye ebben az esetben nem férsz hozzá a játék mod mappájához, hogy belemásold a belevalót így nem, nem tudsz használni.
  • RaKmaTakaTa
    #52275
    Valószínűleg modokat sem tudsz használni. Jól tudom?
  • WinT
    #52274
    Ez nem így van. Ingyenesen is használható azzal a megkötéssel, hogy ilyenkor 1 óránként kidob. De mehetsz vissza rögtön.
    Csak ne felejts el menteni minden 59. percben. :)
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2020.08.04. 17:30:38
  • Axtros
    #52273
    Viszont azt nem tudom ETS2-t támogatja-e.


    Támogatja. Itt lehet rákeresni egy-egy játékra. Viszont magáért a szolgáltatásért fizetni kell (naná, ingyen nem is adnák :) ) 5.5 EUR / hó, max 12 hónapra, utána árváltozás lehet (vagy lesz). A kipróbálásra egy óra van ingyenesen fent tartva.
  • WinT
    #52272
    Az Nvidia GeForce Now szolgáltatására vagy valami hasonlóra gondolsz szerintem. Ehhez erős gép nem kell, valami erősebb netkapcsolat viszont annál inkább. GF Now ráadásul használható ingyen is, csak óránként kidob. Viszont azt nem tudom ETS2-t támogatja-e. Egy próbát megér.

    https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2020.08.04. 09:32:33
  • Axtros
    #52271
    Nekem az ets2höz és az összes nagy gépigényű játékokhoz sajnos nagyon gyenge kis gépem van! :(


    Sajnos akkor a hardware-t kell fejleszteni, vagy egy egész új konfigurációt üzembe állítani. Nincs olyan program, amely a magas hardware igényű alkalmazásokat tudják futtatni alacsonyabb teljesítményű gépeken, úgy, mintha a hardware-s korlátok nem állnának fent. Már magának egy ilyen programnak a futtatása is erőforrást igényel, hát még annak az alkalmazásnak, amelyet futtatni szeretnél. (A virtuális gépeket futtató konténer alkalmazások nem erre vannak - ha esetleg erre gondoltál.) Ha normális FPS, és egyéb beállítások mellett akarsz játszani, akkor kénytelen leszel erre beruházni. Ezt sajnos nem lehet megúszni, ma már a számítógépes játék is olyan hobbi, amely belefektetett pénz nélkül nem megoldható.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2020.08.03. 13:41:39
  • Monster076
    #52270
    Ha lenne ilyen program, még mindig 286-os PC-je lenne mindenkinek. Ha nem bírja a géped, azon semmilyen szoftver nem fog változtatni. Ott a vasat kell lecserélni...
  • ets2mpHUN0519
    #52269
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni...
    Nekem az ets2höz és az összes nagy gépigényű játékokhoz sajnos nagyon gyenge kis gépem van! :(
    Elvileg vannak programok erre a célra, amik jól futtatják azokat a játékokat...
    A kérdésem az, hogy linkelne valaki nekem ilyen programokat? Ha tudtok, ne fogjátok vissza magatokat, előre is KÖSZÖNÖM szépen!
  • WinT
    #52268
    Na erre nem gondoltam (illetve nem is vettem észre, hogy magamat is át lehet helyezni). Kipróbálom, köszi a tippet!
  • petar45
    #52267
    Először magadat, mint sofőrt kell áthelyezned, majd utána társítod magadhoz a kamiont. ETS-ben így működik.
  • WinT
    #52266
    Igen, akkor ott állok az Elko-i garázs előtt abban a a kamionban amit éppen vezetni szeretnék. Viszont ez a gép a Phoenix-i garázshoz lesz rendelve, hiába emehhez szeretném Elkoban.
    Komolyan nem értem ezt a rendszert...
  • lacica
    #52265
    Akkor,"garázsok",gyors utazás.Jónak kell lennie így.
  • WinT
    #52264
    Ahogy írom is: zsír új garázs, tök üres, át is helyezi, addig rendben. De amint beleülök rögtön visszapatterolja a régi garázsba és ebben a végtelen hurokban ragadok.
  • lacica
    #52263
    Legyen egy üres hely és "áthelyezés"opció !!!
  • WinT
    #52262
    Most én vagyok megint balfasz vagy a program az idióta?
    ATS... az első garázsom Phoenix-ben van, teljesen felfejlesztve, benne öt kamion, sofőrrel. Elko városában megvettem a egy új garázst, három hely, tök üres. Egy kamionom amit éppen vezetek áthelyezem oda és onnan szeretném a következő fuvarral folytatni a játékot, de ezt a gépet ilyenkor ugye kiveszi alólam, ott áll sofőr nélkül. Sebaj, kamionlista, kijelölöm, vezetés... és visszarakja a Phoenix-i garázsba. Gyorsutazás az Elko-i garázsba, kamiont áthelyezem újra oda, megint sofőr nélkül ott áll. Kamionlista, vezetés, visszarakja Phoenixbe, és innentől ez megy végtelen ciklusban.
    Hogy a túróba kellene ezt az egyenletet feloldani úgy, hogy a kamion is, meg én is ott legyek Elko-ban anélkül, hogy újra oda kellene vezetnem?
  • Roger6
    #52261
    És az online része is működik? Mert ugye TruckersMP azt írja, hogy 1.37 a legújabb,amivel indul.
  • Maceehun13
    #52260
    A worldoftrucks már 1.38-al működik
  • Roger6
    #52259
    Sziasztok!

    Van egy kis problémánk. Szeretnénk online játszani ismerősökkel, és mivel két hónapja játszottunk utoljára, ezért frissíteni kellett 1.37-re. Ez eddig sima ügy, Truckers MP indít, ETS2 indít, nincs semmi gond. A probléma akkor jelentkezik, amikor onilne megbízásokat szeretnénk felvenni, ugyanis ekkor azt írja, hogy nincs összekapcsolva a worldoftrucks.com fiókkal a játék. Pedig de, össze van. Tud valaki valami megoldást erre?
  • WinT
    #52258
    ETS2-ben tényleg működik... akkor ATS-ben nem tudom miért nem volt jó tegnap nálam. Pedig még modok sincsenek most bekapcsolva.
  • angmar64
    #52257
    [/URL]

    ATS-ben lehet, így gondolom ETS2-ben is. Ahol az egérmutató áll a képen, a kettőskeresztet válaszd ki és bele tudsz írni.
    Utoljára szerkesztette: angmar64, 2020.07.22. 23:05:40
  • WinT
    #52256
    Új patchben kamionfestésnél van ez az új color picker ahol számszerűleg is látszanak a színek értékei, ennek én tökre örültem. Na de ide nem lehet kézzel beírni a kívánt értékeket vagy csak én vagyok béna? Ha belekattintok ott villog a kurzor, de írni azt nem tudok a mezőbe. :(
  • Stefan28
    #52255
  • TomStorm
    #52254
    Vagy válaszolhattatok volna a heccelés helyett?:)
    De ha ez egyszerübb volt nektek akkor oké:D
  • kejfeljancsi
    #52253
    Tudjátok mit bírok a legjobban? van egy fejlesztés, és sok város ami megvolt 100%ba teljesen kiszürkítenek, 75% feltérképezésből lesz 56% fasza mi? Ja igen és ha van ott garázsom amibe kamion is addig nem termel míg újra oda nem megyek a városba a garázsba :) A legutóbbi a legjobb, Arad városa kámforrá vált :) az ottani garázsom meg pang kamionosoktól, mindenestől :)
    Utoljára szerkesztette: kejfeljancsi, 2020.06.18. 17:34:28
  • SimaSuna #52252
    Vagy a Google is megmondta volna, ha rákeresel a(z) ETS2 Truck dealers szavakra :D
    Nem? :D
  • jocking
    #52251
    Nahát, a Mercedes gyár "anyavárosában" van Mercedes szalon, ki gondolta volna. :D ;)
  • kejfeljancsi
    #52250
    Azóta már párszor játszottam :) szerintem törölhetem a szemem :)
  • SimaSuna #52249
    Steam restart...majd telepíti..
  • kejfeljancsi
    #52248
    Engem az zavar megvettem egy 4 euros kiegészítő dlc-t és nem telepítette :( a Tuning packot azt az újat.
  • TomStorm
    #52247
    Jesszus ez a Merci Actros 517LE PS váltós jószág hogy néz már ki:O
  • TomStorm
    #52246
    Ebben a pillanatban meglett Stuttgart-ban:D
    Tök véletlenül jöttem át rajta Luxemburg felé!
  • TomStorm
    #52245
    Merci kereskedést még mindig nem találtam:O
    Szakképzett sóför(l14) voltam pár Országba de Merci semmi:)
  • kejfeljancsi
    #52244
    Jelenleg van ugye a 196 garázsom és 165 kamionom :)
    Utoljára szerkesztette: kejfeljancsi, 2020.06.16. 21:39:07
  • kejfeljancsi
    #52243
    Köszönöm :) de egyelőre le kell állnom a halmozással :P elköltöttem 70 millió erurot tragacsokra XD
  • regelek5
    #52242
    John B: Akkor ráhajtok, kb. 100 városom van, az 500 sofőr lenne. :o)
    Jancsi: Ez nem semmi, gratulálok! :o)
  • kejfeljancsi
    #52241
    Még az is nagyon kevés :) jelenleg 196 garázsom van az 5 sofőrrel ajjaj min a duplája xd