52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Sebast
    #49815
    A tempomat a "c" gomb
  • SirShark
    #49814
    Kikapcsoltam az automata retarder-t és a fék megoldódott. De tempomatot még mindig nem tudok kapcsolni
  • Stefan28
    #49813
    Üdv mindenkinek!
  • Tuningtrabi
    #49812
    Helló!

    Próbáld meg a féktengely beállításnál a féktengely mód átállítását.

    normál
    fordított
    középre igazított
    fordított és középre igazított

    Ezek közül valamelyikkel jónak kell lennie. A féktengely beállításánál mutatja, hogy mennyire nyomod a fékpedált. Itt tudod is ellenőrizni, hogy jó e.
    Ugyan ez vonatkozik a gázpedálra és kuplungra is.
  • SirShark
    #49811
    De újra raktam az se segített. Ha átváltok billentyűzet irányításra akkor nem fékez. Amúgy Logitech Driving Force GT-m van.
  • SirShark
    #49810
    Nekem a pedál kiosztás jó.
  • Bukephalos
    #49809
    Egész pontosan mi az, ami bonyolult?

    Kiválasztod a fuvart, megnézed mennyi a lejárati idő: mondjuk 12 óra.
    Elindulsz, a GPS-d kiírja az út megtételéhez szükséges időt. Ha az több, mint 12 óra nem fogsz odaérni (mire oda érsz eltünik a fuvar), ha kevesebb odaérsz.

    11 órát mehetsz pihenés nélkül (ha aktiválva van az alvás szimuláció), ha ennél hosszabb az út ezt is bele kell számolnod.
    Ha garázsba ugrasz, szintén telik az idő.

    Ha jól tudom, repülés esetén nem telik az idő, de ebben nem vagyok egész biztos...
  • ets2mplayerHUN
    #49808
    ez bonyolult
    olyan fuvart nézek amilyet a másik és felveszem ugyan azt (elvállalom) és pff eltűnik és erre kéne vlmi módszer/megoldás h NE tünjön el
  • Hunter of Deer
    #49807
    mikor kikeresed hogy milyen fuvart is akarsz vinni, ott van alatta mennyi időd van még hogy odaérj a céghez és elvállald, olyat válassz amihez van elég időd odaérni és akkor nem lesz ilyen gond :)
    Az hogy te a gps-t ráteszed a fuvarra hogy megtaláld az még nem köti le neked a fuvart, ha lejár az idő mire odaérsz akkor nem tudod felvenni. Az időt kell nézni és akkor nem lesz gond.
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2016.12.18. 13:16:11
  • ets2mplayerHUN
    #49806
    és arra van vALAmi megoldás h ne tünjön el?
  • Bukephalos
    #49805
    Garázsba ugrásnál telik az idő, így elképzelhető, hogy lejár a felvételi határidő, mire odaérsz
  • Robertoo21
    #49804
    Sziasztok,

    bár nem tudok az eltűnő fuvarra megoldást, de a rövid fuvaridőkre igen :

    http://ziifile.com/f7se3jztv9ki.html

    innen le tudjátok tölteni, berakod a mod mappába, belépsz a játékba, majd aktiválod.

    Ha aktív fuvar közben vagy, akkor a következő fuvartól fog aktiválódni.
    Mindennel kompatiblis!!!!
    Remélem sokaknak tudtam segíteni. :)
  • ets2mplayerHUN
    #49803
    igen EREDETI és eltűnik amint felvenném hiszen elvállaltam
    esetleg vlmi megoldás erre a dologra?
  • SimaSuna #49802
    eredeti? Csak mert wareznál volt az eltűnő fuvar jelenség...
  • ets2mplayerHUN
    #49801
    akkor is eltünik ha egyik gariból a másikba ugrok
  • ets2mplayerHUN
    #49800
    és van rá valami mód vagy valami h ne tünjön el?
  • sznus
    #49799
    lejár, mire odaérsz... ennyi :)
  • ets2mplayerHUN
    #49798
    a távolsági fuvar tünik el ha elvállalom és venném fel
  • ets2mplayerHUN
    #49797
    sziasztok
    tudnátok segíteni?
    elvállalok egy fuvart és venném fel,erre el tünik valamiért de van,hogy megmarad (általában) vagyis nem mindig,hol megmarad,hol el tünik
    nos erre van valami módszer? hogy megmaradjon az elvállalt fuvar,ha valaki tud,az segítsen köszönöm előreis
  • Axtros
    #49796
  • DIESEL DOG #49795


  • Hunter of Deer
    #49794
    ne mondtam hogy cseréld fel, annyit írtam hogy alapból nekem is mikor felrakom a játékot akkor egy tengelyre állítja magát a gáz és a fék és úgy érzékeli hogy nyomom a féket. mint itt.
    Ezután fogom és rányomok a féktengely beállításra lenyomom a fék pedált és kész is, Logitech Formula Force EX kormányom van. miután ezt beállítom minden frankó. ha nálad így sem jó akkor passz.
  • kejfeljancsi
    #49793
    betojok :) ez ugyan ott van, akkor ha direkt az indexre lépek miért nem mutatja? mondjuk sokat amúgy nem változott, jó pár országnak a területén megjelent a neve, oszt kb ennyi :) de legalább kompatibilis :P

    Utoljára szerkesztette: kejfeljancsi, 2016.12.16. 00:29:34
  • kejfeljancsi
    #49792
    hát ott pont nem, én a ProMods indexen kerestem, kimondottan a ProMods oldalán, van regisztrációm :)
  • joceruza
    #49791
    Mondjuk itt!!!

    Csak bepötyögtem a gugliba......7 másodperc volt talán. Biztos hogy kerested?
  • kejfeljancsi
    #49790
    ezt a verziót v2.12 hol lehet megtalálni?
  • kejfeljancsi
    #49789
    Hát én még nem találtam olyan ProMod-ost ami jó lenne az 1.26-os verzióhoz
  • joceruza
    #49788
    Van ami megy 1.26-al,de nem megy franciával.
  • kejfeljancsi
    #49787
    Sziasztok, van már új kompatibilis map a ProModnál? Ahogy nézem az 1.25-ős eltűnt, csak a régi 2.10-es van meg, az meg nem jó a 1.26-os frissíttet játékhoz.
  • SirShark
    #49786
    ha kicserélem hogy a gázpedál legyen a fék a fékpedál pedig a gáz akkor is a féket úgy veszi hogy teljesen ki van nyomva
  • szaboz80
    #49785
    Köszi az infót, mostanában nem néztem... Azt tudtam, hogy nem dátum. A "várhatunk" arra szólt, hogy mire kiadják a francia DLC-vel működő verziót (2.15), addigra már jócskán benne leszünk a 2017-es évben :)
  • Hunter of Deer
    #49784
    a 2.12 nem dátum hanem verziószámnak tűnik. ugyanis már tölthető a v2.12 :D
  • Hunter of Deer
    #49783
    egy tengelyre érzékeli mind2 pedált... legalábbis nálam is így van, és be kell állítani. rákattintasz a gázra és lenyomod a gázpedált, utána a fékre és szintén lenyomod a pedált és jó lesz.
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2016.12.15. 08:56:09
  • Frequency
    #49782
    Pont arra jó hogy ne fékezz folyamatosan!Ha normálon van,akkor tedd fordítottra.
  • SirShark
    #49781
    Ez alatt pontosan mit értesz?
    A beállításoknál azt jelzi, hogy maxon nyomom a féket, de a pedál nem rossz, mert más játékoknál nincs ilyen gond.
    Esetleg alatta van az a beállítási lehetőség, hogy fordított, normál azok mit jelentenek, illetve van értelme állítgatni?
  • akos25
    #49780
  • Hunter of Deer
    #49779
    ha kormánnyal tolod, akkor a játékon belül a beállításoknál nem árt lecsekkolni a gáz / féktengelyt.
  • SirShark
    #49778
    Sziasztok!
    Mi lehet a megoldás arra a problémára, hogy a játék folyamatosan úgy érzékeli mintha fékeznék.?
  • Bandita1981
    #49777



    1. Karácsonyi Magyar Konvoj December 25-én Eu1 Budapest NBFC
    Minden Magyar játékost és céget várunk. Gyülekezö 16:00-tól 17:00 ig
    Úticél Amsterdam kikötö. Magyar nem DLC-és festést kérek, pótkocsi nem lesz!
    további info steamen :Attila777
  • Bukephalos
    #49776
    A Kamion mod-ra gyanakszom . . .