Euro Truck Simulator 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Asus M4A78,AMD Atlon II X2 260 3,20Ghz,5GB Ram,MSI Radeon HD7770 1GB 128bit
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Ki a francot érdekel, hogy ki, milyen megoldásokkal (értsd, csalásokkal) játszik?
Kit ver át? Téged, engem? Saját magát!
Mennyire szarja le az aki csal, hogy Te a segged a földhöz verdesed, és ráordítod, hogy csaló?
A Te játékodat elrontja, aki csalásokkal játszik, mert Õ azt élvezi?
Senkinek semmi köze a másik pénztárcájához, ugye? Akkor ahhoz miért kéne, hogy legyen, hogy milyen szinten veri át magát, dobja ki a pénzét az ablakon azzal, hogy élvezhetetlenné teszi a "saját" játékát? Milyen jogon szól bele valaki abba, hogy én hogyan játszom?
Jöjjön ide valaki, és húzza ki a dugót a konnektorból, mert nem tetszik neki, hogy én mivel és miként ütöm agyon az idõt! 'Valszeg, elütnék a két füle között.
Nem értem az embereket.
Itt van egy srác, aki nem akar éjjel vezetni. Most elintézitek neki, hogy ha akar, ha nem vezetni fog a "csaló", mert nem alhatja át a következõ peccstõl az éjszakát.
Hát, ha a SCS ebbe belenyúl, azon rohadtul meg leszek lepve.
Ha nem akartam vezetni, mert nem volt kedvem - a valóságról beszélek -, viszont bõven volt idõm az átadásig, akkor nem vezettem. Mentem múzeumba, moziba, meg ahová akartam. Nem figyeltem fel, hogy bárki mondta volna, hogy most már pedig vezetsz, vagy megfojtlak egy kompresszor ékszíjjal.
Miféle felfogás az, hogy más helyett döntesz el bármit is. (Megnõsülhet, vehet házat, vagy autót?)
A legtöbb embert itt jó szándékúnak és intelligensnek tartom. Mondja már meg valaki, hogy miért kell rákényszeríteni valaki akaratát egy másik emberre? Tudtommal, ezt nevezik diktatúrának.
Mindegy miben akarod korlátozni a másikat. Nincs jogod hozzá!
35 éve foglalkozom harcmûvészetekkel, de még soha nem jutott eszembe, hogy pusztán azért, mert más a véleménye valamirõl, kiüssem a gatyájából.
Tudom, nagyobb dolgokat vittem a témába, de minden nagy dolog apróságokkal kezdõdik.
Ráadásul, aki csalni akar, azt az - majdnem azt írtam, Isten - az Univerzum sem akadályozza meg. Lásd az online játékokat. Ki az akinek van kedve hálóban játszani - idegenek ellen - úgy, hogy a baromarcú szakadó esõben, Monaco-ban, 58 mp alatt körbe megy? Ezért hagytam abba a ligákban a versenyzést a cheatengine megjelenését követve. Az nem érdekel, ha lenyomnak, de azt tegye becsületes harcban.
De ez nem online!! Magamban hadd csináljak már azt, amit akarok!
Hogy mi a véleményem az egy másik kávéház, mert én nem tudok csalni, hazudni sem nagyon. Úgy meg, hogy még a kevés pénzemen kiböjtölt játékomat haza is vágjam, pláne.
De, hogy más mit tesz otthon, addig biztosan nem érdekel, amíg ez nem érint másokat.
Ezt hívják - sok mindennel még kibõvítve - emberi jogoknak.
Laci voltam.
\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki
A lehajtokrol meg ne is beszeljunk, mert kb a felét a jatekban elbasztak, sajnos.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Sakkoo.......Baszkiiii
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI
Valakinél eltünt már az esö? Nálam 2 napja nem esett...Vajon valamelyik mod ütközik....?
Sakkoo.......Baszkiiii
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
bár szintén nem érdekel, lvl 17 vagyok, most vettem a 2. garázsomat, most gyûjtök kamionora és sofõrre aztán azt is veszek fel egyet
így jól telik a játék, nem unatkozom 😊
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
Asrock Z77 Extreme 3,I7 2600k(4.5Ghz),HD6970 2GB,12GB 1600mhz DDR3
- Jocking
- joceruza
- és akik még nem értik a dolgot
Elõször is az ökovezetésem maxon van, de nem a lényeg hanem az hogy 4000 km.
Hát itt a magyarázat:
Klikk ide
ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988
ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
"Fighting for peace is like fucking for virginity"
Sajnos a SCS programozói figyelmét elkerülte egy olyan dolog, amire Endy rájött.
Azt is leszögezhetjük, hogy ez nem OPCIÓ, mert nem volt bejelentve, semmilyen tájékoztatás nem volt róla, tehát választani sem lehetett.
Endy korrekt módon a figyelmünkbe ajánlotta ezt a "nevezzük hibának", és megkérdezte tõlünk, hogy közzé teheti-e. Én javasoltam Endy barátomnak, hogy ne tegye közzé, és én küldettem el JohnBartt-al hibajelentésre is.
És akkor maradjunk a száraz tényeknél. Az alvással valóban lehetett csalni, mint ahogy Kacsa is írta, ha éjjel ébredtem a parkolóba, inkább még egyet aludtam... Na ennek vége!
Mivel jelenleg a fejlesztõi verzió 1.1.14-et tolom, így már biztosan közölhetem, hogy nincs sorozat alvás, és az Endy által felfedezett "hibát" is korrigálni fogják. Hogy miként, még nem tudjuk, de õk sem így tervezték a pénzkereseti források kiaknázását...
Engem lehet innentõl köpködni, akinek nem tetszik.
Jah, és még valami személyes... Szerintem ez a pénzkereseti lehetõség CSALÁS, és nem tartom korrektnek. Jelenleg is 14-es szinten vagyok, de csak azért, hogy a lehetõ legélvezetesebb játék kerekedjen az ETS2-bõl.
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988
