Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18369
Nemtudjátok mi lehet a baj,mert amikor betölt a játék kidob abból és kiírja hogy "A windows kilépett a prgramból"?!<#rinya><#falbav><#bdead><#worship>
Tikal
#18368
Mondjuk ezen a szervizen is javithatnanak.. Pl lenne egy minimum koltseg. Mert ugye eleg eletszerutlen hogy 2% gumi kopas utan cserelsz egy egezs garniturat 😊)

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#18367
pedig ha nem mész neki semminek, akkor úgy cirka 1000-1200 km után a gumikon jelzi a szervizben, hogy 1-2%-nyi kár van, minden más 0%

most is, egy liverpool-verona után 2% damage a gumiban

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

LACEJKA
#18366
Ez a bajom hogy be tükrözi a másik felét 😞 valami ötlet ?

így kéne :

LACEJKA
#18365
Sziasztok

Festegetem kicsit

Szerintetek jó lett ?

DJKonya
#18364
Nekem mindig sikerült megfognom, pedig volt necces helyzet.
Az, hogy szervizelni kell az autót minden fuvar után, az a kamion elhasználódásának "szimulálása" miatt van, de én túlzásnak tartom hogy ilyen kevés idõ alatt elhasználódik..

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

lucyboy
#18363
ellen kormányzással is próbálkoztam akkor meg bukfenc a vége

lucyboy
#18362
ja és minden fuvar után szervizelek is!!!

DJKonya
#18361
Nekem csak akkor jelentkezett ez mikor élesebb kanyarokba nagyobb sebességgel mentem bele, de kis fékezéssel és ellenkormányzással meg lehet fogni.

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

lucyboy
#18360
van több mely is ahol csak úgy el szál a vas és 70 85 kmh között sebességnél megyek esõ nélkül hosszú el nyújtott kanyarban farankon ki tör és hiába fékezek akkor az is pályageometria hibája?

DJKonya
#18359
Köszi a választ 😉
Ki szedem a tiltást 😄

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#18358
A következõ peccsben javítják, hibás volt a pályageometria az autópálya ottani részén.

csaba90
#18357
100-alatt a cig***ok megdézsmálják a rakományt 😄

Csaby

DJKonya
#18356
Pozsonyból Liverpoolba Alumínium-alkillel 😊


Láttam már, hogy másnak is volt itt gondja, Nürnbergtõl Frankfurt fele állandóan megsérül a rakományom, most éppen 7%-ra.. Tudja már valaki, hogy mi lehet itt a gond, vagy valami javítás van már rá?

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

lucyboy
#18355

Tikal
#18354
Pont azt monja h mukodik a mod, cdak a MAN-nal nem. Hiaba megy a restacar-ra, ugyanaz van ott is, hibas a mod

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#18353
Maskent?? Maskent mint. Mi? Egy fos szar volt. Mar csak a masik fosnak kell becsõdölni...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#18352
Egy elég szaftos fuvar <#vigyor>

URL=http://kepkezelo.com/][/url]

És a drágaszágom <#rolleyes>

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

SimaSuna
#18351
Crazy FM-et valaki belerakhatná 😊
#18350
meg a class fm is mehetne 😄

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#18349
Végre, még egy szennycsatornával kevesebb. Már csak az rtl-tv2 párosnak kéne valahogy megszûnni, és én lennék a legboldogabb a világon.

MANos Viktor
#18348
Jóféle!😄

UMF Hardy DJ 2, MAN TGX \\8/

#18347
Sziasztok !

Akinek a játékba a rádió részen benne van a NEO FM , most találtam és olvastam egy portálon ezt .

2012. 11. 09. azaz Péntek Éjfélkor elköszön a NEO FM stábja, mi, akik több mint három hónap alatt igyekeztünk megmutatni, hogy lehet másként is zenélni, rádiózni. Reméljük élveztétek, reméljük velünk tartotok a Neo Új Világába! Hamarosan tájékoztatunk a folytatásról!
KÖSZÖNJÜK!!!!

#18346
Ez a zászlós dolog engem is érdekelne,igaz engem is egy másik csapattal 😊 . Apropó, MAN-ba is be lehet szerkeszteni? 😊
NagyiBMX
#18345
Neee zászlót hogy honnan és lehet nem csak inter-es?😄

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

#18344
Hát igen, új területet hozzáadni nem épp a legegyszerûbb. Kapásból kell új rendszámformátum is, ráadásul úgy kell megoldaniuk az új területekrõl/-re a fuvarokat, hogy az ne befolyásolja a már meglévõ mentést. Nézelõdtem a témában, és sok térképmodnál kitétel, hogy új karriert kell kezdeni, ha használni akarod. Ezt nyilván a fejlesztõk nem csinálhatják így, ezért a bonyodalom. 😊

macleody
#18343
A camera modban van a interior_man_tgx.sii. Nyisd meg és ezt a sort keresd: head_offset: (0.0, 0.0, -0.04)
A -0.04-es értéket ha átírod mondjuk 0.05-re távolabb viszi a nézetet.
#18342
Köszi a választ .

A távolabbi nézet már régebben benne van a mód mappába , és mûködik is , csak érdekes módon egyedül a MAN -nál nem reagál , ezért kérdeztem rá itt hogy nem-e lehet máshol is pluszba állitani , pl : config.cfg stb....

A kormánynál pedig ugyanaz a helyzet , már a két csúszkát mindenféle képen probáltam , erre is esetleg máshol egy állitás lehetõség ? .

Ha esetleg más tudd valaki segiteni ebbe #18337 azt elõre is köszönöm .

#18341
Azt azért tegyük hozzá, hogy egyiket sem erõsítette meg az SCS. Magyarországot viszonylag könnyen be lehet tolni késõbb mert a Kisalföldig megvan a terep, de Spanyolországhoz Franciországot is ki kéne bõvíteniük (elvégre azon keresztül vezetne oda az út), szóval az kevésbé valószínû, hogy késõbb megjelenne a játékban.

aerolive
#18340
A fejlesztõk részérõl is várható a bõvítés magyarországra kiterjedõen, meg spanyolország, eddig ez a kettõ merült fel.

Felhasználói modokkal pedig biztosan lesznek új területek, már most is dolgoznak rajta egész biztosan.

#18339
Üdvözlet.
Aránylag szûznek számítok a kategóriában de elegem van a hentelésbõl...
Kipróbáltam a game-t és nagyon tetszik.
Gondolkozom, hogy megveszem de mivel nincs benne bálkanfélsziget( Magyarország, volt Jugoszlávia, Görögország) így gondolkodóba estem.
Van esetleg lehetõség a pálya bõvítésére módok vagy majd dlc-k ben? vagy az a jövõ zenéje?
#18338
Rarma a megoldás a problémádra a következõ: www.restacar.hu látogass el ide az oldalra és a letöltések között fogsz találni egy olyan módot ami az elsõ problémádat megoldja tehát a belsõ fülke nézetet hátrébb viszi. A billentyûzet beállításokat pedig próbálgasd hogy neked hogyan jó erre csak ezt tudom tanácsolni....
#18337
Sziasztok !

Két kisebb segitségre lenne szükségem , ha tudd valaki valami megoldást rá , elöre is megköszönöm.

1 :

A Man kamion-ba a gyári belsõ fülke nézet , nagyon közelre van állitva a szélvédõhöz , és így nem látszik a
bal visszapillantó tükör és a mûszerfal sem , hol tudok ezen állitani rajta ? Mert a többinél tökéletes csak ennél az egynél merül fel ez a probléma .

2 :

Hogyan tudnék még állitani a kormány kilengése ellen úgymond , mert már a beállitásoknál teljesen visszahúztam a két csúszkát , de még így is ha egy picit balra vagy jobbra forditom a kormányt , nagyon húzz abba az írányba a kamion , amerre forditottam a kormányt . BILLENTYÜZETEN JÁTSZOM !!!!
Van-e lehetõség rá arra hogy azt a pici hibát valamenyire stabilizálni .


A válaszokat elöre is megkszönöm .

#18336
kevés volt a súly a húzókereken...avagy, hogy szállíts máshogy autót...
kb. a 30-adik karikára esett le rólam a körforgalomban (odakerülését ne kérdezzétek, egyszercsak láttam a tükörben hogy rajtam van<#zavart2>)

kalee
#18335
Pár kép a gépemrõl:







Ez meg az egyik sofõrömé:

#18334
Köszönöm, hogy szóltál! A továbbiakban erre külön oda fogok figyelni!
#18333
Szép vas!😊
#18332
Ez két kijelentés volt. Az a mondat számít kérdésnek, ami kérdõjellel (?) végzõdik.<#idiota>

- grammar nazi OFF -

#18331
kösz!
macleody
#18330
Nem kéri a CD-t. Ha megunod a verdát eladhatod, de fel is vehetsz rá egy embert aki dolgozik neked.
#18329
Sziasztok, lenne két kérdésem.

Ha megveszem a játékot CD-n, akkor csak úgy lehet játszani, hogy kéri a CD-t a játékhoz amikor játszol vagy sem.

Valamint ha le szeretném cserélni a kamionomat, azt hogy tehetem? Új játékot kell indítani vagy valahogy el tudom adni, aztán más típust venni.

#18328
Bocsi a két hsz-ért! Hát több cucc van mint restacar-on de régebbi is az oldal. A restacar is nagyon frankó oldal de ezen hamarabb fent vannak kb 1 nappal a cuccok! De a én mindkettõnek rendszeres látogatója vagyok!😊
#18327
Hello! Regisztrálni kell de megéri mert sok mod van.... csak olyan nincs még ami nekem kellene! 😊
#18326
Arra kérnék valakit, aki ért ahhoz hogy hogyan lehet pótkocsi illetve kamion festést csinálni. Készítsen egy videót, vagy ha már ltezik ilyen akkor azt ossza már meg velem.
TopGun
#18325
Erre az oldalra regisztralni kell, ha le akarsz tolteni onnan barmit is, nem lett volna egyszerubb, ha feltoltod valahova a GPS-t es azt linkeled be inkabb? Vagy megeri regisztralni az oldalra, jobb cuccok vannak ott mint mashol? pl a restacar-on?

Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!

#18324
[/img]
Mai termés 😊
#18323
f10

macleody
#18322
Igen? Érdekes, privátban nem ezt írtad. Na mindegy.
#18321
hogy kell a játékban fotót csinálni ?😄 mert a print screen szarakszik -.-
gordon 24
#18320
Basszus ez nem lesz egyszerû... A passat kész, de a többi az nehéz lesz, mert pont félbe vannak vágva a tampletek..

És így a logókat pont nem lehet feltenni.😊 Mindegy majd kitalálok valamit, de ez így necces. de a passat már valóban vw😊)

Downhill!!