Euro Truck Simulator 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

Ha tetszik ha nem,a fórumozásnak vannak íratlan szabályai.Többek között:
-nem kérdezzük meg percenként ugyanazt
-nem írunk közvetlenül egymás után hozzászólásokat,egy posztba meg kellene próbálni összefoglalni a mondandókat
-az oldal alján ott van a keresõ,ami mûködik csak használni kellene
-stb.
Ami ehhez a témához tartozik:
-ez nem WAREZ topik,annak is meg van a helye a saját fórum részen belül
Tehát,lehet segítséget kérni,de azt mind a megfelelõ helyen kell megtenni.Arról már ne is beszéljünk,hogy a banner alatt le van írva minden,de tisztelet a kivételnek,olvasni luxus,vagy csak tojnak rá.
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
Mert ahogy visszanéztem nemláttam hogy te irtál volna akármit is..😞
Ki mondta, hogy f??det rám?!
Miért van ez a fórum? Nem azért, hogy segítséget kérjünk, és adjunk egymásnak? <#fejvakaras>#fejvakaras>
Ya, hogy kicsit szeretne valaki "csalni"? Na és!!!
Szerintem, ha egy kicsit otthon Te is megkeresed a tükröt, és õszinte leszel magadhoz, akkor kiderül, valahol Te is "csalsz" egy kicsit ebben az életben... Vagy tévednék??? <#lookaround>#lookaround>
Na innen kezdve marad a közmondás: Az vesse rám az elsõ követ...
Én biztosan számítok azok segítségére, akik segíteni szeretnének, és ha valamiben tudok valakinek segíteni, akkor fogok is neki ebben a játékban, hogy elörébb jusson, vagy a játék elménye jobb legyen...
Angel D.
Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,
Pedig ahogy vajo írta úgy csináltam, egy mappába beraktam hozzá társítottam. Ötlet?😊
Downhill!!
Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,
|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*
|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*
Az "scs_extractor.exe"-t másold ugyan ebbe a mappába.
Készíts ebbe a mappában egy parancsikont az "scs_extractor.exe"-rõl és nevezd át erre: "scs_extractor_base.Ink"
Jobb klikk a parancsikonra és válasszuk tulajdonságok.
A Cél sorban írd ezt a sor a végére: "base.scs base"
C:\új mappa\scs_extractor.exe base.scs base aztán ments el.
Futtasd az új parancsikont és várd meg amíg kicsomagolja.
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Szerintem minden file .scs Mivel az eredeti base_cfg.scs (amiben szerintem az egész cucc van) is ilyen ezért kellene tudni kicsomagolni.
Azt is tudom, hogy ez egy rar verzió, de védett illetve nem megnyitható.
Tehát a humoros smile helyett egy megoldásnak jobban örülnék.
Csoki😊
Downhill!!
Tehát ami a személy kocsikon cseréli a logókat, illetve rak fel valós logókat?
Lenne kedvem megcsinálni, ha nincs😊 csak nem tudom hogy bonthatom ki az scs, filét..
Segítettek benne? Vagy valaki már rászánta magát?
Downhill!!
- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!
A CCC-ben néz meg az Információ/Szoftver résznél melyik driver van a gépeden. Egyébként az AMD-ATI most mát kéthavonta ad ki új drivert.
Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10
Az a problémám hogy elindítom a játékot, létrehoztam a profilom és utána a betöltés következik ugye, De nekem a betöltés után egybõl ki lép a játékból. Vajon mi lehet a Baja? Én nem tuom várom a megoldásokat
elõre is köszi
Asus M4A78,AMD Atlon II X2 260 3,20Ghz,5GB Ram,MSI Radeon HD7770 1GB 128bit
Lenne egy kérdésem , a MAN kamionon belülrõl a látótávolságot hogyan tudom messzebbre állitani?.
Mert teljesen a szélvédõre van állítva .
Most vettem észre ,hogy játék indításakor a frissítéseknél megjelent egy olyan hopgy steam Greenlight demo!
Ez mi a fene eredeti a játékom!
A másik pedig az hogy ma cseréltem a videókártyát a gépembe,már ideje volt lecserélni!
Egy ASUS HD7770 et raktam bele ahol a driver frissítésnél az van kiírva hogy hogy 10.hónap 17.-e mikor feltelepítem akkor pedig 8. hónap 15.-ei az eszközkezelõbe!
Állítólag itt szó volt rolla hogy az Amd a játék kiadása után frissítette a drivert!
Ezt hol lehet megtalálni?
Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,
Asus M4A78,AMD Atlon II X2 260 3,20Ghz,5GB Ram,MSI Radeon HD7770 1GB 128bit
Van egy kis problémám.
Ma játszottam a játékkal, és rossz mentést töltöttem be!
9-es szinten voltam, és volt 100 ezer euróm, a legutolsó mentésnél meg 8-as szint és 70 ezer. (ezt töltöttem be)
Ezután észleltem, hogy nem jó, kiléptem a játékból, de nem volt jó, mert a játék mentette a betöltött játékállást.
Mikor visszaléptem már azt töltötte be, és nem tudom sehol visszatölteni a régi játékállást...
Mivel nem mentettem el, az automatikus mentést meg nem találom a játékban.
Nem lehet valahonnan elõhalászni?
http://www.hellring.com/
😊
\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki
Ettõl csak a beállításaid mennek el, a mentéseid maradnak.
\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki
\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki
mert meg vettem eredetiben és ki szeretném cserélni a kódot.
q9400 (t3800mhz) HD7850 (t900/1300mhz) 4gb ram t950mhz) 22\' fullhd lcd logitech g500 mouse 5700dpi
|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*


