Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gordon 24
#18319
Aha!! Akkor a privit vedd semmisnek😊)


Köszönöm szépen!

Downhill!!

#18318
Hagyni kell, hogy bezárja magát a progi..mappákat azonnal kidobja, de a fájlokat nem. 😄 várj vele. Nekem kb 5-10 perc között kicsomagol mindent.

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

#18317

#18316
elég durván tolod!.D

LACEJKA
#18315
Kicsit hülyültem :.D

Eredmény:

Maximus4
#18314
Akkor egy kicsit felvilágosítanálak!
Ha tetszik ha nem,a fórumozásnak vannak íratlan szabályai.Többek között:
-nem kérdezzük meg percenként ugyanazt
-nem írunk közvetlenül egymás után hozzászólásokat,egy posztba meg kellene próbálni összefoglalni a mondandókat
-az oldal alján ott van a keresõ,ami mûködik csak használni kellene
-stb.

Ami ehhez a témához tartozik:
-ez nem WAREZ topik,annak is meg van a helye a saját fórum részen belül

Tehát,lehet segítséget kérni,de azt mind a megfelelõ helyen kell megtenni.Arról már ne is beszéljünk,hogy a banner alatt le van írva minden,de tisztelet a kivételnek,olvasni luxus,vagy csak tojnak rá.

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#18313
Privibe vagy hova?
Mert ahogy visszanéztem nemláttam hogy te irtál volna akármit is..😞
Stig95
#18312
1 órája írtam hogy mit kell csinálni ha kéri a serialt de mindegy.

Ki mondta, hogy f??det rám?!

I Angel Disco
#18311
Egy kérdés a "marakodóknak" :

Miért van ez a fórum? Nem azért, hogy segítséget kérjünk, és adjunk egymásnak? <#fejvakaras>

Ya, hogy kicsit szeretne valaki "csalni"? Na és!!!

Szerintem, ha egy kicsit otthon Te is megkeresed a tükröt, és õszinte leszel magadhoz, akkor kiderül, valahol Te is "csalsz" egy kicsit ebben az életben... Vagy tévednék??? <#lookaround>

Na innen kezdve marad a közmondás: Az vesse rám az elsõ követ...

Én biztosan számítok azok segítségére, akik segíteni szeretnének, és ha valamiben tudok valakinek segíteni, akkor fogok is neki ebben a játékban, hogy elörébb jusson, vagy a játék elménye jobb legyen...

Angel D.

#18310
Köszi szépen,Kedves Vagy.! 😊 😉
gordon 24
#18309
Lehet megtaláltam😊)


szóval õõ intézem😊

Downhill!!

macleody
#18308
Ott kb, itt tuti 😉
nagykispeter
#18307
Köszi szépen!Reggel ha hazaértem mindjárt megnézem.Akkor az új ATI driver mikor esedékes,mert ahogy néztem ez a telepítõ több összetevõböl áll és az összetevõk más más idõpontba vannak frissítve,vagy rosszul láttam?!

Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,

gordon 24
#18306
Nahh most nekem is kicsomagolta a mappákat, de üres mind😊 Az miért van?

Pedig ahogy vajo írta úgy csináltam, egy mappába beraktam hozzá társítottam. Ötlet?😊

Downhill!!

nagykispeter
#18305
Kb.10 perc idõm volt játszani mert jönnöm kellett dolgozni,de az éjszakai vezetésnél full maxon nem akadt,szerintem jó lesz!Bár az enyém Asus,ez nem tudom számít e!

Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,

#18304
Ott kb senki sem segítene..azért.😊
Stig95
#18303
Azt hogy nem az Off topikban tetted fel ezt a kérdést.

Ki mondta, hogy f??det rám?!

gordon 24
#18301
Nahh királyság!


Neki állok, remélem sikerül😊) Drukkoljatok😊)

Downhill!!

#18300
Nem tudom akkor Pavelék mit bonyolítanak. STDS-hez amit kiadtak én azt társítottam a .scs fájlhoz, dupla klikk, és kitömörítette. 😊

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

#18299
Én ezt az SCS blog oldalán találtam angolul leírva, aztán magamnak lefordítottam 😄

#18298
Egyszerûbb ha hozzá társítja és megnyitja, és automatikusan kicsomagolja. 😄

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

#18297
A "base.scs" fájlt másold egy új mappába.
Az "scs_extractor.exe"-t másold ugyan ebbe a mappába.
Készíts ebbe a mappában egy parancsikont az "scs_extractor.exe"-rõl és nevezd át erre: "scs_extractor_base.Ink"
Jobb klikk a parancsikonra és válasszuk tulajdonságok.
A Cél sorban írd ezt a sor a végére: "base.scs base"
C:\új mappa\scs_extractor.exe base.scs base aztán ments el.
Futtasd az új parancsikont és várd meg amíg kicsomagolja.

#18296
Ki lehet csomagolni a játék könyv tárban lévõ scs fájlokat ez scs_extractor nevû programal kell és ki csomagolja
Firerock
#18295
A bannerban lévõ Prémium tuning,illetve klíma az mi?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

gordon 24
#18294
Base.scs a teli játék adat., valószínûleg..

Downhill!!

gordon 24
#18293
Örülök, hogy ilyen viccesnek találod.

Szerintem minden file .scs Mivel az eredeti base_cfg.scs (amiben szerintem az egész cucc van) is ilyen ezért kellene tudni kicsomagolni.

Azt is tudom, hogy ez egy rar verzió, de védett illetve nem megnyitható.


Tehát a humoros smile helyett egy megoldásnak jobban örülnék.


Csoki😊

Downhill!!

Luspy
#18292
Scs Filé <#vigyor5>

gordon 24
#18291
Srácok valódi autómárka mod van?

Tehát ami a személy kocsikon cseréli a logókat, illetve rak fel valós logókat?


Lenne kedvem megcsinálni, ha nincs😊 csak nem tudom hogy bonthatom ki az scs, filét..

Segítettek benne? Vagy valaki már rászánta magát?

Downhill!!

Atikah
#18290
Lehúzott ablakkal ilyen hangos az esõ.

@ atikahsuperstar.picturepush.nl

#18289
a videokártya miatt csinálja ezt?
#18288
a Baja az egy város

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#18287
Szia!

A CCC-ben néz meg az Információ/Szoftver résznél melyik driver van a gépeden. Egyébként az AMD-ATI most mát kéthavonta ad ki új drivert.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10

#18286
Sziasztok tudnátok nekem segíteni?
Az a problémám hogy elindítom a játékot, létrehoztam a profilom és utána a betöltés következik ugye, De nekem a betöltés után egybõl ki lép a játékból. Vajon mi lehet a Baja? Én nem tuom várom a megoldásokat
elõre is köszi
#18285
Szia én azt kérdezném hogy nekem hétfõn jön meg az msi HD7770-es vid kártyám. Hogy megy vele a játék?

Asus M4A78,AMD Atlon II X2 260 3,20Ghz,5GB Ram,MSI Radeon HD7770 1GB 128bit

AudiQuattro
#18284
Azért olyan sok pót,kamion nincsmég a játékhoz:S

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

#18283
Üdv mindenkinek!

Lenne egy kérdésem , a MAN kamionon belülrõl a látótávolságot hogyan tudom messzebbre állitani?.
Mert teljesen a szélvédõre van állítva .

nagykispeter
#18282
Sziasztok!

Most vettem észre ,hogy játék indításakor a frissítéseknél megjelent egy olyan hopgy steam Greenlight demo!
Ez mi a fene eredeti a játékom!
A másik pedig az hogy ma cseréltem a videókártyát a gépembe,már ideje volt lecserélni!
Egy ASUS HD7770 et raktam bele ahol a driver frissítésnél az van kiírva hogy hogy 10.hónap 17.-e mikor feltelepítem akkor pedig 8. hónap 15.-ei az eszközkezelõbe!
Állítólag itt szó volt rolla hogy az Amd a játék kiadása után frissítette a drivert!
Ezt hol lehet megtalálni?

Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,

#18281
Szia egy katalógust adtak mellé!

Asus M4A78,AMD Atlon II X2 260 3,20Ghz,5GB Ram,MSI Radeon HD7770 1GB 128bit

#18280
sziasztok!
Van egy kis problémám.
Ma játszottam a játékkal, és rossz mentést töltöttem be!
9-es szinten voltam, és volt 100 ezer euróm, a legutolsó mentésnél meg 8-as szint és 70 ezer. (ezt töltöttem be)
Ezután észleltem, hogy nem jó, kiléptem a játékból, de nem volt jó, mert a játék mentette a betöltött játékállást.
Mikor visszaléptem már azt töltötte be, és nem tudom sehol visszatölteni a régi játékállást...
Mivel nem mentettem el, az automatikus mentést meg nem találom a játékban.
Nem lehet valahonnan elõhalászni?

http://www.hellring.com/

Batmanci
#18279
Hová tudtál még lámpákat tenni? A kilincs helyére?
😊

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

Batmanci
#18278
Vagy ha úgy nem ajánlja fel, akkor az egész cfg-t.
Ettõl csak a beállításaid mennek el, a mentéseid maradnak.

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

Batmanci
#18277
Törlöd a "uset g_sns" mögötti számsort ebben a fájlban c:\Users\teneved\Documents\Euro Truck Simulator 2\config.cfg

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

#18276
srácok hol tudom ki cserélni a regisztrációs kódot az ets2-ben? ( valahol a regeditben de ott hol)
mert meg vettem eredetiben és ki szeretném cserélni a kódot.

q9400 (t3800mhz) HD7850 (t900/1300mhz) 4gb ram t950mhz) 22\' fullhd lcd logitech g500 mouse 5700dpi

#18275
na most keltem ez lászik ....
#18274
hy én holnap tervezem tervezem berendelni de elõbb megnézem majd itt a Tescoba. Am adtak még mellé valamit nekem volt hogy a galaxis küldött valami posztert is.
#18273
Sietek a szennyezõ anyaggal <#nevetes1>

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#18272
REX Esõ Bemutató. 😊

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

akos25
#18271
Jó éjt mindenkinek!!! <#integet2>
[/url][/img]
[/url][/img]

#18270
Itt az én kis vasam,igaz nem friss,1-2 apró változás már van azóta rajta. 😊

gumikacsa
#18269
Valami különleges útvonalengedélyük van, egyébként nem.

Renault magnum http://kamionszim.hu