Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#19070
waberers potkocsik es kamionok mikor lesznek letolthetok meg tok jo lene ha valaki tudna csinalni tob magyar ceges potkocsi modot pl.waberers horvath rudolf dancsi reves trans kft b-3 sped kft hopi kft nemeth trans nyirseg trans kft camion grup 2000 roviden enyi
#19069
nem érdemes felrakni, teljesen feleslegesen, unalmukban adta ki az SCS

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

#19068
Sziasztok 1.2.5 öt hol találom ,és egyáltalán érdemes felrakni ?
#19067
Sziasztok feltelepítettem az új 1.2.5 ös frissítést és ezt írja ki: The game filesystem to initialize, aborting now. Ez mitõl lehet? Az elõzõ frissítés is fel volt telepítve.
#19066
esõ szimulálás gyakoriság és fékerõ szabályzás hmm nem is rossz 😄 inkább lehetne mint tuning erõsebb fék rendszer !

#19065
1,2,5,1 es patch 191 mb miközben az elõzõ kettõ összesen 98 😄

#19064
igen pedig jó helyre raktam fel mégse dobja ki :S valami jó hely ahova fel lehet rakni?

SimaSuna
#19063
a kép linkeléssel az biztos 😊
#19062

#19061
Gond van Houston GOND VAN 😄

#19060
Mivel mindenki pikcsõrözik, ezért én is azt csinálom! <#nyes>



My PC: SAPPHIRE HD6670 1GB PCie DDR3, 4GB 1333MHz DDR3 Corsair Value, AMD A 8-5600K 3.6GHz FM2, Gigabyte F2A85XM-HD3 FM2

#19059
1.2.5. patch miota fent van nem menti el a játékot!!ez mitöl lehet????mindenem amit ma szenvedtem visszaállt a tegnapi mentésre de ez ha nem lenne elég akkor most probálltam odébb menni és menteni de akkor sem
Mi lehet a hiba szerintetek????
AudiQuattro
#19058
Uj flare pack 😄D

Helyzeten



aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

#19057
Na még 1x:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#19056
Egy kis STDS bug, amit még régebben sikerült "lekapnom" Gondoltam megmutatom:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#19055
Benne van az eddigi összes patch.

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

#19054
Az 1.2.5 és az 1.2.5.1 között mi a különbség?

#19053
na.,letöltöttem,beüzemeltem,2 perc után leállt a játék,se ki,se be!ugy kidobtam,hogy talán még most is repül!elég nekem az 1.2.5 is...😄
#19052
na,most kiváncsi lettem!leszedem az 1.2.5.1-et is...😄
ronso
#19051
Én a 62 megásat tettem a már meglévöre és tök jó

Sakkoo.......Baszkiiii

#19050
Heló!Miért van az hogy amikor felrakom az 1.2.5.1 patchet ezt írja ki?
szavulyzsolt
#19049
Hogy akkor legyen tiszta számomra is, mert itt mindenki mást mond, s nem tudok eligazodni rajta. Szóval a hivatalos oldalról letöltöm a patch any older version to 1.2.5.1-t azt tehetem egyenesen az alapjátékra, anélkül, hogy kellene más patch fent legyen?
Mert két fajta van a hivatalos oldalon, az egyik, hogy bármely régi verzióról a 1.2.5.1-esre (191 mb) és az 1.1.3-ról az 1.2.5.1-re (~62 mb).

Csak a döglött halak úsznak az árral!

#19048
Mint ahogy Stuttgartban is van, hiszen onnan származik a márka.😊

Scania R580
#19047
hát mûködik ez a patch... <#idiota>



||ASUS M4N68T||AMD Phenom II X4 965 3.40Ghz||KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz|| ||SAPPHIRE HD 6870 1GB GDDR5||SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB||LG GH22LS50RBB Fekete OEM||CORSAIR VX550W||

#19046
oké, én meg nem kötözködésnek szántam, csak megemlítettem <#vigyor2> am nekem ebben az 1.2.5.1-ben az tetszik, hogy fps javulást tapasztaltam az 1.2.5-höz képest

#19045
newcastle, geneve, pozsony, rotterdam. a geneve-i az nagy bemutatótermes

CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8

Tikal
#19044
nem találom a truck dealer listát, valaki tudna dobni egyet? Merci dealer érdekelne

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

ronso
#19043
Kollégával toljuk a hegyekben..

Sakkoo.......Baszkiiii

#19042
köszönöm...😊...már látom értelmét ennek a patchnek is...😄

CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8

Tikal
#19041
nélkülöz minden fizikát a játék.. komolyan nem értem..


tudja valaki mit javítottak az advisory line-on? én nem látom, de lehet csak nem tudom mi az 😄
egyébként rengeteg helyen lespórolták a felfestéseket... és mikor ezeket látom, felbasz hogy a blogjukon már arról szondáztatják az embereket mennyit fizetnének egy DLC-ért. hát ok, de elõtte be kéne fejezni az alapjátékot nem???

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#19040
Szedd le azt ami alapból 1.2.5.1-es
#19039
nem tudom,én ezt olvastam!az nem azt jelenti,hogy igazam van!<#mf1>
#19038
sikerült megpatchelni...de amikor aktiválnám, kidob...-_-"...vmi ötlet?...😄

CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8

#19037
hát pedig a hivatalos honlapon az van, hogy az 1.1.3 kell az 1.2.5.1 alá is...szal lehet van benne vmi új

AudiQuattro
#19036
Pályán 90-nél üresbe raktam 101 km et gurult mire megállt😄

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

#19035
A moddereket kérdezném, hogy az Actrosnál meg lehetne oldani azt, hogy a mercedes embléma körül lévõ idétlen szürke karima olyan színû legyen mint a hûtõmaszk? Mint ahogy az Axornál is van.

AudiQuattro
#19034
Jógép.


aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

gigamen
#19033
#19032
a restacaron olvastam,hogy 1.2.5. az 1.1.3-ra van,az 1.2.5.1 pedig mehet az alapjátékra!szerintem semmi különbség nincs köztük!
#19031
nemtudom ki mennyire vette észre, de már van 1.2.5.1-es verzió is...biztos rájöttek vmi turpisságra...😄

CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8

#19030
Valaki aki már vezetett ilyen gépet mint a játékban és tapasztalta tényleg, árulja már el vagy screenshottal prezentálja ha tudja hogy mekkorára érdemes beállítani a fékerõt hogy tükrözze a valós fékhatásokat a játék 😊
#19029
116 nál kiakadt nem talál több munkást 😊 akár hány város akárhány munkaközvetítõjét kerestem már fel minden kérdõjelet megnézek !

#19028
Szerintem nem ez a legnagyobb kerdes....mi olyan nehez ebben...ugy tudom hogy kb 60 varos van a jatekban...namost ezt szorozd meg 5(mert egy garazsban annyi a max soforok szama) es vondd le magadat belole es megkapod...299
#19027
Én a MAN-ba vettem egy 680 lovas motort és egy 16-os váltot.Sokkal jobban megy de a hang ugyanaz.
#19026
Srácok megkapjátok a legnagyobb kérdést ! mennyi lehet a maximum felvett munkások száma?

#19025
A Mercinek és a Man-nak már nem bírtak volna csinálni egy normális hangot, mint a Scania-Renault-Volvo-Daf-nak? Nem hiszem, hogy a valóságban is ilyen hülyén zakatoló hangjuk van... Most Scania-val tolom, 90-nél maga a béke a szigete. A man meg: V-V-V-V-V..<#violent> Amúgy azt tudja valaki, hogy a különbõz (erõsebb) motorok megvételénél fog változni a kamion (most pl scania) hangja? Mert 420-as mocival kezdtem, most raktam bele egy 480-asat, persze érezhetõen jobban megy, de semmit nem változott a hangja. Játékon belül az ugyanolyan teljesítményû euro 5 euro 6 motorok között mi a különbség? (azon kívül hogy az euro 6 20 ezerrel többe kerül). Jobb fogyasztás talán?
ronso
#19024
Én sem csináltam semmi eksztrát.Felmentem a játék honlapjára onnan leszedtem,még a mod mappám sem pucoltam ki telepitettem feltette 1 perc beálltottam az esöt meg a féket és csá már haladok is...

Sakkoo.......Baszkiiii

#19023
Az szép.....
Valami nagy "árulás" lehet a jelenség mögött, mert ez igen durva hiba. Még az a szerencse, hogy sikerült visszaállítani az eredeti állapotot.

Kíváncsiság végett meglestem néhány külföldi fórumot is, ahol szintén van panasz az új javításra, de közel sem ilyen durva jelenségekrõl írnak.

Szerencsére nálam nem volt semmi gond egyik javítás telepítésénél sem, 2-3 perc alatt telepítette a frissítést, és simán el is indult a játék.
Eredeti a játék, semmi mókolás. Elõtte sem demó, sem warez nem volt telepítve.

Én, az 1.2.5 patch telepítése elõtt kiszedtem mindent a mod mappából, majd simán telepítettem a javítást. Ezután indítottam a játékot, majd kiléptem, bemásoltam a kívánt kiegészítõket, és gooo.
Mivel semmi gondom nem volt, ezért még "takarítást" sem kellett csinálnom.


#19003
A lényeg, hogy sikerült, bár nem értem, mi lehetett a gond. Normál esetben, egy reinstall elõtti registry tisztítás (system bejegyzések törlése miatt kell, amit egy sima uninstall nem old meg) , újraindítás, majd a játék újratelepítése simán orvosolja a problémát.
Nem maradt bent valami egyedi módosítás, vagy átírt fájl, ami miatt összeakadhatott valami?
Tudom, hogy szerencsére most jól mûködik nálad is, de hátha tudsz segíteni másoknak, akiknek még vacakol.

Szelídséggel győzd le a haragot, jóval a rosszat, ajándékkal az irigyet, és igazsággal a hazugot.

ronso
#19022
Feldobtam a patcet én is az 1400km utamból már a felén tul vagyok és csak esik...😊

Sakkoo.......Baszkiiii

Magnum PI
#19021
Csak én látum úgy hogy a benzinfogyasztás abszolut kilóméter alapú? Azaz rohadtul nem számít hogy vezetek. Kivettem üresbe és gurulás közben is úgy fogyaszt a motor mint 2000-en 😊. Ha meg álló helyzetben üresben taposom akkor semmit nem fogyaszt.