Euro Truck Simulator 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu
Valaki megtudna azt csinalni hogy az also ket kerek fenyszorot , a normal fenyszorok alatt bekapcsolja, vagyis mikor egnek a normalok az a ketto is egjen.
Vagy mondja meg hogyan lehetne megcsinalni..
Koszonom elore is.
Kíváncsi vagyok, hogy muzsikál ez a változat a 1.2.5.1-es patchel(192M😎!
CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8
Kedvenc kamoint meglehet változtatni vagy új profilt kell kezdeni?
Letíltás után telepítsd újra és megoldodíik. A registrybõl is ki kell venni minden adatot.
Mikor megveszed a dobozos játékot ezt fel lehet oldani, de már nem kér akkor ismételten kódot.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu
My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22
Elõbb-utóbb úgy is Ikarus 260-asok fognak helyettük gurulni az utakon, csak meg kell várni míg bepakolják a modderek! <#hehe>#hehe>

ETS2 képgaléria: http://www.flickr.com/photos/_retoucher/sets/
Van itt olyan aki törttel játszott majd megvette eredetiben? Remélem ott már nem kéregeti a serialt, mert már komolyan kezdek parázni hogy ha megveszem akkor is ezt fogja csinálni...
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Intel Core i3-3225 3.3GHz NVIDIA GeForce GT 640 4GB RAM http://www.gyoribuszok.hu
nekem is jó a patch<#eljen>#eljen>
Próbálkozok. 😊 Na de most lett elegem belõle, szóval megyek és pár fuvart elviszek.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Intel Core i3-3225 3.3GHz NVIDIA GeForce GT 640 4GB RAM http://www.gyoribuszok.hu
pl.:

CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8

Asus M4A78,AMD Atlon II X2 260 3,20Ghz,5GB Ram,MSI Radeon HD7770 1GB 128bit
