Euro Truck Simulator 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
Lenne egy kis gondom. A sofõr kamionját szerettem volna fejleszteni. Rányomtam és exe hibával kilép. Renault kamionról van szó. Másik alkalmazottat választok ki annál nem lép ki. Mi lehet a hiba?
Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Juhász27...ez van...:/...😄
CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8
De jól beetetett vele,gratulálok hozzá.
Ha minden egyes patch miatt elveszítenéd a mentésed,nem lenne értelme a játéknak.
Csak a magyarok ilyen homályosak ?!
CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8
CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8
CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8

Pihi,cigi Milano közelében. 😉
|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*
CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8
Képfeltöltéshez használhatjátok a saját képfeltöltõmet, csak most csak nektek csináltam 😊
Képfeltöltés az ETS2 képeknek
ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988
Holnap meg is próbálom!
És remélem hogy ez a sok segítség kisegít engem!
Nagyon szépen köszi: Ádám <#integet2>#integet2>
|-| Intel Core i5-3570K |-| Asus P8Z77-V |-| Sapphire Radeon HD 7850 2GB OC |-| Corsair Vengeance 8GB 1600MHz DDR3 |-| TÁP: FSP Aurum Gold 700W |-| SSD: Samsung 830 64GB |-| HDD: WDC 1,5 TB |-|
De én a helyedbe mindent kivennék én is úgy játszok most amíg nem jön ki frissítés a modokhoz.
|-| Intel Core i5-3570K |-| Asus P8Z77-V |-| Sapphire Radeon HD 7850 2GB OC |-| Corsair Vengeance 8GB 1600MHz DDR3 |-| TÁP: FSP Aurum Gold 700W |-| SSD: Samsung 830 64GB |-| HDD: WDC 1,5 TB |-|
Nem raktam tele moddal mert csak egy scania wheel mod, egy real logos mod, és egy no speed limit mod van benne!
Semmi más, ilyen kor is fennt áll ez a lehetség?
Ádám
Renault magnum http://kamionszim.hu
Pedig már 16 os voltam ami nekem kifezetten jó mert csak ritkán kerülök géphez!
Intel Core i3-3225 3.3GHz NVIDIA GeForce GT 640 4GB RAM http://www.gyoribuszok.hu
Nagyon fontos lenne segítségetek!
Feltettem a 1.2.5.1-es pachet de amiután feltettem azután a game nem indult. 😞 Próbáltam a frissítés leszedni róla de nem találtam hogy hogyan! Ezért uninstalláltam a játékot de minden más fájlját rajtahagytam!
Ilyenkor ha újra felrakom akkor elõrõl kell kezdenem? De már túl jól álltam ahhoz hogy elõlrõl kezdjem!
Valami megoldás?
Elõre is köszi: Ádám <#nemtudom>#nemtudom>
