Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#19220
Na hirtelen megjavult. 4x fagyott ki.

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#19219
Sziasztok!

Lenne egy kis gondom. A sofõr kamionját szerettem volna fejleszteni. Rányomtam és exe hibával kilép. Renault kamionról van szó. Másik alkalmazottat választok ki annál nem lép ki. Mi lehet a hiba?

Asrock 880GXH/USB3|AMD Phenom II X4 B55 3200mhz|Kingston DDR3 1600mhz 4GB|Sapphire HD 5770 Vapor-X 1024MB |Samsung 1TB 7200rpm|LCD Asus VW195D|Chicony Hipro 500W TDU nick: [HUN]Navarro

#19218
Ment privát mindent le írtam benne 😊
#19217
Na...? Eltudod kuldeni? vagy legalabb a skint amit a programmal fellehet tenni a potra..
#19216
Nem kötelezõ 😊.............. találtam egy másikat ebbe beszélnek is 😊 németül 😊
#19215
Nagyon jo...eltudnad kuldeni nekem igy atfestve azt a potot?
V43 1105
#19214
Ha már tutorial illene beszélni alá ..

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#19213
Üdv Ets 2 pótkocsi festése meg lévõt festetem át de látni a lényeget 😊

#19212
Na,szomorúan,de megyek aludni!akinek olyan ambíciója van,hogy az összes városban legyen garázsa és minden garázs tele kamionnal,sofõrrel,az tegyen le róla!116 sofõr a max...!Tehán,én ezen szempontbol kivégeztem a játékot!Jó éjt nektek!
#19211
ez nagyon jó!😊
SimaSuna
#19210
#19209
És olyan van, hogy egy patch miatt nem tudok játszani, csak egy csomó szarakodás után? Nem tudom ki verte beléd az ellenkezõjét, vagy csak a magyarok ilyen homályosak? Segítséget kértem, nem ész osztást! Senki nem állított olyat amire reagáltál, de kösz a hsz-t.
#19208
kimásolod pl az asztalra, az egész euro truck simulator 2 mappát, majd ha kész vagy a patchelésekkel, akkor elindítod a játékot, ha nincsenek benne a cuccaid(mentések), akkor kilépsz, és bemásolod az asztalon lévõ ets 2 mappát a dokumentumok mappába, és felülírod...de erre nem lesz szükséged...😉

Juhász27...ez van...:/...😄

CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8

#19207
Olyan játék nincs,hogy 1 patch miatt elveszíted a mentésedet.Nem tudom ki verte belétek ezt a baromságot.
De jól beetetett vele,gratulálok hozzá.
Ha minden egyes patch miatt elveszítenéd a mentésed,nem lenne értelme a játéknak.

Csak a magyarok ilyen homályosak ?!
#19206
Köszi a segítséget, de mit másoljak ki? Az egész mappát? És ha igen, akkor hova másoljam vissza?
#19205
a dokumentumokban lévõ ets 2 mappa nem törlõdik uninstallnál elvileg, de biztonság kedvéért másold át vhova, és telepítés, patchelés után vissza, bár sztem nem törlõdik...😊...

CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8

#19204
Na de ezt akkor sem értem! Megveszek egy játékot, telepítek rá egy a készítõk által készített frissítést, és innentõl nem tudom használni a játékot???? Ugye nem mondjam ki mire gondolok.....
#19203
De ekkor elvesztem az eddig elért szinteket, meg mindent, nem?
#19202
Ja és nem voltak modok a mappában mikor telepítettem.
#19201
uninstal-->install-->1.1.3 patch--->1.2.5 patch--->1.2.5.1 patch--->aktiválás, és már taposhatod is a gázt...😊...nekem így mûködik gond nélkül...😊

CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8

#19200
Valaki bennfentes segítsen légyszi!!! Telepítettem az új 1.2.5-ös frissítést (eddig az 1.1.3-as volt) és azóta el sem indul a játék. Nem tudja megnyitni sem.... Dobozos, legális.
LACEJKA
#19199
wabis scania nincs is.... De nagyon szép

VERESS 96
#19198

#19197
nagyon nagy! 😊
#19196
azt nem tudod a játékon belül megcsinálni...azt game-n kívül kell ráügyeskedned...😊

CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8

#19195
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a cég nevét hogyan tudnám a kamionra fel írni ?? vagy az szinthez kötött?
#19194
Waberer's 😊
#19193
Nem fért fel. 😄



Pihi,cigi Milano közelében. 😉
#19192




Bõvebben itt!

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

#19191
kár!116-nál nem enged többet a játék...<#violent><#boxer>
#19190
én még csak 24 alkalmazottnál járok...szépen lassan terjeszkedik a Persped...😄

CB: Kis-dublőr | Scania R730 V8

#19189
Halihóóó!

Képfeltöltéshez használhatjátok a saját képfeltöltõmet, csak most csak nektek csináltam 😊

Képfeltöltés az ETS2 képeknek

ETS2 Multiplayer játékosait várja a Waberer's International Transport Zrt. Csatlakozás: http://myvtc.net/r/664 TeamSpeak: 87.229.120.161:9988

#19188
senki?
#19187
Üdv! Olyan embert keresek,aki tudna nekem készíteni egy egyedi kamion skint,és szivesen vállalná is! Sajnos én nem boldogulok vele! Aki tud segíteni írjon egy Privátot! Köszi
#19186
Köszönöm szépen mindenkinek a rengeteg segítséget!
Holnap meg is próbálom!
És remélem hogy ez a sok segítség kisegít engem!
Nagyon szépen köszi: Ádám <#integet2>
#19185
Én sem nyúltam bele. Ez eszembe sem jutott. Csak a Daf logo modot szedtem ki a modlistából.
#19184
tegye fel a kezét az,akinek 116-nál több alkalmazottja van!<#fejvakaras>
#19183
Nekem is bent van a Real Logos,nem vettem ki belõle semmit,és semmi baja,ja és a patch is fent van.
#19182
Jó de te lehet kiszedted belõle a DAF-ra vonatkozó fájlokat vagy nem.

|-| Intel Core i5-3570K |-| Asus P8Z77-V |-| Sapphire Radeon HD 7850 2GB OC |-| Corsair Vengeance 8GB 1600MHz DDR3 |-| TÁP: FSP Aurum Gold 700W |-| SSD: Samsung 830 64GB |-| HDD: WDC 1,5 TB |-|

#19181
A real logos nekem is fent van és nincs vele gondom.
#19180
És valószínû hogy a Real Logos is mert már a DAF licenszelt.
De én a helyedbe mindent kivennék én is úgy játszok most amíg nem jön ki frissítés a modokhoz.

|-| Intel Core i5-3570K |-| Asus P8Z77-V |-| Sapphire Radeon HD 7850 2GB OC |-| Corsair Vengeance 8GB 1600MHz DDR3 |-| TÁP: FSP Aurum Gold 700W |-| SSD: Samsung 830 64GB |-| HDD: WDC 1,5 TB |-|

macleody
#19179
Tedd föl az 1.1.3-at, másold vissza a modokat, a profilodat, indítsd el a játékot. Menj be egy szervízbe, vegyél rá gyári kereket ha van, lépj ki a játékból. Töröld a modokat, aztán nézd meg hogy így elindul-e a game. Ha igen akkor telepítsd az 1.2.5.1-et, nézd meg megy-e a játék. Ha igen akkor másold vissza a modokat de a real logos-ból töröld ki a DAF-ra vonatkozó fájlokat mert az már licenselve van.
#19178
Pedig valamivel összeveszett a progi. Nálam a klíma mod kavart be a Scania festésnek. Magyar tarka lett. Úgy tippelem az a Scania wheel mod lesz a nyerõ. Próbáld elmásolni a mod mappát és nézd meg, úgy mûködik-e!
#19177
Gumikacsa
Nem raktam tele moddal mert csak egy scania wheel mod, egy real logos mod, és egy no speed limit mod van benne!
Semmi más, ilyen kor is fennt áll ez a lehetség?
Ádám
#19176
scania talán ezen az oldalon találsz megfelelõt.
gumikacsa
#19175
Mert televágtad moddal, amik egymásal is akadnak, meg a peccselt játékkal is.

Renault magnum http://kamionszim.hu

#19174
Sziasztok, nekem meg olyan kérdésem vagy kérésem lenne hogy tud-e valaki olyan oldalt mutatni ahonnan jó scania kamionok tölthetõk le, elõre is köszi
#19173
Köszi csak az a baj hogy én elõtte már feltettem az 1.1.3 at de még így se!
Pedig már 16 os voltam ami nekem kifezetten jó mert csak ritkán kerülök géphez!
TheSosy
#19172
Elvileg elõtte fel kell tenni az 1.1.3as patch-et is.

Intel Core i3-3225 3.3GHz NVIDIA GeForce GT 640 4GB RAM http://www.gyoribuszok.hu

#19171
Sziasztok!!
Nagyon fontos lenne segítségetek!
Feltettem a 1.2.5.1-es pachet de amiután feltettem azután a game nem indult. 😞 Próbáltam a frissítés leszedni róla de nem találtam hogy hogyan! Ezért uninstalláltam a játékot de minden más fájlját rajtahagytam!
Ilyenkor ha újra felrakom akkor elõrõl kell kezdenem? De már túl jól álltam ahhoz hogy elõlrõl kezdjem!
Valami megoldás?
Elõre is köszi: Ádám <#nemtudom>