Euro Truck Simulator 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#19170
Sziasztok!

Olyan gyermeteg problémáim lennének hogy:

1#
Vajó Scania mask festés modja mi miatt nem jelenhet meg?

2#
Valamiért egyetlen buszt se láttam?

3#
A Scaniába való GPS valamiért lilásra színezi az oldalablakot és a mûszerfalat.


Ha ezekre tudtok megoldást azon kívül hogy vegyem ki a modokat akkor boldog lennék!

#19169
#19168
Átgurultam angolba 😊
TheSosy
#19167
Hát konkrétan semmi 😄
Próbálták már nekem elmagyarázni,de nem nagyon tudom megérteni.És gondoltam egy videó alapján sokkal egyszerûbb lenne.De ha nincs videó,egy nem túl bonyolult leírás is megteszi<#email>

Intel Core i3-3225 3.3GHz NVIDIA GeForce GT 640 4GB RAM http://www.gyoribuszok.hu

#19166
Konkrétan mi nem megy az el mentése a festésnek ? vagy az egész ? és pót festésrõl van szó ? vagy másról ?
#19165
Igen ebben en is egyetertek....
TheSosy
#19164
Nem szeretne valamelyik kolléga csinálni egy rövid kis tutorialt festés készítésérõl,és berakásárol?Sokaknak segítene! 😊

Intel Core i3-3225 3.3GHz NVIDIA GeForce GT 640 4GB RAM http://www.gyoribuszok.hu

#19163
na,megyek,befejezem a londoni utat...
#19162
nagyon király!<#mf1><#taps>
LACEJKA
#19161
Laza lett 😄

#19160
Típus váltás történ a cégnél...😄
LACEJKA
#19159
Az saját festés :.D

#19158
Azokat a feket piros csikos kerekeket honnan szerezted? Betudnad linkelni nekem is oket..?
#19157
Physics modot próbálta már valaki? Kicsit meg vagyok keveredve hogy 2 vagy 3 fajta van (mindegyik alvázhoz), nem ütik ki egymást ha mindet egyszerre felrakom? Mennyivel lesz reálisabb az irányítás?
#19156
Nagyon király!<#taps><#eljen>
LACEJKA
#19155
Sziasztok itt az új gépem 😄

LIKE !

Tikal
#19154
milyen rendesek hogy még rájuk is gondolnak 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#19153
1.2.5.1-ben csak a warezosoknak javították ki hogy a bannolt kulcsokkal ne vagdalja ki õket a játék csak újra feldobálja az ablakot hogy lejárt a DEMO
TruckerDave
#19152
1.2.5 és 1.2.5.1 verzió ugyan az.

#19151
Sokat!<#mf1>
#19150
Ez egy új javító csomag, és tegnap este adták.

#19149
az nem baj,hogy az elõzõ patch nincsenek meg?
#19148
Kint van már vagy 2 napja...
#19147
Ennyi azt már kész is??? 😮 De fasza 😄
#19146
letöltöd,feltelepited,játszol!röviden ennyi.

#19144
én is erre probáltam rávezetni<#nevetes1><#nevetes1>

#19143
Nem töltöttem még le!!!!!!!! 😊 . És az utána? Bocsi,de nem nagyon értek én ezekhez!
Tikal
#19142
ne viccelj már. nem egy .exe fájl töltöttél le véletlenül? el kéne índitani akkor nem? DE.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#19141
mivel egy .exe fájl akkor azt valoszinû hogy felkell telepiteni.<#conf>

#19140
Hogy érted? Amit letöltöttem azt az egészet az Euro Truck Simulator 2 mappába?
#19139
<#taps>

Tikal
#19138
rakd a fiókodba.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#19137
Na szóval. Látom le lehet tölteni a 1.2.5 patch. Ezt hova kell berakni? pls valaki írjön egy privát üzenetet! ( Több kérdésem is lenne )
#19136
Köszi.Így tényleg sikerült,ismét vannak fuvarok.Bár az elején megijedtem,mert miután újra feltettem és elindítottam a korábbi mentést,ismét nem volt,de egy alvás után helyre állt a rend. De ez az újratelepítés elõtt nem mûködött... 😄

Csaklaca! Ez szép!!Mennyit játszol napi szinten,hogy így felszedted már magad? 😄
0Diaz0
#19135
úgy kanyarodj rá ,mintha egy picit tovább akarnál menni.. és simán betudsz majd úgy fordulni.. énis így szoktam, van mikor centiznem kell,és gázfröccsökkel megyek be,de nem lesz sérülése a pótnak! 😊

My new pc -> || GB 970A-UD3P || - - - || 4GB 1600mhz HyperX RED || - - - || WD 1.5TB || Corsair VS550 || Thermaltake Versa H22

#19134
Na,én is elindulok!München-London 1111 km....!Majd jelentkezem!😊
bakkerman
#19133
de utálom az olyan cégeket,ahol olyan a be-meg kimenetel mint az elsõ képen lévõ...kifele még hagyján,de befele mindig meghúzom a rakományt olyan 4-5%-os damagera...

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#19132
Valaki tud tippet adni a korábban feltett fékerõ beállítás kérdésemre? Mennyi lenne az ideális beállítás hogy reális fékerõ hatásokat kapjak?
ronso
#19131
Mai elsö indulás.

Utközben.

Beugrottam dobni egy sárgát..

Sakkoo.......Baszkiiii

#19130
Megvan az uj kabinom 😊

Aztali gép : AMD Athlon x64 X2 5600+ 4gb ram Gainward 9800GT 512mb Chieftek 550w táp Notebook : 1.86GHz Dual-Core T2130 1MB L2, 2048MB DDR-II (667MHz) 160GB SATA ATI X2300 128MB (384MB)

#19129
Megvan az uj kabinom 😊

Aztali gép : AMD Athlon x64 X2 5600+ 4gb ram Gainward 9800GT 512mb Chieftek 550w táp Notebook : 1.86GHz Dual-Core T2130 1MB L2, 2048MB DDR-II (667MHz) 160GB SATA ATI X2300 128MB (384MB)

#19128
Ahha
Tikal
#19127
eredeti? ...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#19126
Hali!!Mért van az hogy felraktam az új patch-et és minden fuvar után kéri a termék kulcsot?
Tikal
#19125

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#19124
tényleg nem csaltam!

ezt írja ki a munkaerõ közvetítõnél!
#19123
Nem,ebben semmi csalás nincs!46-os szinten vagyok!esküszöm nem csaltam,mert úgy nem látom értelmét a játéknak!
AudiQuattro
#19122
Köszi,de nemtalálom :S

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu

AudiQuattro
#19121
116 kamion?😮 Miafasz!? Drogot szállítottál minden fuvarodnál?😮 Jaaa h csítelsz😄

aka Padlogáz http://www.kamionfan.atw.hu