52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • balazsgigi
    #50936
    Nálam van!?Driver,játék default beállítás.
  • lac coo
    #50935
    Hi !
    Valami kis ffb-t hogy lehetne a játékba varázsolni ? T300, legalább egy alap középrehúzás jó lenne . THX !
  • norbee46
    #50934
  • bajusza
    #50933
    Békés, Boldog, Sikerekben és ETS2-ben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
  • Frequency
    #50932
    És ezt tudja:
  • Frequency
    #50931
    Csak ilyen van:
    GPS
  • ets2mpHUN0519
    #50930
    skacok
    tud valaki nekem linkelni olyan GPS modot ami a szélvédőre vetiti ki? útinformt meg ilyeneket
  • Desert
    #50929
    Francia látnivalók: Steam Guide

    A kikötőkhöz:
    Cantiere Navale, Ancona és Messina.
  • lippet
    #50928
    Sziasztok! Steam-en szeretnék minél több teljesítményt megcsinálni, de van pár dolog, amit lövésem sincs, hogy hol keressem. Pl.: A francia látnivalókat hol keressem? Egy hiányzik, azt se tudom melyik. Vagy szállíts árut az olasz kikötőkbe (2 db kell a sikerhez). Ezek a kikötők hol vannak? Melyik városokban?

    Nem tudtok valami leírást ezekkel (meg mér pár achivment-el kapcsolatban) kapcsolatban?

    Köszönöm!
  • hangacsi
    #50927
    Hát az A.I. elég németesen viselkedik, az biztos.
    A sebességhatárral kapcsolatban pedig az teljesen jogos, hogy a tábla után 3 méterrel megbüntet. Nem a tábla vonalától kell lassítani, hanem a tábla vonalátol lehet a táblán jelzett tempóval menni. Tehát a 70-es táblánál a tábláig le kell lassulnod 70-ig és akkor szabályosan haladsz.
  • Gaben764
    #50926
    Köszönöm, akkor megnyugodtam (?) hogy nem csak nálam van ilyen gond...
  • Desert
    #50925
    A Special Transport dlc nagyon szuper lett, 1339Ft -ot megért szerintem.
    Sikerült végre a térkép 100% felfedezését is elérni.
  • kekeN7
    #50924
    Brüsszelből indul, de nekem sem dobta még fel, ezzel szopok 2 napja :D
  • bajusza
    #50923
    Áldott, Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Minden ETS2 Fórumozónak!
  • Gaben764
    #50922
    Tudna valaki segíteni abban, hogy melyik városban (városokban) dob fel speciális szállítmányként "pilot hajót". Mivel már 10-et leszállítottam a 11-ből, de ezt az egyet még soha nem dobta fel. Elvileg az összes olyan város fel van fedezve amiből spéci szállítmányt lehet vinni. Közben vittem már normál fuvarokat is és "aludtam" is nyilván, de továbbra is semmi, hiába nézem minden alkalommal...

    Valakinek ötlet?
  • Isti1
    #50921
  • LiTTLee
    #50920
    Igy nem lopják el
  • LeWyTy
    #50919
    De jó helyen van az a lámpa
  • joceruza
    #50918
    Sajnos már nem csak a játékban van ez így.....
  • Bal0924
    #50917
    Lassan kezd az idegeimre menni a játék!
    90el megyek, látok egy 70-es táblát. Lassítok, mire lelassulnék már meg is bírságoltak gyorshajtás miatt.
    Hogy lehet lelassulni 3méteren belül?
    Na és a többi autós. Észre sem vesznek hogy én is az utakon vagyok.
    -Oldalba jönnek és még én fizetek mert nekem jött, azzal a szöveggel hogy nekimentem.
    -Szabályosan sávot váltok. Megyek pár métert és a másik sávból bevág elém! És megint én vagyok a hibás, fizetek...
    -Látja hogy tolatni szeretnék, már az utca másik végéről. de csak azért is gyorsít és nekem jön.
    -Meg azt is bírom hogy autópálya, lassít előttem. Mikor sávot váltok hogy megelőzzem rákapcsol..
  • LiTTLee
    #50916
    Nem a mod volt a gond.Több fajta 1.30-as patch volt és valamiért nekem automatikusan rosszat telepitett és ez okozta a galibát.Én voltam a f@sz,köszi a segitséget azért
  • mumus70
    #50915
    Ha WOT fuvart viszel akkor szokott 90-es limit lenni, felülbírálják az eredeti limitedet!
  • Bukephalos
    #50914
    Az én értelmezésem szerint a Promods-t nem kell inaktiválni a Special Transport miatt, csak azokon a részeken nem tudsz ilyen fuvarokat felvenni, kizárólag az eredeti SCS térképen. A Promods hírei szerint a következő, 2.26 -os frissítésben lesznek definiált útvonalak a DLC -hez.
    További híreket, infókat lehet találni a Restacar - Promods forumon
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2017.12.21. 07:02:41
  • Bal0924
    #50913
    És elfelejtettem amit eredetileg akartam kérdezni..
    Vittem már nehezebb rakományt is, és tudtam menni 90fölött. Szinte csak lejtőn tudok menni többel, mint 90 és utána egyből 90nél megáll a mutató.
    Miért van ez? (nincs bekapcsolva a sebesség limit)
  • Bal0924
    #50912
    Már a 3.fuvaromat viszem, de mindig ugyan azt a 23tonnányi ajándékot. 2fuvar között még cégek között se kell vándorolnom, csak a felvevő hely más 1-2 lerakó/felvevő-nyit kell mennem. :D

    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2017.12.20. 22:22:21
  • Bal0924
    #50911
    Mit kapunk mikor kész a Grand Gift Delivery 2017-el?
  • Monster076
    #50910
    Köszi a válaszokat!
  • Axtros
    #50909
    Logikus, mivel maga a mód úgy működik, hogy előre elhelyez új objektumokat - bámuló embereket, utat lezáró rendőrautókat, stb.-t - a pályán, azon az útvonalon, ahol végig kell menni. Tehát a Special Transport DLC nagyban támaszkodik magára a térképre, amit pedig az SCS csak a saját térképre tudott ráfejleszteni. Nem biztos, hogy ez így is marad, de egyenlőre a megvalósítást másképp nem lehetett kivitelezni. Ezért ez a mód - egyenlőre- nem tud dinamikusan változó környezetet - értsd mások által létrehozott térképet - kezelni.
  • SimaSuna #50908
    Pontosan!
  • Monster076
    #50907
    Jól olvastam valahol, hogy a special transport dlc csak az alaptérképen működik? Szóval promods, rusmap, stb. kikapcs a használatához?
  • SimaSuna #50906
    Milyen modot használsz? térkép mod esetleg?
  • LiTTLee
    #50905
    Sajnos igy sem akarja telepiteni,azt irja telepitve,de a játékban nem látom.Elég érdekes számomra,eddig ezzel nem volt gond.
  • Czobi
    #50904
    Hali!
    Ha a kliensen keresztül vásárlok, és ott lépek be az áruházba, akkor utána ugyan rögtön látom, hogy ott a könyvtárban a dlc, de nem kezdi el letölteni. Ilyenkor én rögtön kilépek a steamből, majd egyből vissza, és akkor rendben el is indul a letöltés. Talán nálad is ez lehet, ha ma belépsz, akkor már tölteni is fogja.
  • cxaxoxc
    #50903
    Emberek, ez a Special Transport DLC valami elképesztő! Komolyan, rendesen izzadtam olyan szituációk alakultak ki időnként. Ha eddig valaki nem talált elég kihívást, akkor itt az ideje, hogy tegyen egy próbát ezzel, mert ezáltal garantáltan megtalálja. Pl. a francia körforgalmaknál tényleg cm-ek, esetleg mm-ek maradnak csak, vagy szűkös kanyarokban, pláne, ha az AI-k sem sem segítenek kell koncentrálni erősen. Az az 5€ egyáltalán nem sok érte, aki teheti vegye meg bátran, mert minden perce élvezet (vagy anyázás, ez opcionális ).



  • LiTTLee
    #50902
    Üdv!
    Lehet nem itt kéne érdeklődnöm,de az új DLC-vel akadt gondom.
    Megvettem,de valahogyan nem akarja telepiteni,0MB-t tölt le.
    Találkozott valaki ezzel a gonddal és ha igen,hogy oldotta meg? :D
  • akos25
    #50901
    Szép estét az uraknak!
    Gondoltam hozok már pár képet...
  • SimaSuna #50900
  • gigamen
    #50899
    Élelmes nép a magyar :D
  • Bal0924
    #50898
    Ez jó volt.
  • macleody
    #50897
    És még az áramot is lopja :D