52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • JohnBart
    #50976
    Üdv népek! Lebeszéltem a ProMods-os arcokkal (ScuL-lal és Nicoval), hogy indítsanak egy magyar fórumszekciót a ProMods oldalán, mert kb. minden közép-európai nyelvnek volt ott saját fóruma a szlovéntől a románig, minket kivéve. A hétvégén a fórumszekció el is készült, én pedig fel is töltöttem pár általános, a modhoz kötődő leírással és segédlettel. A jövőben igyekszem a lényegesebb, moddal és ProMods-addonokkal kapcsolatos infókat összemazsolázni az ottani oldal egészéről, és ott rendszeresen közzétenni majd őket, szóval ha van kedvetek, látogassatok majd el oda néha. :)
  • Isti1
    #50975
    Mindenképp olyat, amelyik min. 900 fokban forog.
    A Thrustmaster T150 jó lehet, ha a büdzséd megengedi, én egy Logitech Driving Force GT-t használok már évek óta - elégedetten.
  • Isti1
    #50974
    Helló!

    Kérdéseid sorrendjében a válaszok:
    Jelenlegi állás? 1.30-as verzió. :-) Sok DLC, a legtöbbet érdemes is megvenni (ha nem szeretnél sokat költeni, várj egy steam akciót, sok pénzt lehet megfogni ilyenkor).
    Nagyjából végtelen számú mod, ezekből van pár ami ajánlott, pl. ProMods térképcsomag, néhány szebb pót, hang csomagok. A legtöbb vontatónak készült átdolgozott, részletgazdagabb változata (RJL Scania, MADster féle MAN-ok, stb.).
    Modok: https://ets2.lt/en/ - innen lényegében minden elérhető. Van magyar térkép is, a linkelt oldalról ezt is eléred. Illetve még érdemes esetleg az SCS fórumját is átolvasgatni, a leginkább igényes modokról van 1-1 topic: https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=31&sid=c0e744827cff78f2a07849e58d23ef28
    Skinekhez szerintem nézz meg egy erről szóló videót youtube-ról, gyorsabban átlátod, mintha itt leírná bárki.

    Remélem segítettem! :-)

  • mumus70
    #50973
    Magam is hasonló technikával nyomulok. :D Többet érnek 100 "Next Gen" műanyag Scaniánál! :D

  • Aborg
    #50972
    Udv! Melyik kormanyt ajanlanatok kimondottan ehhez a jatekhoz? Mivel a valtokar es a kuplungpedal nem szempont (mert azt megoldom hazilag egy atbuheralt Joystick meg az Xpadder progi segitsegevel) szerintem eleg lenne ketpedalos kormanyszett is. Fontos hogy a kormanyon jo sokat lehessen tekerni.
    Kicsit korulneztem, igy hirtelen ezt talaltam: Thrustmaster T150 (azt irja beallithato a forgatas 270 ° es 1080 ° kozott.)
  • angmar64
    #50971
    Új szerzemény
  • Ger0121
    #50970
    Sziasztok Kedves régi és új játékosok!
    Marha rég jártam itt...
    Lenne kedves valaki és írna pár szót a játék jelenlegi állásáról? MOD-ok? Programok stb? Még ETS-ben eléggé otthon voltam, nem a nulláról kellene elmagyarázni! :D
    Köszönöm előre is!
    Ui.: A cél, NO multi. Offline, home game! MO-térkép készült a játékhoz? Kamion skinek ugyan úgy elérhetőek mint anno? Azok változtatása mivel lehetséges? Köszönöm! :)
  • Puhos
    #50969
    Fakanalat , szélturbina lapátot Dániába.
  • mumus70
    #50968
    Egy bazi nagy mikrofont szállítasz egy Nascar pályán?
  • Puhos
    #50967
    Tegnapi fuvar:
  • Puhos
    #50966
    Mire nem elég a 90Km/h? Ha meg ennél gyorsabban szeretnél menni, akkor neked nem ez a játék kell!
  • mumus70
    #50965
    Na, itt is kekeckedik a faék humorérzékével ... Pfffff ..... Tudod mit? Igen! #adminterror
    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2018.01.11. 15:59:08
  • SimaSuna #50964
    Hát javítsák. Most ettől boldog leszel? Vagy örömöd leled benne?
  • PetiM44
    #50963
    A World of Trucks fuvarokban központilag be van állítva a sebességkorlátozó 90-re, tehát ezeknél a megbízásoknál valóban nem lehet ennél gyorsabban menni (függetlenül attól, hogy mi van beállítva a beállításoknál).
  • Foni71
    #50962
    Sziasztok!
    Miért nem tudok World of Truck megízásban 90km/h-nál gyorsabban menni?
    Csak a World of Trucknál van.
    Le van talán korlátozva?
    A beállításoknál nem találok semmi korlátozást? Vagy ez a max. sebesség.
    Kérlek válaszoljatok.
    Köszi
  • mumus70
    #50961
    Már törölték, most javítják biztos... :D
  • SimaSuna #50960
    670kb :D
    Trójai vírussal :D

    Nem kell mindent elhinni :)
  • mumus70
    #50959
    Azt hiszem ez a bót is bedöglött..... :D Itt van 0 euróért, bár így se kell..... :D https://ets2.lt/en/scania-next-generation-longline-v-1-0-1-30-x/
  • SimaSuna #50958
    35Euró.
    Így ahogy kinéz.


    Minden csak nézőpont kérdése. Ki mivel éri be játék közben.
    Van aki szereti a gyári cuccokat, van aki pedig nem.

    Nekem mindig fontos volt az egyediség.
    Őt sem ingyen csináltattam...Még 1 ilyen nem jön veled szemben a képes csoportokban...
  • komiki
    #50957
    Pontosan erről van szó Toby0501.A számból vetted ki a szavakat, ment a pacsi.Ez a Magyar mentalítás,nem az hogy sokkalom a húsz eurót.Ráadásúl jön egy frissités aztán mehet az egész a kukába mert vagy a lámpák tünedeznek el róla vagy a kerekek lesznek átlátszóak éjszaka.Ez természetesen csak egy példa volt .Egyébként a munka szép és átgondolt de nem ér húsz eurót.
  • macleody
    #50956
    Miért fáj az nektek ha ennyit kérnek érte? Minden annyit ér amennyit adnak érte, ha nekünk nem ér annyit nem vesszük meg. Én sem veszem meg, mert nekem nem éri meg, hogy néha kocsikázzak vele. Egyébként szép a verda.
  • mumus70
    #50955
    Sajnos van egy két palimadár aki meg is veszi ennyiért.....
  • SimaSuna #50954
    Azóta azért sokat változott a világ.
    A CS-ben is mindenkinek jó volt a gyári skin, viszont egy kés miért kerül 2-300Euróba?...Jobb nem leszel tőle, gyakran úgy sem használod.
    akirix3ddesign

    Az FFSCA rally mod az rFactorhoz is 20Euró.

    Azt elhiheted, hogy nem meggazdagodni szeretnék. Mindenünk megvan. Szimplán ezek az árak mennek...
    De ahogy érzed :)
  • Toby0501
    #50953
    Ha emlékszel, jó pár éve az rFactorhoz mi is csináltunk Zolival nem kevés autót, ami rengeteg szabadidőt felemésztett. Egy forintot nem kértünk érte, örültünk, hogy tetszik az embereknek és használják. Engem nem zavar, ha valaki pénzt kér valamiért, amibe időt és energiát fektetett, de azért a játék teljes árát elkérni egyetlen modért, szvsz k*rva nagy pofátlanság. Főleg azt figyelembe véve, hogy az alapmodellt az SCS bocsátotta rendelkezésre.
    Sokkal inkább "magyaros" hozzáállás az, hogy mindenen próbálunk meggazdagodni.
  • SimaSuna #50952
    Mindenkinek arra van pénze amire szüksége van.

    Hát ha abból indulok ki, hogy 1Euró értékű a Promods térkép és a sok "okos" inkább letölti 6-8 részletben 2 óra alatt, minthogy 1 Eurót rászánjon és 2 perc alatt letöltse.

    Aztán amikor visszakérdezek, hogy hogy van az, hogy sajnálja az 1 eurót a Promods-ért, mert ha Ő csinálná ezt, tuti ő is elkérné az árát a szabadidőn kívül történő munkavégzésének, arra bizony nem válaszol és kussol..

    Továbbra is igazolódik a communityben a Magyarok hozzáállása...

    Vajon ha a HungaryMap fizetős lenne, hányan fizetnének érte...pedig FRANK egyedül csinálja, munka és család mellett...
  • Axtros
    #50951
    Talán azért nem vevő a magyar közösség, mert nincs rá pénzük.
  • SimaSuna #50950
    Hidd el van.
    Már néhányat eladtunk külföldre.
    Most, hogy megkapta a V8at, illetve készül az egyedi belső, még több vásárlóra számítunk.

    Külföldön nagy keletje van az ilyenek. Legutóbb az MBL Trucking Volvo FH16-osa kelt el 115Euró értékben!

    Sajnos az már korábban kiderült, hogy a magyar ets2 community nem vevő az ilyen dologra.
    "mi van ingyen" dologgal el van intézve...
    Utoljára szerkesztette: SimaSuna, 2018.01.09. 01:30:31
  • nono28
    #50949
    Sziasztok!
    Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.
    Csináltam a Virtual Trucking Manager oldalon egy céget, de sehogy se találom, hogy hogyan kellene belerakni a multiplayer ets-be (TruckersMP).
    Válaszokat előre köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: nono28, 2018.01.08. 15:44:36
  • LeWyTy
    #50948
    Sziasztok. Játszik valaki VR-ban? Az normális hogy nem látom a menüt?
    Illetve van valami módja hogy elérjem hogy ne ugráljon a kép? Minimum grafon is ugyan olyan rossz mint maxon.
  • nono28
    #50947
    Köszi a választ!Érdekel,így átolvasom a fejlesztői fórumot!
  • Axtros
    #50946
    Kíváncsi vagyok, hogy mennyire van kereslet olyan kiegészítőkre, amelyek harmadik féltől származnak, és mégis pénzt kérnek érte. Egyáltalán van olyan, aki ezért fizet?!
  • Axtros
    #50945
    Azért lép offline-ba, mert a túlméretes szállítmányok esetében lesz egy előre kidolgozott útvonalad, amely egy új fejlesztés a programban, amire a multi (még) nincs felkészítve. (Talán nem is lesz.) Ha érdeklenek a részletek, akkor olvasd át az SCS fejlesztői fórumát.
  • nono28
    #50944
    Az előbb lemaradt egy kérdés.Multiba alapítottam egy céget, hogy lehet felvenni a barátaimat sofőrnek?
  • nono28
    #50943
    Jó estét!

    Szeretnék érdeklődni hogy,multiba miért van az hogy túlméretes szállítmánynál offline-ba lép a játék?
  • komiki
    #50942
    20 euró ? Annak meg úgy kell aki megveszi anyiért.Megvárom amíg akciós lesz :)
  • SimaSuna #50941
    Szia!

    Egyelőre sehonnan. Az oldboyZ CustomZ készítette el.
    Jelenleg tesztelés alatt. Aztán elérhető lesz. Ára 20Euró körül lesz.
  • Rozsdika
    #50940
    szia! érdeklödnék hogy ezt a szépséget honnan lehet letölteni mert nagyon dögös.udv attila
  • SimaSuna #50939
    Hello..A nevem Line, LongLine :)
  • angmar64
    #50938
    Elsőre találtam pilot hajót Brüsszelben, le is szállítottam.
  • SimaSuna #50937
    Indulás Izlandra..