52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Robertoo21
    #51056
    üdv. újra itt :) Nem most volt az biztos... :)

    Kedves mindenki! :)
    Segítséget szeretnék kérni Blender használatában. Mit kell beállítani base path-nek?
  • kalee
    #51055
    Húúú, de rég jártam erre :-) :-) :-) :










    Utoljára szerkesztette: kalee, 2018.02.22. 13:01:15
  • SimaSuna #51054
    R777 - NextGen Longline
  • Axtros
    #51053
  • Stefan28
    #51052
  • Lantos_J
    #51051
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Szerettem volna megismerkedni az ETS2 editorával, de odáig jutok csak, hogy konzolba: edit
    Ezután mindig fagy a játék. Már az összes steam-es változattal (ilyen 64 bit meg olyan DirectX) próbáltam de mindig ugyanaz volt a vége. Egy újratelepítés segíthet, vagy másban gondolkozzak?
  • nono28
    #51050
    Köszi.
  • SimaSuna #51049
    MOD zavar be.
  • nono28
    #51048
    Jó reggelt.Lenne egy kérdésem.Játék közben pirosra vált az ég,ezt a jelenséget mi okozhatja?Elmentett játék betöltésénél úgyan az a jelenség.
  • Rozsdika
    #51047
    szia! meg néztem amit írtál, és nem kormányt jelez hanem kontrollert, és át állítottam arra, másképp viselkedett ezért vissza állítottam kormányra és mintha jobb lenne, Azért még állítgatok, köszi a segítséget.
  • Aborg
    #51046
    Esetleg meg a kormanyzas linearitasa beallitason probalj valtoztatni (legyen linearisabb).
  • Rozsdika
    #51045
    köszi a választ még probálkozok.
  • Aborg
    #51044
    Csak tipp: nekem egyszer atdobta a kormany helyett az iranyitast gamepadra (nem is volt gamepadom) a kontroller-beallitasok menuban, akkor nagyon furcsan viselkedett.
  • Rozsdika
    #51043
    Sziasztok !
    Egy olyan kérdésem lenne hogy vettem egy trust racing wheel gtx 288 kormányt és amikor a kamionnal fordulok egy darabig rendesen fordul és utána hirtelen alá fordul, próbáltam állítani a játékba de nem sikerült megoldani.Szerintetek mi lehet a hiba. Lehet hogy a 270 fok kevés,mert néztem videókat, és ott simán fordul,leptopon játszok az ets2 vel. Segítségeteket előre is köszi. attila
  • Gonosz Ördög
    #51042
    Sziasztok !
    Egy olyan kérdésem lenne felétek,aki tudna választ adni rá. Hogy az ETS2-be lévő Ikarus Apollo módot,hogyan lehet festeni?
    Mert próbáltam a template-t ami van hozzá,és a restacaron leírtak szerint,az ETS2 studioval elkészült,de nem jeleníti meg a próba festést,a
    játékban. Válaszokat előre is köszönöm.
  • SimaSuna #51041
    1.30 van. Egy economy moddal kb 2 óra játék alatt visszahozod a szintet.

    A TSM mapot felejtsd el. Copy paste városok mindenhol.

    Promods!
  • Voronyezs
    #51040
    Hát gyerekek, ma megvettem az ATS-t, plusz a gigamega dlc-t hozzá Steamen, jó pár órát le is vezettem, de... valahogy nem jön át bassza meg... Nekem az ETS sokkal jobban tetszik, viszont -és most jön a tanulópénz- még valamikor a Skandinávia DLC megjelenése előtt a szarrá modolás csapdájába estem... nem emlékszem hogy az 1.14 vagy az 1.17 volt az akkori legújabb patch, de felraktam a figyelmeztetés ellenére, és bumm. TSM map akkori verziója (asszem 6.0) kuka, folyton összeomlott, mindenféle skin meg kamionmodokat szedtem ki, de semmi... azóta is összeomlik, pedig azzal inkább játszanék... Szerintetek mennyire eszem a kefét, hogy ott van vagy 30 garázsom, telerakva mind sofőrökkel, és nem tudok vele játszani :D A mentésem azóta is megvan, mintha urnában tárolnék valakit a polcon :D
  • nono28
    #51039
    Köszi.Délután megprobálom akkor nagy kerülővel.
  • Bukephalos
    #51038
    Promods-on van egy pár ilyen láthatatlan fal, ill. fagyás több más helyen is. Én jó nagy kerülővel átrepülöm és odébb térek vissza az útra
  • nono28
    #51037
    Jó reggelt.Lenne egy kérdésem.Mi okozhatja hogy Szegedről indulva Budapest felé úgyan azon a ponton kifagy a játék.Promods telepítve van.Lehet esetleg köze hozzá?
  • Aborg
    #51036
    Carl Davies, cxaxoxc: koszi, de nem komoly cuccok ezek :) Teljesen Meggajveros megoldasok, azt raktam bele amit talaltam. Par ora alatt lettek osszedobva, semmi pepecseles. A kormanyom igazan semmiseg, egy SteelSeries Sim Raceway SRW-S1 . Ennek a cuccnak nincs teste, maga a kormanykerek van csak, azt lell forgatni- a levegoben! Azt hittem hogy jo lesz amikor megvettem, de teljesen hasznalhatatlan mert nincs semmi kozepre huzo ero. Igy hat csinaltam neki egy kis testet. Igy mar hasznalhato, ket eve tekergetem, de csak kb. 120 fokot lehet rajta.

    A valto meg egy olcso Genius joystick, levagtam a kart es megtoldottam egy csovel hogy magasabb legyen, igy mar szepen ki lehet mozgatni ahogy kell. Az Xpadder progi kell hozza, azzal minden joystick alapbol alkalmas valtonak, csak azt kell megoldanotok hogy a kitolt poziciokban maradjon. Lehet otletelni: magnesek, tepozar stb.

    Jo mukodik (csak eleg gyakran kell kalibralni). Persze ez a szett nem valami vilagszam, talan veszek majd egy rendes kormanyt pedalokkal, meg egy hozza valo valtot. A valtora szeretnek majd rakni rendes billenokapcsolokat, mert a jatek tudja ugy is kezelni. A kormany ala meg szeretnek majd csinalni kis karokat: iranyjelzokapcsolokat, retarderkapcsolokat stb. Ezeket neztem ki magamnak:
    kormany: Thrustmaster T150 RS Pro
    valto: Thrustmaster TH8A


    Videot sajna nem tudok nektek csinalni, de nehany kepet meg csinaltam.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Ezen a kepen latszik a felezokapcsolo. Egy sima plehecske amit attolok a gomb folott (ettol a gomb megnyomodik), valojaba nem is lenne ra szukseg, eleg lenne roviden megnyomni a gomot. De igy jobb, emlekeztetonek. Ha elol van akkor egesz, ha hatul van akkor feles sebesseg.

    Latni a kitolt pozicioba maradas megoldasa is: a narancssarga muanyag H-maszk alatt az a szurke habszivacs-gumi-szeru anyag ugy lett kivagva hogy megtartja a valtokart.



    Ez meg elolnezet. Ja, a piros kannafedelre ra van csavarozva a joystick. A kannaba rakok par feltegllat, rapattintom a fedelet es stabilan ott marad, batran lehet nyaggatni a valtokart :)



    Itt latszik a sorkapcsolo. Itt is eleg lenne benyomni a gombot, de jobb igy emlekeztetovel. Azt a kis csovecsket kell felhuzni , kozbe benyomja a kozvetlenul folotte lathato pici kiallo pockot amit nem reszeltem le a gombrol.



    Igy esik kezre:



    Itt egy kep a kormanyrol is: pedaljai nincsenek, a ket also fule a fek meg a gaz. A szurke gumiszalag hozza egyenesebe.








  • SimaSuna #51035
    Nem lehet. Az animáció még megoldható, de sajnos a játék motorjának elég gyenge lehetőségei vannak.
  • Bukephalos
    #51034
    Jó kezdeményezés, nem tudom, hogy tovább lehet-e vinni, és ténylegesen rátegye a pótra a cuccot?!
  • cxaxoxc
    #51033
    Én is megnéznék róla egy videót működés közben, komoly cuccnak tűnik! Mennyi munkád van benne?
  • SimaSuna #51032
  • Carl Davies
    #51031
    Hát ez nem semmi! :D Kormány miből készült? Nem írnál pár sort róla, vagy nincs videó?
  • Aborg
    #51030
    Elkeszult a kamionos valto: felezovel, sorkapcsoloval. Egesz mas elmeny :)


    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2018.01.30. 09:32:44
  • SimaSuna #51029
    Legendary? 1x talán. Steam-en nézelődj.
    A konvertálás nem úgy megy ahogy gondolod.

    Egy telephellyel közel 5-6 órát szenvedtünk, amire készen lett. Mondjuk úgy, hogy használható.
    Prefabok szerkesztése, DEF fájlok írása, terep rendezés, stb..
    Egy térkép ezzel a konvertálással több hét folyamatos munka lenne.
    Egyszerűbb az EU kamionokat átpakolni.
    Megveszed az ATS-t és modként használod az EU-s kamiont. Ez a legjárhatóbb út.


  • Mandoki72
    #51028
    Sajna behalt a kártyám így egy kis nosztalgiázás keretében öntöm ki a szívem,és emlékezem a régmúlt fuvarjaimra.
    in memoriam 1/3


  • fuszhi
    #51027
    Köszönöm a választ! A másik kérdésem az lenne, hogy lehetséges American Truck Simulator-ban is kiadnak később LEGENDARY EDITION ? Hiszen lehet érdemesebb egybe vásárolni, ha majd később megjelenik ahogyan az ETS2 esetén. Jó lenne ha valaki fordítva az elképzelésem megcsinálná, hiszen csak a térképet kellene átkonvertálni! A témakörtől független, a rend őrei megbüntetnek Az ATS-ban? Lásd: 51026 :)
    Utoljára szerkesztette: fuszhi, 2018.01.29. 20:29:10
  • SimaSuna #51026
    Fakabáááát...
  • SimaSuna #51025
    Nincs ETS2-höz ATS map.
    ETS2-ATS is MEGY 32bit-en, de a Multiplayer CSAK 64biten.

    DE ATS-ben van már sok EU kamion, így nem nehéz fordítva megcsinálni az elképzelésed.

    Voltam Mercivel Amerikában...
  • fuszhi
    #51024
    Szerintem ha a kedvenc kamionunkkal kipróbálhatnánk American MAP, az jól hangzik!
    Utoljára szerkesztette: fuszhi, 2018.01.27. 23:43:28
  • fuszhi
    #51023
    Tiszteletem mindenkinek! Az lenne a kérdésem, hogy Euro Truck Simulator második részéhez létezik American Truck Simulator map? Hiszen én nem szeretnék csőrös kamionnal közlekedni, viszont az American Truck Simulatorban, változatosabb a parkolási lehetőség, és a táj is eltérő, stb! Valamint sajnos az American Truck Simulator már nem 32 bites op rendszerrel működik, és szeretném én is kipróbálni! Lehetséges, valahol lenne olyasmire megoldás, hogy American Map-on tudjam használni az ETS2-őt? Nyilván jogtiszta szoftverrel szeretném kipróbálni, és van rá lehetőség, vagy elképzelhető, hogy lesz e ilyesmire lehetőség? Valaki tud e esetleg ilyesmiben segíteni? Előre is köszönöm ha valakik tudnak informálni! Üdv!
    Utoljára szerkesztette: fuszhi, 2018.01.27. 23:33:02
  • Nesuten
    #51022
    Malmö - Torino



  • Nesuten
    #51021
    Kell valami céges szösszenet



  • SimaSuna #51020
    CSAK AZ ALAP térképen megy a Spec DLC!!!!
  • Gonosz Ördög
    #51019
    DXTBmp Texture tool + Photoshop
  • Gonosz Ördög
    #51018
    Üdv !
    Azt szeretném kérdezni,hogy a 1.30x verzióban csak az alap pályán van lehetőség speciális szállításra? szállítás kiválasztására?. Mert amióta bemásoltam a TSM mapot,nem adott ilyen fuvart. Vagy külön ki kell választani ?.
  • angmar64
    #51017
    Úton Budapest felé.