52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • ets2mpHUN0519
    #51096
    meghoztam főnök a delfineket! mi lesz velük? hogyan tovább? csak nem fel lesznek dolgozva?:o
  • ets2mpHUN0519
    #51095
    mostani szállítmányom :D
  • ets2mpHUN0519
    #51094
    páran kiváncsiak vagyunk rá :D
  • kejfeljancsi
    #51093
    gyerekek ne már, tényleg az a francos vissza nézés a fontos? Engem jobban érdekel miért egy halom trágya a küldetés.
  • ets2mpHUN0519
    #51092
    egyet értek veled az király lenne azt én is sokszor vissza nézném de hát kéne írni az SCS-nek... akkor talán esélyes a visszajátszás :)
  • Aborg
    #51091
    Erdekes hogy kivettek a visszajatszas lehetoseget, a Scania Truck Driving Simulator jatekukban meg benne volt. Gondolom azert vettek ki mert nem valami szep latvany lehetett ha valaki roncsderbit akart jatszani (ehhez nincs meg a kello fizika.) De legalabb a telepek udvarain lehetne ipari kamera szemszogu visszajatszas, szivesen visszaneznem a tolatgatasomat.
  • kejfeljancsi
    #51090
    hát gyerekek le a kalappal a SCS előtt, megint alkottak egy elérhetetlen küldetés sorozatot. eddig 10-ből 1 fuvart sikerült leadni teljesíteni, a svédes utakból, vagy azért nem mert nincs alternatíva és a kompokon egyszerűen nem enged át, vagy nem lehet leadni, mindkét esetbe deszinkronizáció. marhára örülök.
  • kejfeljancsi
    #51089
    Sziasztok, egy kérdés, nálatok se lehet bejelentkezni a profilotokba? Kiírja türelem a bejelentkezés folyamatba oszt se kép se hang tovább. De új profilt meg csinálna.
  • TopGun
    #51088
    Sziasztok! Van egy kerdesem, remelem tud valaki segiteni? A "mélyágyas hosszabbítható gépszállító pótkocsi" fuvart az extra szallitmanyokkal melyik varosban lehet felvenni? Fent van a Heavy Cargo Pack DLC, de nem talalok ilyen fuvart.
  • gumikacsa
    #51087
    Én is voltam már úgy, hogy egy-egy forgalmi szitut visszanéztem volna.
  • ets2mpHUN0519
    #51086
    jaa az jó is lenne
  • RoboKutya78
    #51085
    :( szomorú vagyok
    azért kíváncsi lennék rá hogy hogyan megyek végig külső nézetben egy egy útvonalon
    köszi az infót
  • wollnerd #51084
    #51070
  • RoboKutya78
    #51083
    srácok egy kérdés
    Van e olyan mód amivel fel lehet venni egy útvonal teljesítését és visszanézhető több kameraállásból is ?
  • TopGun
    #51082
    Sziasztok! Mar nagyon reg jartam itt, most ujra kedvet kaptam, hogy toljam egy kicsit a jatekot. Ket problemaban kerem a segitsegeteket:
    1. Van-e valami mas modja, hogy a teljes terkepet bejartnak tekintse a jatek, azon kivul, hogy honapokat toltok a felfedezessel?
    2. Mi lehet az oka annak, hogy "KroneProfilinerEditByNurettinS.scs" ezt a potot, "Scania_Next_Generation_By_MDModding.zip" ez a Scania nem birja felcsatolni, akarmilyen szogbol is allok a pothoz, nem irja ki, hogy nyomjam meg a "T"-t? Barmelyik masik potot siman elhuzza ez a Scania.
  • ets2mpHUN0519
    #51081
    mostanában MultiPlayerben :D
  • SimaSuna #51080
    Az 1.27es Magyar mappal.

    A játék 1.30as patchel működik.
    Lassan Steam Sale, érdemes beruházni a játékra.
  • jezus67
    #51079
    Sziasztok kérnék egy kis segitséget ets2 1.27.1 melyik magyar mappal kompatibilis ? linket ha lehetne minden érdelel kószi
  • mardal
    #51078
    Köszönöm a segítséget,így már minden olyan mint szerettem volna.
  • SimaSuna #51077
    painted grill mod kell.
  • mardal
    #51076
    Sziasztok

    sikerült megcsinálni az első skint saját kamionra,viszont az új scanianál hiába szinezem ki photshopban a hűtőrácsot a játékban nem jelenik meg,ha esetleg valaki tud segíteni ebben akár privátban is szivesen fogadnám.
  • Axtros
    #51075
    Bedugni kevés, konfigurálni is kellene. Google a barátod, több leírás - sőt videó - is van a témában.
  • gonosz88
    #51074
    sziasztok hogy tudom az ets2be akormányal irrányítani akamiont mert be dugtam de nem jutok előbre vele az irányításal aszkályp nevem pityu889
  • bajusz_ati
    #51073
    nagyon tetszetős darab.
  • Puhos
    #51072
    Indulás Londonból:
  • Aborg
    #51071
    Bovul a terkep!
  • JohnBart
    #51070
    Csak a replay modhoz tudok hozzászólni: olyan biztosan nincs, mert az ETS2 forráskódjából teljesen hiányzik ez a funkció. Lehet, hogy ha a jövőben tovább haladnak majd a World of Trucks meg a multi fejlesztésével, akkor visszarakják (elvégre az STDS-ben is csak az online leaderboard miatt volt ott eleve).
  • JohnBart
    #51069
    Hölgyek-urak, az ETS2 Hungary Map projekt lelkes és tapasztalt modellezőket keres, akik be tudnának segíteni a mod további bővítéséhez szükséges prefabok elkészítésében! Ugyanis bár modellereik jelenleg is vannak, nem elegendő létszámban; kéne még pár plusz biztos kéz, akik segítenének felgyorsítani a procedúrát. Részletek itt! ;)
  • Aborg
    #51068
    Letezik olyan MOD ami a jatekban megvaltoztatja a muszerfalakon a sebessegi fokozatok kiirasat ilyenre? Vagyis nem 12 fokozatot ir hanem 6-ot.

    Es Replay MOD-rol tudtok? Kiprobaltam a Scania Truck Driving Simulator-t, ott meg volt visszajatszas.

    Meg egy tipp azoknak akiknek gondjuk van a kormannyal amikor jobban eltekerik es "alakapja" a jatek: a billentyuzet gombkiosztasnal vegyetek el a kormanyzasnal levo gombokat, ne legyen ott semmi. Talan segithet, lattam egy videot ahol ez volt a jo megoldas.
  • SimaSuna #51067
  • SimaSuna #51066
    Festésnek hívják :D
    Úgy tudsz oda rakni, vagy lightbox néven megtalálod.
  • mardal
    #51065
    Sziasztok,nincs olyan mod az új scaniához amivel a szélvédő fölé lehetne tenni egyedi feliratot?
    felirat
    valami hasonlóra gondolok
    Utoljára szerkesztette: mardal, 2018.02.26. 12:16:02
  • kejfeljancsi
    #51064
    Nekem 2 héttel ezelőtt is a Promod-s küldte el emailba a frissítést :) Amúgy ezzel a Lublinos telephellyel elejétől gond volt :) legelején be se lehetett hajtani oda mert a kanyarba mindig kidobott a játék. Mostanra elértük hogy legalább be lehet menni sima fuvarokkal és felvenni XD A lényeg az utóbbi frissítsek nagyon sok hibát hoztak.
  • JohnBart
    #51063
    1. A 2.26-os értesítés a két héttel ezelőtti release híre, a csapat jellemzően később küldi ki a hírleveleket, hogy ne egyszerre mindenki rohanjon rá a letöltésre, ha új verzió jön ki.

    2. A World of Trucks online szállítmányok hivatalosan nem kompatibilisek a mapmodokkal. Korlátozottan működhetnek, ha pl. olyan telephelyre viszel árut, ami a modban és az alap mapon is teljesen megegyezik, de máskülönben nem.

    3. A Kenworthre egyébként elég sok a panasz a ProMods fórumon, Jazzycat traffic modjai mellett ugyanis kb. minden parkolóban csak az áll jelenleg. :DDD
  • kejfeljancsi
    #51062
    ja igen míg el nem felejtem képzeljétek ma a játék során, az orosz határnál a pihenő helyen american trucksos kamion alt :)
  • kejfeljancsi
    #51061
    Sziasztok, rég voltam már erre fele. Egy kérdés ma kaptam értesítést 2.26os frissítés a promodsnál, de én kb 2 hete már egy 2.26-ost leszedtem, ez valami új vagy ugyan az lehet? Mondjuk a Lublin városánál a waberers telephellyel kéne kezdeni valamit, mert a world of truck szállítmányokat nem lehet leadni. ja igen meg van hely ahol a gyorsvonat kitör a fák közül sínek sorompó nélkül és igen csak nagy károkat okoz :) nem beszélve róla majd beszartam. Prágánál őserdő van az úton alig lehet kikerülni az ellentétes oldalon :)
  • dicegirl1981
    #51060
    Szia. Nekem tracer zonda kormányom van. A játék beállításokban nekem nem a Gamepadra hanem a Kormányra van beállítva. Az érzékenység csúszkát vedd le teljesen és egy nagyon picit mozdítsd vissza. Linearitást állítsd 50%-ra azaz a csúszkát félig told fel. A kormányon pedig ha van olyan amivel tudod állítani az érzékenységet akkor azt 9 órára állítsd. Remélem tudtam segíteni. Nálam ezzel a beállítással nem fordul túl egy bizonyos pont után a kormány a kamionban.
  • Aborg
    #51059
    Koszi a tippet, igy mar jo!
  • macleody
    #51058
    Azt hiszem Laccoo panaszkodot arra, hogy nála sincs középre húzás, TM kormánynál. Nálam sem volt G27-nél, driverben kellett beállítani, Fanatecnél viszont van.
  • Aborg
    #51057
    Nekem meg nehany kerdesem lenne az ero-visszacsatolos kormanyokrol.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Vettem egy T150-est, igazan remek. Ha a Control Panel menuban 900 fokosra allitom, akkor pontosan ugy forog a jatekon beluli animalt kormany is mint ahogy en forgatom a sajatom (ha a jatekban a kepen lathato modon allitom be ezt a ket sort) :
    -kormanyzas erzekenysege (ez valojaba mindegy hol van, nem vettem eszre valtozast)
    -kormanyzas non-linearitasa



    Kiprobaltam minden egyes ero-visszacsatolos csuszkat is kulon-kulon. Erre jottem ra (ahol kerdojelek vannak, arra tudjatok a valaszt? En nem jottem ra mire valok.):
    -ero-visszacsatolas erzekenysege - osszes hatas ereje (mintegy fo-hangero).
    -ero-visszacsatolas merevsege - ez adja meg mennyi ellenalast fejt ki a kormany tekereskor, konnyen vagy nehezebben menjen e.
    -ero-visszacsatolas kozpontositasa - ???
    -ero-visszacsatolas lengescsillapitasa - ???
    -a motoreffekt, terephatas es utkozes magaert beszel.

    Ami meglepett: nincs kozepre huzas. Nalam ugy mukodik hogy ha eltekerem a kormanyt, el is engedhetem, ugy marad. Akkor is ha elengedett kormannyal megy a kamion, olyankor is korbe-korbe jar es nem jon egyenesbe. Ez igy van a valosagos verdaknal is?
    Vagy nalam valami nem mukodik?