52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • nono28
    #51016
    Jó estét!

    Lenne egy olyan kérdésem hogy saját kamiont milyen programmal lehet festeni?
  • Mandoki72
    #51015
    Szép estét
    Felengedtem a drónomat


  • macleody
    #51014
    Na én ehhez hülye vagyok, nem látok semmit :) de jópár km hibás itt, szembe jönnek, meg eltünedeznek az autók.

    Ja és a belső sávban el lehet menni, ott nincs fal.
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2018.01.22. 21:01:14
  • macleody
    #51013
    Megnézem editorban mi a szitu azon a helyen.
  • angmar64
    #51012
    Itt én is felkenődtem. Azt sajnos nem tudom van-e máshol, azonnal leszedtem minden kiegészítő térképet és most már csak a gyárit használom.
  • PetiM44
    #51011
    Ha valaki esetleg nem látta volna még, ST22 Lacikás festéts a Scaniara: https://ets2.lt/en/st22-lacika-skin-for-scania-s-2016/
  • SimaSuna #51010
    Ha szép dupla pótot szeretnél használni...
    Ahelyett, hogy irreális, csúnya pótot húznál magad után dolly nélkül...Kraker féle teljesen jól működik. Offline. ONLINE nincs ilyen!


  • Stefan28
    #51009
    Amúgy csak meg súgom hogy ha olvastad volna a MP szabályát a HIVATALOS oldalon akkor tudnád hogy a játékban hack semmi külsős beavatkozás örök ki tiltást von maga után úgy hogy szerintem örülj hogy nem jelentettek és egy admin se vett észre
  • macleody
    #51008
    Van még több láthatatlan fal Promods mapon? Csúnyán lezúztam a gépet.

  • ets2mpHUN0519
    #51007
    istenem -.-"
    nem értem hogy ez miért akkora baj ._.
    nem lehet valaki ekkora szemét,hogy ilyenért jelentsen
    bocs de ez engem fel idegelt
  • Stefan28
    #51006
    Na multiból az ilyeneket ki dobnám örök ban. Őszintén mi a f.....k dupla pót menny fel svédbe és hajrá szerencséd hogy nem találkoztunk mert akkor már rég jelentve lettél volna.
  • Bukephalos
    #51005
    Szerintem érdeklődj azon a forumon ahonnan letöltötted. Még akár magyarul is írhatsz, biztos tudnak segíteni.
  • ets2mpHUN0519
    #51004
    van egy program,aminek az a neve,hogy Tedit
    na azzal a programmal lehet ilyeneket csinálni,ha nem gond be linkelem ide...
    itt letölthető:
    scs forum

    egyébként nem akartam modolni,úgy értem inkább ehhez volt kedvem
    ez a hátsó pótkocsi egyébként 3 tengelyes és nem 2 és a lényeg az,hogy úgy akarom valahogy megoldani,hogy ne lógjon bele a hátsó pótba illetve le a földre csak nem tudom hogy csináljam
    mondjuk azt tudom hogy valamit át kell irni valamire
    kérdés mit...?
    Utoljára szerkesztette: ets2mpHUN0519, 2018.01.21. 13:39:52
  • Bukephalos
    #51003
    Egyrészt nem teljesen viláágos, milyen pogrammal monyákoltál bele a játékba, másrészt egyáltalán miért kellett, hiszen a dupla pótok teljesen jól működnek a játékban, még kismillió modot is le tudsz hozzá tölteni . . .
  • ets2mpHUN0519
    #51002
    skacok
    valaki tudna nekem segiteni?
    egy programmal meg tudtam oldani azt,hogy ezt a hátsó pótkocsit tudjam húzni,nos valahogy nem úgy sikerült megoldani,ahogy kéne mert a hátsó része a pótnak le lóg a földig majdnem és az amúgy sérüléseket okoz,menni nem lehet vele
    nos hogy oldjam meg,hogy azt is tudjam rendesen húzni? elég zavaró...
    itt egy kép róla:

  • Trucker01
    #51001
    Na! Kényszerítés után beállítottam a rendes felbontást, és már működik! :D :)
  • Trucker01
    #51000
    Viszont, ha a kompantibilitásnál beállítom, hogy rákényszerítse a 640x480-at akkor jó...
  • Trucker01
    #50999
    A legújabb patch sem oldotta meg... :/
  • Trucker01
    #50998
    Feltelepítettem az origi cd-n lévő verzióm. Sosem produkált még ilyet, lehet zavarja az új konfig! :D ;)

    Utoljára szerkesztette: Trucker01, 2018.01.20. 18:12:12
  • Trucker01
    #50997
    Legfrissebb geforce experience van fent.
    Hogy megelőzzem az egyéb kérdéseket is:
    i7-6700HQ 2.6ghz
    geforce gtx 960m 1gb
    8g ram
    Fallout 4 fut full grafikán, tehát egyéb ilyen konfiggondok is kilőve... ;)
  • SimaSuna #50996
    5.1.2?
    Jó verziót használsz?

    1.30 a mostani :D
  • bazccka
    #50995
    Reszelő, esetleg egy erősebb szemüveg. Viccet félretéve: drájverfrissítéssel próbálkoztál már?
  • Trucker01
    #50994
    Sziasztok!

    Nemrég kezdtem újra játszani a gémmel... (5.1.2)
    Mi van akkor, ha teljesen recés a kezdőanimáció és a menű is???
    Olvashatatatlan minden... Hogy lehet ezt orvosolni?
    Előre köszönöm a segítségeteket! :)
  • macleody
    #50993
    Jó ez a ProMods, de sűrű helyeken nálam csúnyán hazavágja az fps-t.
  • angmar64
    #50992
    Köszi, eléggé kezdő vagyok, ezért nagyon meglepett.
  • petidavid
    #50991
    Rudi mindenhol ott van XD
  • angmar64
    #50990
    Nahát mit (kit) találtam! Dijon környékén mentem el mellette.
    [/URL][/IMG]
  • petidavid
    #50989
    Köszönöm a gyors választ! :)
    Megpróbálom ahogy leírtad :)
  • Axtros
    #50988
    mennyire járható út, hogy pendrive-val másolgatom a profilt

    Elvileg működik. Próbáld ki azon a gépeden, amin most a profilod van. Felmásolod a pendrive-ra a profilhoz tartozó állományokat és könyvtárakat, majd a HDD-ről letörlöd. Elindítód így a játékot, készítesz egy másik profilt. Éppen csak belépsz a játékba, hogy felépítse a háttérben teljes profil könyvtárstruktúrát, majd kilépsz. Aztán simán visszamásolod a pendrive-ról a korábban lementett profilodat a játékba. Ha elindítod a játékot, és látja a pendriveról visszamásolt profilodat a program, be is tudja tölteni, majd el is indul vele a jűték, akkor biztosan fog működni a profilod ide-oda hurcolászása pendrive-on. De ez nem ETS2-hez köthető dolog, hanem sima állomány másolgatás. :)
  • petidavid
    #50987
    Sziasztok! Bocs az offért, következő lenne a kérdésem, problémám: 2 év kihagyás után újra játszani kezdtem az ETS2-vel, asztali gépen frissítettem 1.30, régi profilom is megy rajta problémamentesen. Másik gépen is szeretném használni a játékot, a két gép fizikailag 260 km-re van egymástól (hogy tiszta legyen, miért nem jó ugyanazon a gépen játszani : )) ) Addig tiszta, hogy a gépre menti a profilt, szerintetek mennyire járható út, hogy pendrive-val másolgatom a profilt? (Steam van, WorldTrucks van). Vagy milyen más megoldást tudnátok javasolni?
    Köszönöm!
  • discrete
    #50986
    Sziasztok!

    Map editorba valaki tudna segíteni?
    Minden frankó (nem virágbolti verzió)
    Úgy csináltam ahogy olvastam, de nem megy.

    Kép itt..........

    Az oldalon ne lepődjetek meg :) Az enyém.


    Utoljára szerkesztette: discrete, 2018.01.16. 18:14:49
  • ets2mpHUN0519
    #50985
    skacok
    el akartam inditani a multiplayert erre ez fogadott:


    ilyenkor mi a teendő?? tudja valaki?
  • Aborg
    #50984
    Koszonom a valaszokat es a tippeket!

    Az 50Eurot en is nagyon sokallom, annyiert vadiuj komplett jatekokat vesztegetnek. Esetleg elfogadhato lenne, ha valaki tenyleg egyedi kamiont akar es konkretan leadja az ugyes keszitonek a rendelest egy altala ahitott tipusra kiegeszitokkel, festessel. De akkor az alkoto csakis neki adja el, masnak olyan ne lehessen. Bar lehet hogy igy csinaljak, nem tudom.
  • SimaSuna #50983
    Jelenleg sajnos az a helyzet amit írtál.
    Viszont azt tudni kell, hogy az ilyen megvásárolt cuccokból túlsok nem fog visszaköszönni a csoportban ahol esetleg vagy.
    Van nagyon sok free tartalom...Ohaha, MadSter, RJL, Kelsa, davidzoli, Savoyard, Viper2 és a többiek, akik külön külön kamionra szakosodtak.

    Ezek mind mind ingyenes tartalmakat gyártanak. Viszont a másik oldal pedig maga a felhasználó...
    Napjában többször jönnek olyan értesítések, hogy így szar a mod, úgy szar a mod, be se tölt...stb....
    Aztán amikor kivesézed a dolgot és látod, hogy szó szerint tele van hányva minden szarral a mod mappa és épp ezért nem működik neki semmi...
    Majd még ő van felháborodva, hogy az 1.23-as frissítéssel nem kompatibilis az 1.30-as mod...
    A readme / olvass el fájl átböngészése olyan nehézséget okoz, a google translate használatát már nem is említem....

    Nyilván a fizetős modok azért olyanok amilyenek. Egy réteg felé biztosít egyéniséget.
    Az árak nem a magyar viszonylathoz van kialakítva, hanem az európai színvonalhoz.

    Valamint szintén igazad van, hogy aki megtanult a zmod / blender használatát az előnyben van.
    Viszont foglalkozott vele, szabadidejében...elkérheti érte az árát. Te sem dolgoznál otthon ingyen.
  • Robertoo21
    #50982
    ezeket az árakat az szülte, hogy egy pár ember, akinek volt érzéke és egy rakat türelme megtanulta a zmodot.
    Ezzel élnek vissza és maguknak piacot teremtenek.
    Ez igazából vegyes érzelmeket kelt, ugyanis hatalmas pacsi, hogy meg tudták tanulni a másik meg az árak miatt hatalmas sajnálat, hogy így "kihasználják" azokat, akiknek nincs hozzá érzéke-türelme. A legnagyobb probléma, hogy tanítani senki sem szeret nagyon, a "tudás hatalom" elve miatt.
    Sajnos ez a mai helyzet!
    Ha egy kicsit személyeskedni lehet, visszasírom amikor DANYR csinálta a wabis volvo-t ingyen és közzé tette, hogy amint használják és látja, hogy van keletje, akkor csinál többet! Megszámlálhatatlan km-t tettem bele és nagyon sajnálom, hogy visszaéltek ezzel a moddal!
    Én személy szerint szívesen tanulnék, de jönnek a válaszok, hogy "ott a youtube tutorial"...
    Amikor bejött a Wabard, akkor megcsináltam...Manapság a skint mindenhol visszalátom ets2.lt és hasonló oldalakon. Igaz a megkérdezésem nélkül került mindenhova, de istenem...biztos hozott örömöt olyan embereknek, akik nem tudnak skinezni, de szerették volna a kamion oldalán látni...

    @Aborg : Érdemes megnézni a Vad&k féle Daf-ot, Madster féle MAN-t, Dávidzoli féle MPIV-t, Eugene féle Volvo, RJL féle Scania. De jó újításokat csinál Schumi is és Fred "restaurálja" az RJL féle Scania-t (pl : https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=35 itt vagy ets2.lt oldalon, pótokat ugyszintén https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=36 vagy ets2.lt)
    Térpéként én személy szerint a Promods-t tudom ajánlani, a magyar mapként pedig a Frank-félét.
    Remélem tudtam segíteni! :)
  • SimaSuna #50981
    Ezt meg lehet vásárolni, 50Euró értékben.
    Teljesen jól illeszkedik, megvehető a Scania kereskedésben.
    Mivel kereskedésben tudod megvenni őket, így igen, márka kínálathoz fog kerülni.

    Kamaz is van kereskedésben, de az valamilyen más kamiont helyettesít.
    A leírásában általában benne is van, hogy melyik kereskedésben érhető el..
  • Aborg
    #50980
    Szep munka. Ezek a kulonbozo forrasokbol beszerezheto kamionok hogy illeszkednek a jatek rendszerebe? A kamionokat amiket mar alapbol tartalmazott a jatek meg lehet venni a kamionkereskedesekben (a jatekban megkeresett penzert).

    Ezek az utolag berakott kamionok hozzakerulnek a marka-kinalathoz?

    Es ha olyan markaju a kamion amilyen nem szerepelt eredetileg a jatekban ? Peldaul Kamaz kereskedes nincs.
  • Aborg
    #50979
    Koszi. Szerintem is boven eleg lesz a T150-es kormany. Letezik meg T300-as es T500-as verzio is, de azok tobblettudasa ehhez a jatekhoz szerintem folosleges. Ezen az osszehasonlito videon ugy latom hogy az aron kivul foleg a force-feedback motorok sebessege kulonbozik (a T500-hoz csak bottal mernek hozzanyulni, el ne torje a kezem :) Ha letezne force nelkuli verzio, talan azt valasztanam.
  • SimaSuna #50978
    Legyen valami csőrös kamion is...
  • angmar64
    #50977
    Egyetértek! Nekem is nagyon bejött a KAMAZ.