52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • zolcsika080104
    #52520
    Üdv!
    A steames verzióba ugyanúgy lehet moddolni?Szoktak ezek a modok problémákat csinálni?Válaszokat nagyon köszönöm.Esetleg egy megbízható oldalnak ahonnan tölthetnék párat nagyon örülnék.
  • Awesome Zoleeka
    #52519
    Megoldottam:
    Tehát van profiles, steam_profiles és steam_profiles.bak mappa. És az igazi profilom a .bak-ban volt, ebből mindent átmásoltam a sima profiles-ba és a steam_profiles-ba, és most már működik.
  • Awesome Zoleeka
    #52518
    Sziasztok!
    Összeraktam egy teljesen új gépet, és valamilyen csoda folytán a régi profilomat nem tudom az új gépre telepített ETS2-be átrakni.
    A dokumentumok mappából az ETS2 teljes mappát átmentettem az új gépre, de a Profiles mappa a régiben is üres volt, csak a Steam profiles-ban van adat. A játék Steam-ről van, az új gépen az ETS2-ben be van kapcsolva a steam szinkronizálás is. A google nem segített, mindenhol csak az van, hogy másoljam át a documents/ets2 mappát és kész.
    Mit nem csinálok jól? Az ATS-nél ugyanez a helyzet...
  • SimaSuna #52517
    Valami miatt nem tudja betölteni.
    Lehet mod, lehet bármilyen más dolog.

    állítsd 1.42-re majd onnan 44-re..hátha.

    btw eddig lyen jellegű dolgot nem láttam sehol, még SCS fórumon se...
  • ets2mpHUN0519
    #52516
    Skacok van egy kis gondom...
    Az 1.44 bétánál játékban nincsenek meg a menéseim viszont a profilom megvan és a játékban ez fogadott: http://www.kepfeltoltes.eu/images/2022/04/21/569ets2_20220421_180319_0.png
    Érdekes módon az 1.43 verzióban ott van minden mentésem de a 44 bétában egyszerűen semmi, mint azt láthatjátok. Mi lehet a probléma? Nem értem. Valaki tud adni nekem erre egy ésszerű magyarázatot? Az is érdekes, hogy a 44 bétában pl. egy letöltött profil működik, annál ott vannak a mentések. de az én mentéseim nincsenek ott... Ilyenkor mi a teendő?
    Érdekes módon egy haveromnak 1.44 béta jól működik, csak nekem nem...
  • zolcsika080104
    #52515
    igen persze az is van
  • macleody
    #52514
    Van már saját kamionod?
  • zolcsika080104
    #52513
    Sziasztok!
    Nagyon új vagyok még a játék terén,kis segítség kellene.Megvettem a steamen a játékot a az east és a román pályákat.Olyan gondom van hogy story modban nem enged a garázsvásárlás opcióra kattintani,sötét az ikon. térképen se látni egyet sem azon az egyen kívül amit az elején vettem.Az egyik városban megkerestem egyet kamionnal gondoltam akkor hátha megjelenik a térképen de semmi.Tudtok segíteni?
  • murfitts5
    #52512
    csatlakozz papához


    Utoljára szerkesztette: murfitts5, 2022.04.21. 18:30:18
  • Bal0924
    #52511
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni?
    Hogy tudom megcsinálni a
    "A legjobbakkal dolgozok!"
    "Legyen legalább öt garázsod, ahol egyszerre 100%-os a termelékenység!"
    A legnagyobb termelékenység 17%-os (ott csak 9.0feletti sofőrök vannak), utána 16%-os, ahol csak én vagyok az egyedüli sofőr
    Megvan az összes garázs és nagy.
    Van 129 sofőröm és kamionom (+az enyém)

    Két napja vettem észre, hogy nem kapok pénzt a sofőröktől. (és minimum 5-6nap telt el a játékban, ha nem több)
    Ezért most felvettem pár embert az üres kamionokhoz és csak a kis szintűek dolgoznak, vagyis hoznak napi bevételt.
    A nagy szintűek napokig csak úton vannak, mondja a játék.

    Mit lehet csinálni?
    Számít, hogy milyen kamiont adok nekik?
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2022.03.14. 01:45:15
  • PLaci #52510
    Euro Truck Simulator 2 - Ukrainian Paint Jobs Pack

    Today, we'd like to announce the release of the Ukrainian Paint Jobs Pack. A DLC featuring several Ukraine-themed paint jobs of which 100% of the income made from the sales will be donated to the People in Need (Člověk v tísni) charity involved directly in helping people affected by the war.
  • SimaSuna #52509
    Hát valamit valamiért....
  • bakter985
    #52508
    a szépséghibája hogy akkor nem működik sajna már a promods map
  • SimaSuna #52507
    attól még frissíteni lehet. nincs köze a DLC-hez a verziószámnak...
  • bakter985
    #52506
    de sajna nincs módonban a 2 azóta megjelent dlc-t pótolni...
  • SimaSuna #52505
    1.35? Kissé elavult verzió...

    NG addon-ban tuti van ilyen...
  • bakter985
    #52504
    Üdv,egy olyan kérdésem lenne hogy szerettem volna a scania s nexgt gen tipusú kamionra a felső légterelő alá hátra is úgymond irányjelző lámpákat rakni.
    A BackPlate_v1_DimDoum87x féle lámpákat sajna nem tudom valamiért életre kelteni.Ha semmi más se nincs a mod mappában akkor se jeleniti meg,és elméletileg 1.35.xx működnie is kellene.
    Köszönöm ha van valakinek valami ötlete hogy hogy tudnám müködésre birni,vagy ha van valakinek ehhez hasonló javaslata....Goooogle sajna már nem a barátom,eme témában újat mutatni nem tud.:(
  • nono28
    #52503
    Köszi
  • SimaSuna #52502
    sellfy oldalakon.
    Alang, Toaster007 és társaináll.
  • nono28
    #52501
    A fizetős trailereket honnan lehet megvásárolni?
  • SimaSuna #52500
    tudni kellene melyik tréler...
    Lehet fizetős és nincs megvásárolva...
  • nono28
    #52499
    Sziasztok!

    Van egy olyan gondom hogy,van egy olyan trailer amin kettő kamion van.Nekem ez a trailer a játékban pirosan van.Mit kell letölteni hozzá hogy,jó legyen?
  • bajusz_ati
    #52498
    Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
  • bajusz_ati
    #52497
    Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!
  • SimaSuna #52496
    van facebook, van multis csoport...lehet keresni embereket.
    A TMP támogatja már jóideje a Promods térképet...
  • kejfeljancsi
    #52495
    Nincs egy barátom se játékon belül szóval a convojy alapból kilőve :( A Truckersmp-t megleltem de ezt ne támogatja a Promods vagy a Ets? már nem emlékszem pontosan
  • SimaSuna #52494
    Truckersmp.com

    vagy van a hivatalos a játékban, Convoy néven megtalálod.
  • kejfeljancsi
    #52493
    Kiégtem
  • kejfeljancsi
    #52492
    Dobna nekem valaki Mondjuk te Zoci egy normális linket a multihoz? :)
  • Puhos
    #52491
    Szerintem aludhatsz nyitott ablak mellett nyugodtan!
  • macleody
    #52490
    Szerintem csak ha visszaállítjátok a játékot 1.41-re. Mindig gebasz volt a ProMods-val ha frissült a játék.
  • ets2mpHUN0519
    #52489
    Sziasztok!
    Tud valaki segíteni?
    Haverom és én a Promodson akarunk játszani az 1.42 verzióval. Viszont ezzel az a baj, hogy a Promods csak az 1.41el kompatibilis.
    Szóval a haverom kitalálta, hogy át kéne írni a Promods verzió számát 1.41ről 1.42re...
    Megpróbáltuk át írni, de sajnos nem sikerül/sikerült, mert elvileg le van védve erős jelszóval.
    Szóval esetleg vakaminek valami ötlet? Megköszönöm a segítséged.
  • Alanw
    #52488
    https://santigl.github.io/etsradiomanager/

    Innen szoktam url-t vadászni:

    http://www.radiosure.com/downloadz/
  • kejfeljancsi
    #52487
    Lehet hogy így már én is meglesem a multit.
  • SimaSuna #52486
    2012. október 19 óta várt frissítés.
    Moddolt multi. Saját kamionokkal.Hivatalosan.
    #oldboyzcustomz
  • peti178
    #52485
    Már megoldódott, de köszönöm!
  • SimaSuna #52484
    Magyar rádfiók...
  • peti178
    #52483
    Köszönöm szépen igen ilyenre gondoltam. Kellett nézem egy kis tutorialt miként kell csinálni és sikerült is bepakolnom a Rádió1-et! :)
  • macleody
    #52482
    Ezek?
  • peti178
    #52481
    Sziasztok! Valaki tudja honnan lehet leszedni magyar rádiót, ami a mostani verziójú játékkal is működik?