52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Maceehun13
    #52560
    Szia!

    A ProMods feltétele az összes DLC megléte, viszont a ProMods nem csak a meglévő utakat és városokat szépíti meg, hanem új épületeket, utakat és városokat is ad a játékhoz.

    Kellemes ünnepeket!
  • eddie999
    #52559
    Sziasztok! Először is mindenkinek Boldog karácsonyt szeretnék kívánni! Másodszor lenne egy kérdésem. A helyzet az, hogy a fiam még csak most jutott el oda, hogy játsszon ezzel a játékkal. Szeretném megvenni neki az összes térkép dlc-t és hozzá a ProMods-ot. Szóval a kérdésem az lenne, hogy a ProMods csak a dlc-kben levő utakat szépítgeti, csinosítgatja vagy ad hozzá plusz utakat is városokban és városokon kívül amik alapból nincsenek benne a játékban? Két dlc már meg van ( Scandinavia és Going East), de neki sokkal jobban tetszik a Hungary Maps, mert sokkal több út van benne mint az alap dlc-ben. Szóval sok utat szeretne ez a lényeg. Köszönöm ha válaszoltok!

    Utoljára szerkesztette: eddie999, 2022.12.24. 22:36:24
  • bajusz_ati
    #52558
    Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!
  • SimaSuna #52557
  • Zoli3
    #52556


    Üdv!

    Segítségre lenne szükségem. Szóval fríssitett a játékom egy újabb verzióra és ez fogadott ez a kép.
    Előtte kontrolleröl kormányra váltottam.
    A profil betölt müködik is tudok menteni is de attól félek hogy későbbiekben nem fog müködni a mentésem vagy profil hibát jelezhet meg zavar is hogy ezt írja ki.
    Valahogy lehet esetleg javítani a hibát?

    Utoljára szerkesztette: Zoli3, 2022.11.15. 09:11:51
  • SimaSuna #52555
    ez meg az oldboyZcustomZ ajándéka. Halloweenra.
  • Plata
    #52554
    Igen,de nekem valamiért egyből nem jött meg,ma este viszont meg lett.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.11.01. 00:26:48
  • Debilon_2
    #52553
    igaz, ott is "át kell venni" az events fülön
    el is felejtettem
    Utoljára szerkesztette: Debilon_2, 2022.10.31. 20:18:34
  • SAX80
    #52552
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem.

    Fanatec DD1-es kormánnyal, és V3-as pedállal játszanám a játékot.
    Nem konkrétan ehhez a játékhoz vettem a kormányt, de ezt is szeretem, így szoktam vele játszani. A probléma a következő:

    Eddig az volt, hogy a játék menüjében, a gázt kb félig nyomva kellett tartanom, különben az egér kurzor állandóan lefelé "zuhant".
    De működött minden más.
    Tegnap történt egy kis "baleset", megváltoztattam az ffb beállításokat, és valami félrement, végül nyomtam egy "alaphelyzetbe állítás"-t. Amivel végleg elvesztettem az egészet.

    Fanatec driver újrarak, stb.. végül sikerült visszahoznom mindent, már az egér se "zuhan" a kijelzőn, nem kell hozzá gázt nyomnom, viszont egy új anomália ütötte fel a fejét. Mégpedig az, hogy a kormányt ha a kalibrálás résznél beállítom, akkor a kormányzási szög értékétől függetlenül, mindig az adott irány 50%-ánál a következő 1 fok elmozdulást a játék már úgy érzékeli, hogy teljesen el van fordítva a kormány.
    1700 fok körüli értéken használtam eddig, ami azt jelenti, hogy 4x kellett körbeforgatnom a kormányt egy irányba ahhoz, hogy teljesen elforduljanak a kerekek. Most ez úgy néz ki, hogy csinálok két teljes fordulatot, és utána a következő 1 fok elmozdításra már maximális kanyarodást érzékel.
    Az érdekes az, hogy ugye a "varázsló"ban amikor tekerem a kormányt... (ez lenne a kalibráció? mert itt csinálja ezt, hogy) a fele útig szépen követi, aztán hirtelen max-ra ugrik, addig a beállításoknál, ahol hozzá kell rendelnmi az irányítást, és belövöm, hogy a kormány x és y tengelye legyen a mérvadó, ott a box alatti csíkban amikor tekerem a korányt, végig követi a mozgását és a teljes 4 fordulaton keresztül helyesen követi %-ban.
    A játékban is sajnos a korábbi varázslós beállítás működik... ha pl. parkolásnál tekerem a kormányt, bármelyik irányba, a 2. fordulat után mindegy mennyire kicsit mozdítok a kornányon, teljesen kifordítottnak érzékeli, majd ha egy picit visszaveszem, akkor ugyanúgy "fél állásban".
    Remélem sikerült valahogy érthetően megofgalmaznom...
    Nem találkoztam még ilyennel.
    Ez előtt úgy működött, hogy mivel a kormányon, akár játék közben is tudok kormányzási szöget állítani, mindig az aktuális kormányzási szöggel működött. Nem volt gond, ha menet közben állítottam... egyszerűen csinálta amit kell.
    Szöget most is tudok állítani, de mindegy milyet állítok be, a felétől akármilyen szög van beállítvba, akkor is teljes fordulást "érzékel" vagy "csinál".

    Segítsetek pls.

    Köszi
    Utoljára szerkesztette: SAX80, 2022.10.31. 12:11:58
  • Stormbird
    #52551
    Mint azt az ATS topikban is írtam neked korábban a WOT fiókodban van a megfejtés kulcsa.
  • Plata
    #52550
    Semmi,csak egy régi mézeskalácsház van.
  • Debilon_2
    #52549
    steam profilodban inventory aztán ETS2 fül
  • Plata
    #52548
    Játékban? Vagy steam-en,mert steamen semmi,de játékban azt sem tudom merre van.
  • Debilon_2
    #52547
    inventory-ban is nézted?
  • Plata
    #52546
    Én már teljesítettem,de nem kaptam semmit.
  • peti178
    #52545
    jólvan nem kell a fejemet leszedni, nem szoktam végig olvasni nem vagyok jó angolból... De köszi a válaszokat
  • Debilon_2
    #52544
    nem olvatad el az event kiírást?

    műszerfalra tehető kis bizb*sz amin egy denevér lóg egy faágról



    a community goal után meg:

    "if the player has also achieved their personal goal then they will receive a scary, but happy, Pumpkin Head hanging toy as a Steam inventory item for their cabi"
    Utoljára szerkesztette: Debilon_2, 2022.10.30. 17:47:14
  • Plata
    #52543
    Persze,a játék írja is.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.30. 17:22:08
  • peti178
    #52542
    Sziasztok! Azért jár valami ha pl teljesítem az összes ilyen tökös pótos fuvart? Vagy ez csak egy kis mellék száll a játékba? :D
  • Plata
    #52541
    Halloween treats a fuvar neve.
    Tévedtem,de fejből nem rémlett.
    De tényleg tökös pót-ot kapsz.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.30. 10:49:12
  • Plata
    #52540
    Én ATS-el csinálom,de nem szerveren,csak elvállalok tökös fuvarokat és kész,na persze be kell jelentkezni world of trucks-be közben.Ha látsz olyan fuvart amivel tökös pótot kell húzni akkor az az,a neve is asszem trick or treats,vagy valami ilyesmi.
  • ets2mpHUN0519
    #52539
    Valaki megtudja mondani, hogy a Haloween rendezvény melyik szerveren van? Köszönöm a válaszoktat előre is.
  • kejfeljancsi
    #52538
    Sziasztok. Egy kérdésem lenne. A mai Steam frissítés után nektek se jön meg a hitelesítő kód a regisztrált email címre? Én már 2 órája próbálkozok és semmi.
  • ets2mpHUN0519
    #52537
    Sziasztok!
    Van itt olyan, aki ért az ets2/ATS save edithez? Azért kérdem, mert segítséget szeretnék kérni. Aki ért hozzá, az írjon! Előreis köszönöm.
  • kejfeljancsi
    #52536
    Akkor itt egy apró kis hiba amit felfedeztem. Debrecennél átmész a határón és az első vonatátkelő helynél román oldalon, sose lesz fehér a jelzőfény, zárva marad a sorompó és ismételve jön a vonat, míg ki és vissza nem lépsz :) És köszi a válaszokat skacok, de attól én még frusztrált maradok. Mert az ETS térkép még mindig nagyon csenevész, nincsenek a leágazásokba csomópontokba semmi kihívás. Na hajrá fiúk, legközelebb lapátoljatok gyorsabban.
  • Axtros
    #52535
    Az SCS folyamatos térkép fejlesztése mellett már nem is biztos, hogy annyira reveláns a ProMods megoldása. Persze vannak különbségek, de a korábbi ProMods féle előny - komplexitás, kiterjedés, mesh objektumok, stb. - már kezd vissza szorulni.

    Mivel a ProMods egy ingyenes mod az ETS2-höz, így az, hogy mikor adnak ki egy-egy új verziót, vagy éppen mennyit késik az update egy ETS2 update-hez képest teljesen irreveláns. Akkor adják ki, amikor tudják, folyamatosan igazítani kell a már meglévő SCS térképekhez a saját térképeiket, + fejlesztenek / bővítenek is azon, majd azt le is kell tesztelni, ami hosszú idő lehet. Ezért változékony a megjelenési dátumok közötti periódus idők.
  • SimaSuna #52534
    Csak gondolj bele.

    Az SCS alap térképe mondjuk 256 szektorból áll.
    Ha azon belül BÁRMI szó szerint bármi módosul, akkor az a Promods-nak is követnie kell.

    Az SCS-nek nem célja, hogy Te a Promods-ot használd. Kooperálnak, de nincs ráhatással a Promods az SCS térképre.
    + tudd azt is, hogy a promods egy társaság aki a szabadidejében készíti ezeket a frissítéseket, utakat, stb...
    Nem 2 perc átírni a manifestben az 1.43.x.x-t 1.44.x.x-re.
    Több tesztelő is van aki járja az utakat, és rögzítik a hibákat.

    Amikor az oldboyz telephelyet csináltam, napokig teszteltem, mert jót akartam kiadni, hiba nélkül. Kiadás előtt 10perccel láttam, hogy BP felett ott maradt egy árva konténer...
    Az SCS ráadásul most dobálja ki a rework dolgokat, komplett várost építenek újra, ezt a promodsnak is néznie kell..
    Beérsz Graz-ba az SCS térképen baloldalt a gyár, a promods-on meg ott erdő van...hát nem örülnél neki...

    Nem védem őket, de amióta belelátok a térkép szerkesztésbe, a 17Eurós ár miatt még csendben is maradok...
  • SimaSuna #52533
    Igazodniuk kell az SCS-hez.
    Ezzel nem tudsz mit tenni...
  • kejfeljancsi
    #52532
    Ehhez is pofa kell, juni 7ikével kiküldik a emailt a Promod-s hogy kész a fejlesztés és kb. 2 hete lett kész a 80%a. és a mai nappal a utolsó rész. Kezdek kiábrándulni belőlük, még úgy is hogy csípem a munkájukat. Egyszerűen nem értem néha egy egy játék verzió frissítés után max 4 nappal ott az övéké is máskor meg hónapot kell várni, szinte jön ki az új játék verzió amihez újra kell új Promods. Valaki magyarázza már meg nekem hogy lehet egyszer villámgyorsan kiadni máskor meg a végtelenségi lassúsággal.
  • ets2mpHUN0519
    #52531
    Valaki megtudja mondani nekem, hogy etsben hogy lehet profil nevet változtatni?
  • Alanw
    #52530
    Jön a Balkán DLC...
    link
  • ets2mpHUN0519
    #52529
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem...
    Ez hogy rakta be TMP-be ezt a kamiont? >>> https://www.youtube.com/watch?v=S4Gzmu8RRvE
    Valaki tudja rá a választ? Ha valaki tudja rá a választ, az elmondaná nekem? Előreis köszönöm a válaszokat.
  • ets2mpHUN0519
    #52528
    Free cam tutorial videó, keress rá pl.YouTuben az sokat segít! ;)
  • sure
    #52527
    Automatikus mentés visszatöltése?...
  • prettywords66
    #52526
    Üdv! Beszorultam a kamionnal, lehet valahogy segítséget kérni, mert ha feladom a fuvart akkor bukok egy csomó pénzt. Valami olcsóbb megoldás nincs?
  • SimaSuna #52525
    Akkor Steam. De most mi bajod a steammel?..
  • ets2mpHUN0519
    #52524
    Ezeken az oldalakon még nincs fent!
  • SimaSuna #52523
    g2a, allkeyshop stb...
  • ets2mpHUN0519
    #52522
    Hol máshol tudnám megvenni a Renault range DLC-t?
  • SimaSuna #52521
    Lehet.
    ETS2.LT
    Youtube
    google.