52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • BigdaweM12
    #51216
    Lehet tudni mikorra jön ki a végleges verzió ami használható is? Csak tudni szeretném mikor frissítsem, mivel most kénytelen voltam vissza frissíteni egy régebbi verzióra
  • Bal0924
    #51215
    Így hogy saját pótkocsim van, mennyivel ér többet a szállítmány, mint mikor nem az enyém?
  • Szabi #51214
  • Mandoki72
    #51213
    Hali.Osztom a véleményed, nemhogy választható pihenő időket tennének bele,pl 15,30,45,perc valamint 3 ,9,és 11 óra.
  • SimaSuna #51212
    Ez az SCS...
    Ahelyett, hogy a motor optimalizálásán ügyködnének, feltétlen fontos apró fas.ságokkal tökölnek...
    Lehúzható ablak...Akkor mi lesz? hangosabb lesz a motorhang, vagy hallani fogom az emberek hangját a városban?..
  • BigdaweM12
    #51211
    persze megértem hogy béta és nem végleges verzió. sok más programból is adnak ki béta verziót mielőtt kiadják a véglegeset. de azt valahogy nem tartom korrektnek hogy ezzel használhatatlanná tegyenek egy programot és sok idegességet okozva ezzel a felhasználóknak
  • Lantos_J
    #51210
    Szép estét!

    Másnak is volt hasonló problémája?
    Az új bétában, miután mentem már egy csomót, egyik belépéskor frissült a játék (meg nem mondom milyen alverzióra, de most volt a hétvégén) és onnantól, ha az új B-double póttal szerelt kamionomba "beültem", kikészült a játék. A kamion a főmenüben a földbe cövekelt, a játékban pedig feketeség és motorhiba, 0% károsodással. Ha kiválasztottam egy másik kamionomat, pótkocsi nélkül, minden újra a régi lett.
    Nem hiszem, hogy van rá megoldás, csak érdeklődöm, hogy másnak is volt-e ilyesmi baja, nem egyedi-e a hiba.:)
  • Bal0924
    #51209
    Egy nagyon régi automatikus mentést lehet csak visszatölteni. (több mint hónapos.)
  • SimaSuna #51208
    Visszállítod 1.31-re...és nincs sírás a BETA miatt...
  • Bal0924
    #51207
    Mikor jön ki a végleges 1.32?
    A béta lefagy, a menüig bejön, utána mikor a kamionba mennék, betölt és lefagy az egész.
    Béta előtti mentésem nincs. így nem tudok visszatölteni.
  • Bukephalos
    #51206
    Akkor jelentkezz ki a bétából, és tedd vissza az utolsó 1.31 -es verziót. Mert abból amit leírtál úgy veszem ki, hogy befrissítettél 1.32 bétá-ra... Csak hogy ne beszéljünk el egymás mellett :)

    Az SCS amúgy jelezte, hogy most korábban adta ki a bétát, tekintettel a frissítés nagyságára (viszont a júzereknem is több idejük lesz átnézni és jelezni a hibákat), így fagyás, egyéb érdekes dolgok is lehetnek még, amíg nem jelenik meg az 1.32 final
    Utoljára szerkesztette: Bukephalos, 2018.08.15. 18:16:36
  • BigdaweM12
    #51205
    semmilyen modot nem használok alap az egész játék
  • Bukephalos
    #51204
    - Várd meg a végleges verziót, a béta néha csinál ilyen furcsaságokat
    - a modokat inaktiváltad?
  • Bal0924
    #51203
    Nálam semmi gond nincs a játékkal. (az újra töltéssel és a kidobálással)

    Nem csinálja.
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2018.08.14. 19:41:44
  • BigdaweM12
    #51202
    gratulálok a fogyatékos scs fjlesztőknek amiért egy frissítéssel játszhatatlanná tették a programot! 4 éve vannálam eredetiben eddig nem volt probléma erre ma folyamatosan újra tölt és kidobál a játék.. valakinek valami ötlet mielőtt felgyújtom?!
  • akos25
    #51201
    Üdv mindenkinek! Rég jártam erre, gondoltam hozok már egy képet.
    Immáron saját póttal:

    Emellett egy kis infó:
    Nyílt egy magyar speditőr VTC, és játékosokat keresünk, akik csatlakoznának hozzánk.
    Néhány kis apróság, amit érdemes szem előtt tartani:
    -Trucksbook használata kötelező
    -TS használata, amennyiben a tagok tartanak igényt rá
    -Lehetőleg aktív legyen
    -Multi esetén konvojban való részvétel (szabadidőtől függően persze)
    -Saját kocsis rendszer
    -Skinező és modder tudás előny,
    -Szabályos közlekedés
    Induló cég vagyunk, fejlődési lehetőséggel. Jelentkezni lehet nálam pm-ben, vagy pedig a https://trucksbook.eu/company/20951-on. Szeretettel várunk mindenkit. :)
  • Bal0924
    #51200
    Úgysincs elég pénzem hogy megvegyem...
  • Fenimor
    #51199
    Ha vettél, vállalhatsz vele fuvart, egyenlőre elég gyenge a melófelhozatal -azért béta ugye.
  • Bal0924
    #51198
    Sziasztok.
    Mikre valók ezek a megvehető trélerek/utánfutók?
    A béta után azért teljesen magyar lesz, ugye?
  • szazoltan
    #51197
    Szia Fefe, véletlen erre járok,és jó barátot találok. Régi szép idők, örülök hogy látlak.
    :)
  • Fenimor
    #51196
    poénból betettem a modjaim a bétába, mindig kifagy! Na majd ha végleges lesz visszatérek rá.
  • Bukephalos
    #51195
    Megújulva



  • Mandoki72
    #51194
    Köszi.
  • norbee46
    #51193
    A féklámpának nem kell világítania behúzott rögzítőfék esetében. :)
  • LeWyTy
    #51192
    Ha valaki érdekel már elérhető a 1.32 open beta steamen.
    Marha jó hogy végre rá kell állni a rámpára és van rakodási idő meg minden :D
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.08.10. 22:53:10
  • Axtros
    #51191
    Ez az új pótkocsi konfigurációs fejlesztés nagyon jó lesz, főleg, hogy ezzel - végre - megvalósítanak egy igen régen kért funkciót, a saját pótkocsit. Mondjuk az még nem világos, hogy ha saját pótkocsit lehet létrehozni, akkor korábbi márkás pótok - Krone, Schwarzmüller, stb. - miként lesznek konfigurálhatóak, illetve használhatóak, vagy csak az ezekből áthozott elemek tehetők fel egy-egy a saját pótra. Ez még kérdéses. Továbbá kérdés, hogy a korábbi pótkocsi addon-ok ezt mennyire sínylik meg. Ha valakinek van erről info-ja, akkor írja meg, érdekelne.
    Más. Van valami infó arról, hogy az SCS mikorra tervezi megjelenítettni a Renault T-Range-t, illetve az MAN TGX EUR 6-ot? Csak mert ezekeről is van mindenféle topic, kép, videó, de hivatalos állásfoglalást nem találtam az SCS-től.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2018.08.10. 14:01:54
  • Mandoki72
    #51190
    Hali
    Azt te tudod hogy miért nem világítanak a féklámpák, behúzott kéziféknél az 1.31.2 verzió Európa térképen?
  • norbee46
    #51189
    Szeva kolléga!
  • Mandoki72
    #51188
  • SimaSuna #51187
  • wollnerd #51186
    Magyarán gyakorlatilag saját trélerszerkesztőt kap az ETS2/ATS.... Az nem semmi, nem vagy legalábbis kevesebb szükség lesz majd a külső progikra. :)
  • RaKmaTakaTa
    #51185
    Egyéb fórumon valaki már kb. egy hónapja kirakott képernyőmentést, hogy lesz lehetőség saját trailer hurcolására. Természetesen senki sem hitte el, csak kapta az ívet, hogy kamu, stb.
    Most meg: http://blog.scssoft.com/2018/08/update-132-appetizer-trailer-ownership.html

    Utoljára szerkesztette: RaKmaTakaTa, 2018.08.02. 17:36:48
  • norbee46
    #51184

    Utoljára szerkesztette: norbee46, 2018.08.01. 13:20:15
  • bajusz_ati
    #51183
    Gyönyörűek!
  • Skypack
    #51182
  • LeWyTy
    #51181
  • Szabi #51180
  • Mandoki72
    #51179
    Sziasztok.Lacika vagyok. Ez az én történetem.




    Köszönjük a kamionosokért tett önzetlen segítséged.
  • regelek5
    #51178
    Értem. Kár érte, jó lett volna úgy megoldani, mint egyes autós játékokban, csak beírod a szöveget, és a játék meg ráteszi a kamionra. Szép dolgokat lehetne így összehozni, és biztos sokan élnének is vele az "egysejtűek" közül is.
  • Axtros
    #51177
    Ha arra gondoltál, hogy a program támogatja-e beépítetten, a felhasználói felületről az egyéni textúrák létrehozását, és elhelyezését, akkor tévedtél. Textúrázni kell a 3D-s objektumokat, ehhez különféle segédprogramok állnak a rendelkezésre, és valóban, ezeket jól kell ismerni, és "fájlokkal kell játszadozni". Nem bonyolult, de nem is az egysejtűek tudománya. Grafikus véna kell hozzá.