52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • akos25
    #51256
    Helló mindenkinek!
    Rég jártam erre, gondoltam hozok egy képet:

    Ami 1.32-t illeti, amikor feldobtam, modok nélkül próbáltam először és nálam alvásnál fagyott ki a játék... Mióta beállítottam a modjaimat
    1.32-re, és elkezdtem használni őket, gond nélkül megy... Csak még nem jöttem rá melyik javította ki a hibát... :-)
  • Adebayor
    #51255
    az fasza... :(
  • SimaSuna #51254
    My name is line...longline. -.-
    1.32^^^
  • lacica
    #51253
    Ne idegeskedj,ue.van nálam is !!! :( :(
  • Carl Davies
    #51252
    Érdekes módon nekem sem a bétáknál, sem most az új verziónál nem jelentkezik semmilyen hiba.
  • SimaSuna #51251
    1.31 vagy szenvedj még egy kicsit. :D
  • BigdaweM12
    #51250
    oké frissítve van elvileg végleges 1.32es verzióra. 5 perc után ugyanúgy kifagy mint eddig, most ilyenkor mivan? játék eredeti, egy mod sincs benne. azt mondták várjam meg a véglegest biztos csak a béta szar erre tessék. várom a hozzáértő válaszokat
  • Adebayor
    #51249
    Hello.

    DFGT kormányom van, és nem érzékeli a fékpedált a játékban. Legalább is a gombkiosztásnál.. irányitásnál érzékeli, és megy a sárga csík is, ha nyomom... Rákerestem neten nem egyedi hiba.. de valahogy nem jön össze a megoldás sehogy sem. Ötlet?

    köszi.
  • Puhos
    #51248
    Köszi.
  • Bal0924
    #51247
    Pontosan.
  • jocking
    #51246
    Szerintem konkrétan odaadni nem lehet, hanem kiosztod egy garázsnak, és mindenki elviheti szabadon, aki ott dolgozik.
  • Puhos
    #51245
    Köszi szépen a választ. Volna még egy kérdésem. Vettem egy pótkocsit amit most én húzok, viszont vennék többet, de nem tudom "odaadni a sofőrömnek", hogy kell átadni másik garázsba lévő sofőrnek? Köszi.
  • SimaSuna #51244
    PROMODS oldalán fent van, IGEN csak azzal.
    De hamarosan jön a fix hozzá.
  • SirHiggins
    #51243
    Hallo.
    Azt jól gondolom, hogy az éppen aktuális Promods map csak .31-el működik?
  • Bal0924
    #51242
    Azt nekem is csinálta. Frissítés után.
    Olyan mint neked, "változás történt a játékban..." a szokásos szöveg, ha fuvarközben voltál..
    Nekik is elveszett az a fuvar, ezért újbóli nekifutásra mennek.
    Következőleg már nem lesznek mínuszban.
  • SimaSuna #51241
    Nincs.
    Állítsd vissza 1.31-re.
  • Puhos
    #51240
    Hali!

    A legutóbbi frissítéssel minden rendben van? Mert nálam fuvar közben jönnek az üzenetek egyfolytában, hogy ez a sofőr meg az a sofőr nem talál munkát és így levonás a vége, illetve a bevételek jó része mínuszos (milliós tétel)! A játék eredeti. Mód csak kettő van.
  • Bal0924
    #51239
    Csak 3 Áru fajta van? (Hűtött, Száraz, és a Platós)
  • Mandoki72
    #51238
    Jó éjt. Egy kis belföldezés a mai napról.
  • BigdaweM12
    #51237
    nekem semmilyen mod nincs benn teljesen alap az egész
  • gumikacsa
    #51236
    Ezt a kérdést fordítva is fel lehetne tenni... Egyébként tegnap végleges lett a frissítés, és kijött a krone trailer DLC.
    A játék bétáját senkinek nem kötelező tolni, sőt a frissítési lehetőségeket is ki lehet kapcsolni, és manuálisan megoldani, amikor nem visz az ember fuvart. Nálam automatikusan frissít, bétákra is, nem volt még soha gondom a játékkal, béta alatt sem, igaz nekem nincs is telehányva moddal. A promods szokott fent lenni, és ha van normális korabeli kamion akkor az (de nem nagyon szokott lenni, bár most van egy öreg Volvom, de ez sem tökéletes). Illetve egy grafikát javító mód.
  • BigdaweM12
    #51235
    ja és ismét elveszett egy 230ezer eurós fuvarom olyan indokkal hogy új verzióra firssült a játék, de sehol semmi változás saját pótkocsik stb. komolyan érdemes még támogatni ezt ilyen értelmi fogyatékos fejlesztőkkel az élen?!
  • BigdaweM12
    #51234
    nem lehet vele élni mivel folyamatosan kidobált ezért lett vissza frissítve
  • SimaSuna #51233
    A Béta azért az mert tele van buggal...
    Majd a hivatalos 1.32 nem lesz...addig vagy vele élsz, vagy vissza állsz 1.31-re...
  • BigdaweM12
    #51232
    sziasztok! valaki tud valami infót azal kapcsolatban hogy kijavították e már a hibás béta verziót? nem találok róla semmit
  • bullseye9
    #51231
    Szia, Zoli!

    Jó újra látni téged is.
    Ritkán, de előfordulok, sajnos nincs már annyi időm a játékra, mint a régi időkben.
  • Mandoki72
    #51230
    Hali.Miért ne. Ha külföldi telephelyes Waberer's is van, akkor miért ne lenne Horváth Rudolf nak is.Eu s bérrel.
  • Bal0924
    #51229
    Köszi.
  • peti79
    #51228
    Az első napi kölcsönöknél nem csökken a tőke. Szerintem a kamat miatt.
  • Bal0924
    #51227
    aha. Köszi.


    Kinek volt már olyan hogy a banki kölcsönt levonta, de a bankban nem látszik, hogy fizettem volna 1 részletet is.?
  • SimaSuna #51226
    Ez egy újraépített Mp4 Merci

    Utoljára szerkesztette: SimaSuna, 2018.09.02. 23:20:48
  • Bal0924
    #51225
    Alap, vagy agyon Módosított?
  • SimaSuna #51224
    Nextgen AI :D
  • Haulin
    #51223
    Sziasztok. (Jó a Rudis kép. :D ) Volna egy olyan próblémám, hogy Augusztus 28.-ától az esti óráktól nem csinál automatikus mentést, illetve manuálisan sem menti el a játékot. A számítógépen semmi nem változott, semmi nem frissült. Játékot is bétára tettem, hátha a mód miatt vacakol, de nem. Interneten különböző módon rákerestem, de egy értelmes megoldást sem találtam. (Próbáltam tisztogatni a mentés mappában lévő automatikus mentést, de ott sem kavarhatott be semmi, mert még mindig fenn áll a probléma.) Válaszotokat, segítségeteket előre is köszi! :D

    Amúgy mi a véleményetek az beta-ról?
  • macleody
    #51222
    És jelentkeztél?
  • jetblack
    #51221
    Mármint azért vicces mert kint Angliában láttam
  • jetblack
    #51220
    Ez vicces. Pár napja láttam a munkahelyem mellett parkolni
  • Mandoki72
    #51219
    Szép estét. Holnap hurrá péntek.
  • Bal0924
    #51218
    Az normális, ha nem akar bejelentkezni a játék?
    Mármint majd kijavítják és nem kell új profilt kezdenem, ugye?
  • SimaSuna #51217
    SCS hivatalos blog oldalt kell követni.