52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • regelek5
    #51176
    Köszi, megpróbálom, de elég összetettnek tűnik. 2 programot használni, meg a fájlokkal játszani... Gondolom, nincs egyszerűbb módszer... :o(
  • Bukephalos
    #51175
    szerintem kezdésnek ezt próbáld ki:
    skin készítés
  • regelek5
    #51174
    Sziasztok!
    Lehet valahogy feliratot elhelyezni a vontatón? A játékban nem találtam erre lehetőséget, pedig jó lenne a saját kamionomat feliratozni, esetleg logóval ellátni. Tudtok erre megoldást?
  • Haulin
    #51173
    Szia. Persze, hogy érdemes. :) Amenbyiben emelkedőn nem szeretnél 15km/h-val szütyögni. :) Pld. Alap kamionnal nehezen indultam ki, aztán minden piros lámpa fejfájást okozott. :)

    Nekem viszont olyan kérdésem volna, hogy modok nelkül lehet Ai-t növelni? (Fájlokba értéket megpiszkálni, vagy valami. :D) Válaszokat előre is köszönöm. :)
  • Paddy
    #51172
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy érdemes-e túlsúlyos rakományra tuningolnom a kamionom, amíg nincs meg a hozzá tartozó DLC (heavy cargo, special transport) ?
    Mert alapból vannak a játékban pl kotrógépek, autók, amik szállításához elég a normál súlyra tuningolnom?
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • Mandoki72
    #51171
    Szép estét fotelpilóták
    Egy kis retro modernizálva


  • SimaSuna #51170
    Zinternet
    Utoljára szerkesztette: SimaSuna, 2018.07.08. 23:26:02
  • ets2mpHUN0519
    #51169
    skacok
    van egy olyan kérdésem,hogy azt ott mivel lehet előhozni? milyen billentyűzetkombinációval? tudja valaki? többször előhoztam,csak már sajnos nem emlékszem rá :(
    nagyon szépen megköszönöm,ha valaki megmondja
  • SimaSuna #51168
    Éjszakai gurulás...
  • wollnerd #51167
    thx!
  • cxaxoxc
    #51166
    A vad&k féle DAF tartalmazza ezt a mintás hátterű GPS-t. Ha aktiválva van akkor mindegyik kamionon ilyen lesz a GPS háttere. Az út színét pedig a .def fájlban állítottam be amikor letöltöttem a ProMods map-et.
  • Mandoki72
    #51165
    Szép estét
    SimaSuna, cxaxoxc
    Kipróbáltam az 1.31 es verziót ,hát a félpótbogis kerék helyett egy vezetési és pihenőidős frissítésnek több értelme lett volna.
    De bízzunk benne hogy a hozzáértők rajta vannak a projekten.
    addig csak játékon kívűl veszem ki 45 percest.

  • wollnerd #51164
    A színes GPS-t hogyan? Ez mod gondolom? Melyik? A legutóbbi peccs óta úgy rémlik hogy az új Scania-ban is színes képet ad a benne lévő gps, de aztán többet már nem is láttam színesben, hanem abba a fekete sárga színben volt továbbra. Utána is próbáltam guglizni, de nem találtam nyomot, pedig úgy rémlik hogy egyszer igenis láttam színesben is a gps-t, de lehet hogy mégse...?
    Most meg látom újra a Daf-odon....
    Na szóval hogyan lehet ily gps-t elővarázsolni? :D
  • cxaxoxc
    #51163
    Egy kicsit elővettem a DAF-om.









  • SimaSuna #51162
    A sok unalmas Scania helyett valami izgi végre....
  • ets2mpHUN0519
    #51161
    engem nem baszott fel csak egyszerűen Qrva anyáztam xD
  • TaRka0107
    #51160
    Múltkor engem is felbaszott :D
  • peti79
    #51159
    Ez velem is megtörtént párszor. Kapcsold ki az automata frissítést a Steamben. Jobb ötletem nincs.
  • ets2mpHUN0519
    #51158
    ilyen velem is megesett meg gondolom sokan másokkal is :/
  • BigdaweM12
    #51157
    Valaki meg tudná mondani hogy attól mert egy új retkes verziószámra frissült a játék ami amúgy kurvára semmilyen változtatást nem tartalmaz attól még mi a jó kurva faszért kell törölni a fuvarom és visszabaszni bécsbe franciából? csak egy 3000kmes fuvarom ugrott ezért.... tudom mióta létezik a játék ez azóta így van de ez egyedül engem basz fel de rendesen?
  • ets2mpHUN0519
    #51156
    skacok valaki tud segiteni?
    egy csávónál láttam ezt és nem tudom ő hogyan tudta be rakni multiba...
    én is be raknám,csak a gond az,hogy nem tudom h kell
  • SimaSuna #51155
    Deeeeee. Amikor a hülyeség szorgalommal párosul :D
  • Mandoki72
    #51154
    Jó utat mindenkinek
    1.18 Hun Map

    1.18 TSM

    1.25 Hun Map

    1.25 TSM
  • Mandoki72
    #51153
    Van olyan amikor a képzeletnek semmi sem szab határt
  • SimaSuna #51152
    Csak csóri nem tudja, hogy az ETS2 motorja nem kezeli a lámpákat. Hiába van 200db a kamionon ugyan úgy fog világítani mintha 1 lenne rajta. Se távolabb, se fényesebb nem lesz a kamion.
    De hát az igénytelenségnek nincs határa :D
    Ha neki tetszik, hát....kinek a pap, kinek a paplan :D
  • Mandoki72
    #51151
    Az igen, ezzel a szerelvénnyel az éjszakából is nappalt varázsolsz.
  • ets2mpHUN0519
    #51150
    saját járgánnyal saját fuvar :))

    Utoljára szerkesztette: ets2mpHUN0519, 2018.06.18. 19:34:25
  • SimaSuna #51149
    Hivatalos oldaláról?
  • peta19901010
    #51148
    Üdv mindenkinek.
    Abban szeretnék egy kis segítséget kérni, hogy a Truck Sim Mapnak a játék mostani (1. 31. 2. 2.) verziójával kompatibilis verziót honnan tudok leszedni ha van már.
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Cziras
    #51147
    Sziasztok :) Van itt valaki köztetek aki szokott járni kamionos találkozóra? :)

    Email: [email protected]
  • Mandoki72
    #51146
    Alámtolt a főnök egy új gépet, hogy nyűjjem.
  • SimaSuna #51145
    Leírást el kell olvasni...
    Értelmezni, és menni fog.

  • N1Caffemen
    #51144
    Sziasztok
    Teljesen zöldfülű vagyok a játékban,egy használt "gamer"gép vásárlásával jutottam hozzá és nagyon megtetszett.
    Problémám az lenne hogy Magyarországon szeretnék furikázni,le is töltöttem a Hungary map ot bemásoltam a mod könyvtárba a játék mod kezelőben engedélyeztem szép ződ lett az összes kocka de az új profilnál még sem ajánlja fel Magyarországot csak Európát....mit szúrtam el?
  • ets2mpHUN0519
    #51143
    az én járgányom és fuvarom :))
  • bullseye9
    #51142
    Köszönöm, ritkán, de előfordulok :)
  • Mandoki72
    #51141
    Egy kis munka délutánra

  • LiTTLee
    #51140
    Szia Fefe,jó újra látni errefelé :)
  • Mandoki72
    #51139
    Egy időben én is MAN TGX el nyomtam de az új Volvo meg a DAF ok hangja miatt most csak azokkal
    nyomom.
  • bullseye9
    #51138
    #51135, Mandoki72: jó kép, valahol az archívumban van nekem is egy hasonló Girteka szerelvényem.
    #51134, SimaSuna: jogos, "szerencsémre" nem sok időm van a játékra, marad a festegetés.

    Hűtős szerelvény is lett:

    MAN TGX + Schwarzmüller Quehenberger by bullseye9.ets, on Flickr

  • hangacsi
    #51137
    Nem tudod kikapcsolni, ezt az új frissítéssel hozták be. Egyébként ne zavarjon, így életszerű.