52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Haulin
    #51456
    Csinos. :D
  • SimaSuna #51455
    Megjelenés óta megy a játék.
    Azóta gépet fejlesztettem, mégjobb most.

    Ha az ajánlott gépigény megvan, akkor nem lehet gond.
    A modok tovább befolyásolják a játék működését is.

    ui: 2018-ban ne egy P2-es géppel kelljen már játszani.... + a laptop se gamer pc...

  • BigdaweM12
    #51454
    nekem is ment minden probléma nélkül 5 éven keresztül.. ezért érthetetlen számomra hogy egy frissítéssel hogy tudják elkúrni ennyire
  • kejfeljancsi
    #51453
    BigdaweM12 nekem is Nvidia kártyám van a csúcs beállításokkal játszom és semmi gondom nincs a játékkal az előbbi fennálló problémán kívül.
  • kejfeljancsi
    #51452
    Sziasztok! Rég voltam itt fent, de most muszáj volt jönnöm mert kérdésem lenne. A külsős fuvarok amik World of truckosok, nálatok se teljesíthetőek, amik komppal átkelősek? Mert nálam sajnos egy se teljesíthető :( Legújabb játék verzió, eredeti játék, promods legújabb verzió. Ha valaki tud esetleg valamit miért lehet ez kérem írjon. köszönöm
    Ja igen és nem utolsó sorba Boldog Karácsonyt minden truck sofőrnek :)
  • Enderson21
    #51451
    Boldog karácsonyt! Boldog új évet! minden fórumozónak.

  • BigdaweM12
    #51450
    Elmondom neked ennél jobban bárki megcsinálná. Igen ezzel egyet értek hogy szórakoztató, nem hiába használtam 5 éven keresztül, de most éppen egy használhatatlan hulladék mert nem képesek optimalizálni egy Nvidia-val..
  • Haulin
    #51449
    Szerintetek ki csinálná meg jobban? Ettől vannak sokkal szarabbul megírt játékok, még is van rá vevő / közönség. Ezzel legalább foglalkoznak. Persze lehetne sokkal jobb, van mit kifogásolni benne, de azért igen is szórakoztató.
  • BigdaweM12
    #51448
    egy kis update: természetesen azóta is szorgosan frissíti a nem létező újításaival ezt a használhatatlan hulladékot, és persze ezek után is max a garázsban nézegethetem a Scaniám :D
  • BigdaweM12
    #51447
    az SCS már azóta egy hulladék mióta létezik. bármelyik másik gyártó 100x minőségibb munkát adna ki a kezéből, de nekünk sajnos ez a német szemétdomb maradt.. optimalizálás téren egy óvódás gyerek szintjén állnak, valószínű nem csak én egyedül szenvedek videókártya problémával. tuti az nvidia a hibás :D
  • Haulin
    #51446
    Köszönöm a fölvilágositast. :) Én a Svédországos/ Balkanos dlct vettem meg csak, ezeket tudtam értékelni. Viszont az bosszantó, hogy a fülke tartozekokat is dlc-hez kötik.
    A külön kiegeszitokhoz sokat nem tudok szólni, eddig csak a HungaryMap és egy régi Scania volt betéve, ami tetszett.
    Amennyiben a multi menne a lent szereplő map módosításokkal, nem haboznek a beszerzesükkel, de az ai miatt szinte csak multizok.
  • SimaSuna #51445
    A Multi az egy MOD. Az SCS semmilyen felelősséget nem vállal egy 3. fél által használt mod miatt.
    + a multi készítői le is írták, hogy elhatárolódnak az SCS-től, nem adják el magukat.

    Ahogy látod, 2012 óta nem volt képes az SCS egy multiplayert összedobni. Ellenben festhető kerékanya, meg kormánygomba az kurvára kell.
    Valósághoz semmi köze nincs a gyári térképnek. Egy ingerszegény hulladék.
    Nem véletlen a HungaryMap a Promods a RusMap vagy épp az Southern Region térkép népszerűsége.

    Nem véletlen a kiegészítőket készítő 50k, Kelsa, és társainak népszerűsége mert a gyári kiegészítők lófaszok...
    Egy elavult (prism 3d) motort használnak, ezért még egy krumpli gépen is elfut a játék...de optimalizálni már nem tudták..
  • Haulin
    #51444
    Szerintem most nem ez a lényeg. Attól függetlenül 200mb-t (kb) leszedett az esemény miatt, tehát a snow módot is meglehetne így oldani.
    Azért valamennyi köze csak van az Scs-hez, ha a szerverek rajta futnak, vagy tévedek?
  • SimaSuna #51443
    A truckersmp.com-nak semmi köze az SCS-hez. Ezt nem árt tudni...
  • Haulin
    #51442
    Multira gondoltam. Az viszont "kényszerítheti" a játékost egyfajta havas módra, épp úgy, mint az eseményekre. A truckmp beállításánál van snow mod. Erre gondoltam.
    A cuki fiukert pedig elnézést, kollégámmal kérdeztettem meg. :)
  • SimaSuna #51441
    Hát ha a multira gondolsz, mert ez az írásodból ugyan kimarad...akkor adok mail címet ahol leírják neked...

    truckersmp.com/support

    Ha single módot használsz, akkor bármikor....

    "...ÉS csak a hó esik eső helyett, vagy havas lesz a táj?..."
    1. Az SCS nem kezeli az évszakokat.
    2. Az SCS csak az esőt ismeri.
    3. Az SCS motorja nincs felkészítve erre, tehát ha eső esik, vagy hó, netán piros hó, akkor se lesz se esős, se havas se piros havas a táj.


  • Haulin
    #51440
    Szevasztok cuki fiúk. Téli modot mikor kapcsolják be? ÉS csak a hó esik eső helyett, vagy havas lesz a táj?
  • Enderson21
    #51439
  • Mandoki72
    #51438
    Szép estét
    Az új karácsonyi ajándék szerelvény
    bónusz angol fuvarral
  • Haulin
    #51437
    Januárban úgy is jön a Truck Driver. (Gyakorlatilag kérdéses, mert semmi bővebb infó nincs róla, vajon mivel volna másabb, mint az Ets, hogy megéri vele küszködni? Majd kiderül... ) Személy szerint az Scs-nél csupán a dlc-s marhaság húz fel. Euro truck simulator a neve. Európa egy kicsiny része van benne. Na meg a fel/le rakodás... Remélem egyszer lesz olyan szim, amiből ezeket nem hagyják ki. ( Ezek ellenére, kormánnyal kellemes időtöltés.)
  • BigdaweM12
    #51436
    mindegy azért köszi a segítséget. azthiszem részemről ennyi volt, bánom mert időtöltésnek jó volt, de amíg minden játékom fut hibátlanul csak ez a német alja hulladék nem addig felesleges idegeskednem rajta bármennyire is felbasz a tudat hogy ennyire leszarják magasról a felhasználókat.
  • BigdaweM12
    #51435
    sajnos ezzel sem vált be. ugyanúgy kidob pár km után.
  • bajusz_ati
    #51434
    Ez a driver jó hozzá, nekem is ez van a Geforce 210-esemhez: katt
  • BigdaweM12
    #51433
    annyi már biztos hogy nem a mentés a hibás hanem a driver. de előrébb ezzel se vagyok mert fogalmam sincs melyik nvidia driver kavar be éppen. leszedtem ezt az "geforce experience" nevű programot, amiben van egy játékok menüpont. azon belül kéne elvileg keresnie a telepített játékokat és az arra optimalizált drivert megkeresni de fél óra töltés után se találta az ets2-t. egyébként nvidia GeForce 8800 GTS a kártya amiről szó van, ha esetleg valaki találna ehhez egy használható drivert annak megköszönném. utolsó lehetőségnek szánom még ezt a megoldást ha ezután se javul meg végleg abbahagytam..
  • Atti83
    #51432
    Sziasztok. Annyi lenne a kérdésem, h melyik kettő olasz kikötőbe kell árut szállítani, melyik céghez.
  • hangacsi
    #51431
    Én úgy szoktam, de a problémák így is jelentkeznek. Remélhetőleg a következő WHQL-es driver már jó lesz.
  • Alanw
    #51430
    erdemes nullarol felrakni a vidi drivert,szimpla frissirtesnel gyakran maranak regi fajlok,igaz mindket gyartora https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html
  • hangacsi
    #51429
    Nekem is kb. 5 éves a profilom és nincs semmi gond vele és én is modok nélkül játszom.
    Ami eszembe jutott, hogy ha AMD videókártyád van és most a legfrissebb drivert raktad fel a gép újrahúzása után, akkor lehet érdemes lenne régebbi driverrel próbálkozni.
    Az utolsó 3 vagy 4 driver úgy sikerült, hogy inkább visszatértem a régebbi 18.9.3-as verzióhoz. Azt nem tudom, hogy az ETS-el volt-e probléma az újabb drivereknél, de a VLC-t és a Chromot bizonyos oldalaknál bezavarta, illetve a Forza Horizon 4 is rosszabbul futott az újakkal nálam.
    Utoljára szerkesztette: hangacsi, 2018.12.08. 15:59:40
  • Alanw
    #51428
    bocs,igy kezdokent belekerdezek:nem az az ertelme az evek ota tartogatott profilnak hogy a penz es karrier elomenetel profiluggo?
  • BigdaweM12
    #51427
    köszi a válaszokat hát ez tényleg jó hozzáállás a fejlesztők részéről hogy telibe szarjuk le a régi felhasználókat.. taps
  • Haulin
    #51426
    Ez a változásos dolog engem is felnyom idegileg. Ma megvettem két dlc-t és közben a játék frissült a truck mp szerint. Felfrissítem és azt írja ki, hogy 1fokkal magasabb frissítésem van. (szám szerint). Multi tényleg kaphatna fejlesztést. Hétvégente alig jutok be, rövid időn belül, mert fullon van a szerver, bár ez volna a legkisebb gond. :/
  • SimaSuna #51425
    Vagy megszoksz vagy megszöksz.
    Azért fagy le az 5éves mentésed, mert az SCS-nél nincs olyan aki 5 éve mentegeti a profiljait.
  • BigdaweM12
    #51424
    Persze ezt ismerem "változás megy végbe a játékon" aztán kb egy fát nem tettek odébb.. oké mérgelődtem amiatt is eleget ha ilyenkor törölgette a fuvarjaim de az még a vállalhatóbb hiba. De az ha már a garázstól kb 2kmre lefagy minden egyes alkalommal és ezzel élvezhetetlenné teszi a játékot az már egy vicc. És nem fogok törölni ezért egy 5 éves profilt mert semmi értelme újra kezdenem..
  • SimaSuna #51423
    Ismernek kellene az SCS-t.
    Mindig minden patch után változás megy végbe a játékon...
    Modderek nélkül halott lenne a játék.
    Egy multit nem tudtak összehozni...
  • BigdaweM12
    #51422
    Szerintem ha a profillal lenne gond be se töltené és nem 10 perc után dobálná ki. "a steam leállt" ezt az üzenetet dobálja ki. miért kell elbaszni valamit ami előtte évekig működött azt mondja már meg nekem valaki..
  • BigdaweM12
    #51421
    5 év után valahogy nincs kedvem úgy profilt kezdeni ha erre célzol. egyszerűen hihetetlen hogy csak nekem van ilyen problémám ezzel a hulladék scs-el
  • SimaSuna #51420
    Új profil.
  • BigdaweM12
    #51419
    Sziasztok! újra lett telepítve a gépem, vissza raktam a játékot és ugye lefrissítette a legújabb 1.33as verzióra. Sikerült is mentést visszaállítani meg minden, vettem is pótkocsit de a játék indulásától kb 10 perc múlva kidob steam hibával. A játék eredeti, semmilyen mod nincs benn, és ha jól tudom ez már a javított verzió nem a béta. Akkor mi lehet?
  • Axtros
    #51418
    Igen, valahogy így nézne ki a valóságban is, ha a Hungarocamion ma is létezne. Kár, hogy ezt az EU6-os Volvo-t a HC szineiben már sohasem láthatjuk. Jól sikerült skin. :)
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2018.12.05. 15:17:17
  • Enderson21
    #51417
    És megszületett :-)