52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • LeWyTy
    #51416
    Amennyire én néztem a játék (dokumentumok) mappáját, minden frissítés előtt készít egy biztonsági mentést az előző verzióval kompatibilis játékállásról.
    Ha az kicsit megnyugtat én pár hónapja vesztettem a mentésem amit azóta játszottam amióta kijött a játék. Bár az én hanyagságom volt, de nem vágott földhöz. Így is gurul a kamion a játékban.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.12.04. 01:47:19
  • SimaSuna #51415
    Attól, hogy kiabálsz, nem leszel előrébb...
    Ha nem engedélyezted volna, nem frissült volna akkor...
    Nem állíthatott vissza januári állapotot ha frissített....

    Valamit nagyon benéztél akkor...
    Milyen verziód van?
  • nono28
    #51414
    Sziasztok!

    Az mitől van hogy,Trucksbookból índitóm a játékot és nem mutatja hogy mikor hova mit vittem?Szállítás után a fuvarnaplóban nem jelenik meg az adott fuver!
  • BigdaweM12
    #51413
    VALAKI OKOS MEG TUDNÁ NEKEM MONDANI, HOGYAN A JÓ NÉMET SZÁJBAVERT KURVA ANYJÁBA FORDULHAT AZ ELŐ HOGY EGY FRISSÍTÉSSEL AMIT AMÚGY NEM ENGEDÉLYEZTEM ELVESZETT AZ ÖSSZES MOSTANI MENTÉSEM ÉS VISSZADOBOTT EGY JABUÁRI ÁLLAPOTOT?
  • Haulin
    #51412
    Sziasztok. A multiban mikor kapcsolják be a téli (havas) módot? Vagy az a funkció a beállításban, csak dísz? :D
  • LeWyTy
    #51411
    Az ennyivel összetettebb környezetet említve... reméllem a régi mapot is felújítják majd valamikor ilyen szintre, mert nagyon durva már a külömbség.
  • mardal
    #51410
    Ezt én is észrevettem már, minden maxon volt grafikában de a baltikumban durván beesik 40fps alá eddig meg fix 60 megvolt
    remélem ezt javítják vagy tudják javítani,vagy ennyivel öszetettebb már az új környezet
  • LeWyTy
    #51409
    Csak én (vagyis az én gépem) van úgy vele hogy a baltikum egy picit el van szállva náhol gépigényileg?
    Soha nem akadt még a játék ez előtt. Néhány városnál alig tudok játszani a gépem meg forr.
    Nincsenek modjaim.
  • nono28
    #51408
    Rendben.Köszönöm szépen!
  • SimaSuna #51407
    50k addons vagy steam workshopban érdemes keresni.
    Ha eddig tudtál és most nem akkor MOD hiba...az utolsó telepített/aktivált mod nem jó...
  • lacica
    #51406
    Kűlső kieg.-re gondolok;ködlámpa,kűrt,fényhídra cuccok,stb.
  • lacica
    #51405
    Minden jó volt,egy idő óta van ez.
  • SimaSuna #51404
    Cabin DLC megvan? Ha nincs azé!
  • lacica
    #51403
    Jó nap !! Kiegészítőket,miért nem tudok felrakni ???
  • SimaSuna #51402
    RUSMAP Hivatalos oldlát kellene nézegetni, és figyelni.
  • nono28
    #51401
    Jó estét!

    ProMods 2.32-vel kompatibilis Rusmap-ot honnan tudnám letölteni?
  • peti79
    #51400
    Tessék.
  • Bal0924
    #51399
    Aki megvette az új kiegészítőt, tudna mutatni képet az új térképrészről?
  • peti79
    #51398
    9,69 eur a cdkeys-en. Szerintem ettől nem lesz olcsóbb ajánlat.
  • Bal0924
    #51397
    Szuper!!! Nov 29

    Euro Truck Simulator 2 - Beyond the Baltic Sea


    Mennyi esély van rá, hogy Dec20-Jan3 közötti leárazásokban leárazzák az új DLC-t?
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2018.11.27. 18:07:01
  • Enderson21
    #51396
    bajusz_ati akkor ezt,is imádni fogod. Ha valakinek tetszenek a festések csak írjon és szívesen átküldöm. (saját készítések)

  • bajusz_ati
    #51395
    Egy remek darab, imádom a Hungarocamion-os skineket.
  • Enderson21
    #51394
  • Enderson21
    #51393
  • SimaSuna #51392

  • Mandoki72
    #51391


  • Axtros
    #51390
    Szerintem az a probléma, hogy ezen a modellen csak a feliratok vannak textúrázva, minden más a modell saját anyagmegjelenítőjével van színezve. Lehet látni, hogy a garázsban nagyon erős az a ray tracing, amit viszont a játéktérben már nem tud az engine megfelelően futtatni, a környezeti optimalizálás miatt. (A garázsban kicsi a megjelenítendő tér, ott még elbírja.)
    Én azt gondolom, hogy ez a modell nem az engine által leírt textúrázási és anyagjellemzői megoldásokkal született, hanem - feltételezem a Blenderben - csak ráhúztak erős kontúros jellemzőket, és úgy exportálták át a plufóg-inel a játékba. Ahol a modell ugyan megjelenik, de hibásan. Ezen még dolgozni kell, a hivatalos fórumon vannak ide vonatkozó topikok. Én itt kezdeném a segítség kérést, aztán pedig itt.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2018.11.21. 17:52:49
  • Enderson21
    #51389
    Vásárlás közben még jól néz ki.

  • Enderson21
    #51388
    Sziasztok!
    Tudnátok segíteni hogy megvétel után miért lesz ilyen a festés választ előre is köszi.
  • Alvint
    #51387
    Köszi a választ, úgy volt ahogy írtad. Megoldódott a probléma
  • RaKmaTakaTa
    #51386
    1.32-es bugja. Frissítés után a sofőrjeid első fuvarja még negatív, de aztán a következő újra pozitív.
    https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=235&t=260557
  • hangacsi
    #51385
    Ez azért van, mert frissítés után megszakítja a félbehagyott melót és visszadob a garázsba. Ugyan ez vonatkozik a sofőrjeidre is.
  • LeWyTy
    #51384
    Az mitől lenne jobb mint az előre megadott? De most komolyan nem tudom elképzelni minek az.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.11.14. 12:38:50
  • Gonosz Ördög
    #51383
    Üdv !
    Tudna valaki mondani valamilyen lehetőséget arra, hogy saját kezűleg tudjak átírni %-ot a grafikai beállításokban?
    Gondolok én itt 125% - 150% között például 130% vagy 135%
  • LeWyTy
    #51382
    Sziasztok. Bocsi a buta kérdésér. Tud valaki valami fasza olyan modot ahol Dobozos vontatóval tudok húzni Dolly-s nagy pótot? Az új traileres rendszerben.
  • Alvint
    #51381
    Sziasztok!

    Pár hónapot kihagytam az ETS2-ből, és közben voltak firrítések. Mióta elkezdtem újra játszani, a kamionjaim minuszosan teljesítenek 90%-ban. Ezt előtte csak akkor csinálta, ha nem találtak fuvart. Ez most mitől van, mit lehet ellene kezdeni?

    Előre köszönöm a válaszokat!
  • Haulin
    #51380
    Sziasztok kamionosok. :D
    Mostanság online tolom.
    Valakinek volna kedve velem együtt menni? Egyenlőre még csak az alap map van meg, de a közel jövőben tervezek dlc-ket vásárolni. Egy Scania R 2012-el járok.
  • jozsef007
    #51379
    Köszönöm megtaláltam ! Nos nekem az a csúszka a pótkocsi stabilitásnál teljesen fent van!
  • Bal0924
    #51378
    nem mehetne..

    Én még olyan kamiont nem nagyon láttam, hogy 80al ment, főleg autópályán.
    32-es főút vonalán nem értem utol egy kamiont se 90km/h alatt.. (én így tapasztaltam)
  • cxaxoxc
    #51377
    Szia! Írtam privát üzenetet.