52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Mandoki72
    #51496
    Én nem használom a műhelyet módok berakására,ezért biztos az lehet amit LeWyTy írt.
  • TomgoTom
    #51495
    Szia !

    Köszi a segitséget és infot,majd megnézem,csak azt nem tudom,amit tavaly tetem be az,meg e találom.Az a gond,hogy uj vagyok E téröl,mert steam dolgog,még nem voltak,mert ami voltak,vannak sz nem a steamhoz tartoztak,igy nekem komplikáltnak tünik az egész,de igy már merbirkozok vele.A másik dolog,hogy angolul nem tudok.

    Mégegyszer is köszi a segitség.
  • BigdaweM12
    #51494
    Beszúrnám ide a képet de mivel ez a retek screenelni se enged ezért inkább leírom:
    Euro Truck Simulator 2- Steam működése leállt
    Probléma- aláírás:
    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: eurotrucks2.exe
    Alkalmazásverzió: 1.33.2.18
    Alkalmazás időbélyegzője: 5c13dfd6
    Kivételkód: c0000005
    Kivétel- eltolás: 00b4d790
  • LeWyTy
    #51493
    Ha a steam workshop-on iratkoztál fel modokra akkor ott kell leiratkoznod róluk külömben autómatikusan letölti a steam újra és újra.
    A steamen a jákéknál ott van a (Műhely) azon bellül kell lennie egy lenyíló (böngészés) menüpontnak azon bellül a (feliratkozott elemek) ott csak le kell róluk iratkoznod és ennyi.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.01.12. 14:23:34
  • TomgoTom
    #51492
    Utoirat: még a könyvtárbol is áltávolitottam,de de nics hatása,hogy türülne.
  • TomgoTom
    #51491
    Szia azt tudom,ki is vetem a jobb oldali mezöbe,de a bal oldaliban benne van a kép nem tünik el.
  • Mandoki72
    #51490
    Ott ahova beraktad.
  • BigdaweM12
    #51489
    1 hónapja lett újra telepítve minden. azelőtt lett frissítve a játék is.
    amúgy win7
  • TomgoTom
    #51488

    ezeket a mod mapábol,hol tudom letürülni?
  • SimaSuna #51487
    Indulás a pótért...

  • Anonymusxx
    #51486
    Rakd újra a rendszert, hátha...
    Win 10-el próbálod?
  • hangacsi
    #51485
    Nekem működik.
  • BigdaweM12
    #51484
    Kipróbáltam az összes lehetőséget és a hiba ugyanaz.
    - Új profillal is kidob
    - Steam és játék újra telepítve úgy is kidob
    - Offline ba is kidob
    - Játék vissza frissítve régebbi verzióra ott is kidob
    - Nvidia vissza frissítve régebbi driverre ott is szintén

    Most komolyan egyedül engem szopat ezzel a problémával senki mást? Kicsit nehezen tudom elhinni. Vagy már mindenki más abbahagyta és egyedül én baszakodok még vele
    Utoljára szerkesztette: BigdaweM12, 2019.01.11. 13:08:49
  • Mandoki72
    #51483
    ETS 2 Balkán DLC 1.33
    Litván fuvar



  • JohnBart
    #51482
    Itt a hivatalos oldala, én innen ajánlom lekapni őket.
  • LeWyTy
    #51481
    Azt mi okozza hogy "hullámozva jár a kamion" úgy értem fixen miegyek mondjuk 80kph-val... nincs fps problémám mert teljesen fluid a kép. Inkább egy lagg-hoz tudnám hasonlítani, de még sem akadás. Azt vettem észre talán akkor történi ha sok a dolog körülöttem?! Autópályán nincs ilyen vagy alig észrevehető, de pl egy városban szinte játszhatatlan a játék.
    Most felraktam a Promodos dolgokat meg a JazzyCat ez AI-t, az okozhatja?
    Fullos géppel kormánnyal és VR ban játszom. Tegnap jó volt.
  • LeWyTy
    #51480
    Szerintem ez lesz az.
  • LeWyTy
    #51479
    Na ezt az infót én is megköszönöm
  • Krisz018
    #51478
    Szia! A JazzyCat AI mod hoz tudnál linket adni? Előre is köszönöm!
  • JohnBart
    #51477
    Én két modpakkot használok:

    - ProMods: Durván kibővíti az alap Európa mapot, és feljavít egy rakás régebbi területet, részemről kötelező mod. A csapatnak van emellett egy Trailer and Company Pack és Cabin Accessories Pack modcsomagja is, azok is elég jók. A mapmodhoz a jelenlegi (2.33) verziónál a Balti DLC-t kivéve mindegyik map DLC kell, a következő változattól (2.35) kezdődően pedig a Balti DLC is kötelező lesz a futtatásához.

    - JazzyCat AI modok: Az alap forgalom kicsit szegényes, ezek a modok viszont elég jól kibővítik a közutakon felbukkanó járműparkot.
  • SimaSuna #51476
    Lassan csak elkészül a végleges formája.


  • Mandoki72
    #51475
    Szia.Én például megnézem mit találok a módletöltő oldalakon, ha találok olyat amiben látok valami fantáziát
    azt leszedem és lepróbálom,ha működik akkor bent marad.
  • Krisz018
    #51474
    Sziasztok! Újra elővettem a játékot és egy olyan kérdésem lenne hogy milyen modokat érdemes használni? ti miket használtok? :)

    A Válaszokat előre is köszönöm! További Szép napot!

    Sziasztok!
  • LeWyTy
    #51473
    Kérdés: Játszik más is VR-ban? Mi a legjobb módja? Vannak hozzá specifikált modok hogy kényelmesebb legyen? (oculus cv1)
  • Axtros
    #51472
    Próbáld meg úgy futtatni a programot, hogy a steam-ben offline vagy. Lehet, hogy a periódusonkénti steam ellenőrzés csúszik el valamin, például hálózati hibán.
    Próbáld ki más steam alatt regisztrált és futtatott alkalmazással is. Előfordul-e ott is a jelenség?
    Próbáld ki a demót, amely nem steam alapú, vagy egy torrent változatot, amely nem függ az online steam-től.
  • BigdaweM12
    #51471
    Tudom már unalmas a téma. De hátha valakinek még van tipp ehhez. Na szóval a probléma még mindig ugynaz, elindul, megyek pár km-t és steam hiba. Az Nvidia oldalán az összes létező 8800gts driverrel (kivéve a bétákkal) próbáltam de a gond még mindig ugyanaz. A program még mindig eredeti, még mindig nulla mod-al játszom, akarom mondani játszanék.
  • Enderson21
    #51470
    Teheránban találkozunk.

  • SimaSuna #51469
    Jó reggelt 2019! Kezdjük meg az első műszakot.


  • bajusz_ati
    #51468
    Csatlakozom, én is Békés Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek! Vigyázzatok magatokra!
  • Haulin
    #51467
    Ezzel a fotóval szeretnék minden fórumozónak Sikerekben gazdag Boldog új évet kívánni. :)


    Utoljára szerkesztette: Haulin, 2018.12.31. 12:39:34
  • SimaSuna #51466
    ETS2 Telemetry
  • aurél64
    #51465
    Helló!

    Segítség kellene, elflejettem annak a proginak a nevét amivel láthatom mobilon a kilóméterórát?
    előre is köszi!
    Utoljára szerkesztette: aurél64, 2018.12.30. 13:37:15
  • Mandoki72
    #51464
    Szép estét. Boldog újévet minden kamionszimulátorosnak

  • Haulin
    #51463
    Mondtam én, hogy van havas mód multiban is. 3 fájlt kell letolteni hozzá. Elég jó, a gépek is máshogy viselkednek.
  • SimaSuna #51462
    YT-on van róla infó.
  • RoboKutya78
    #51461
    Srácok egy kérdés
    Van valami értelmes magyarázat valahol hogy hogyan tudok Pótkocsi festést készíteni amit esetleg fel is tudok tölteni steam műhelybe?
    Volna egy elképzelésem amit meg szeretnék valósítani.
    Köszi az infókat.
  • bajusz_ati
    #51460
    Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Minden Fórumozónak!
  • JohnBart
    #51459
    Üdv népek! Akiket esetleg érdekel, hogy a két karácsonyi streamjében milyen infókat hintett el az SCS a közeljövőbeli fejlesztéseikről, ebben és ebben a cikkben talál egy-egy rövid, magyar nyelvű összegzést.

    Kellemes ünnepeket és jó gurigát mindenkinek! ;)
  • aurél64
    #51458
    Üdvözletem! Segítséget szeretnék kérni.formáztam a gépem és újra tettem a steamen a játékot és valamilyen titokzatos módon nem tett a dokumentum könyvtárba mappákat se főt se allt.lehet ezen segíteni? előre is köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: aurél64, 2018.12.23. 21:09:17
  • SimaSuna #51457
    Boldog Karácsonyt kíván az #oldboyzcustomz csapata!
    Budapest - Renault kereskedő.