52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Aborg
    #51536
    Korulneztem a MODok kozott. A AI Traffic Pack by Jazzycat hozzaad egy csomo automoddelt a forgalomhoz.

    A Painted Truck Traffic Pack by Jazzycat meg az alapjatek kamionmoddeljeit szkinezi at realis ceges festesekre, tehat itt nem ad hozza uj modelleket ha jol ertem?

    A jelenleg aktualis Promods meg nem tartalmazza a Balti DLC-t. Ez azt jelenti hogy nem hasznalhato a DLC-vel, vagy azt hogy bar semmit nem ad hozza a Balti terulethez, de hasznalhato vele?
  • SimaSuna #51535
    Igen, MAN Euro6 TGX lesz.
    Talán a játék hivatalos oldalain meg is kellene nézni..
    Twitter
  • komiki
    #51534
    Garázskapu festés, illetve nyilászárók szigeteléseinek változtatása. Szerintem ez lesz.
  • hangacsi
    #51533
    Jól látom, hogy ez egy MAN?
  • LeWyTy
    #51532
    Ez most mi lesz? Fény upgrade?
  • Skypack
    #51531
  • SimaSuna #51530
    SCS-nél semmi sem biztos.
  • Aborg
    #51529
    Koszonom a tippeket. Ki fogom probalni igy:
    1. berakok egy MOD autot
    2. megveszem a kereskedonel
    3. viszek vele egy fuvart
    4. atulok egy SCS alap-kamionra
    5. kiveszem a MOD kamiont, es meglatom ossze e omlik a dolog vagy nem, meg e marad a mod fuvarom eredmenye vagy nem. Ha megmarad, akkor szerintem batran hasznalhatom mig meg nem unom, aztan a fent leirt modon kivehetem es berakhatok egy masik MOD autot (azt ujra igy letesztelem erdemes e vele fuvarozni).

    Vagy ez se betonbiztos?
  • Axtros
    #51528
    Na meg azt is meg lehet gondolni, hogy nem kell egyből minden egyes SCS verzióváltásnál neked a programot frissítened. Én nem is szoktam, csak akkor, ha a ProMods változik, addig ráérnek az SCS frissítések. Ez kb. fél évente szokott megtörténni, így elég félévente a verzióváltásokkal a modokat leellenőrizni és - ha van - a frissítéseiket letölteni, és kicserélni a régieket.
  • LeWyTy
    #51527
    Én is veszítettem már el 2x a mentésem modok miatt.
    Moddolt kamion és pótkocsit csak magadnak vegyél és egyszerre ne legyen egynél több moddolt kamionod vagy trailered megvásárolva. Mert azt még könnyű vissza csinálni.
    Ha (kiegészített) modolt mapon játszol akkor ne frissíts mielőtt egy eredetileg a játékban lévő városba nem utazol... jobb ha nem veszel modolt mapon garázsokat.
    Ha egyedi mod mapon játszol akkor lényegében majdnem 100% hogy a frissítés el fogja rontani a mentésedet a map frissítéséig.
    Én így ezeket ajánlom figyelembe venni modolásnál.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.01.24. 13:42:03
  • BigdaweM12
    #51526
    Mod sem kell hozzá hogy az SCS tönkrebassza a mentésed csak szólok :D nekem nulla moddal, eredeti játékkal és kiegészítőkkel tette játszhatatlanná az egészet.
  • Aborg
    #51525
    En csakis a Sound Fixes MOD-ot hasznalom, hogy legyen hangjuk a szembejovo autoknak. Ennel ugy volt hogy jatekverzio frissites utan kifagyott miatta a jatek, de ki tudtam venni a MODot es ugy szepen elindult, tudtam folytatni a jatekot a profilommal. Talaltam is ujabb Sound Fixes MOD verziot, most mar jo. De az se lenne nagy baj ha nem lenne hozza uj MOD verzio, a jatek folytathato nelkule is.

    De sajnos, ha jol ertem, elo szok fordulni hogy MOD auto hasznalatanal jatekverzio frissites utan nem indul a jatek, de ha kiveszik a MOD autot akkor se lehet folytatni?
    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2019.01.24. 09:27:35
  • Axtros
    #51524
    Az SCS bővíteni fogja a járműparkot, de régi típust aligha fognak készíteni. Ha belegondolsz logikus is a dolog, valójában nincs olyan sok típus és márka az európai utakon. Ami jelenleg hiányzik még, az a Renault T-Range, és az MAN Euro 6-os verziója. A többi nagyjából benne van a programban. Oké, mehetünk még oda, hogy hol a DAF CF, meg hasonló alkategóriák, de az ilyen típusú bővítés nem hiszem, hogy az SCS roadmap-jában benne lenne.
  • Axtros
    #51523
    Általában azokat a mod-okat, amelyek igényesek, és sokan használják, továbbfejlesztik, és a program verzióváltásakor kiadják az új verzióhoz igazított, és letesztelt változatát. Természetesen ettől még van némi "lutri" a dologban, ezért meg kell nézni, hogy egy-egy mód eddig milyen életcikluson van túl, mennyire elterjedt, és ha azt látod, hogy időnként adnak ki belőle javított változatot, akkor valószinüleg a jövőben is fejleszteni fogják, és követni fogja az egyes verzióváltásokat.
  • Aborg
    #51522
    Koszi. A harmas szamu valaszod teljessen elvette a kedvem a kiserletezestol, pedig szivesen hajtottam volna nehany retro verdat az 1960-1980-as evekbol.
    De igy mi ertelme ennek a rengeteg MOD autonak? Meg ha a kovetkezo frissites max annyit tenne hogy az adott verdat kesobb nem tudom hasznalni, egye fene. De ha aztan nem tudja kezelni a jatek az adott verdaval ( a korabbi jatekverzioban) elert eredmenyeimet, az tenyleg gond lehet.
    Megiscsak jobb lenne ha maga a SCS bovitene a gepparkot, nem?
  • SimaSuna #51521
    1. mo3Del Truck Game - (mTG) nincs jelentősége (készítő neve) mert az IVECO dealernél találod meg.
    2. Készítőtől függ mennyire lehet fejleszteni. Van amit kb semennyire, van amit lehet. (Pl Madster MAN vagy RJL Scania)
    3. De. Ezzel számolni kell, hogy a következő frissítís nem hogy tönkreteszi a kamionod de akár az egész profilod. SCS ^^

  • Aborg
    #51520
    Korulneztem a MOD autok kozott. Peldaul ez azt irja hogy "You can buy in showrooms mTG and Iveco." Az Iveco kereskedo vilagos, de mTG? Ez is egy kereskedo? Ez hogy kerul a jatekba? Alapbol nekem nincs benne mTG kereskedo.

    Es ezek az autok aztan teljesen beilleszkednek a jatekba? Fejleszteni is lehet oket? Lehet rajuk sofort is fogadni?

    Es amikor frissul a jatek verzioja nem okoznak gondot?
    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2019.01.23. 19:52:33
  • Axtros
    #51519
    Igen, lehet. A mellékelt képen a RusMap-el összekötött verzió látható (+ Southern Asia, de az meg magával a RusMap-el köthető össze.). A ProMods weboldalán fent vannak azok a térképek (és verziók), amelyekkel az összekötés megvalósítható.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2019.01.21. 07:52:28
  • LeWyTy
    #51518
    Jól látom hogy A Promods-ot lehet kombinálni más map modokkal is?
    Vagy ez csak egy kép?
  • LeWyTy
    #51517
    A bal oldali az a garázsba belépő ikon. Középen meg a kormányzás visszejelző cucc... akkor aktív ha egérrel kormányzol.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.01.21. 02:14:27
  • BigdaweM12
    #51516
    még egy indok hogy abba hagyjam ha már egyedül nekem nem fog soha a büdös életben többet elindulni :D
  • SimaSuna #51515
    Az elkövetkezendő években nem lesz még ETS3...ne várjál rá.
  • BigdaweM12
    #51514
    Nálam már így is lehúzta a rolót :D na nembaj majd talán az ETS 3.. :D jó vicc
  • SimaSuna #51513
    Az SCS már rég lehúzhatta volna a rolót, ha nincsennek a modderek.

    1-1 térkép DLC 2-3-5x annyiba kerül mint maga a játék. Továbbá ingerszegények, ellenben pl a Promods, RussiaOpenSpaces vagy a Rusmap fényévekkel jobb.
    + grafikai kiegészítők (Nextgen vagy Frosty) sokat dob a játékon.
    Arról nem beszélve, hogy a gyári kamionok mellé már mondhatni több mint 100 másik kamion elérhető...
  • Aborg
    #51512
    Nagyon egyedi a verdad, gratula. Mik azok a HUD elemek a keped alljan es bal oldalan?

    Teljesen igazad van, a Spintires zsenialis technologia de gyonge jatek. Es nem vezetesi szimulator mint az ETS2. Inkabb a rugozas szimulacioja benne a lenyeg.

    Az ETS2 lenyege meg szerintem is a vezetes. Csinaltam is hozza egy rendes kamionos valtot. Nem volt tul nagy melo, eleg egyszeruen megoldhato volt. A valtokar kapcsoloi eredetileg pneumatikus elven mukodtek. Kis csoveket mozgatnak fol-le, kb 1-2 mm jatekkal. Ez tokeletesen megfelel arra hogy szereljek alajuk ket kis nyomogombot :)


    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2019.01.20. 09:37:13
  • LeWyTy
    #51511
    Azért vannak jó minőségű modok bőven. Ezt azért sokkal komolyabban tudják venni az emberek mint a Spintires-t. Az csak annyit tud hogy sár.
    Én így játszom jelenleg:

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.01.20. 01:29:47
  • Aborg
    #51510
    Az ETS2 mod autokkal nincs tapasztalatom, de a Spintires Mudrunner jatekhoz rengeteg mod autot kiprobaltam. Azt kell hogy mondjam hogy a tobbseguk nem sokat er, a minoseguk meg se kozeliti a hivatalos alapjatek-autokat. Elismerem hogy van azert koztuk nehany remek darab is (marmint mod auto), de nagyon sokat kellett keresni mig igazan jo munkara akadtam.
  • LeWyTy
    #51509
    Úgy kb 10010000 féle kamiont és egyébb modot tölthetsz le a netről. Az nem elég? Ez egy játék ami csak modokkal jó. Nem véletlenül van "Steam Workshop" támogatása is.
    Már láttuk a készítők előző 10 kamionos játéknál hogy a modderek mindíg jobb dolgokat csinálnak mint a készítők. A fejlesztők nem fognak túl sokat bele tenni ha tudják hogy úgy sem fogja azt használni senki amit csinálnak. Csak az a lényeg hogy egy alapot adjanak neki. Azoknak meg megfelel az is akiknek úgy is mindegy.
  • Aborg
    #51508
    Hosszabb szunet utan jatszottam ujra. Azota szepen bovult a terkep, de az autok valaszteka mintha ugyanaz lenne. Ezt nem szokjak frissiteni?
  • SimaSuna #51507
    NextGen pl.
  • LeWyTy
    #51506
    Van olyan grafikai mod ami változtat a játék színein meg a fényen? Hosz a szikrázó napsütés ne érződjön úgy mintha be lenne borulva. Vagy ezzel csak nekem van gondom?
    Valami olyan amitől nem nö nagyon a gépigény.
  • TomgoTom
    #51505
    Szia !

    De hogy nem, fel vagyok iratkozva a steam workshopon?de le kellet iratkoznom,mert sokat nem fogadott el,mivel nem a 1.33-as verzio volt a legtöbb.
    Igy mindent kitürltem,amit tudtam.
  • Mandoki72
    #51504
    Megint itt a szép idő
  • LeWyTy
    #51503
    Biztosan nem vagy feliratkózva rájuk a steam workshopon?
  • Anonymusxx
    #51502
    én feltenném a win 10-et, hátha azzal működne
  • BigdaweM12
    #51501
    Minden más hibátlanul fut, egyedül az SCS szopat de rendesen. És az a vicc egyik napról a másikra. Egyetlen fórumban vagy bárhol nem találok erre értelmes magyarázatot.
  • SimaSuna #51500
    Promods.
  • szaboz80
    #51499
    1,5 év után újra kezdtem a játékot. Keresek olyan keleti térképet, mely összeköttetésben van Európával. Eddig a Russian Open Spaces-t találtam. Használja valaki? Jó? Van esetleg más, amit ajánlotok?
  • TomgoTom
    #51498


    Szia !

    Sikerült mindent fullban türülni,ahogy irva volt,de 1,2 kép benne maradt,ezt sehol nem tudtam kivenni,sem megtalálni.A másik amit kérdeznénk tölled,ha nem zavar.Ha töltök le valamit és nincs jelölve,hogy hányas verzio,akkor honan tudom meg,hogy illik E a mostani verziohoz a 1.33-hoz?Minden cucra érvényes a fáj verzio?vagy csak a kamionhoz van kötve.

    Elöre is köszi a segitséget.
  • Anonymusxx
    #51497
    Más játék elfut a gépeden?