52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • ets2mpHUN0519
    #51656
    mondom,elindítom a programot,FELADATKEZELŐBEN elindul,de sehol máshol nem,és valahol LÁTHATATLANUL a háttérben :(
    nem tudom miért van ez,de régen ez nekem ezt NEM CSINÁLTA.
  • Alanw
    #51655
    En arra tippelnek hogy mivel a multiplayer frissul valoszinu hogy a TEDIT keszitoi meg nem kovettek le a legutobbi frissitest
  • ets2mpHUN0519
    #51654
    Skacok!!
    van ez a TEDIT program,amivel MULTIPLAYERBEN lehet pótkocsikat váltogatni
    a lényeg: valameddig működött nekem,de már nem akar működni. Ugyanis elindítom,de nem látom sehol a háttérben csak a FELADATKEZELŐBEN illetve valahol a háttérben LÁTHATATLANUL! erről a programról van szó:




    ezeknek a videoiban MŰKÖDIK,de nekem NEM! Miért nem? Mint ha el sem indítottam volna! Valaki valami ötlet? Tanács? Windows 10 oprendszerem van,és laptop...
    régebben ment ez nekem,de most valamiért NEM. Nem tudom az okát,hogy miért nem!
    Valaki segítsen nekem,Köszönöm.
  • ets2mpHUN0519
    #51653
    írtam neki de írta h nem segít,valami fájlokat küldött azt ennyi...
  • SimaSuna #51652
    Miért nem írsz rá a srácra?
    Nem értem a logikádat..
  • ets2mpHUN0519
    #51651
    Az odáig oké,de mégis hogyan lehet elindítani a Now segítségével? valaki biztos tudja,és segít benne...
  • SimaSuna #51650
    Olvass a kommentek között. Nem véletlenül van a komment szekció..

    NINCS tutorial hozzá. Nem osztja meg.
  • ets2mpHUN0519
    #51649
    láttam egy videót,amiben egy gyerek az Nvidia Now segítségével MULTIZIK.
  • ets2mpHUN0519
    #51648
    Skacok
    van egy olyan kérdésem,hogy az Nvidia Now programmal hogy lehet elindítani az ets2 MULTIPLAYERT?
  • janik
    #51647
    A "preferált úthossz" csúszkás állítási lehetőség, ez mit is csinál pontosan? Értem a szót, csak nem csinál semmit, megnéztem az útvonalakat távolság szerint rendezve, és ugyan azokat dobálja ki. Bár még csak most kezdtem bele a játékba, így a leghosszabb fuvar táv az 290 km, vagy e szám felett kezdődik még a minimum táv és azért nem állít semmit?
  • SimaSuna #51646
    Jelenleg nincs GPS hang.
    (elvileg később érkezhet)
  • ets2mpHUN0519
    #51645
    ja szerintem is,egyet értek
    jó lenne valami GPS hang...
  • janik
    #51644
    Sziasztok! Gps hangok vannak a játékhoz? Órási hiányosság, hogy gyárilag nincs benne ilyen, szerintem.
  • Mandoki72
    #51643
    Szép napot
    Megvolt a próbaút, és átvehettem a szerelvényemet
  • Puhos
    #51642
    Kb. 2 perc alatt megvolt: steam felhő
    Meg kéne tanulni használni az internetet. A google a barátod a wiki pedig......!
    Először próbálj meg utánajárni a dolgoknak, ha pedig végleg elakadsz, akkor kérj segítséget. Annak semmi értelme amit csinálsz, hogy szétoffolsz egy topikot!
  • ets2mpHUN0519
    #51641
    jó lenne erre is a válasz.
  • ets2mpHUN0519
    #51640
    felhőbe hova? azt nem tudni?
  • SimaSuna #51639
    ha bepipáltad a felhőt, akkor felhőbe, nem a gépedbe.
  • ets2mpHUN0519
    #51638
    Skacok
    van egy kérdésem...
    játékon belül bepipáltam a felhőt,ezért az a kérdésem,hogy a játék hova menti a mentéseimet? pl.: automatikus mentés,és gyors mentés és az ilyen mentéseket...
  • ets2mpHUN0519
    #51637
    Skacok,nekem lenne egy kérdésem...
    ezt a pótkocsit hogyan tudom kicserélni vállalkozó fuvaros pótkocsira?

    Valaki pls.segitsen nekem ebben,valami kódokat kell kimásolni aztán beilleszteni,és úgy az mehet a vállalkozó fuvarra,ennyit tudok vagyis bele kell ahhoz nyúlni a játéba,és mellesleg ez saját pótkocsi NEM vállalkozós
    Na de aki nagyon ért hozzá,az pls.SEGITSEN!!!!! köszönöm erőre is a segitséget.
  • Mandoki72
    #51636
    Szép estét
    Úgy néz ki hogy ide megyek, már folyik az egyeztetés.

    Utoljára szerkesztette: Mandoki72, 2019.04.13. 21:45:16
  • SimaSuna #51635
    Amíg az MP4 átépül, addig....
  • angmar64
    #51634
    Én sem találtam, aztán megoldódott. Először rákattintottam a képernyő felső részén lévő csíkra (esemény információ). Aztán kiválasztottam a legközelebb lévő várost, ahol ilyen fuvar van, pl. Prága. Megnéztem, hogy a város neve mellett milyen megbízó(?) szerepel. Prágánál ez Buggyra Racing - Adam Lacko + Oliver Janes. Aztán elmentem Prágába és ugyanúgy rákattintottam a felső csíkra (esemény információ), majd alul balra a "Megbízások böngészése" gombra. Ekkor feladja az összes prágai fuvart, de csak akkor lesz "előrehaladás" ha a sok fuvar közül a Buggyra Racing - Adam Lacko + Oliver Janes megbízását (Prágánál maradva) választod ki. Ha megvolt a fuvar, akkor a képernyő felső részén jeleznie kell számszerűen az előrehaladást. Ha így csinálod és mégsem működik, akkor sajnos nem tudom, mi lehet a gond. Esetleg mire odaérsz, már elviszik a fuvart.
  • SimaSuna #51633
    Nem.
  • Haulin
    #51632
    A mosóból? Már koszolódnak a kocsik?
  • Mandoki72
    #51631
    Szép estét
    Frissen a mosóból.
  • WinT
    #51630
    Fent, ennek ellenére sem találom, hogy hol kellene elvállalni ezeket a fuvarokat. :(
  • SimaSuna #51629
    WoT oldalán minden szükséges infó fent van.
  • WinT
    #51628
    Üdv!

    A játék feldobott nekem egy One Truck World Family nevű World of Trucks eseményt, ahol meg van szabva, hogy adott városból milyen rakományt kell elszállítani. De hiába megyek például el Prágába nem találom azt a fuvart amit az esemény leírásában jelölnek. Hogyan működik ez?
  • JohnBart
    #51627
    Itt szerintem valami mod conflict lehet a háttérben, mert a Torshavn - Izland kapcsolat biztosan jó, nemrég jártam arra a legfrissebb változattal.
  • SimaSuna #51626
    Jelentetted a promods oldalán?
    Ha nem miért nem tetted meg?
  • angmar64
    #51625
    Én sajnos találkoztam. És nem csak ott, hanem Franciaországban is, több helyen. Annyira meguntam, hogy már csak az SCS alaptérképet használom. Ott még nem volt bug
  • SirHiggins
    #51624
    Promods-t használva találkozott már valaki Feroer szigeteken, Torshavn -ban buggal?
    A komp UK-ból rendben van, de a másik ami Izlandra menne nem igazán: a zöld ikon a kikötőben a tengerben van.
  • SimaSuna #51623
    Ne csak vedd ki, hanem töröld is.
    + valamelyik másik moddal is ütközik.
  • LeWyTy
    #51622
    Az hogy van hogy a "Scania T Mod v2.2.3 by RJL" mod bent van és nem enged bemenni a sacania kereskedésbe mert kifagy. Ha minden modot kiveszek akkor is.
  • LeWyTy
    #51621
    Közeledik április 1.
  • SirHiggins
    #51620


  • Aborg
    #51619
    A valtokart egy kamion szervizbol szereztem (talan van nehany minden szervizben a kacatok kozott).
    Raszereltem a Thrustmaster TH8A Shifter valtomra.

    Leo Bodnar lapot se kell venned ha csak a valto ket kapcsoloja miatt kellene, arra boven eleg a legolcsobb USB-s gamepad. (En azert vettem ezt a sok gombot kezelni tudo lapot, mert majd meg akarok barkacsolni a kormany ala retarder kapcsolo kart, iranyjezlo kapcsolo kart stb.)
    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2019.03.12. 20:15:09
  • LeWyTy
    #51618
    Faszán néz ki, de ehhez is be kell szerezni meg összerakni a dolgokat én meg nem étek hozzá hogy saját hardweer építsek magamnak.
    Meg azt a váltót kart is honnan szerezzem be.
  • Aborg
    #51617
    En hazilag oldottam meg, nezd meg a #51512 hozzaszolast. Egy Leo Bodnar elektronika kezeli, kb. 40 nyomogombot lehet rakotni.