52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • angmar64
    #51897


    És Korzika!
    Utoljára szerkesztette: angmar64, 2019.10.28. 18:22:17
  • Frequency
    #51896
    Letöltöttem a beta patch-t, több mint 3 giga...Tök jól lehet a térképen útvonalat meghatározni...A magyar-román határ is benne van,az új kiegészítő miatt...de ott még nem jártam.
  • ets2mpHUN0519
    #51895
    ETS-ben az a szar, hogy nekem a játék hülyén indul el... Ezt úgy kell elképzelni, hogy DX11el indítom, majd eltelik egy kis idő, majd utána valahogy ki jön tálcára vagy mi a fene, és nincs sehol sem kurzor, hiába mozgatom az egeret... Olykor CTRL+ALT+DELETE ezzel elő jön a feladatkezelő, és néha akkor sem látszik meg nem tudom azt használni, hogy pl.: be zárjam az ETS-t mert időnként be fagy, mint a fene... Nem értem miért.
  • LeWyTy
    #51894
    Ilyenek már azóta vannak amióta a google térképet csinál, csak a minőségük elég kezdetleges.
  • Aborg
    #51893
    Ez az uj Flight Simulator a valos terkepek alapjan modellezi a kornyezetet, allitolag az egesz vilagot! Nem semmi lenne ilyen technologia a kamionos jatek alatt... persze, nem lehetne fel ora alatt letudni mondjuk a Becs-Munchen tavolsagot, de a realis kornyezet karpotolna. Akar a sajat hazad elott is parkolhatnal :) Igaz hogy a hosszu autopalya szakaszok a siksagokon talan unalmasak lennenek, ott valami nem kotelezo "gyorsutazas" opciot lehet elkepzeni, peldaul a fizetokapuk kozott. Lehet hogy par ev mulva megvalosul ez is?
  • AwesomeZoll
    #51892
    Nálam úgy működik, hogy ki kell lépni az éles játékból a menübe, ott bal oldalon vannak a Facebook, Twitter stb. ikonok, egyikre rákattintasz, megkérdezi, hogy engedélyezed-e, hogy megnyissa az ablakot, engedélyezed, és utána simán a Windows gombbal ki tudsz lépni az asztalra. Elsőre macerás, később már reflex szerűen megy. (Én pl. szoktam youtube zenéket hallgatni közben, és ahhoz praktikus néha így kilépni.)
  • Anonymusxx
    #51891
    Próbáld a beállításban ablakos módra állítani
  • SimaSuna #51890
    Édesistenem..
    Spammeled az FB csoportot és az SG-t is.

    Ha egyszer játszol a játékkal miért kell alt tab?
  • ets2mpHUN0519
    #51889
    Amúgy azt tapasztaltam, hogy ha DX9el indÍtom a játékot, akkor sikerül ALT+TABal le rakni tálcára, de ha DX11el, akkor nem lehet.
    A Multiplayert viszont DX11el lehet csak indÍtani.
    illetve van még egy olyan tapasztalatom, hogy ha a SinglePlayert DX9el inditom, akkor a Multipalyer is elvileg azzal indul, de ha DX11el Singlezek, akkor a Multival is...
  • ets2mpHUN0519
    #51888
    Sziasztok!
    Valaki tudna segÍteni nekem?
    Belépek ets-be, majd tenném le tálcára a játékot, de nem tudom le tenni, mert valamiért NEM MEGY LE TÁLCÁRA, és nem tudom miért NEM, és ez idegesítő...
    ALT+TAB-al raktam mindig le, de most ez valamiért NEM SIKERÜL!! (A játék "EREDETI" steames!!) Az ALT+ENTER kombinációt is kipróbáltam már, de AZ SEM MŰKÖDIK valamiért...
    Csináltam már olyat is, hogy CTRL+ALT+DELETE és úgy ki ment tálcára/asztalra a játékból, viszont mikor lépek vissza játékba (ets-be) akkor nincs kép, de hang az van, vagy egyik sem. Érdekes/fura módon ez az ALT+TAB dolog más steames játéknál MŰKÖDIK, p.: Rocket League...
    Valaki segÍtsen nekem, A játékot ÚJRA RAKTAM!! Köszönöm nagyon előre is valakitől (bárkiől) a segítséget!!
    Singleben se működik a dolog, sem pedig Multipalyerben...
  • Frequency
    #51887
    Én az úthibákhoz tartozó rázást simán kikapcsoltam,egy idő után idegesítő.Nem sokan kamionoznának a való életben,ha ott is így rázná a kezét a kormány ;) Tehát tök irreális.
  • Haulin
    #51885
    Rusmap valóban istenkirálycsászár. :D Egy a bajom vele, hogy előre nem jelzik a problémás szakaszokat és 100-110el belerongyolni a kátyús szakaszba nem kellemes. :D A Southern Region alkotást meg lesem majd. :)
    Szétrázza a kormány a kezemet. Apropó a kormány. Hogyan tudnám a legnormálisabb erővisszacsatolást beállítani? Húzogatom a csúszkákat, de finomhangolni nem tudom, mert vagy nem érzi a fekvőrendőrt/kátyúkat, vagy szétrázza a kormány a kezemet, és az asztalt is. (Ezeknek már próbáltam utána nézni, de csak "hogyan kell beállítani" videók alatt azt láttam, hogy a gyerek bekalibráltatja és talán pár gombhoz hozzá rendeli a cuccokat. A(z) FFB-re nem tér rá.)
  • SimaSuna #51884
    Érdemes felkeresni a map "hivatalos" oldalát, és ott a leírást bogarászni.
    Promods oldalán fent van, hogy mely mapokkal kompatibilis, mihez kell fix és connection addon.
    Nézz szét, bár inkább ha promods akkor:

    Promods + RusMap + Southern Region. Ez egész nagy térkép, ember nincs aki bejárja :)
  • SimaSuna #51883
    ets2.lt nem véletlenül van :)
  • Haulin
    #51882
    Sziasztok. Kis infót kérnék arról, hogy az Ukrán map, promods kompatibilis? Illetve a Volga bővítést próbáltam volna beüzemelni, de amint közelítek felé látható hibaüzenet nélkül kidob.

    Multi: Kinek hogy jön be a promods multi? Gondolkodtam mióta újra Singleplayert játszom (SimaSuna hatására (amit köszönök is!!! ;) ), és szerintem marhára fölösleges 2-4.000 játékosnak akkora pálya, forgalom nélkül. :D
  • regelek5
    #51881
    Köszi a választ. Akkor csak az Eventes fuvarokra használom a regisztrációt. Kár érte, azt hittem, valami pluszt ad majd. :o)
  • stalker001
    #51880
    Srácok tudom, hogy gáz a kérdés de honnan tudnék valami nem vírusos savegame editort vagy valamit letölteni a játékhoz, hogy ne keljen úgy újra kezdeni, hogy semmim sincs?
    Ugyanis én sajnos mindig tört játékkal játszottam én sose maradt meg a mentésem sajna....
  • JohnBart
    #51879
    Jelen állapotában a WoTr fiókod statisztikáit (teljesített melók, megtett kilométer, elszállított árutonna, stb.) növelheted csak velük. A (távoli) jövőben a hivatalos VTC-támogatás és a multi alapjait teremtik majd meg, olyan fuvarokat ugyanis majd csak WoTr melókkal vállalhatsz.

    Jelenleg viszont a World of Trucks-os rajolás mellett sok értelme nincs a dolognak, nekem is van fiókom, de nem használom, mivel a mapmodokkal nem vagy csak korlátozottan kompatibilisak, én meg csak ProMods-on nyomom a játékot mostanság. ;)
  • regelek5
    #51878
    Sziasztok! Miért jók a World of Truck-os fuvarok? A minap regisztráltam rá, de csak olyan fuvarokat láttam, amik kevesebbet fizetnek, mint a játékban lévők. Akkor miért jó elvinni ezeket? Most az Eventes fuvarokról nem beszélek, azokért lehet kapni jutalmat, de a sima online fuvarokért jár valami?
  • SimaSuna #51877
    99% az esély rá, hogy privát, ugyanis KAST már nem ad ki modokat egyrégebbi balhé óta.
    (leaglábbis az elmúlt 6-8 hónapban nem adott ki semmit.)

    Screen by Kast
  • LeWyTy
    #51876
    Ennek a modnak a fellelhetőségét ismeri valaki? Ha igen esetleg megosztaná velem? Már szétnéztem mindenhol, de ha valami privátabb helyen elérhető azt nem találtam.
    Amennyit találtam az hogy "Kast" csinálta aki az Ekeri meg Vak trailereket is, de ezt egyszerűen nem találom.

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.10.21. 14:10:40
  • LeWyTy
    #51875
    Már próbáltam mindenhogy sehogy se jó, nem számít már feladom. Igazából ez a 3. nekifutásom a tandemesdinek... eddig sosem működött amit akartam.
    A promods sorrend pedíg pontosan úgy van ahogy a promods oldalán írták hogy lennie kell.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.10.20. 20:30:20
  • macleody
    #51874
    Próbáld cserélgetni a sorrendet, de a promods sorrend se jó a kép alapján.
  • LeWyTy
    #51873
    De pont a rigid addon az ami kellene
  • SirDannyL
    #51872
    A mod mappában se legyen benne az,amit kivettél,ne csak a játékon belüli modkezelőből vedd ki! Egyébként így fogalmam sincs. a sorrenddel én is mindig küzdök. Esetleg a rigid addon?
  • LeWyTy
    #51871
    Hát én már mindent kivettem és úgy sem volt jó. Ezekkel próbálom... Hiányozna valami? Vagy rossz a sorrend?
    (a Promods-ot is kivettem úgy sem jó)

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.10.20. 13:33:48
  • SirDannyL
    #51870
    Pedig szerintem biztos hogy mod okozza. Nekem anno amikor kijött az actros dlc,promods-on jól működött a dlc,vanilla térképen csak az mp4-nél nem engedett pár dolgott a kamionra rakni. Addig bogarásztam,míg rájöttem hogy a momo's physics kavart be neki. Nem gondoltam volna hogy köze lehet hozzá,pedig de! Kipucoltam a momo's physics-et,azóta jó a dlc mindenhol.
  • LeWyTy
    #51869

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.10.19. 22:56:24
  • LeWyTy
    #51868
    Most úgy nagyjából működnek a dolgok... az viszont miért lehet hogy a vontatóra nem jelennek meg az oldalsó szoknyák? Ott a lista meg van benne vagy 50féle opció de nem jeleni meg egyik sem. (Órák óta keresgélem mi okozhatja de nem találok semmit.) A promods vagy verziószám okozhat ilyesmit? Elvileg minden a legújabb.
  • LeWyTy
    #51867
    Nem tudtam, köszönöm a linket
  • SimaSuna #51866
    Van szépséges leírás scs fórumon...
    ETS2 Hungary blog.
    Utoljára szerkesztette: SimaSuna, 2019.10.19. 20:31:52
  • LeWyTy
    #51865
    Valaki tudna segíteni miért nerm tudom megcsinálni a tandem modot semmihez?
    Bemásolom aktiválom öket, már a sorrendeket is próbáltam változtatni... de amint bemegyek a kamion kereskedésbe kifagy a játék.
    Egyszer sikerült betölteni de akkor nem voltak láthatóak a rárakható dobozok.

    Köszi.

    Konkrétan valami ilyesmit szeretnék összehozni az új Scania-val de egyszerűen nem megy...

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.10.19. 16:55:39
  • komiki
    #51864
    Nagyon szívesen tesó.
  • ets2mpHUN0519
    #51863
    Sziasztok!

    Van egy kis gondom a Hungary mapal kapcsolatban...

    Nem tudom mit csináljak, tegyek mert Akartam tesztelni GRAFIKAILAG A Hungary mapot, erre betöltés közben minden HIBA nélkül ki dob a játékból pedig minden olyan modot ki vettem, ami azt okozná és mégis kilép belőle.
    Példéul akartaam egy ÚJ profilt csinálni tisztán csak HUNGARY MAP, és akkor is minden HIBA nélkül ki dob. Miért? :(
    Eddig ment nekem, erre akartam kicsit szórakozni rajta, de már valamiét ki dob minden figyelmeztetés, és HIBA nélkül.
    Talán szedjem le a legújabb HungaryMapot? ha esetleg van már újabb...
    Vagy nem tudom, de ez már nekem bosszantó! Valaki segítene nekem? Azt nagyon megköszönném, Köszönöm.
  • Puhos
    #51862
    Kiruccanás Norvégiába:

    Utoljára szerkesztette: Puhos, 2019.10.11. 15:33:26
  • Frequency
    #51861
    Nos annak már vége,ebben már a Bing-térképet felhasználva jeleníti meg a világot.Tehát minden ház,és úthálózat olyan lesz mint a valóságban.
  • Rics37
    #51860
    Köszi a segítséget, ezer hála
  • Bal0924
    #51859
    Sokat fejlődött.
    Mikor utoljára játszottam vele, papír városok voltak.
  • Bebe59
    #51858
    No igen, de örülök, hogy az anyagi lehetőségeim ez a kártyát megengedik!
  • Frequency
    #51857
    Semmi gond,de a helyedben picit előre gondolkoznék kb 5 évre,egy 50ezer forintos videókártyától már nem szabad sokat elvárni.Nézd meg ezt a videót,ez alá majd kell a vas: