52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Bebe59
    #51856
    Bocsánat, ha kényelmetlenséget okoztam, de természetesen köszönöm a fáradozásaidat! Nem gondoltam,hogy létezik ilyesmi...
  • Frequency
    #51855
    Csak keresni kell:
    Teszt
  • Bebe59
    #51854
    Szevasztok, urak (no, meg hölgyek)! Új számítógépet szeretnék építeni, s erre egy Sapphire Radeon RX 570 4GB DDR5 Pulse Optimized nevezetű videokártyát szemeltem ki, többek közt.Tud valaki erről a kártyáról valamit mondani pro és kontra? Előre is köszönöm!
  • Mandoki72
    #51853
    Jó hétvégét fórumozók
    Egy kép a hétről
    best of 1.31 version
  • SirDannyL
    #51852
    Rics37 Pontosan most nem tudom mert nem vagyok otthon, de a játék beállításokban van olyan funkció hogy pótkocsi csatlakozási szimuláció vagy ilyesmi. Azt kapcsold ki, és alá fogsz tudni állni a pót alá.
    Utoljára szerkesztette: SirDannyL, 2019.10.06. 11:42:48
  • macleody
    #51851
    Szerintem bug, nekem is volt valami kamion mod amivel nem tudtam felvenni a pótot. Randa egy jószág az a tesla :)
  • Rics37
    #51850
    Feltettem a Tesla Truck modot. Szép és jó egészen addig, amíg nem szeretne az ember ráakasztani egy pótra. Úgyanis egyszerűen nem fér alá a Tesla, túl magas a nyereg része. Most ez valami hiba, vagy van valami trükk a kamion leengedésére?
    Utoljára szerkesztette: Rics37, 2019.10.05. 17:55:04
  • Iceman007
    #51849
    Sziasztok! Saját pótos fuvarokhoz Horváth Rudolf pótkocsi festést tudna valaki linkelni/küldeni? Előre is köszi.

    Utoljára szerkesztette: Iceman007, 2019.10.05. 14:19:03
  • SirDannyL
    #51848
    Onnan jövök Tudom hogy van ott topic,most is ott témázunk,de nincs előrelépés. Allítólag a dx-el is gondok vannak,tudja az amd,de hogy mikor lesz javítva.... Jelenleg semmilyen módban nem megy nálam a játék anélkül hogy ne állna meg fekete képernyővel. Igen,hidd el hogy én is mérges vagyok,312 órát dolgoztam most is,hogy legyen rá lé,erre ezt kapom. klikk itt meg csak amd dx panaszok vannak. Szóval nekem most úgy tűnik nem lesz játék valamennyi ideig.
    Utoljára szerkesztette: SirDannyL, 2019.10.04. 20:15:26
  • Toby0501
    #51847
    Én ilyenbe akkor futottam bele, amikor kiterjesztett megjelenítőt használtam, másodlagos megjelenítőként a TV természetesen kikapcsolva, viszont a játék valamiért ott futott, nem a monitoron.
  • AwesomeZoll
    #51846
    A prohardver videokártyás topikjaiban többen írnak érthetetlen porblémákat az 5700-al. Valaki felrakta hozzá az 5700XT driver-ét, és azzal talán jobb lett neki. Esetleg rákérdezhetnél ott is, van kimondott 5700 topik.
    Amúgy nagyon lehangoló, hogy modern hardverrel ilyenekkel kell szenvedni
    (És persze nem biztos, hogy a VGA a ludas, csak mostanában több ilyenről olvastam...)
  • SirDannyL
    #51845
    VGA friss, hisz ma lett telepítve. És nincs is hozzá frissebb verzió, se frissítés. De directx-et hogyan lehet frissíteni? Dxdiag? Az DirectX 12-őt írt, azt néztem. Ma már nincs időm, 4kor kelek, de holnapután gép előtt leszek...
    Utoljára szerkesztette: SirDannyL, 2019.10.02. 23:09:46
  • SimaSuna #51844
    VGA driver update
    DirectX update
  • SirDannyL
    #51843
    Segítsetek,hátha olvas valaki.... Tegnap reggel pár dolgot cseréltem a gépben. Alaplap,proci,memória,videókártya. Először nem csináltam vele semmit,nem is működött az új konfiggal az ets2-ats. (vasárnap játszottam utoljára velük,semmi gond nem volt.) Ma újrahúztam a cuccok cseréje miatt a windowst,de a világon semmi nem változott. Játék indít,(maradjunk most csak vanilla esetnél) indíts gombra nyomok,és fekete képernyő,a háttérben a játék zenéje,és ennyi. Itt megáll. Nem dob ki,emiatt log fájl sem jelzi mi történt,csak gép restarttal tudok kilépni belőle. Most kiderült,opengl-ben indul és megy. Dx9-ben nem. Promods is hibás,ott alvásnál jön elő ugyanez a hiba. (dx9-ben megy rendesen) fekete kép,és nem dob ki a játék. Új profilt is próbáltam létrehozni,ott akkor jön elő ugyanez a megáll minden dolog,amikor kiválasztom a kezdő várost. ?????????????? 240000 ft-ot költöttem most a gépre,azóta nem megy sem ets2,sem ats. Utóbbi laggol kanyarodás közben,ott még nem próbáltam aludni,de legalább indul. I5 9400f,sapphire rx 5700 pulse,gigabyte b365m aorus elite,16GB kingston hyperx fury az új konfig. (full hd,60Hz) 1300 órám van az ets2-ben,szeretnék játszani az új konfiggal is...
    Utoljára szerkesztette: SirDannyL, 2019.10.02. 18:27:30
  • Bal0924
    #51842
    Pink Ribbon Charity Event
  • Haulin
    #51841
    (Azért néha Single időszakban is vagyok. :D) Promods multit várom, pont tegnap olvastam futtában. Tudni mikortól lesz? (Bocsánat a dupla hsz-ért, ez egybe ment, csak ezt a felét nem küldte el és telefonon nem tudom szerkeszteni.
  • Haulin
    #51840
    Multi azért jobb számomra, mert ott ha gondolok egyet elmegyek egy gyér forgalmú területre, ha nagyon kivagyok meló után.
  • SimaSuna #51839
    Inkább fektess DLC-be, és várj a Multi Promods verziójáig.
    Minél több DLC, annál nagyobb bejárható terület.

    De a singe szerintem jobb móka, de kinek mi. :)
  • Haulin
    #51838
    Sziasztok. Multiban Olaszország nyüzsgős, vagy apokalipszises? Néztem az online térképet, de csak egy kis részét töltötte be, lehet a netem miatt.
    Gondolom azért nincs akkora forgalom, mint Calais és Dortmund között.... Azért kérdezem csupán, mert azon gondolkodtam, megveszem az Olasz DLC-t. Vagy szerintetek jobban megérné a Going East?
    Most néztem meg, Magyarország/Szlovákia is elég szitás. :D Lehet megvárom az új DLC-t és azzal együtt megveszem, mert akkor biztosan nőni fog a forgalom. Amúgy pont ma gondolkodtam el, miért pont Calais és Dortmund között van a legnagyobb forgalom? A mellékút miatt, vagy mi? Ezt nem sikerült megfejtenem. :)
    Utoljára szerkesztette: Haulin, 2019.09.28. 21:16:11
  • SirDannyL
    #51837
    Igen, most sok helyen a Renault-ról szól a téma. Köszi az infót, megnézem ezeket!
  • SimaSuna #51836
    FB-n most pörög a Rönyó.

    ETS2 Hungary
    Euro Truck Simulator 2 Hungary
    Euro Truck Simulator 2 játékosok
    ETS 2, képek, modok ,kérdések

    Ezek a legnagyobb csoportok.

    Az első 2ben szoktam DLC-t, modokat osztogatni.
  • komiki
    #51835
    Üdv.Kár, mert nekem meg a facebook hanyagolható :)
  • SirDannyL
    #51834
    Pedig nem is olyan rég még volt itt egy kis pörgés. Vagy két hónapja....
  • SimaSuna #51833
    Facebook óta hanyagolható a fórum...
  • Ricsi234
    #51832
    Sziasztok!
    Létezik Állóklíma mód valahol?
  • SirDannyL
    #51831
    Elég halott a topic.... Az megvan hogy tegnap megérkezett a játékba a Renault range T?
  • Bebe59
    #51830
    Na, erre nem gondoltam...
  • Bal0924
    #51829
    Biztos azért, mert nem tud jobb kézzel váltani..
    Jobb kormányos járgányokhoz van szokva.
  • Fenimor
    #51828
    Nagy az Isten állatkertje, elfér benne ő is.
  • Redapple
    #51827
    Azért vált a bal kezével, mert a jobbal a feltűnési viszketegségét vakargatja...
  • Bebe59
    #51826
    Szevasztok! Tudja valaki miért bal kézzel vált az úr, miközben a jobb kezét is használja?
  • Frequency
    #51825
  • AwesomeZoll
    #51824
    Köszi :)
  • RaKmaTakaTa
    #51823
    World of Trucks oldalon a "profile customization"-nál megtehetedd.
  • AwesomeZoll
    #51822
    Sziasztok!
    Egyszer régen sikerült egyedi rendszámot adni a kamionomnak. Nem a szélvédő mögöttire gondolok, hanem az igazi elől-hátul lévőre. És szeretném most megváltoztatni, de sehol nem találom a módját, a neten sem találtam választ. Tudtok ebben segíteni?
  • Bal0924
    #51821
    Mikor fog kijönni a DirectX 11-es, nem csak experimental-ba?
  • SirDannyL
    #51820
    Jön az Actros dlc... ETS2 Actros dlc
  • Mandoki72
    #51819
    Üdvözlet Bergenből

  • toocha
    #51818
    Megoldottam. A steam átállítódott, az általános játékvezérlő beállításokban bepipált egy fület amit nem kellett volna.
  • SimaSuna #51817
    hát egy driver reinstall megoldja a dolgot általában