52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Redapple
    #51977
    "Mondjuk a cockpit view, mert jelenleg 4k monitoron 3pixel minden, konkrétan semmit nem lehet leolvasni."

    Ok. Ezt el tudom fogadni, de csak mint a te egyéni szoc.problémádat. Sőt, talán még azt a nem egész 2% 4K elsődleges megjelenítőt használó játékost is megértem -bár másnál nem nagyon olvastam hasonló problémáról, de nyilván nem kizárt, hogy vannak akik szintén küzdenek a GUI-val. (Ezzel szemben rólad tudom, hogy más játéknál is vannak gondjaid a GUI-val.)

    Szóval két dolog van. Vagy használj olyan felbontású monitort amelyik megfelel a fizikai adottságaidnak, vagy marad az erősebb szemüveg.

    Tehát amíg a felhasználók döntő többségének a lehetőségei a full HD vagy az az alatti(!) felbontásokig terjed, addig sem közgazdaságilag sem üzletpolitikailag semmi nem tereli az SCS-t egy teljesen új alapokra helyezett ETS3 irányába.

    Aborg felvetette -többek között- a törésmodell lehetőségét, de szerintem ez nem az SCS-en múlik. Szinte 100%, hogy a járműgyártók nem járulnak hozzá ennek a megvalósításához. Talán még a koszolódás miatt is összevonnák a szemöldöküket és megvonnák a licenc jogot.
  • LeWyTy
    #51976
    Nem tudom te milyen 4k monitoron játszottál melyik játékkal. De ne csak a felbontásd vedd fentebb hanem a renderelési százalékot is. Mert tudsz úgy 4k-ban játszani hogy közben 720p-n megy a játék.
    Én úgy játszom 4K monitoron hogy még a FOV-t is kiszélesítettem mert így is tökéletesen olvasom a kis ikonokat.
    (Mind a 2 kép 4K-ban készült) (Nem maxos effektekkel)

    (No offenz tényleg de ha ez így neked nem elég akkor vegyél inkább egy "4k-s 4k monitort" vagy szemüveget... vagy ne panaszkodj mert ha most jelenne meg az ETS3 az se valószínű hogy bírná a géped 8K felbontásban)
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.11.30. 22:41:41
  • SimaSuna #51975
    Hát a ráncfelvarrás ráférne valóban a játékra, de még rahedli DLC kiadható, amit az SCS meg is fog lépni...nem hülye.
    Valamit anno volt interjú az SCS-el, ahol azt mondták, hogy ETS3 nem igazán lesz, amíg ebből ki nem facsarnak amit lehet...
  • TokraFan
    #51974
    "Szerinted mi lenne az a döntően fontos elem -vagy elemek- a játékban ami már mindenképpen indokolná egy ETS3 kiadását? "

    Mondjuk a cockpit view, mert jelenleg 4k monitoron 3pixel minden, konkrétan semmit nem lehet leolvasni. Ok. kaptam itt ajánlást egy olyan apphoz, amivel ki lehet tenni pár dolgot külön iPad-re, de ez nem igazán kényelmes (kipróbáltam). A GPS szintén olvashatatlan, ez mind azért van, mert az alapjátékot még 1024*768-ra optimalizálták, csak közben kicsit változott a világ. Még a speed limit ikont sem látom, a 80-at a 90-től megkülönböztetni gyakorlatilag lehetetlen, de azt sem látom, mennyivel megyek pontosan úgy, ahogy minden más fontos ikon is (üzemanyag, sérüllések stb.) 4 pixel méretű légypiszkok normális felbontásokon. Az egész műszerfal olvashatatlan. A GUI nem skálázható, mert akkor, amikor ezt a címet tervezték, még alig létezett a probléma. És ezt mai napig semmiféle módon nem orvosolták, vélhetően éppen azért, mert nem lehet már megoldani a régi engine-ben. Megjegyzem, már WQHD-ben sem látni semmit, ami azért már nem ritka felbontás manapság. Kívülről szép a játék, mai napig megállja a helyét, de lévén szimulátor, nem kívülről nézegetem, hanem belülről. Ott meg pont használhatatlan már.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.11.30. 22:01:02
  • peti79
    #51973
    Végre azt is elárulták, hogy december 5.-én jön a dlc. Gondolom az új patch is akkor érkezik Korzikával.
  • Aborg
    #51972
    Tartalmilag jo a jatek. De egy ETS3-al esetleg lenne esely egy ujabb enginere: jobb fizika-szimulacio, toresmodell, sokkal nagyobb latotavolsag... ezeket nem hiszem hogy fejleszteni tudjak DLC-vel.
  • Redapple
    #51971
    Semmi szükség dedikált ETS3-ra. Ha jobban megfigyeled ezeket a DLC-ket, magad is láthatod, hogy szinte mindegyik egy újabb ETS3-4-5 stb. A minőségük minden alkalommal szintet lép és a régebbi -főleg német- területek is szépen lassan átdolgozásra kerülnek.

    Szerinted mi lenne az a döntően fontos elem -vagy elemek- a játékban ami már mindenképpen indokolná egy ETS3 kiadását?
  • jocking
    #51970
    Hmm. Irreálisan sok a szilárd burkolatú út, eléggé illúzióromboló. :D
  • Alanw
    #51969
    Kar hogy Google nincs kihasznalva:
    https://m.youtube.com/watch?v=NM8KbJm6Bxw
    https://m.youtube.com/watch?v=wAeOjJydR0c
  • Axtros
    #51968
    Miért kellene ETS3, ha az ETS2 továbbfejlesztéséből, illetve tartalommal való kiadásokból még mindig egész jól elvan a közösség. Ez nem egy RTS, vagy FPS, ahol kétévente új részt kell kiadni csak azért, hogy fentartsák a gamerek érdeklődést, és a vásárlói kört. Az ETS2 rétegjáték, semmi olyan új tartalmat, szolgáltatást, vagy fejlesztést nem tudnának adni egy új résszel, amit most ne tudnának megvalósítani, ebben a részben. Mivel a jelenlegi - bakácsolt - multiplayerrel is elvan a nép, és olyan hatalmas igény nincs is rá (nem tolonganak érte a játékosok, csak néhány nagyhangú) - ezért még ez sem lehet indok, egy új rész, engine, és projekt elindítására. Tudja az SCS, hogy mi csinál, és elég jól csinálja. Mára már elért odáig a dolog, hogy aránylag kis költséggel tudják fejleszteni az ETS2/ATS alkalmazásokat.
  • TokraFan
    #51967
    Meddig csinálják még ezt szerintetek? Mármint, hogy egy alapvetően igen régi játékhoz DLC-znek a vágtelenségig. ETS3-ról nincs hír?
  • Aborg
    #51966
    Az uj DLC
    Kar hogy a jatekbeli autoradion nincsenek ilyen helyi stilusu zenek minden orszagban
  • Puhos
    #51965
    Finn-Norvég határon:

    A Norvég Spitzbergákon:
  • Mandoki72
    #51964
    Jó hétvégét.

  • TokraFan
    #51963
    Na, ez nem rossz! Köszönöm!
  • SimaSuna #51962
    ETS2 Telemetry - Telefonra / tabletre.
  • TokraFan
    #51961
    Üdv,

    Nem ismer valaki olyan modot, vagy bármilyen más megoldást, fájl buzizást, teljesen mindegy csak működjön, ami a műszaerfal és/vagy legalább a GPS ablak méretét, a fontokat és ikonokat (pl. sebességkorlát) megnöveli? Nagy monitoron, nagy felbontáson alig olvashatók a betűk és egyebek. Nem látom például, hogy éppen aktív-e a tempomat vagy sem, mert kb. 4pixel az egész. Próbáltam lejjebb venni a felbontást, de akkor csúnya lesz a grafika és a betűk is homályosak lesznek, még rosszabb lett.
  • vajo
    #51960
    Ilyen régen volt már??? Aztaku*va...
  • Aborg
    #51959
    Ja de, bocsi!
  • FrezeR
    #51958
    Nem az On The Road-ra gondolsz? Az jött ki tegnap.
  • Axtros
    #51957
    Ha márcsak megnézed a trailer-t, abból látható hogy egy gyenge próbálkozás.
  • sure
    #51956
    Kevéssé valószínű, mivel
    Planned Release Date: 2020

    (Hacsak a topikból valaki nem fejlesztője/tesztere a játéknak)
  • Aborg
    #51955
    Probalta valaki a konkurens Truck Drivert ? Milyen? Van valami amiben jobb lenne mint az ETS2/ATS?
  • marko37
    #51954
    Régóta játszok én már vele de már több éve elő se vettem az ats is megvan
    Anno még Vajóval is sokat játszottunk 2012 2013 körül
    Utoljára szerkesztette: marko37, 2019.11.14. 15:37:59
  • marko37
    #51953
    Köszi azt megpróbálom beállítani, én már mindenhogy megpróbáltam, nekifutásból rátolatni , jobbról balról is ,eltoltam a helyéről akkor se ment alá
  • Axtros
    #51952
    Erről lenne szó a többi pót az jó ez krone pót


    Ha átállítod a beállításoknál a pótkocsi felakasztását realisztikusról egyszerűre, akkor simán megoldható, de azért tapasztalatból tudom, hogy ha egy kis "lendületet veszel", akkor alá tudod "préselni" a vontató nyergét a pót alá, hogy felakadjon rá a királycsapszeg. Ez még úgy is működik, ha egy mega trailert akarsz egy normál magasságú húzóval felakasztani. Szóval azért nincs dráma, csak egy kis kreativítás kell hozzá.
  • marko37
    #51951

    Erről lenne szó a többi pót az jó ez krone pót
  • macleody
    #51950
    Beállításoknál állítsd át a pót felkapcsolását.
  • marko37
    #51949
    Sziasztok kellene egy kis segítség nem bírom felakasztani az elvállalt fuvart a nyereg nem megy be a pót alá nem bírok alá tolatni
  • Puhos
    #51948
    Pihenő Skóciában:


    Úton a lerakó felé (Izland):

  • Bal0924
    #51947
    Igaz, bocs.
    De akkor nincs más ötlet?
  • AwesomeZoll
    #51946
    Bocs a segítő szándékért. Ha írtad volna, hogy mit próbáltál már, nem írtam volna.
  • Bal0924
    #51945
    Ha működött volna, nem kérdeztem volna meg.
    Átállítottam, semmi.
    Újraindítottam a játékot, semmi. (miután átállítottam és úgy indult el...)
  • AwesomeZoll
    #51944
    Win10-nél Gépház->Rendszer->Hang->Kimeneti eszköz kiválasztása.
  • SimaSuna #51943
    Hát ha nem biszem baszom festhető anyákat csinálták volna, ez már kész lenne. Simán lehetne koszolódás X km megtétele után.
    De amíg a szélvédőre is mod kell hogy koszolódjon, meg a festésre ...így marad ez :/
  • Bal0924
    #51942
    Sziasztok
    Hogyan lehet az alapértelmezett hangról, áttenni egy másik hangkártyára a játék hangját?
  • Zsolt7411
    #51941
    Vajon koszolódás lesz valamikor!? Úgy egy kicsit még reálisabb lenne még jobb is lenne.
  • SimaSuna #51940
    Itt pedig egy kis tankolás..
  • SimaSuna #51939
    Kolléga lecsúszott az útról. Jövünk menteni...
  • SimaSuna #51938
    Itt arra gondoltam, hogy fórumon van kihalófélben, ugyanis FB csoportokban aktívabbak az emberek...