52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • SimaSuna #52017
    Mármint arra gondolsz, hogy be kelljen tolni?
    A beállításoknál a parkolás módján állítsál.
  • BmwMan86
    #52016
    Visszaolvastam már régebben is és igazad van. No de nem kell bemutatni az úriembert, mert a Restán is ezt csinálta plusz még kötekedett is. Ezért is vágtam ki. A HM oldalon ismét jelen van. Az itt feltett kérdései ott is megtalálhatóak ctrl+c & ctrl+v formátumban. Természetesen akárhogy is segítünk neki Indivel, pont le**arja. A RestaCar-ra meg nem érdemes neki regelni, mert IP BANnal jutalmaztam a legtöbb IP címét.
    Utoljára szerkesztette: BmwMan86, 2019.12.18. 05:36:28
  • LeWyTy
    #52015
    Van valami mod hogy forgózsámolyossal tudjak úgy rakodni mint rendes póttal?
    (Mármint hogy ne a legegyszerűbb helyre kelljen mindenhol előre beállni mint a dupla pótokkal. Amit aztán megfordít magától.)
  • SimaSuna #52014
    Ha visszaolvasol, rájössz, hogy csóró annyira lusta, hogy a válaszokat megnézze, megköszönje.
    Nem volt még olyan csoportban, ahol ne csak a rinyálását lehessen hallani... :/
  • BmwMan86
    #52013
    Ha elolvasnád a Hungary Map leírását, tudnád a választ! Amúgy tudod folytatni, nem kell új profil hozzá.
  • hangacsi
    #52012
    Igen.
  • ets2mpHUN0519
    #52011
    Skcacok! Nekem megvan a Hungary map 1.35-re, ÚJ profilt kezdtem vele. Nos letöltöm 1.36-hoz, előtte törlöm a régi SCS fájlokat, és beraKom az ÚJAKAT. sZÓVAL a legújabb Hungary mapal tudom folytatni a RÉGI "Hungaryprofil" profilomat? Nem tudom, értitek a kértést? Arra gondolok, hogy ugyan azt a profilt szeretném folytatni, de most éppen a Legújabb Hungary mapal.... Köszönöm előre is a válaszokat.
  • Alanw
    #52010
    http://www.ets2world.com/
  • Rozsdika
    #52009
    sziasztok! köszi a segítséget megpróbálom így ahogy írtátok, ha gondom adódna még írok.
  • Axtros
    #52008
    az 1.36-os frissítés óta nem tölti be a játékot azt írja ki hogy a steam leált


    Olyan mód van használva, amely már nem kompatibilis az 1.36-os új verzióval. Sajnos azt ki kell "sakkozni", hogy melyik, vagy melyek lehetnek azok, amelyek verziófüggőek. Ha sok módot használsz, akkor ez egy türelem játék, mire megtalálod. Ettől függetlenül volt már olyan is, hogy a verzióváltás miatt a módok betöltési sorrendjén is elég volt változtatni, de ez ritka.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2019.12.10. 08:14:05
  • SimaSuna #52007
    mod para
  • Rozsdika
    #52006
    sziasztok! érdeklődnék hogy az 1.36-os frissítés óta nem tölti be a játékot azt írja ki hogy a steam leált és értesítést küld a hibáról ilyet még nem csinált, mi lehet a baj? előre is köszi a segítséget.
  • BmwMan86
    #52005
    Látom mindenhol felteszed a kérdéseidet, de a válaszokat is el szoktad olvasni???

    Amúgy üdv mindenkinek!
  • ets2mpHUN0519
    #52004

    ​Skacok... Nekem a Hungary mapon miért nincs sehol sem "különleges szállitmányok?"
    Aludtam, garázsokból ugráltam de semmi. Megint kéne valami DEF fájl? Vagy nem értem.
  • LeWyTy
    #52003
    Csak az alap verziót frissíti autómatikusan. Ha direkt 1.35-re állítod az mindíg 1.35 fog maradni amíg vissza nem állítod.
  • Puhos
    #52002
    Köszi, gondolom, hogy akkor az automatikus frissítést is valahogy ki kell kapcsolni/vagy tiltani kell?
  • LeWyTy
    #52001
    Ha nem az a lényeg hogy mindenáron az 1.36-all játsz.
    Visszaállítod a játékot 1.35-re amíg nem lesz kompatibilis a promods. (Steam listán jobb klikk a játékra-> tulajdonságok-> béták-> "temporary_1_35 - 1.35.x for incompatible mods)
  • Puhos
    #52000
    Hali!

    Ma frissített a játék 1.36-ra és a módkezelőben a promods 2.41-re azt írta nem kompatibilis, viszont a promods oldalon lévő 2.42 verzióra meg azt írja, hogy ets 1.35-re való! Mi van ilyenkor?
  • LeWyTy
    #51999
    Jaaa... erre én nem is gondoltam, ezért nem is említettem. Azt feltételeztem ez egyértelmű :D
  • ets2mpHUN0519
    #51998
    Már megoldottam a problémámat, ÚJ profilt kezdtem és igy már nekem is van az adott országokban/városokban "különleges" fuvarok.
  • LeWyTy
    #51997
    Ha már mindenkinek gondja van a promods-al. Azt mi okozhatja hogy Spanyolországban és Szerbiában olyan skyboxot kapok aminek hiányzik a textúrája? Csak abban a két országban találkoztam a problémával.
  • Janesz59
    #51996
    okés köszönöm a választ utána nézek
  • Janesz59
    #51995
    DX-et nem is látok a programoknál nvidia illesztő progi és microsoft visual c
  • LeWyTy
    #51994
    Ez egy "igen" válasz egy két lehetőséget felvető kérdésre. :)
    -Ha maga a játék nem indul el arra igazából annyit tudok mondani ami velem előfordult de szerintem itt nem sok esély van rá... a steamen a játék indítási tulajdonságait írtam át hogy működjön VR-ban. Később verziót változtattam de azt elfelejtettem át írni. Esetleg nem írtál be speciális parancsot?
    -Ha a profilt nem tölti be akkor esetleg egy mod hiányzik, vagy nem kompatibilis a játék új veziójával? Talán a mentés sérült.
    Mind a két esetben hibakód nélkül csak úgy kikapcsol a játék.
    Így láttatlanba többet nem tudok javasolni.
  • Janesz59
    #51993
    ezért vagyok pipa hogy nem tudom hogy mi is hiányozat valójában
  • Janesz59
    #51992
    igen elkezdené betölteni de pármásodperc múlva abba is marad de semmi hibát nem ír ki
  • LeWyTy
    #51991
    Mit jelent hogy nem indul el? Rá nyomsz a playre és nem történik semmi vagy profil betöltésnél kifagy? Azért azt tud számítani a megoldás tekintetében.
    Új rendszer esetén talán valami driver hiány? Nem feltétlenül minden drivert telepít fel a win10 helyesen. Windows frissítés? DX verzió? Inkompatibilis mod?
  • LeWyTy
    #51990
    Nagyon kellemes mikor pusztán félreértésből vagy értetlenségbő szólsz be annak aki segíteni próbál, mert nem érted mire gondol a másik. Sajnos nem minden ember gondol mindíg mindent ugyan úgy, ezáltal keletkeznek a félreértések.
    Továbbá ez nem egy segélyszolgálat. Ha valaki tud és akar akkor majd segít.
    A általad készített első és második képen semmi sem szerepelt abból amire speciel én gondoltam. Csak azt amit már edíg is elmondtál. A harmadik képen annyit látunk hogy tudod mit írtam elsőre.

    De:
    A régit kitörölted mielőtt az újat bemásoltad a mod mappába?
    (nem feltétlenül elég csak felülírni egy régebbit, lehet hogy új mod ként érzékeli a listán)
    Az újat aktiváltad és elhelyezted a megfelelő sorrendben a mod listában újra?
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.12.01. 21:20:47
  • Janesz59
    #51989
    sziasztok! találkoztatok olyan hibával hogy a euro truck 2 win 10-en nem indul el. a win 7-en ment nem értem hogy hol lehet a hiba. előre is köszönöm a segítséget.
  • Puhos
    #51988
    Kicsit vegyél vissza! Nem vagyok vak, de amit leírtál az egy nagy katyvasz, illetve a linkelt képből nem látszik, amit tanácsoltak neked! Nehogy már neked álljon feljebb. Idejössz bizonyos időnként mindig valamivel, hogy Skacok nem megy ez, meg nem megy az. Hányszor tanácsolták már neked, hogy hogyan és mivel játsszál!
    Részemről ennyi!
    Elengedtem a témát!
  • ets2mpHUN0519
    #51987

    De ezek ellenére sincs sehol sem Speciális fuvar...
  • ets2mpHUN0519
    #51986
    Ne haragudj, de vak vagy?
    A vak is látja, hogy ott van nekem az a DEF fájl.
    Arra mentem rá, be is pipáltam aztán Generate.
    Be mentem játékba, kerestem olyan fuvart, de valamiért ...sz tudja miért de NINCS 1 sem.
  • Puhos
    #51985
    Most komolyan, te olvasol is vagy csak kérdezni tudsz??????!!!!!!!
    LeWyTy erre gondolt:
    Utoljára szerkesztette: Puhos, 2019.12.01. 17:58:30
  • ets2mpHUN0519
    #51984
    Promods Special DEF fáj...
    De hiába, akkor sincs sehol speciális fuvar az egész térképen. -.-"
  • ets2mpHUN0519
    #51983
  • ets2mpHUN0519
    #51982
    Nem talált semmit!!
  • ets2mpHUN0519
    #51981
    Megvan a DLC igen, le is töltöttem be raktam a mod mappába meg minden, de ugyan az a helyzet.
    Ezt irja ki nekem:
  • Puhos
    #51980
    Kezdődik megint a sírás!!!
  • LeWyTy
    #51979
    Ha jól emlékszem a promods letöltése a .def fájl generálásával kezdődik ahol az oldal alján ki kell pipálnod a speciális transport DLC-t ha megvan.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2019.12.01. 02:11:25
  • ets2mpHUN0519
    #51978
    Skacok!
    Van egy kis gondom...
    A mostani PROMODSMAPON nekem valamiért SEHOL sincs 1 db sem "különlegeses" vagyis Speciállis szállitmány...
    Nem tudom mi a f***ért, de már nagyon bosszant!!!! Próbáltam mindent!!!!!!!!!!!!!!!!
    Aludtam, NEM segitett!!!!!!!! Egyik garázsból a másikba ugráltam, az sem segitet pedig megvan nekem a Special Transport DLC!!!!!!!!!!!!! Alvsás, illetve a garázsokból garázsokba ugrálás sem segitett/segit!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Érdekes módon egy másik sima profilomon van ami nem PROMODSOS, de nekem most a PROMODSra kéne nekem ezek a speciális fuvarok!!!!!!!!!!!!
    Valaki pls. segitsen!!!!!!!!!!! Köszönöm...!!!!!!!!!!!!!!