52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Carl Davies
    #46689
    Én egy Logitech rumblepad 2-vel nyomom. Nagyon jól lehet vele manőverezni szerintem. Ha megszokja az ember, ugyan olyan simán lehet vele menni mint egy kormánnyal.

    (van rezgő funkciója is)
    Utoljára szerkesztette: Carl Davies, 2015.05.22. 16:26:36
  • Sordoran
    #46688
    Egy koromsötét éjszakába futottam már bele 1.18 bétában, de annyi, talán picit jobb, de továbbra is világosabb mint volt.

    Amúgy van itt valaki aki kontrollerrel nyomja játékot? Van egy régi, pedál és sok gomb hibás kormányom ami 180 fokot se fordul azzal rémálom vezetni, joystick már fokkal jobb, de az is kényelmetlen (meghagyom Flight simulatorhoz), normális kormányra meg nincs pénzem jelenleg így billentyűzettel tolom, ennél érezhetően jobb kontrollerrel játszani?
  • Puhos
    #46687
    Tőlem is egy esti kép a szerelvényről:

    Annyi kérdésem lenne, hogy az 1.18-ban is marad az éjszakai "világosság"?
  • Bazsio
    #46686
    Né'
    Tddm tddm

    Tddm Tdddm Tdmmdd!!

    Na 43 T és jó hosszú

    Szépek a vasak!
  • Szvasztika
    #46685
    A Mercinél a típus az Actros,Atego,Axor stb.
    Az MP1,MP2,MP3,MP4 a szériára vonatkozik !
    Utoljára szerkesztette: Szvasztika, 2015.05.21. 19:04:02
  • Sordoran
    #46684
    A Mercedes-Benz Actros generiációjának jelölése, alapjátékban (Majestic néven) az MP3 volt, most az új merci az MP4, csak római számmal ugye MP IV.
  • kamionos dzsó
    #46683
    Tudtommal az MP IV az egy típus megnevezés, mint az MAN-nél a TGX :)
  • LeWyTy
    #46682
    Ez annyira feelinges.
  • szaboz80
    #46681
    Tudatlan vagyok... mi az az MPIV?

    Merci: Nekem is ez a következő... Eltökéltem, hogy minden márkából egyet kipróbálok. Eddig a Volva, Scania megvolt, most Man-ozok... Először kell garázst vennem, mert a debreceni megtelt :)
  • kamionos dzsó
    #46680
    Egyre jobban szeretem az új mercit :D :)
    4857 Km egy tankolással átl. 17,25 tonnával, átl. 28,59 L/100 Km fogyasztással :3 :)

  • Sordoran
    #46679
    Mod formájában már nagyon régóta van, de hivatalosan 1.18-tól (jelenleg még csak steam-en public beta-ként) elérhető már mod használata nélkül is.
  • sewy21
    #46678
    sziasztok, látok sok MPIV-es modot itt-ott, melyik verziótól lesz/van MPIV? köszi
  • Plata
    #46677
    Mi a franc,basszus,nem tudtam,én több mint félévnyi játék után véletlen töröltem a profilom ,visítva de újra kezdtem nulláról.Ha ezt tudom.
    Köszi majd ki is próbálom.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.05.21. 14:03:48
  • Sordoran
    #46676
    Eredetihez én közel fullos profilt szedtem le, de csak a multi miatt. Van egy saját profilom, TSM+Russian map és egyebekkel, van egy magyar map-es és végül egy nem saját, mod nélküli multihoz. Rengeteg pénz, így kényem kedvem szerint vehetek kamionokat, illetve sok garázs, hogy tudjak gyors utazni konvojhoz ha kell. Letölthető ITT (csak azért mertem leszedni én is, mert láttam Twitch-en más is ezzel multizik, mert lássuk be, multi nem arra való, hogy ott építs karriert).
  • Plata
    #46675
    Nincs valami olyan mod a játékhoz amivel több utat vagy várost adna angliához?Vagy több fuvart?Én szeretek ott mászkálni,de kevésnek tűnik az ország.
  • Plata
    #46674
    Ok én azt tudtam hogy törthöz van,mert azt láttam.De eredetihez még nem láttam.
    Vagy lehet hogy fizetős?
  • Borzas71
    #46673
    De van.
  • Plata
    #46672
    Nem azért érdekelt jobban a tört mert ahhoz van pénz csalás?
    Mikor véletlen töröltem a profilom és újra kellett kezdenem,nekem se sok kedvem volt hozzá egy ideig.És nem bántam volna ha van egy kis pénz csalás.De eredetihez szerintem nincs.
  • Wabidriver
    #46671


    Olaszország:

  • sure
    #46670
    A lopott gyümölcs mindig édesebb
    Fel lehet úgy is fogni, hogy utólag fizetted ki azt, hogy jól szórakoztál a játékkal. Gondolom nem adnál pénzt olyan játékért utólag, aminek a virágbolti verziója nem okozott kellemes órákat, napokat, heteket, hónapokat. Ha pedig megint rákapnál az ETS2-re, nem kell majd frissebb töréseket vadászni, egyből felmennek a legújabb patchek, tudsz multizni, nem lesz rózsaszín pótos meg egyéb, tört verziónál jelentkező bosszúságok.
    Utoljára szerkesztette: sure, 2015.05.20. 20:13:33
  • Wabidriver
    #46669


    Jó képek
    Tőlem is egy:


  • cytec
    #46668
    Miért van az, hogy leginkább addig érdekli az embert valami amíg tilosban jár?? Amíg a tört verzióval toltam a játékot szinte minden nap nyomtam a gázt, de amióta megvan az eredeti már alig foglalkozom vele és ez több játékra is igaz. Esetleg ez a jelenség csak nálam működik??
  • Carl Davies
    #46667
    Rengetegen kimondják, hogy az intel jobb. Csak ugye nagy az AMD "rajongótábor" is és ebből születnek a nagy veszekedések.
    Csak ugye a legtöbb embernek nincs 40-50 ezer forintja egy processzorra, így marad az amd. VGA téren viszont tényleg jól teljesít az amd.
    Én is intel procit vettem volna, ha megengedhettem volna de hát na.

    Na de ne is folytassuk, ne offoljuk szét a fórumot. :D
  • Norby646
    #46666
    Nem is értem hogy futhat akkor az én gépemen, fullon, fullhd-ban 300%-os rendereléssel ~50fps-el ha amd konfigom van. :) Mellesleg Prism3d -> amd optimizált. Nem kívántam belemenni ebbe a fanboy vitába, de azért marhaságokat ne beszéljünk már. 28-ért vettem a procimat, 53-ért a vga-mat, kb 1.5 éve és nem sok játék volt eddig ami ne futott volna magas beállításokon. Rossz vétel volt ezek után? Szerintem nem. Processzor téren kétségtelenül intel gyárt eősebb cpu-kat, azonban drágábbak is valmivel. Nvidia-amd vga téma viszont nagyon szoros, és általában az amd-nek jobb az ár-érték aránya. Lásd az én kártyámat. Amikor vettem 53e volt, gtx660 valamivel gyengébb cserébe átlag egy 10-essel drágább volt.
  • szaboz80
    #46665
    Ez így van... Illetve annyi, hogy a TSM mostantól (6-os széria) CSAK a Skandi és a GE-el együtt műxik. Régen lehetett a a tök alap mellé is felrakni, de annak a támogatása megszűnt.
  • Nesuten
    #46664
    Sziasztok
    A TSM 6.0.1 működik az ETS2 + GE + Skandi 1.18 -val
  • cytec
    #46663
    Végre valaki aki még rajtam kívül ezt kimondja. Évtizedeken át erről beszélek és mindig én voltam a hülye mert az Intel Nvidia párost favorizáltam. Nem akarok belemenni nagyon a dologba, de szinte a két cég kezdeteitől figyelem a harcukat ami az AMD részéről csak próbálkozások sorozata. Az AMD-nek a mai napig nem lenne processzora ha anno nem koppint az Inteltől, sőt egy időben volt keresztbemásolási megállapodásuk is ami nem tudom még élő dolog-e, de ekkor fejlődtek kicsit az AMD dolgai. Régebben az egyenlőség kedvéért adtam én is párhuzamosan esélyt az AMD-nek kétszer is mind proci mind videókari szinten, de folyton csalódtam és csak kínlódás volt a vége, ugyanúgy az összes AMD-s ismerősömnek. Szóval higgyetek az öregebbeknek főleg azoknak akik még C64-en és AMIGA modelleken nőttek fel.
  • Trend Boy #46662
    Sziasztok!

    Felraktam az új Euro Truck Simulator 2 új versioját (Skandinávia).
    Tényleg sokat javúlt az egész, számomra legfőképp a grafika. Tetszenek az új tájak is és megint van egy kis felfedezni való, egy kis izgalom...
    Klasz dolog, hogy át lehet váltani Euro-ról Forint-ra, bár mit lehet kezdeni 58 milliárdal, hát azt nem tudom :D

    Viszont a teljes élményhez két dolog azért még hiányozik a számomra. Az előző versionnal még működött egy két módóm, ami itt már nem nagyon megy. Az egyik ami jó lenne ha lenne az az 1100 lőerös motor, mert a 730-asnál néha bealszom mire elérem a megengedett tempót. Ha ebben valaki tudna segíteni, hogy van-e erre a versiora is ilyen lehetőség, az nagy segítség lenne.
    A másik ilyen dolog, hogy volt nekem, olyan, hogy változtak az évszakok, és nem állandó nyár volt. Ha erre is lenne valami file, az is nagyon megdobná a játék élményét számomra.

    Segítséget előre is köszönöm...

    :)
  • Vektor015
    #46661
  • matesz19
    #46660
    Tényleg nem egy paripa a géped, bár inkább az a gond hogy AMD, a CPU-d és a VGA-d.
    Aki játszik az mindenki tudja hogy a játékok 90%-át Intel~nVidia combora tervezik, nem irodai AMD-kre. Az én konfigom se egy mustang, de egy közepes felbontással simán elmegy akadás nélkül, nekem intel-nVidiám van. :)

    CPU: Intel Core 2 Duo E8500 2x3.16GHz
    RAM: CSX 4GB DDR3 1333Mhz
    VGA: MSI N630GT 1GB 128bit DDR3
  • Norby646
    #46659
  • hotwheels
    #46658






    Norby, Gigamen, Gyurma, LiTTLee, Wabi -
    Utoljára szerkesztette: hotwheels, 2015.05.19. 21:32:43
  • Norby646
    #46657
    Pár kép:









  • gigamen
    #46656
    Martin Snel


    Utoljára szerkesztette: gigamen, 2015.05.19. 19:40:46
  • Gyurma77
    #46655

    Szép gépek/képek.
  • LiTTLee
    #46654
    Skócia

  • ENVE
    #46653
    Ezt pedig nem tudom miért írták, mostani configommal 100%-on, 1600x1200-on, minden a lehető maxra téve ezeken kívül 30-60FPS sp-ben.

    configom : g2120, 6gb ram, gtx650. A procim kb. 2.4-es q6600 al érhet fel, a vga-m meg a kutya faszában sem, a 750hez képest :D

    Elkéne futnia ennek a szarnak bármin szinte.

  • ENVE
    #46652
    Én multiztam egy core 2 duo + 4670 + 3gb ram trioval, és ha nem nézem azokat az fps dropokat, ahol havernak i5 2500K-val meg 7870 el is ledropolt az fps, akkor teljesen folyamatosan futott a játék azzal a hulladék konfiggal is. Ergó barátunknak az az fps, az fixen nem jó. Ott valami baj van
  • szaboz80
    #46651
    Egy kiegészítőt keresek. Találkozott valaki olyan moddal, ami a felfedezett úton a telepített trafikat jelzi vagy a térképen megjelöli?
  • tite
    #46650
    jobb egérgomb lenyom és tart majd navigál.