52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Norby646
    #46729
    Kész! :)

  • RED BULL F
    #46728
    Totál laikusként kérdezném: Hogyan juthatok el Skandináviába, miként vállalhatok oda is fuvart? Megvan a DLC, szeretném megnézni milyen is a táj, de még nem igazán volt dolgom a játékkal.
  • Stefan28
    #46727
    sziasztok

    Az 1.18 as fríssétéshez van már működő hungary map Franktol?
  • vajo
    #46726
    Köszi. :D
  • Norby646
    #46725
    Készülget a skin a póthoz, aztán jöhet a traktor. :)

  • Toby0501
    #46724

    Új kedvenc.
    Utoljára szerkesztette: Toby0501, 2015.05.24. 20:21:53
  • szaboz80
    #46723
    Nekem 1.18.10S... Használt modok: TSM Map és Jazzycat trailerpackja, hibátlanul megy, most is mercim van :)
  • tesoh
    #46722
    TSM mapot + JPM-et ( Just play mod ) nem használsz esetleg? Nálam a JPM zavart be az 1.18-as patch-nél. Ahogy kikapcsoltam, ott volt az új merci.
  • Norby646
    #46721
    Persze, ez az: Link
  • vajo
    #46720
    köszi, meglesem majd. :)
  • Szvasztika
    #46719
    Talán ez az SDP ?!
  • sewy21
    #46718
    steam-es public beta-s a játékverzióm per pillanat, játékban 1.18.06s jelenik meg verziószámra, de MP IV-et sehogy nem tudok varázsolni bele......na mind1, türelmesen várok még akkor, köszöntem
  • vajo
    #46717
    Pótkocsiról egy linket kérhetnék? :D
  • Norby646
    #46716
    Lassan összeáll a mercis szerelvény. :)



    Mellesleg próbálta már valaki az új merci műszerfalának a megvilágítását megváltoztatni? Nekem eddig nem sikerült, bár gondolom ez még a béta állapot miatt van.

  • Wabidriver
    #46715


    Lassan kész:




  • Sordoran
    #46714
    Off
    Felesleges vitázni szerintem Intel vs. AMD dologról, mindenki azt vesz amit akar, azonos áron meg mindkét márka tud annyit nyújtani ami egy gamernek elég. Viszont én egy dolgot nem felejtenék el, az AMD igenis fontos pillére a processzoroknak, mert ha nem lenne, és az Intel uralná egymaga az asztali processzorok piacát, az árak nagyon durván elszállnának! Szóval köszönjük AMD, hogy az árversenyt segíted.
    On
  • Norby646
    #46713
    Nem tudom, sikerült elolvasni amit írtam? Mellesleg szerinted pár évtizednyi tudás kell ahhoz, hogy valaki össze tudjon rakni egy jó gépet. Hát innentől kezdve szerintem nincs értelme folytatni ezt az eszmecserét, részemről a téma lezárva.

    ON!
  • Axtros
    #46712
    Persze ahhoz tudni kellene összerakni is egy jó gépet mert nemelég csak találomra megvenni az alkatrészeket, de ehhez meg már nemárt pár évtizednyi tudás és gyakorlat a témában. Szóval kínlódjatok csak a vackaitokkal és beszéljétek be magatoknak a kiváló minőséget. A konzolosok dettó.


    Amiről te beszélsz az körülbelül 8-10 éve még igaz is volt, de mára már eljutottunk odáig, hogy az AMD is rendelkezik annyi teljesítmény tartalékkal, ami az átlag játékosnak bőven elég. Ők nem vesznek észre valódi különbséget.
    Való igaz, hogy az Intel az úgymond etalon (bár ez elég erős, de mindegy), azonban nagyon sokaknak az árat is figyelembe kell venni, amikor valamilyen konfigurációt szeretnének összerakni. És hát igen, egy azonos teljesítményű Intel-AMD konfiguráció bizony-bizony árban az AMD felé húzza a mérleget, ráadásul úgy, hogy - mint feljebb említettem - egy átlagos gamer-nek nem okoz teljesítménybeli különbségeket. Ebből a szempontból az AMD a nyerő.
    De ettől még nem kell "vacakozni" az AMD-t, nincs azzal semmi baj, csak olcsóbb. És ezt mind úgy mondtam, hogy nekem megvan az a "pár évtizednyi tapasztalatom és tudásom", hogy "össze tudjak rakni egy jó gépet". Csak az én tapasztalatom még ezen is túlmutat azzal, hogy tudom, hogy kinek milyen feladatra, milyen konfigurációt ajánljak és állítsak össze úgy, hogy az árat is figyelembe tudom venni.
    Egyébként pedig az AMD vs. Intel téma a hülyék örök vitája, éppen ezért nem is érdemes ezt a kérdést tovább részletezni.
  • Toby0501
    #46711
    Mitől jó ez, nem értem.. A régi MsDOS-os játékoknak volt ilyesmi színviláguk.
  • Szabi #46710
    .....
  • Stewen1967
    #46709
    Tényleg Brutál lesz ez a majdani végleges 1.18.x final brutál.
    Életem legnagyobb játékélmény screen shoot-ja...


  • cytec
    #46708
    Ez a baj az AMD táborral, mindig az ár szerint döntenek nem a minőség szerint. Ez olyan mint amikor egy jobb sportkocsit veszel, a teljesítményt meg kell fizetni. Ha egyszer kipróbálnának egy igazán kiválóan összerakott Intel gépet rájönnének a fényévekkel jobb különbségre. Persze ahhoz tudni kellene összerakni is egy jó gépet mert nemelég csak találomra megvenni az alkatrészeket, de ehhez meg már nemárt pár évtizednyi tudás és gyakorlat a témában. Szóval kínlódjatok csak a vackaitokkal és beszéljétek be magatoknak a kiváló minőséget. A konzolosok dettó.
  • bullseye9
    #46707
    Köszi, csak összepróbáltam a szerelvényt.
    Igen, Girteka-t szeretnék majd belőle csinálni, egyszerű festés, van hozzá korrekt minőségű logó is neten. Egyelőre csak a pótra dobtam fel a skin-t, a Volvo-n lenne mit alakítani (skin, lámpa textúrák, rendszám, stb.)
  • hotwheels
    #46706
    Egy kis mp


  • Szvasztika
    #46705
    Nagyon ott van ez a 4-es szériás Volvo,pedig nekem nem jön be annyira az előző szériákhoz képest (már-már kissé futurisztikus) ,de ez így szerelvényben perfekt,grat !
    Ha jól látom Girtekás a skin ?
    Fasza kis litván cég !
    Utoljára szerkesztette: Szvasztika, 2015.05.24. 00:08:11
  • bullseye9
    #46704
    Estét.


  • Anonymusxx
    #46703
    Járműveket hogy lehet rakni a játékba?
    Már egy jópárat kipróbáltam, de egyet se sikerült megoldanom, pedig a játékban be van jelölve a profilnál.
    Gondolom a kereskedőknél kellene elsőnek megvenni, de ott csak a szokásosak vannak...


  • fjx235
    #46702
    Köszönöm!
  • Toby0501
    #46701
    Ez leginkább modfüggő, de 1.15 óta annyi minden változott, hogy nem biztos, hogy fog már működni a legfrissebb verzióval. Ki kell próbálni.
  • fjx235
    #46700
    Sziasztok!

    Még új vagyok és az lenne a kérdésem,hogy ha egy mod Pl: 1.15 kompatibilis akkor felfelé jó-e(1.17),vagy csak az adott verzióval játszható?

    Előre is köszönöm a választ!
  • bullseye9
    #46699
    Rendben, semmi gond, keresek másik modellt.

    #46698, Wabidriver: köszi. Nem semmi V8 sem.
  • Wabidriver
    #46698
    Jó éjt kollégák:



    Bullseye: Rohadt jó
  • Anonymusxx
    #46697
    már én se, csak az első város volt a fura...
  • hangacsi
    #46696
    Szerintem igen.
  • hangacsi
    #46695
    Szerintem igen.
  • Anonymusxx
    #46694
    Csak én látom úgy hogy a korábbi verziónak jobb volt a grafikája?
  • LiTTLee
    #46693
    Neken nagyon szívesen oda is adnám,de sajna nem publikus verzió.Majd írok ha esetleg változna a dolog :)
  • szaboz80
    #46692
    Jó estét, jó utat. Az olasz-osztrák határról jelentkezem. Irány Svédország, Malmö

  • bullseye9
    #46691
    Szép estét.



    Eredeti kombó: Danyr. Skin: Tescobetyár & én, pót textúra: Wanlo.

    #46654, LiTTLee: ütős beállítás, jó kép. Alkalomadtán kérhetek egy linket erről a Volvo-ról, ha publikus?
  • Sordoran
    #46690
    Köszi, akkor lehet beruházok egyre. (most vettem észre hogy Playit-en kezembe nyomtak egy kupont, amivel 50% kedvezménnyel vehetek (8ezerért) XBox One vezeték nélküli kontrollert, annyit megér talán, úgyis akartam már valami gamepadot venni korábban)

    Na de ne legyen ennyire off a hozzászólás, jelenleg Skandináviát járom be az új verdával, lassan végleges külsővel:


    Azt azért sajnálom, hogy mikor bejön 1.18 multiba is, elég divatmajomnak fogok tűnni vele, pedig a merci volt mindig is kicsi szívem csücske. (tuti a kamionok 90%-a első pár napban az MP4-es lesz)