52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Stefan28
    #47250
    Köszi a segítséget.
    Megkaptam a drágát egy pár körre.






    Szép gépek/képek!
    Utoljára szerkesztette: Stefan28, 2015.07.21. 13:31:30
  • Szabi #47249
    Szia, sajnos nem. :-/
  • EmcsiCH
    #47248
    Üdv. Lehet a játékba saját pót?És ha igen akkor hogyan?Az árú cserélődik de a pót marad.
  • Bazsio
    #47247
    Tölts be egy régebbi automata mentést.
  • sure
    #47246
    Nem feltétlenül.
    Instant megoldás: visszamenni 1.18.1.3 verzióra a játékkal (igen, a szintén béta Going East! bővítés így nem fog menni - valamit valamiért)
    Instant megoldás 2.: elviselni a piros székeket
    Macerásabb megoldás: írni rá hotfixet
    Időigényesebb megoldás: várni, hátha valaki ír rá hotfixet
  • Stefan28
    #47245
    És ilyenkor meg kell várni az 1.19-es hungary mapot?
  • Stefan28
    #47244
    igen
  • sure
    #47243
    1.18-as patchez való Hungary mapet 1.19 bétával használ
    Utoljára szerkesztette: sure, 2015.07.20. 23:26:27
  • tothbalu99
    #47242
    Sziasztok! Ha nem jelennek meg fuvarok a játékban, (Se single, se multi) akkor mi a teendő?
  • Axtros
    #47241
    Nincs meg és/vagy hibás az adott objektumhoz rendelt textúra, ezért ezzel a default színnel jeleníti meg.
    Utoljára szerkesztette: Axtros, 2015.07.20. 22:55:10
  • Stefan28
    #47240
    Sziasztok!
    Mi lehet a baj?



    Utoljára szerkesztette: Stefan28, 2015.07.20. 22:44:50
  • hotwheels
    #47239

    Szép képek/gépek!
    Utoljára szerkesztette: hotwheels, 2015.07.20. 21:33:37
  • Dreko7
    #47238
    jaaaa. köszi :)
  • Jetro 2105
    #47237
    Nálam sík minden és ez gusztustalan.
  • Jetro 2105
    #47236
    Sziasztok. De tényleg valaki nézze meg kérem, hogy nála 1.18.3-ba Műküdik -e az I.Higvay oldal szárnyán a lenyomat iveco felirat, és a fülke hátoldala nem sima, hanem bordázott.Mert ha igen akkor törölnöm kell a játékot.
  • Bazsio
    #47235
    Jó ez te! Kicsit nem lassú az index? (nem ismerem a Dafokat lehet én vagyok hülye)
  • Desert
    #47234
    EZ jobb, mint a "gyári" klik klak

    szerk:
    Lehetne rá opció a beállításokban, hogy akarod-e használni vagy sem...
    Utoljára szerkesztette: Desert, 2015.07.20. 20:53:36
  • Carl Davies
    #47233
    Az nem kimondottan saját pótkocsi, az olyan mint bármelyik alap vagy modolt pótkocsi. Úgy tudsz mindig azzal menni, hogy a fuvaroknál mindig azt keresed.
    Elkészítése: https://www.youtube.com/watch?v=NcuSQm7PFJo
  • Norby646
    #47232
    Csináltam egy kisebb modot, mivel az újonnan érkezett kapcsoló hangok olyanok mintha ha vmi orosz traktorszimulátorból vették volna őket. Itt egy videó róla:



    Akit érdekel innen letöltheti: Letöltés

  • Dreko7
    #47231
    Tud valaki realisztikus beállítást driving force gt kormányhoz?

    Ja és ha már itt vagyok, felteszem még egyszer a kérdésemet amit valamiért soha senki nem vesz észre:D ha birtokomban van egy saját pót, akkor csak azzal fuvarozok? Vagy ez, hogy van? Ja és, hogy tehetek rá szert? :)
  • Bazsio
    #47230
    Végre valami jó.Kezdődik a hét
    Carl, szerintem igen

    Ejjj micsoda bádogdobozok
  • WIM
    #47229
    Kezdjünk új privát beszélgetést. :)
  • Bazsio
    #47228
    Akkor a DLC betett neki.
    Ez van ezen én sem tudok segíteni.Ilyen amikor egy velem egyidős motor hajtja a játékokat.
  • VirághAttila
    #47227
    Köszi az ötletet, viszont azt nem értem, hogy itt 45-60fps között megy, s úgyis van mikrolagg :(
    s eleinte semmi baja nem volt, gta 5 telepítés közben 60fps-el játszottam vele, úgy hogy ment a net, torrent minden, de az még scandinavia előtt volt, lehet hogy az új dlc-vel van a baj?
  • kisfüsi
    #47226
    Üdv! Az új gép :) Wabidriver, LiTTLee, WIN - Szép gépek! :)
  • Wabidriver
    #47225
    Wim: nem tudok privátot írni :(
  • Carl Davies
    #47224
    Meg Pécstől megyünk Szegedre, ott mondjuk félúton (Tompának lehetne menni) egy körforgalom lehetne. Mert ezek a nagy kereszteződések nem illenek bele a képbe.
  • Desert
    #47223
    lehetne kicsit "magyarosabb" vasúti átkelő is
  • Carl Davies
    #47222
    Ezt Steam-essel is meglehet? Ugye a parancsikon ugyan úgy kint van.
    Meg az idézőjelen belülre kell írni?
  • Bazsio
    #47221
    Egy jó nagy bug!! Ilyen amikor valaki hamar megcsinál valami.
  • Desert
    #47220
    Pécsről Graz felé folyton 50-es tábla van, de miért? Az M7 felől Pécsre nincs egy darab se.
  • kcstbp
    #47219
    Szuper, ezt nem tudtam! Nagyon köszönöm
  • Bazsio
    #47218
    A játék rosszabul van optimalizálva mint a Unity.Optimalizáld a ramot, nekem is annyi volt a baja (igaz nekem csak 4 GB Ramom van) de nekem megy akárhol 30-35 fps-sel. Ha nem Steames vagy akkor az indító ikonra jobb klikk és tulajdonságok, majd az indítás helye és ott pedig CÉL na ott amit ír utána nyomsz egy spacet és ezt beírod -mmc_pool_size 400 a 400-at te tedd annyira amennyire akarod az a ram mennyiség, tehát ha te beírod 800 akkor 8 GB Ramot fog használni.Tehát a mennyiséget te választod.Na ez kb ez hivatott arra hogy ne irreálisan sok ramot használjon.Próbáld meg!
  • Bukephalos
    #47217
    Sziasztok!

    Nálatok is rohadt lassan indul a játék az 1.19 -el? Nem a mod -ok betöltésére gondolok, hanem magának a játéknak az indulására! 3-4 perc eltellik, mire bejön a főképernyő, holott 1.18 -nál pikk-pakk indult.
    Írtátok, hogy az 1.19-nél különböző útburkolat esetén más-más hangot ad(na) a játék. Ennek működni kellene kamion mod esetén is, mert nem nagyon tapasztaltam eddig. Egy Peterbiltet hajtok...

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Czobi
    #47216
    Az alapjátékot be lehet regisztrálni steam-re, nem kell kétszer megvenni. Ugyanazt a kódot kell beírnod, amit a játék telepítésekor megadtál, és már töltheted is le steam-ről. Az alapjáték nekem is dobozos, de ahogy megvettem, a kódot beregisztráltam steam-re, és már töltöttem is le a játékot. Szerintem te is próbáld meg, ha működik, akkor nem kell megvenned mégegyszer, és a kiegészítőkkel se lenne problémád. Meg a javításokat is mindig automatikusan letölti a steam, azzal sincs semmi macera.
  • Meridius
    #47215
    Ez a 15 éves engine hozománya.
  • kcstbp
    #47214
    Kedves Axtros!

    Neked is köszönöm a választ. Biztosan én fogalmaztam rosszul, nekiszaladok még egyszer
    A magyarországi helyzetet (azt hiszem) ismerem: a Steam nevű formáció vette meg a kizárólagos forgalmazási jogot, így akár a CDGalaxisnál, akár a Media Marktban veszed meg, föl kell mászni erre a Steam nevű oldalra és lényegében azon keresztül kell aktiválni vagy letölteni. Ugye, így van?

    Nos: nekem megvan egy ősi alapjáték DVD-n, amit dobhatnék a kukába, ha a kis magyar valóság szerint vásárolnám meg a Going East-e és a Skandináv kiegészítőt, ugyanis (idézek a magyar forgalmazású csoda leírásából): "Fontos tudni: Futtatásához szükséges az Euro Truck Simulator 2 magyar feliratos teljes, Steam-es változatának megléte."

    Na, ez az, ami vérlázító és pofátlan, ugyanis ez a szép mondat valójában ezt jelenti: "Jól rábasztál, hülye magyar paraszt, hogy becsületes voltál és megvetted boltban az alapjátékot, de most húzzál a pénztárhoz és vedd meg még egyszer újra, ha kellenek a kiegészítők!!!"

    Ezért gondoltam én ki azt, hogy Amazonon megvenném a meglévő alapjátékomhoz csak a kiegészítőket DVD lemezen (nem Steam-tagságot szeretnék vásárolni!). A Going Eastnél Biztosan lehet választani, ha jól értelmezem az alábbi amazonos termékleírást (nemzetbiztonsági okokból 30 napig nem szúrhatok be hivatkozást, mókás, a 31. napon azonnal biztonságossá válok ). Jobban megnézve sajnos Skandinávia kiegészítőt nem találtam DVD-s változatban . Ha ez így van, még jobb a helyzet: a játék fele használható DVD-sen (alapjáték + Going East), a másik meg nem. Lehet, hogy a Going Eastet is kétszer kell megvennie például annak, aki korábban már megvette DVD-n? Ez aztán a marketing!

    És ezért kérdeztelek meg Titeket, hogy van-e valaki, aki már eljátszotta ezt és működik is (vagy épp megbukott valahol a dolog). De szerintem mindketten, akik válaszoltatok (amit még egyszer köszönök!), itthon vásároltátok a kiegészítőket, így nincs tapasztalatotok abban, amire a kérdésem vonatkozott.

    Szóval ez az én gondom. Ha becsületes akarok lenni, vehetem meg újra az alapjátékot Steam-en csak a kiegészítők miatt.

    Üdv
  • norbee46
    #47213
    Szép képek!

  • VirághAttila
    #47212
    Sziasztok!
    Van egy olyan problémám a játékkal, hogy vezetés közben hangyányit akadozik a kép folyamatosan.
    Korábban ezt csak fülke nézetben produkálta, most már mindenhogy.
    Scandinavia DLC rajta.
    Gép:
    MSI970 GAMING
    AMD FX8350
    Corsair 2x8GB DDR3 1866MHz Vengeance Pro Blue-->UEFIben felhúzva az OC-nél 1866-ra
    WD BLACK SATAIII 2TB
    ASUS BD olvasó/író
    RADEON R9 290 Vapor-X TRI-X UEFI 4GB
    Corsair 750W CX750
    ZALMAN Z11
    DARK ROCK 3 HŰTŐ
    SAMSUNG UE32H6400 32"

    GTAV, Watch Dogs, s nagyobb játékok semmi lagg, F12015 80-100 FPS, s nem értem mi lehet a baja.
    Köszönöm szépen a segítséget!
  • norbee46
    #47211
    Mi az hogy mind??? Nem tudsz olvasni? A skandi dobozos és abban is csak letöltő kód van!