52658
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • cxaxoxc
    #47290
    Azt hiszem félreértettél. Nem azt mondtam, hogy a STDS megegyezik az ETS2-vel, csak javasoltam mint gyakorlási "felületet", mert vannak benne direkt a manőverek tanulására/begyakorlására való feladatok. A tolatás menetének gyakorlására bőven megteszik a STDS feladatai is szerintem
  • Stefan28
    #47289
    belföldes gépem









  • endy papp
    #47288
    Ti is találkoztatok helikopterrel?
    Én Pestet elhagyva Szeged felé a pálya felett,csak kicsit későn tudtam lekapni,de azért a háttérbe ha ráközelítek látszik.
    Helikopter
  • Nesuten
    #47287
  • Axtros
    #47286
    A STDS azért nem teljesen olyan, mint az ETS2. A szimuláció, a fizika, stb. más. Az alapokat el lehet sajátítani, de a környezet miatt inkább az ets-ben maradnék gyakorolni. :-)
  • Bazsio
    #47285
    Csakis tükörből!
  • cxaxoxc
    #47284
    E célra ajánlom a Scania Truck Driving Simulatort. Vannak direkt erre is feladatok benne fuvar nélkül (no meg még sok minden más, ami utána az ETS2-ben még jól jöhet).
  • jimyke1
    #47283
    Köszönöm
  • Axtros
    #47282
    Az új típusok motor hangját már elszúrták, mégis miért ne tették volna ugyan ezt a talaj hangokkal is. Szerintem is kissé idegesítő lettek az új effektek.
  • Axtros
    #47281
    Sajna nem lehet. Pótkocsi csak fuvarral lehet felakasztani. Csinálj egy mentést, vegyél fel egy pótot, gyakorolj, aztán ha már megy töltsd vissza. Egyszerű, de működik. :)
  • jimyke1
    #47280
    Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy szabad vezetésben. Lehet pótkocsit felakasztani? A tolatást szeretném vele gyakorolni. Köszönöm
  • cxaxoxc
    #47279
    Köszi a válaszokat Fdm019-nek és peti79-nek. Most, hogy megnyitottam már tölti is a Steam. Nem értem hogyan nem vettem eddig észre a béták között... De mivel ez meg már a hivatalos patch nem is baj, legalább nem töltöttem feleslegesen le a bétát
  • Stefan28
    #47278
    ez igaz nincs mit
    Utoljára szerkesztette: Stefan28, 2015.07.23. 20:51:55
  • Forolto
    #47277
    köszi a választ,de ez marhaidegesítő,olyan,mintha kerékcsapágyas lenne az autód,bizonyos fordulatszám után hallani igazán.
  • Stefan28
    #47276
    Szia ezek az ujj hangok benne van az 1.19-es frissítésben nincs semmi baj a kamionnal.
  • Forolto
    #47275
    Sziasztok,nem nagyon szólok a játékhoz,de most furcsa kerékzajokat hallok,amint felgyorsul a kamion.Mi a baja a járgánynak?Patch elött ezt nem csinálta.Ja Volvo FH-val járok.
  • Fdm019
    #47274
    1.19 patch és going east kell.
    peti79: Nálam is, de emiatt (is) kiszedtem.
    És kijött a rendes 1.19-es patch.
    Bigdawe: Bétáknál van csak így.
    Utoljára szerkesztette: Fdm019, 2015.07.23. 17:42:12
  • BigdaweM12
    #47273
    bocsánat kivéve az utolsó frissítést abban találtam különbséget: beszaggat a játék kb fél percenként aztán felgyorsítja mintha 250nel szaggatnék a pályán.. valaki erre valamit?
  • BigdaweM12
    #47272
    mivel választ még mindig nem kaptam ezért felteszem ezt a bonyolult kérdést mégegyszer hátha nagyon elfoglalt mindenki ;)
    normális az ha a steam majdnem minden nap vagy minden másnap frissíti nekem a játékot? létezik ennyi egyáltalán? igazából különbséget/ javulást nem veszek észre egyik után se..
  • peti79
    #47271
    Az 1.19 patchben van Pécs és Szeged. Nekem most 1.19.0.22 a verziószám. Működik a tsm map, viszont nekem nincs meg Pécs és Graz között az út. A benzinkút után lóg az út a semmibe. Másnál is így van? Mod nélkül viszont minden ok.
  • Bazsio
    #47270
    Tsm egyedüli amit nem kell újrakezdj...de ott is meg kell venni a DLC-t
  • Bazsio
    #47269
    Te értetted rosszul :) Én azt viccből irtam hogy te is benne vagy...tudod hogy ufók meg elméletek....érted?Nem haragszok.
  • Gonosz Ördög
    #47268
    Sziasztok!
    Az a kérdésem lenne felétek,persze aki tudja mi a megoldás rá,hogy 1.18-nál próbáltam már nem egy pályát kiválasztani egy bizonyos oldalról.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://ets2.lt/en/
    de nem lehet,nem engedi, hiába van kijelölve a pálya aktívra. Mi lehet ilyen esetben a probléma?.
  • cxaxoxc
    #47267
    Sajnos a laptopom szervizben volt már egy ideje és csak most kaptam vissza néhány napja. Addig viszont gépem sem nagyon volt, így korlátozottan tudtam csak követni a fórumot. Melyik patch az, amibe Szeged és Pécs is belekerült? Nekem az 1.18.1.3. van fent, de nincsen benne. Néztem a béták között, de ott is az 1.18.1.3. az utolsó. Vagy ez most valami DLC-hez van? Valaki tudna adni ez ügyben számomra egy kis felvilágosítást?
  • adamtrucker
    #47266
    Sziasztok! Nem vagyok valami aktív hozzászóló, de azért én is itt vagyok és nézegetem a képeket néha-néha :D most viszont egy olyan problémába ütköztem amit nem értek. Általában utána tudok a problémáknak járni, ugyanis jól tudok angolul de most viszont tényleg nem tudom hogyan tovább. Az a problémám hogy frissült a játék 1.18-ra. Ennek köszönhetően nem müködik már a promods 1.8-asom. Gondoltam semmi baj, letöltöm a következőt, erre viszont látom hogy az csak Scandinavia DLC-vel megy. Mivel nem játszok sokat, nem vettem meg egy DLC-t sem, és nem is frissitettem a Promods-ot. Van esetleg valami más jó térkép amihez nem kell új profilt kezdeni? Válaszokat elöre is köszi :))
  • Gyurma77
    #47265
    Próbáltam diplomatikusan válaszolni az észrevlételedre, de szerintem számodra ennek az idegen szónak a fogalma semmit nem jelent. Úgyhogy több időt és energiát nem óhajtok rászánni erre a kellemes kis bájcseverre. Remélem, hogy nem haragszol.
  • Bazsio
    #47264
    Óóóóóó, ahogy látom te is benne vagy........
    De a Scaniad akkor is szebb, gondold el kerék nélkül..........
  • Gyurma77
    #47263
    A Volvo mindig is előrébb járt minden gyártónál. Most sincs ez másképp! Ez egy jel! Örülök, hogy észrevetted!
  • tutuhawer #47262
    Nekem is bántotta a szemem a térkép pontatlansága, de átléptem rajta. Nem értek a készítéséhez, de nyilván okosabb húzás, h a fix pontokat, lásd határátkelő, beépíti és utána ráhúzza az utakat. GY-M-S megye tipikus példa, ahogy észak fele elágazik az M15-ös , onnan már csak egy köpés a hegyeshalmi határ, nem kell sokat menni, kicsit pontatlan lett. Furcsállottam, hogy a játékban asszem az M15 elágazása után még van egy benzinkút. NIncsen.
    OFF
    Sebaj, átnyergeltem autóversenyzésre, mivel nincs PC-m. :(
  • Bazsio
    #47261
    Szép meg minden de a Volvo-s kolléga űrtechnológiát használ?
  • BigdaweM12
    #47260
    az hogy létezik hogy mostanában nekem a játék már kb minden másnap frissít a steamen? létezik ennyi frissítés egyáltalán?
  • Stefan28
    #47259


  • Stefan28
    #47258
    Szia!
    Ha arra gondolsz hogy a nyerges mögé a tandemet fel lehet-e a tandem pótot akasztani? Sajnos nem.
  • Gyurma77
    #47257
    Üdv.

    Gratula a szép gépekhez/képekhez!
  • garam93
    #47256
    Sziasztok!
    Ha ilyen tandem pótos járgányt bepakolok a játékba, akkor AI nyergesvontatók is fel fogják venni, vagy csak a pótos vontatók? Haulinba, meg elődeiben felvették, mivel ott egy gyári pótot írtak felül vele, itt mi a helyzet?
    Köszi!
  • Bazsio
    #47255
    Akkor ne nevezzék Simulatornak!
  • Axtros
    #47254
    Nehogy már azt várjátok egy ilyen nagy vonalakban kidolgozott térképtől, hogy GPS pontosságú legyen! :) Igazából ez még önmagában térképnek sem nevezhető, csak utak laza hálózatának a feltüntetése, amely éppen megfelel egy ilyen játék számára, de másra nem alkalmas. Az pedig egy dolog, hogy az "alatta" található Európa képe pontosan hogyan is illeszkedik rá magára az úthálózatra. Nem pontosan, ennyi. Csak jelzés értékű az egész map, annak nincs fontos funkciója, csak az utaknak.
  • Bazsio
    #47253
    Az alapmap más részein is vannak....
  • Carl Davies
    #47252
    Ilyenek vannak. :S Ahogy mész le Pécs felé, ott is átcsúszik az út Szerbiába.
  • tothbalu99
    #47251
    Sziasztok! Most, hogy megoldódott a probléma a fuvarokkal, gondoltam megnézem, milyenre csinálták meg Pécset és Szegedet, illetve bejárom az összes utat az országban. Szerintem egész jó lett, azonban van egy hiba, amit nem értek. Egy határátkelő kicsit arrébb van, mint ahol lennie kéne. Ezt lehet jelezni valahol?