52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • JohnBart
    #52240
    147-nél biztosan többet vehetsz most fel, de a pontos felső határt nem tudom. A Steam fórumokon jelenleg 275-öt irnak.
  • kejfeljancsi
    #52239
    Ez jó kérdés :) de szerintem már nincs limit, nekem a térkép már teli van a sofőrök képeivel :) Azt se tudom mennyi sofőröm van :P
  • regelek5
    #52238
    Sziasztok! Tudja valaki, most mennyi sofőrt lehet felvenni az ETS 2-ben? Régebben valami 147 volt a limit, így nem tudtam minden garázs minden helyére sofőrt és kamiont tenni. Azóta bővülhetett ez a szám?
  • kejfeljancsi
    #52237
    Én megmondom ősszintén, minek külön ATS is XD összevontam volna a kettőt egy world trucknak oszt kalap, ott oszt lenne mind pörögniük :) én csipáznám :) és még össze is lehetne kötni a kettőt egy jég úttal Alaszkánál, oroszoktól át az amcsikhoz :)
  • kejfeljancsi
    #52236
    Légyszíves inkább maradj csöndbe :)
  • RaKmaTakaTa
    #52235
    Azt is írják, hogy a mod-olt játékért nem vállalnak felelősséget! Ez nem csak ebben a játékban igaz, hanem mindegyikben! De azért nyugodtan szidjuk őket, úgysem tudnak magyarul.
  • SimaSuna #52234
    A helyzet az, hogy az SCS monopol helyzetben van...2012 óta....
    Ha okosan gondolkodsz, Te se játszol el minden kártyát...
    Van ~25 ország amiből az alap 3-5 országot kiadott, majd " há veszik mint a cukrot " akkor DLC formájában egyesével kiadom "jóáron".

    Nyertél!

    1. Folyamatos Update
    2. Folyamatos játékos bázis
    3. Folyamatos értékesítés
    4. Megújuló kiegészítők.

    Nem véletlenül nincs kész a Portugál / Spanyol pálya..
    A soron következő DLC-k majd ezek lesznek...Ahogy ATS se 50 állammal jön ki..

    Nem lesz ETS3, mert még bőven van ebben az 1000 éves játékmotorban még kihasználásra váró dolog...
  • kejfeljancsi
    #52233
    Zoci barátom nem az 1.36-ost nem tölti be. De megoldódott, kivettem a módokat és csak az alap szar ets2 van így már ad. De ezzel nincs így rendben valami, mert eddig minden eventet lehetett csinálni ha a módok bent is voltak. És ha figyelmesen elolvastad a hozzászólásom akkor láthatod nem csak egy gondot észleltem a 1.37-re frissülés óta. Amit nem értek hogy a spanyolok meg a portugálok mit vétettek hogy a ETS2 kihagyja őket. Az utolsó csak egy eszme volt hangosra sikeredve. Ami frusztráló, hogy egy kibaszott szót nem írnak hogy te barom módokkal nem fog adni fuvart, csak az alap játékkal. Szóval van itt szar a bilibe rendesen.
  • SimaSuna #52232
    1.37-s játék a korábbi mentéseket (1.36 és előtte) már nem kezeli rendesen.
    1. WoT oldalon regisztráltál?
    2. WoT fiókba a játékban beléptél?
    3. Ha igen, fent megjelenik a 0/levitt fuvar, ott van a leírásban az, hogy honnan mit lehet.
    4. Ha használsz Promods-ot, akkor az bezavar, de írja is a WoT oldal...

    Ha rögtön nem is, de néhány óra alvás után ad fuvart. Nekem mindig adott.
  • kejfeljancsi
    #52231
    Barátom ez tényleg hülye kérdés volt :) mindbe van garázsom is :) méghozzá nagy 5 kamionos :) egyikből se kínál fel semmit. Elmentem kimondottan Genova a depóba hogy onnét vissza hátha de semmi. igaz azt írják onnét vissza nem is fog. de elmentem hátha. Én itt feladom.
  • TomStorm
    #52230
    Lehet hülye kérdés de odamentél az adott városokba amiket Event felsorol?
  • kejfeljancsi
    #52229
    Sziasztok, nekem semmilyen úton módon nem akar felkínálni eventes fuvart :( hiába alszom, hiába lépek ki és vissza frissítem, egyáltalán nem dob fel :( már úgy 3 nap elteltével meguntam. Ha ezek a frissítések inkább vissza perlem beleölt minden egyes forintom. Egyre szarabb az egész, van hogy fellépek és a világítás őrzi valahol a kaput kint, ki kel lépnem teljesen játékból és vissza hogy legyen, és még akkor is lehet hogy meg kell ismételjem. A másik az elmentéseket baszik betölteni, lefagy és ki kell jelenezzek a gépi profilomból hogy bezárja ezt az egész rohadalmat. És ez mind a legújabb játék frissítés óta csinálja. Kipróbáltam módokat és nélkülük is.
  • TomStorm
    #52228
    Meg is volt az első borulásom,13ezer Euro.
    Jól van szép volt ez rohadtul kellett:(
    Siettem ezzel a h...e eventel hogy meglegyen erre 30%-osra offoltam a gépet.
  • TomStorm
    #52227
    Na én is eljöttem Olaszba(még nem jártam erre) megnézni ezt az építkezés Eventet.Kettőt le is nyomtam gyorsan:)
    Kezdek belejönni úgy az egészbe így 50 óra után:)

    Ami tud zavarni,hogy a jármű álló helyzetből gurul lassan ha nem taposom féket vagy kéziféket és ha sebességbe van akkor is megindul
  • Bal0924
    #52226
    Végeztem mind 6-6-al.
    Küldetés teljesítve!
    Köszi a tippet.
  • Maceehun13
    #52225
    Próbáld meg azt hogy a legközelebbi lehetőségnél pihensz egyet. Utána általában frissül a vállalható fuvarlista.
  • Bal0924
    #52224
    Köszi.
    Közben beindult.
    Valamiért nem volt hajlandó oda fuvart felajánlani 2 városban sem. (milánó, Práma)
    Pedig frissítettem, többször is. Utána kikapcsoltam a játékot.
    Mikor megint megnéztem, már voltak. több is.
    Kicsit bezavarodott a játék. De már jó. (már csak 3 fuvar van és kész vagyok.)
  • RaKmaTakaTa
    #52223
    Bármelyik közeli városból -amik fel vannak sorolva- vihetsz oda fuvarokat, sőt, még visszafelé is!
  • Bal0924
    #52222
    Ez az új esemény ami van.
    Tegnap elmentem Milánóba és elfogadtam 1-1 fuvar. most 6/1 mind a kettő.
    Ma nem tudtam.
    Mindedjik városból csak 1-1 fuvar lehet vinni?
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2020.06.06. 12:03:36
  • SimaSuna #52221
    Pont nem, épp, hogy csinálják...
    A héten jött az FH Tuning pack...

    A modderek ülnek a seggükön, mert semmi új nincs az 1.37 óta...
  • kejfeljancsi
    #52220
    Látom mindenki küzd valami gonddal, úgy érzem kezdik elhanyagolni a fejlesztők a játékot.
  • TomStorm
    #52219
    Beraktam a 12d/12n modot így már jobb azért.

    Gyalogos amúgy miért nincs?Beállításoknál be van kapcsolva
  • TomStorm
    #52218
    Ok.Köszi!
  • SimaSuna #52217
    Olyan nincs.
  • TomStorm
    #52216
    Na úgy nagyjából megvannak a mod-ok amiket kigondoltam.Hát ez a priorítás igencsak megzavart az elején(hozzászoktam FS19-hez:)

    Amit még nagyon szeretnék és nem találok ill.nem tudom létezik e az a valós idő vagyis 24/24 nem pedig ahogy a program méri
  • JohnBart
    #52215
    Ez sajna egy ismert ProMods és/vagy Middle East Addon hiba. A játék valamiért újraépiti a teljes navigációs cache-t ha régebbi manuális mentést töltesz újra, ami eltarthat egy ideig.
  • SimaSuna #52214
    BUG.

    Indítsd újra a játékot.
  • TomStorm
    #52213
    Vagy nem mindegyikbe van?
  • TomStorm
    #52212
    Eltünt a GPS az összes kamionból:/
    Hangja van de nem látható.
    Megint elnyomkodtam valamit?
  • TomStorm
    #52211
    Köszi az volt csak én elállítottam:)
  • RaKmaTakaTa
    #52210
    F3
  • TomStorm
    #52209
    Ja és ezt a route advisor tabot kikapcsolni lehet?Max pause modban jöjjön elő
  • TomStorm
    #52208
    Üdv.
    Nemrég vettem meg Steamen és kidob egy idő után.
    Kicsit gyanakszok a rádióra.Az lehetséges hogy attól van ez?
  • JonasSandor
    #52207
    Na csak túl volt terhelve a masina most már 145 végig.
  • JonasSandor
    #52206
    Leteszteltem de nagyon sok benne a mikrólaggok mért?
  • kejfeljancsi
    #52205
    Sziasztok már rég voltam itt a forumon, de most muszáj úgy érzem :) Kérdésem lenne. Az új játék frissítés óta csinálja e másnak is a játék hogy előző elmentést nem akar betölteni, és semmire se reagál a játék. Egyszerűen be kell zárjam de azt is úgy tudom hogy kijelentkezem a gépen a profilomból. Vagy esetleg a Pro mods hibás? És nem teljesen kompatibilis a játék verzióval?
  • JonasSandor
    #52204
    naturalux ezt a modot használja valaki?,mi a sorrend?
  • AwesomeZoll
    #52203
    Én is hasonlóan érzem. Talán az a baj, hogy - ahogy hangacsi is írta - maga a motorhang valósághű, de én pl. billentyűzetről játszom, ha itt "rálépek" a gázra, akkor padlógáz, tényleg felpörög a motor, erőteljesen szól. Amikor elengedem, akkor meg "leugrom" a pedálról, azonal leesik a fordulat és a motorhang. Valódi pedállal nyilván sokkal finomabban, hosszabb átmenetekkel történne mindez, és valósághűbbnek hatna...
    Minden esetre én ezt használom az új frissítés óta: Truck Sound-X002 és sokkal jobb lett, bár talán így minden kamion egyforma hangon szól. De a gyári motorhang szerintem is nagyon élvezhetetlen lett.
  • hangacsi
    #52202
    Napi 9-10 óra vezetésnél elég fárasztó lenne a folyamatosan hangosan hallható motorhang. A mai kamionoknál gyorsításkor hallod csak a motorhangot, egyenletes tempónál tempomattal csak egy nagyon halk morajlást hallani, vagy szinte még azt sem.
  • Deviome
    #52201
    Akkor csak nekem bassza szét a fülem, hogy nincsen motor hang? Mikor rálépsz a gázra üvölt aztán elengeded és 0 hang!
    Mikor a motor felpörög és elveszed a lábad a gázról akkor az a hang visszafele lejátszódik. Most jelen pillanatban olyan a hang, hogy megnyomod a gázt és ha elengeded akkor kirakja üresbe és nincsen hangja a motornak. De akkor ez csak nekem bassza a fülemet és teszi tönkre a játékélményemet. Én konkrétan még 10 percet nem játszottam az új frissítéssel. Elviselhetetlen az egész. Lehet modolni tudom, de amióta megvettem nem modoltam semmit.
    Meg mi már az, hogy megveszek valamit pénzért ami szar, de sebaj. Kidobom a lóvét rá és majd mások munkájával kijavítom ingyen. Ez csak nekem abszurd teljesen??!?
    Na de nem sírok. Átnéztem a topikot, de nem nagyon találtam semmit a hangal kapcsolatban.