565





  • 5c0rp330n
    #245
    en meg egy hete rendeltem es ma se hoztak meg (maskor 3 nap alatt meghozzak). ami azt jelenti hogy nem lesz meg mar holnap sem, azutan sem, es azutan sem (husvet). qrvajo :(
  • Krisztiam #244
    na holnap átveszem a játékot.. már alig várom :)
  • baggins
    #243
    Frost asszem a Deadly Alliance után szinte mindegyikben. Szemét karakter, mármint a sztoriját tekintve, viszont most jöhetne egy Frost DLC is.
    ERgyébként szerintem az eddig legjobb MK sztorit hozta össze a banda (érdekes, a GT-n pont a történetet kifogásolták), megtehették volna, hogy simán elénkpakolják, hogy nesze, itt a felújított MK1-2-3. Viszont így nem lett volna Cyber Sub-Zero, nem lett volna Human Sektor és Cyrax, szóval szuper húzás volt.
    A legjobb karakter szvsz Noob Saibot lett, a MK2 óta mondhatni sokat fejlődött a fekete figura (ráadásul, ha valaki nem tudná, ő a MK1-es Sub-Zero "pokoli" alakja, miután Scorpion hidegre tette :) ).
    Ha van valakinek kedve majd online játszani (PS3-on), vegyen fel a barátlistájára a PSN-en.
  • baggins
    #242
    Én is szívtam vele tegnap, de végül bejött az, ami az összes 3D-s MK főellenségnél: keresek egy 3-as combót (pölö kör-kör-X)aminek a hatására elesik, és ami ha egyszer betalál, akkor csak utánaugrok és megismétlem, amikor állna fel. Kahn ilyen szempontból szemét, mert van néhány mozgása, amikor hiába kombózok, nem áll le, de anno a Dragon Kinget így perfektre lehetett verni. Itt is bejön, kis szerencse kell hozzá...
  • deep
    #241
    Vegyes, van ami motion capture, van ami kézi anim. A programozoknak köze nincs ehhez, ezt animátorok csinálják.
  • EnxTheOne
    #240
    Egyébként a mozgást azt a "programozok csinálják", vagy valami mozgás érzékelövel felveszik harcmüvészek mozdulatait? Azért meg nézné pár ilyen videot. :D
  • Prince23
    #239
    Ja tudtam:D am a sztori szerint a kis csajszi leakart feküdni Reptile-al, a fajfenntartás miatt :D. de az elmenekült Kahnhoz inkább, fontosabb volt a küldetése :S

    éppen most végeztem ki a gammát. 9.2/10 :D
  • EnxTheOne
    #238


    Azt tudtad hogy van reptile-hoz hasonló szaurin harcos? :D

  • Prince23
    #237
    Akkor ez hasonlóan működik mint Sonyánál, csak ott ha jól emlékszem Y-t kell A helyett
  • Seth
    #236
    Hátra előre X(PS3) vagy A(360) De ha lepauzálod a játékot ott van a mozgáslista
  • Prince23
    #235
    Liuval pontosan hogy kell tűzlabdát lőni, úgy hogy gugolva legyek? ritkán jön össze csak a kombója :(

    nem tom legyőzni sha kahnt. köcsögje. <- <- -> + B ezzel egész jól megszívattam Beginneren XD negyedig levertem az életét. ez van nem jön össze a fatality:(
  • Noninnyó
    #234
    Stage Fatality-k és Babality-k hogyan unlockolhatóak? Story Módot kell hozzá végigvinni?
  • 5c0rp330n
    #233
    azt csak hiszed :)

    "Soon afterwards, the sorcerers Quan Chi and Shang Tsung entered his throne room, and swore false allegiance to the emperor. Quan Chi and Shang Tsung caught Shao Kahn off guard and seemingly killed him. This would appear to be the demise of Kahn, in the GameCube version of Mortal Kombat: Deception it is however revealed that he did not die, and that it was a clone that Quan Chi and Shang Tsung killed. The real Kahn appeared to the wounded Goro and, using what little power he had left, revived him, thus gaining Goro and the Shokan as allies once again."
  • Prince23
    #232
    Ez egyre jobb sztori, mármint az eredeti :D



    Tsung, Raiden, Chi harca a Sárkánykirály ellen. ez még a szánalmas Kahntől is erősebb.

    arra értem a szánalmat, hogy Kahnt tisztességes harcban szinte lehetetlen legyűrni xboxon :D
  • Prince23
    #231
    Érdekes, az eredeti sztori szerint Shao Kahnt Tsung és Chi ölte meg. Kanggel egyetemben.

    egyébként ez a Frost melyik részben volt benne?
  • 5c0rp330n
    #230
    ja, ennek a mostaninak valami olyasmi a sztorija, hogy az armageddon utan (az eredeti szeria utolso resze) shao kahn legyozott mindenkit, o lett az ultimate isten, a vilagnak mint olyannak vege volt, es amikor epp megolni keszul raiden-t, raiden egy uzenetet kuld a mortal 1 idejebe a multba maganak a hogy el tudjak kerulni a vegso pusztulast ami az armegeddon utan megtortent, es igy egy ilyen alternativ mortal 1-2-3-at olel fel az egesz. erdekes :)
  • Prince23
    #229
    Most tanulmányozom a MK mitológiáját.:D

    Azt tudtátok, hogy van egy Sub Zerohoz hasonló női, fagyasztós harcos is?

    Lien Kuei klán Sub Zeró vezetésével Szibériában (minő meglepő) találkozhatunk a csajszival, nevezetesen Frosttal:



    Most döbbenek, hogy a két hollywoodi film nem teljes mértékben dolgozták fel a Raiden-féle sztori vonalakat. Sajnálatos módon vannak eltérések benne. De asszem a mostani MK játék is egy újabb, alternatív sztorit követ. Na mindegy.
  • Muttley
    #228
  • Muttley
    #227
    jó lett a teszt :)
    van róla szó, hogy lesz normál ceruza elemes verzióban is később?
    ha igen, mikor?
    ez is Microsoft vagy más beszállító/ alvállalkozó?
  • Noninnyó
    #226
    Hát ez hatalmas, nagyon tetszik :D.
  • EnxTheOne
    #225
    Lol
    Jobb mint a két film, és a sorozat. :D
  • Krisztiam #224
    nah szombaton meglesz a játék :D
  • Prince23
    #223
    Gyors és rövid élménybeszámolóm a MK-ról
  • Waczkor
    #222
    Saját vélemény a szürke kontrollerről
  • Muttley
    #221
    akartam kérni, hogy dobj össze egy összehasonlítást :)
    egy dolgot már tudunk -> 40%-kal drágább, mint az alap x360 gamepad :)
  • Muttley
    #220
    igényes munka
    nekem tecccccc :D
  • Waczkor
    #219
    13990-nél nem tudok olcsóbbat itthon perpill.Kár hogy csak play and charge al lehet kapni,de ez van.
  • Noninnyó
    #218
    Az MK2 filmbe több piros ruhás ninja is van.
    A cyber ninja, aki rakétát is lő, az a Sektor.
    Aztán van Rain, akit Shao Kahn beledobott a tűzbe, mert épp morci volt :).
    És van Ermac, akivel Sonya a film végén harcolt.
  • Noninnyó
    #217
    Legalább sokáig lehet küzdeni, van benne kihívás bőven :). Ez az eddigi legjobb Mortal Kombat játék, nehezen tudod majd letenni a kontrollert :).
  • Prince23
    #216
    Amúgy a MK2 filmbe a piros ninjás öltözékű (olyan mint sub zero ruhája) egyén az ugye Sektor?
  • Prince23
    #215
    Holnapra meg jön nekem is :D az nagyon sok bakker. A story és multis videókat nézegettem eddig yutuben... eddig nagyon úgy tűnik, hogy a legjobb verekedős játék lesz a SF után.
  • Noninnyó
    #214
    Mire gondolsz? A Tower-re? 300 küldetés van benne, igen. Nem rövid :).
  • nan76
    #213

  • Muttley
    #212
    olyan szürke izét :)
    hol lehet jó áron venni?
  • Krisztiam #211
    látom Sindel is benne lesz a játékban.. a régiekben is benne volt :)
  • Prince23
    #210
    Az olyan hosszú kihívás?
  • Noninnyó
    #209
    Én is szinte csak a Towert nyomatom második napja, most a 164. szinten vagyok. Hát vannak érdekesek, és nehezek is, de bele lehet jönni. Azért mire felkapaszkodunk a 300. szintre, jó bunyósok leszünk tutira :).
    Nekem sima gyári kontrollerem van, és simán játszható azzal is, nincs semmi gondom.
  • Krisztiam #208
    nah akkor érdemes volt előrendelnem :D
  • Waczkor
    #207
    Fasza lett a gém nagyon,egész délután a tower modot totam,többibe még bele se néztem.80-as szintig sikerült eljutni,szerintem nagyon élvezetesek és változatosak a pályák towerben

    Új szürke xbox kontrollerrel jól ehet tolni a kombókat,bár van hogy nem ad be elsőre párat,de szerencsére jól működik végre a dpad.
  • Rayden02
    #206
    Mortal Kombat Legacy:Második rész!