565





  • nan76
    #285
    okés köszönöm az infót
  • Seth
    #284
    Dan Forden az úriember.Csak Easter Egg,legalábbis sehol nem olvastam róla infót, hogy bármit meg lehetne nyitni a felbukkanásakor.
  • Seth
    #283
    Mindegyik Fatality a kriptában oldható fel, alább találsz listát linkelve. Megvenni egyébkéntnem muszáj, ha tudod a kombinációt,első beadás után bekerül a mozgáslistába. Stage fatality-k ITT
  • nan76
    #282
    Én is köszi mind3mótóknak.A babalityk hatalmasak!:)Lenne viszont egy olyan kérdésem,hogy amikor felütéseknél néha felbukkan (Ed Boon?) feje és bekiabál akkor kell csinálni valamit?Mert ugye a régi MK-ban akkor kellett fel startot nyomni és lehetett verekedni Smokkal..asszem.Szóval ennek itt is van jelentősége,vagy csak Easter egg??:)
  • gecsus
    #281
    Hali. Hol tudom feloldani a második fatality-ket ?
    Minden pályán van pálya kivégzés vagy csak pár pályán ?
    Előre is kösz a válaszokat :)
  • Muttley
    #280
    THX, mindkettőtöknek :)
  • vixo
    #279
    Köszi baggins! :)
    Muttley,egyáltalán nem emlékszem rá,viszont ITT
    egy "térkép,hogy mi-hol található a kriptában. ^_^
  • 5c0rp330n
    #278
    kurvara jo ez a jatek.. gyorsan vegigcsapattam a laddert most, mediumon kezdtem mert csak gyorsan le akartam daralni (demo-t experten elsore vegigvertem szoval azert inkabb az lesz a szintem sztem) az elso kb 8 menetet folenyesen nyertem sokszor flawless kozel ahogy azt kell, goro-nal kicsit rezgett a lec, kahn meg 3szor megbaszott, szoval egyaltalan nem sikerult az gyengere. mondjuk probaltam vegig "szepen" jatszani es nem kihasznalni az ai butasagait ismetlodo taktikakkal (meg is kaptam egy olyan trofit h blokk nelkul nyomjam vegig a laddert - nem is tudatosan:) ), de ezt a tervemet felig-meddig fel kellett adnom miutan kahn harmadszorra szopatott ugy hogy meg kozelebe sem voltam a gyozelemnek, mikozben elotte azert minden nagyon siman ment.. szoval ott mar hatralni kellett folyamatosan, bevalni latszo mozdulatokat ismetelgetni, stb.. jo, en is emlekszek a regi reszek bossainal a fusztraciora, tenyleg embert probalo szopatasok voltak de igy ott erosen rakenyszerult az ember az ai hibainak kihasznalasara es repetativ nyomkodasra azt remelve h egyszer szerencseje lesz, amire itt talan kevesbe van szukseg ami abszolut nem rossz dolog sztem..
  • baggins
    #277
    A játékban sehogy, ITT megtalálod az összeset, egyszer használni kell, utána unlockolva lesz. Ja, és igen: Stage és Babality az, ami nincs megnyitva.
  • Muttley
    #276
    és emlékszel rá, hogy a kriptában
    melyik hol volt?
    tube-on van fent alter costume guide
    second fatality viszont nincs
    thx, ha leírod a second fatality-k pontos helyét :)
  • vixo
    #275
    Unlockoltam minden karakter fatality-jét,így most minden karinak 2fatalityje van,a 3.fatality az mi(babality vagy stage fatality?) és hogy lehet őket unlockolni? :/
  • baggins
    #274
    Az biztos, hogy gagyi volt, de nagy felbontásban el tudnám képzelni pölö Nightwolf farkasát. Nekem mondjuk a Hara-Kiri is tetszett, az is egy lehetőség, hogy megőrizzük megtépázott méltóságunkat.
    Viszont én már akkor is nagyon boldog leszek, ha helyrejön a PSN és kipróbálhatom online, kíváncsi vagyok a King of The Hillre nagyon... :)
  • Seth
    #273
    Friendshipeket én is sajnálom, bár 1-2 babality akár az is lehetne, mintha összehozták volna a kettőt. Animality-től meg Isten ments, rettentő gagyi és erőltetett volt már.
    Olyan sok dlc biztos nem lesz,meghagyják a puskaport az MK10-re(ami már tuti tervezőasztalon van )
  • baggins
    #272
    Én azt, hogy állat lenne. Furának tartom pölö a Friendshipek kimaradását (ha van Babality, FS miért nincs)? De jó lenne az Animalityk visszahozása is. Lényegében a DLC-ben minden benne van, akármi is érkezhet, én attól félek, hogy úgy járunk, mint a legtöbb játéknál: marha nagy eleinte a lelkesedés a fejlesztő urak részéről, jön 1-2 atomjó dlc, aztán hónapokig pislogunk, mert semmi, végül talán kidobják az egészet egy packban, olcsóért. Remélem, nem ez lesz, fel lehetne bővíteni ezt a kivételesen jól sikerült játékot akár Armageddon szintre is (zárójelben nagyon halkan megjegyzem, hogy a Netherrealm Studio is jogosan tojik a fejünkre dlc ügyben, ha a játékosok fele a Megaupload-ról szedegeti le a fizetős tartalmakat...)
  • Lunki88
    #271
    Valahol olvastam hogy dlc-k formájában jönnek majd új fatalityk is. Ez azt jelenti hogy az összes karinál bővülni fog a kivégzések listája, vagy csak bizonyos karakterek kapnak majd újat? Gondolom nincs még erről konkrét infó, de kíváncsi vagyok mit gondoltok. :)
  • Anubys
    #270
    Hú, ennek egy haver örülni fog, köszi!
    Cserébe segítség: nézd meg a 258-as hozzászólást, ott le van írva, hogy nyírd ki Shao Khan-t.
  • Ironmask
    #269
    sőt itt egy videó miként kell használni a DLC-ket...
    http://www.youtube.com/watch?v=fGtZ41gaVpk
  • Ironmask
    #268
    egyébként elárulom:D,hogy ez az USB-s DLC meg Arcade játék megoldás megy nem flash-elt boxokon is...
    Én most ott vagyok,mikor Kung Lao-t kinyírja Shao Kahn,és Liu Kang-el kell legyőzni,és mindig megöl valaki tud segíteni,hogyan győzzem le?
  • Anubys
    #267
    Úgy tudom, ugyanúgy, mint az összes többi DLC-t: sehogy.
    De köszi, van egy JTAG-elt boxom is, megnézem. :D
  • BlackWolf
    #266
    NoJTAG-os usereknek szeretettel:
    http://www.megaupload.com/?d=TQLTKEGT

    Kombat pass + MK1 Reptile Costume + Mk1 Scorpion Costume + MK1 Ermac Costume

    Ezt , hogy kell használni?:D (persze flashelt gépen)
  • Muttley
    #265
    ééés áááállatul néz ki a Cyber Sub-Zero :)
    kicccccccccsit predatoros lett :D

  • Muttley
    #264
    THX :)
    már csak Reptile alter ruhája hiányzik :)
  • Anubys
    #263
    Nekem szerencsém volt, a második arcade végigvitelkor rájöttem, a Story-ban elsőre lenyomtam. :D
  • Seth
    #262
    A toronyt végigvittem, de előtte sztori módban még így is 10x nekikezdtem a boss-nak,amíg rá nem jöttem a trükkjére. Egy mocskos csaló dög,ahogy mindegyik részben is az volt.
  • baggins
    #261
    START a karakteren a választó képernyőn, aztán kiválaszthatod, hogy Costume 1 vagy 2 (esetleg 3).
  • Muttley
    #260
    kriptában megveszed az egyik karakter alternatív ruháját
    beküld a nekropolysba, ahol megnyitja, megnézheted a render-ét, majd
    közli, hogy a player select menüben ki is tudom választani
    na, itt van bi-bi
    én már nyomtam mindent, de sehogyan sem sikerül "ruhát váltani"
    aki tudja -
    hol és hogy kell?
  • baggins
    #259
    Egyetértek veled, a játékélmény miatt nem is érdemes mediumnál kisebb fokozaton elkezdeni a Storyt. Aki ebben, vagy a Ladder-ben megakad, mit fog szólni a Challenge Tower 200 feletti küldetéseihez (például egy karakterrel végigverni Gorot, Kintarot, Mileenát és Shao Kahnt)? A főellenségeken kívül mindenkinél bejön a klasszikus technika is, leguggolok, védekezek, várok, ha odajön felütöm. Goro és Kintaro vicc ahhoz képest, hogy az eredeti részekben mennyire meg kell szenvedni velük.
  • Anubys
    #258
    Ne vicceljetek már, rohadt könnyű mind a story, mind az arcade Ladder. Experten nyomom, a főellenfelek valahol a "szánalmas" és a "vicc" kategória közt vannak.

    A story-ban a szivatósabb részek az endurance-ek (aki nem régi Mortal-os: azok, ahol több ellenfelet kell lenyomni egy energiából), de még a végén, amikor Raiden-nel egymás után két hármas Endurance van, az is tök egyszerű.

    Technika: Ráugrassz az ellenfélre hátsó ütéssel, majd egyből felütöd.
    Technika a főellenfeleknél: közelítesz feléjük, és amikor kb. egy fél karakternyi távolságban vannak, átugrod őket (ekkor nyomnak valami speckót), majd felütés (van egy-két olyan speckó, ami után nem lehet felütni őket, pl. Shao Khan, amikor vállazva felugrik, ezeket ki kell tapasztalni).

    Arcade Ladder-en, ha nincs benne Kitana, akkor simán össze lehet szedni a "folytatás nélkül végigvitted az acrade módot legnehezebben" trófeát is.
  • Seth
    #257
    Optionsben van nehézségi fokozat
  • Victor1103
    #256
    Én is megvettem, de nekem a Sonya chaptertől a sztori olyan nehéz már, hogy élvezhetetlen:(
    Csak felesleges frusztráció mert akkora köcsög a gép, annak meg mi értelme, hogy idegeskedjek rajta. Valami kód vagy mód nincs rá, hogy könnyíteni lehessen a nehézségi szinten?
  • Krisztiam #255
    sziasztok
    nah megvettem a játékot, szerintem ez Mortal Kombat méltó folytatás lett! annak külön örülök, hogy van benne tutorial meg fatality tutorial is :D
  • Muttley
    #254
    +1
  • baggins
    #253
    Szerintem a retro ruhákat le lehet majd tölteni, jó pénzért, később. Ha valakinek mindenáron ez a szíve vágya, nézzen szét az Ebayen, lehet kapni már most is ilyen kódokat. Biztos maradi vagyok, de 20-30 dollárt nem ér meg. :)
  • Azsetomkivagyok
    #252
    lehet a gyüjtői ben lett volna csak az volta gáz hoyg hiába rendeltem meg már novemberben nem hoztak ps 3 ra jah és nem is lesz
    :(:(
  • Azsetomkivagyok
    #251
    de scorpioné mefg a sub zero é is?
  • 5c0rp330n
    #250
    nemelyik retro ruha mintha valami extra dolog lenne amit csak akkor kapsz ha bizonyos oldalakrol rendeled elo a jatekot :S
  • Azsetomkivagyok
    #249
    Hmm azóta egy ismim segítségével erre bukkantam remélem sokat dob a játék kedveteken amuyg hiába kérdőjeles egy fatality ha megcsinálod beteszia move listbe .... unlock nélkül:D http://www.gamefaqs.com/ps3/961031-mortal-kombat/faqs/62203 de retro ruhákról még nincs info:(:( ha tud valaki valamit psl irja meg
  • Azsetomkivagyok
    #248
    Sziasztok a retro ruhákat hogy lehet előhozni vagy hol lehet unlockolnia kryptben /sub zero , scorpion , reptile stb/ scorpion toasty kivégzése is benne van az alap játékban jah és a bablityk és a pit fatalityk?
  • Anubys
    #247
    Remek a cucc, simán 2011 legjobb játéka lehet. :)
  • Seth
    #246
    Na a Challenge Tower abszolválva
    Szerintem még soha nem játszottam egyhuzamban ennyit egy verekedős játékkal sem. Addiktív, pörfekt :D