565





  • baggins
    #365
    Ha adtak volna ki patchet, gondolom a játék elején updatelt volna, de ilyen nem volt még a megjelenés óta. Esetleg az új rendszer FW-ben volt benne? Nem tudom, én semmi változást nem vettem észre.
  • baggins
    #364
    Van ilyen, nem gond. :)
    Lényeg, hogy a héten sem került fel. Érthetetlen.
  • Lunki88
    #363
    Plusz még tegyük hozzá hogy szanaszét van hackelve a leaderboard, vagy nem tudom hogyan csinálják, hogy pontosan 2000 győzelem/2000 vereség van egyeseknek. :D Amúgy a ps3-asok állítólag már kaptak egy patchet ami sokat javít a multin, meg egyes karaktereket újra balanszoltak. Erről tud valaki nyilatkozni hogy mennyit javult a multi? :) Mert xbox-ra később adják ki valamiért ezt a patchet.
  • 5c0rp330n
    #362
    ez a multi amugy baromira szanalmas. tele van ilyen szerencsetlenekkel akik egesz nap ezt basszak es folyton ugyanazt a betanult kombot nyomogatjak. de ez meg hagyjan, joguk van hozza. de amikor megverned oket, sokszor pont mielott nyernel, kilepnek, gondolom hogy ne szamitson veresegnek. ennel szanalmasabb nincs is.
  • Lunki88
    #361
    Na bejelentették hogy Rain is be fog kerülni a játékba dlc-ként. Ed Boon twitterén mindenki úgy odáig van ezért a karakterért, de hogy miért olyan népszerű én nem értem. :D

    Skarlet story trailer + a bejelentett karakterek a videó végén, link
  • Lunki88
    #360
    Ja bocs, azt nem figyeltem. :D Valamiért egyből xbox-ra gondoltam. Mea culpa.
  • Anubys
    #359
    Store-on MS pont?
  • Lunki88
    #358
    A story mód tényleg kicsit túlzásokba esik néhol, én pl. azokat a harcokat nem szerettem ahol 2 emberrel kell megküzdeni egyszerre, meg ugye a vége felé már 3-al is. :) Ha nagyon nem megy akkor vedd vissza kicsit a nehézséget. Amúgy ha a kombók idegesítenek akkor live-ra ne is menj, mert ott szanaszét verik a kezdő játékost. :D Én is az vagyok még sajna úgyhogy gyakorolnom kéne. :)
  • Novotsik
    #357
    jó game csak nálam nagyon felbassza az idegrendszeremet. a Story ban óránként haladok mert ha többet játszok vele akkor pl földhözbaszom a kontrollert mint ma. (xbox kontroller jól bírja) mire megtanulnám kezelni a z adott karaktert addigra tanulhatom az újat mert úgy kb 3 menet után vált,így folyamatosan ki kell lépnem a pratice részbe h kicsit betanuljam a kombokat. és persze újból végignézni a kibaszott dialógusoklat amiket a faszért nem tudom h mi a picsáért nem lehet átugrani. na mind1 ezektől függetlenül jó játék csak nehezen viselem a vereséget amikor a geci gép folyamatosan ugyanazokat a szájbabaszott kombókat tolja rám
  • Lunki88
    #356
    Most néztem meg az angol profilommal, és ott van a dlc 400 ms pontért.
  • baggins
    #355
    Mit tudtok, UK Store-ra nem jön klassic dlc? Mert amerikain már rég van.
  • Lunki88
    #354
    Ed Boon pár napja írta twitteren hogy egy masszív online javítás fog érkezni hamarosan. Gondolom előbb a DLC-ket (Skarlet+classic kosztümök) akarják kiadni és utána.
  • Kane85
    #353
    Köszi. :)
  • baggins
    #352
    Írj a Netherrealm stúdiónak. :)
    Viccen kívül: hálózati gondok miatt akad, figyeld az ellenfél PING-jét (zöld pöttyök), olyanokkal játssz, akinek maximumon van. Sajnos ilyenkor is előfordul, elég, ha az ellenfelednek lassabb a kapcsolata, mondjuk betárcsázós modemmel játszik.
  • Kane85
    #351
    Sziasztok!

    Nálatok is szokott akadni a játék amikor online játszotok valakivel?
    Tudtok valami megoldást rá? Mert így eléggé nem jó. :S

    Köszönöm!
  • Lunki88
    #350
    Egy kis bemutató Skarlet speckóiról. :)

  • Lunki88
    #349
    Ebből a kis rajzfilmből van gyűrűk ura verzió is, az se rossz. :)
  • Totti5
    #348
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D
  • 5c0rp330n
    #347
  • atti523
    #346
    Sziasztok én leginkább pcn játszok úgyhogy ne haragudjatok meg az amatőr kérdésem miatt.
    A Mortal Kombat kedvéért vettem xbox360-at a kérdésem az lenne hogy a kimentést át tudom vinni a haveromnak mert ö nem akarja (vagy csak béna hozzá) megcsinálni a story modot vagy csináljam meg helyette ?
  • baggins
    #345
    Bocs.

  • baggins
    #344
    Skarletté fenn van a Youtube-on, mocskosul brutális, az egyik legdurvább kivégzés. Plusz a csaj belépője sem semmi. SPOILER!

    <object width="560" height="349"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Jy3RCf1k_Ag?fs=1&hl=hu_HU&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Jy3RCf1k_Ag?fs=1&hl=hu_HU&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="349" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
  • Lunki88
    #343
    Kemény meló lehetett a videót elnézve. :) Kíváncsi lennék már a két új karakter kivégzésére is. :P Remélem hamarosan kiadják a dlc-t. Mondjuk előbb a netes játék közbeni input lagot kéne orvosolniuk, mert sokszor szinte játszhatatlan az egész.
  • 5c0rp330n
    #342
  • deep
    #341
    Tökéletesen jól sikerült.
  • ToM1113
    #340
    Üdv!

    PS3 ra mennyire sikerült jól ez a játék? érdemes megvenni?
  • baggins
    #339
    Egyénként minden tiszteletem azoknak, akik ilyen arcade stick-ekkel nyomják, nekem az nagyon nem megy. Ezért voltam béna mindig a játéktermi masinákon, az ugrás soha nem sikerült, negyedkörös kombók főleg nem, ennek ellenére nagyon szerettem nézni és a mai napig az igazi MK-fílingnek tartom a dolgot.
  • baggins
    #338
    Mekkora nullának kell lenni ahhoz, hogy valaki billentyűzettel nyomjon egy MK játékot. Havernál anno kipróbáltam így a MK2-t, játszhatatlan volt, de legalább a játék is szar volt. :)
  • nan76
    #337
    nice
  • lecsovirsli
    #336
    Olvasgattam az Onza-ról és több külhoni teszt alapján kiderült, hogy a D-pad nem annyira nyerő a mortal-hoz, inkább a SF4-szerű verekedős stuffoknak kedvez, a maga lágy, lötyőgős gombjaival.

    Egy szerintem hasznos oldal: (alul lesz a lényeg)
    Kontrollerek

    Aki ennek dacára lelkesedik, az a pixmania-n rendelhet a sima és a TE verziókból is.

    Én úgy döntöttem, hogy adok egy esélyt az MS új üdvöskéjének, pláne, hogy már itt is dícsérték korábban...
  • Lunki88
    #335
    Hát nem semmi ahogy ezek nyomják. :D Kb. esélyem se lenne. Kár hogy nekem live-on marha nagy lagok vannak. :/
  • lolSL
    #334
    Mortal Kombat: National Tournament | Las Vegas, Nevada | May 14 - May 15, 2011 stream
  • Marko001
    #333
    Aztaqrva! :) Akkor nekem nem lesz ilyenem, megelégszem majd egy aberdeen-nel. :)
  • deep
    #332
    Hehe, 45 az:) De veszem a billentyuzetet is biztos ami biztos.
  • deep
    #331
    Kb 45k :D Onmagaban 150 dolcsi de rajott 90 posta sajnos.
  • 5c0rp330n
    #330
    hat ez tobb mint lol :D egyebkent emlekszek meg a regi idokre amikor az elso 4 resszel toltuk billentyuzeten, csomo kombot azert nem lehett megcsinalni mert a billentyuzet azokat a gombokat amik kellettek hozza egyszerre nem erzekelte es sipolt helyette meg beragadt. amikor ketten nyomtuk egy billentyuzeten, kulon orom volt :)
  • Marko001
    #329
    Olyannak persze, hogy szarabb, aki még életében nem fogott a kezében controllert. :D
  • Seth
    #328
    Egyik hírből egy hozzászólás:

    "Sohasem tudtam megérteni, miért nem csinálnak PC-re egy portot ebből, nem hiszem, hogy többe kerülne, mint amennyi hasznot hozna.
    Ráadásul miután kipróbáltam PS3-n az MK9-et rájöttem, hogy ezt kontrolleren játszani sz@r. Bill ezerszer jobb és kényelmesebb."

    Buktál ~30k -t , egy billentyűzetet már 1k-ért is kapsz :D
  • Marko001
    #327
    Az igen, komoly cucc! Grat hozzá, mennyibe fájt? :)
  • bcrics
    #326
    nem kismiska