565





  • deep
    #325
    Én ezzel nyomatom már:)





  • Muttley
    #324
    überkonzolban június 01-től kapható lesz elvileg
    garanciára leszek (még mindig) kíváncsi
  • quad
    #323
    sziasztok nem reg vettem meg a gamet minden kiraly elegge tetszik stb.
    ellenben nem tudjatok hogy xliveon hogy lehetne fixelni az input laggot? vagy alapbol a keszitok altal csinalt netcode a rossz es eselyem sincs ezt valahogy orvosolni?

    thx a valaszokat
  • Lunki88
    #322
    Olvastam hogy a Razert annyian előrendelték hogy nem tudják kellően ellátni vele a piacot, úgyhogy most elég sok a dühös vásárló. :o
  • Muttley
    #321
    ha egyre gondolunk :)



    számításba véve, h a Razor viszont PC kompatibilis egyben
    HA lesz rá MO-on ÉRVÉNYESÍTHETŐ GARANCIA
    a razor sokkal jobb vétel lesz



    mert hogy a
    Mortal érezhetően nem tesz jót a gyári MS X360 kontrollernek
  • bcrics
    #320
    ez is durca
  • baggins
    #319
    Aha...Shao Kahn széttépése a játék legdurvább kivégzése.
  • Lunki88
    #318
    Árban mennyit kóstált?
  • Waczkor
    #317
    Nekem olyan van,semmi problémám nincs a dpadjával,mindent könnyen meg tudok csinálni a mozgások közül.Én is többet között a mortal miatt vettem,meg mert az előző szétment.Jó dolog még a stickek kialakítása,nem csúszik le róla úgy az ujjam,mint a régiekről.

    Razert csak akkor érdemes venni,ha megfelel az hogy vezetékes kontrollered lesz,illetve ha tényleg egy profiknak szánt gamepadet akarsz.
    Én is gondolkoztam rajta,de az hogy egyelőre csak vezetékesben van,az nekem probléma.

    Haverom street fighteres arcade fight stickkel tolja,ami ugye olyan mint ami a játéktermekben volt,az lehet a legjobb,de mint ahogy írtam,a szürke kontrollerrel mindent meg lehet csinálni.
  • Lunki88
    #316
    Apropó, ezeket a fatalityket látta már valaki? :)


  • Lunki88
    #315
    Fogadok a fatalityk miatt kell. :D Tapasztalatom nincs róla de utánanéztem mindkettőnek. Jól néz ki ez az aberdeen, de azt írják róla hogy még ezen sem olyan pontos a D-pad mint ahogy elvárná az ember. Viszont ez a razer szerintem ígéretesnek tűnik, a d-pad része négy részre van osztva, nincs egybeöntve az egész cucc.
  • lecsovirsli
    #314
    Akkor itt is megpróbálom: :]

    Bár lehet, hogy nem a megfelelő helyen szegezem Nektek a kérdést, avagy más sokan megtették előttem, de azért csak neki esek:

    Van valakinek tapasztalata az új aberdeen kontrollerrel? Valóban jó már a d-pad? Érdemes kivárni a Razer csodáját?
    Elsősorban az új Mortal verte ki újra a biztosítékot a D-pad kapcsán, tehát csépelős anyagokhoz használnám a kontrollert..
    hála
  • baggins
    #313
    Ha lesz időm, talán belevágok, ezt is meló közben (hétvégén) hoztam össze, egyet-egyet összekaptam a szünetekben.
  • Marko001
    #312
    Nagyon köszi a kártyákat. :)
    Ezt az oldalt is érdemes megnézni, sok okosság található rajta.
  • Muttley
    #311
    hááát :)
    ha nem okoz nehézséget, BIG THX, ha összedobod az "XAYB"-s verziót
    a harc hevében gyorsabb lehet ez ;)
  • baggins
    #310
    Miért PS3-ra van? Direkt nem úgy csináltam, hogy kör meg X, így Xboxosoknak is jó, nem?
    Egy kis fordítás: :)

    PS3
    Front Punch[FP] - Square
    Back Punch[BP] - Triangle
    Front Kick[FK] - X
    Back Kick[BK] - Circle

    X360
    Front Punch[FP] - X
    Back Punch[BP] - Y
    Front Kick[FK] - A
    Back Kick[BK] - B

    Így okés, nem?
  • Muttley
    #309
    majdnem örömködés ;)
    izéé...
    ez PS3-ra van..
    meg tudod csinálni ue-t X360-ra is?
  • Lunki88
    #308
    Nekropoliszba bemész és ott az adott karakterre ha rámész kiírja hogy unlockolva van. Ezután a start gombbal kell kiválasztani a karaktert versusban.
  • Vanek
    #307
    hi!
    unlockoltam az alternativ ruhákat,de nem tudom hogy lehet előhivni versus módba,pls segítsetek
  • Anubys
    #306
    Én mondjuk jobban szeretem az ilyesmit fejből megtanulni, de a haver, akivel szoktunk egymás ellen játszani, állandóan a movelist-et sasolja, szóval ezzel megmentettél menetenként vagy egy percnyi várakozástól, úgyhogy köszi! :D
  • Lunki88
    #305
    Köszi, nyomtatom is kifele őket. :)
  • Lunki88
    #304
    Versus vagy ladder módoknál lehet.
  • BlackWolf
    #303
    a babalityket hol lehet beadni mert fatality trainingbe nemmegy.
  • baggins
    #302
    Na, akkor lehet is letölteni a kártyákat, ha valaki hibát talál benne, kiabáljon!
    MK kártyák
  • 5c0rp330n
    #301
    fasza sztem a sztorija, egyedul talan azt sajnaltam h motaro csak neha tunik fel, harcolni nem lehet vele.. amugy sztem eleg jol meg volt csinalva vegig a sztori mod, az egesz trilogia mai kivitelezesben, odabaszos egy jatek lett ez.
  • nan76
    #300
    ez jól jöhet,ha kevés a gempa:
  • Muttley
    #299
    jó ötlet,


    sztem sokan megköszönjük neked
    ;)
  • vixo
    #298
    Asszem erre szokás mondani,h egyszerű&nagyszerű! :)
  • Lunki88
    #297
    Ez jó ötlet, én is igényt tartanék rá. :)
  • Marko001
    #296
    Engem érdekelne, ha már így felajánlottad. :)
  • baggins
    #295
    Bezony, rá!

    Mivel a MK sorozattal elég sokat szoktunk multizni a haverokkal, szokásunkká vált, hogy kártyákat készítünk a karakterekről, egyszerűbb, mint belépkedni a menübe a mozgásokért és a kivégzésekért, ami szvsz elcseszi a játékélményt, főleg, ha egy kezdő is beszáll a partiba. Kinyomtatjuk, kivágjuk, lamináljuk, aztán mehet a menet, soha nem megy tönkre. Kérdés: töltsem fel őket valahová, kell valakinek? Így néznek ki:
  • Muttley
    #294
    Nooormmmááális???
    nem :)
    ezt úgy híííííííííják SZAVATOSÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁG
    :D
  • Muttley
    #293
    rá gondoltál, ugye?

  • baggins
    #292
    Kíváncsi leszek, a Cyber Reptile kosztümöt, amit a Tower módban egyszer bead, meg lehet-e majd valahogy nyitni.
  • Seth
    #291
    Csak Gorot lehet irányítani 1 küldi erejéig, 150 vagy 151. már nem emlékszem pontosan
  • Anubys
    #290
    Goro, Kintaro (a másik négykezű) és Shao Khan nem játszható, de a Chellange Tower-ben van olyan küldetés, hogy velük kell játszani, talán valahogy lehet unlock-olni is őket, csak még nem jött rá senki, hogyan.

    Cyber Sub-Zero -t tudod unlockolni a Story Mode vége felé, illetve Quan Chi -t, ha végigjátszod a Story Mode-ot, más unlockolhatű karakter a tudomány mai állása szerint nincs.
  • gecsus
    #289
    Köszi. És még az hogy a Gorot a Shao Kahnt meg lehet szerezni vagy csak ellenfelek? meg van az a másik 4 kezü karakter meg valami Cyber ha jól emlékszem :)
    Előre is kösz !


  • baggins
    #288
    Na, ennyire azért nem vagyok megszállott. Bár amennyire szeretem ezt a játékot, haverokkal és online meglesz előbb-utóbb az a 24 óra, legalábbis Scorpionnal biztos. :)
  • Anubys
    #287
    Elég csak 24 órát játszani adott karakterrel, a többi nem kötelező.
    A megoldás:

    Mortal Kombat 9 All Fighters as Master

    Mortal Kombat 9 Characters

    1. Go to Tag Practice Mode
    2. Rubberband your controller to make your fighter walk backwards
    3. Plug in your play and Charge Cable. (megj.: PS3 esetén ez egy USB kábel)
    4. Just leave you console, and do anything else you want.
    5. Once you come back, the time will added to your 24 hour Milestone.
    6. You can do this at each nigh you sleep for 1 to 3 nights for each fighters.
  • baggins
    #286
    Nézegettétek a trófeák/achievementek között azt, amelyiket akkor adja be, ha Master szintre fejlesztesz egy karaktert? Utánanéztem, ezeket kell teljesíteni:
    - 100 fatality, 150 Xray
    - 10000 pint vért kifröcskölni vele
    - 100 meccset megnyerni
    - 24 órát játszani vele összesen!
    Ez azt jelenti, hogy majdnem egy hónapig megállás nélkül mennie kell a gépnek, napi 24 órában, ha az összes karaktert Master szintre akarom fejleszteni! Nooormmmááális???