43
  • agy200
    #43
    Ez egy nagy szar szerintem a régi filmek sokkal jobbak,nekem mindig is a második rész volt a kedvencem akárhogy fikázták szerintem ha folytatják abban a formában kéne.
  • Bulics
    #42
    Hát ez egy eléggé szarkasztikus megközelítés, kasztikus nélkül...
    Én nem tudom hogy miért kell mindig a filmeseknek tönkrevágni a Mortal Kombatot. Ebből az univerzumból bármit ki lehetne hozni romantikus hőskölteménytől kezdve, véres "300-szerű" akciófilmekig. Melyik zseninek jut eszébe ilyen, (nagyon idézőjelezve)"REALISZTIKUS" képi világot kitalálni egy fantasyhez. Ráadásul semmi köze a mortalhoz! Azt hiszik hogy mert véres, attól máris jó? Persze jöttek már ki jó dolgok az ilyen átültetésekből Pl.:Battlestar galactica, de hogy ez megint olyan szörnyszülött lesz mint a Max Payne az egyszer biztos. Nem értem, hogy akkor viszont az ilyen marvel meg dc-s lepedős harcosos képregényes filmeket miért tudják normálisan kivitelezni. Úgy látszik csak akarni kell...
  • Kferro
    #41
    Közben olvastam, hogy a 8 perc 7.500 dollárba került. Igazad volt.
  • Ender Wiggin #40
    Mint írtam a legutóbbi (6. szezon - ez volt az első nagy költségvetésű film, ezzel a szimpla technikával, de várható hogy sok ilyen lesz, ugyan is a Hollywoodi operatőrök le vannak zsibbadva ezektől a fényképezőgépektől, Shane Hurlbut, Stephen Goldblatt, Stephen Lighthill, Rick McCallum, Stu Maschwitz, David Wexler, Kevin Shahinian, David Robin, The Bui Brothers a nevüket is adták a tesztekhez) záró epizódot. De várható, hogy egyre több ilyen film lesz, ugyan is a Nikon D3x és a Canon 5D MkII messze olcsóbb és jobb minőségű sötétben forgatott felvételeket tud, mint egy 10x annyiba kerülő profi digitális filmkamera. Nem kell ugyan is szinte semmilyen fényforrás.
    Bármilyen film utómunkálatai teszik ki a büdzsé legkisebb részét. De költői volt a kérdés, miért került volna túl sokba? Nézd meg a Batman - Dead End-et, az mennyire profi, te sokkal több benne a pénzigényes maszk, és pár kaszkadőr forgatta passzióból.
  • Kferro
    #39
    Nemár! Tényleg azzal a fotómasinával forgatták a House epizódot? Melyik szezonból? Nem semmi!

    Azért nem hiszem, hogy gyakorlatilag ingyenből kijött volna ez a 8 perc. Világosítás, vágás, kompozitálás, hang... stb. Gyanítom, hogy azért van benne pénz rendesen.
  • Zomil
    #38
    Én azért remélem, h egy kis természetfelettiség lesz benne. Lentebb emlitett Raiden, de még Sub Zero belerakása is kérdéses számomra, h öket, h lehet "reálisan" belerakni. Engem nem zavar, ha ennyire reális lenne, de akkor is egy is természetfelettit muszáj bele rakni.
  • Bornirt
    #37
    Háááát nem mondanám az ötletre hogy rossz, de Mortal szellemiségéhez semmi köze.
    Akkor inkáb a 95-ös.Pedig ott még vér sem folyt...
  • Ender Wiggin #36
    Mermér? A színészek ingyér nyomták - hisz ez csak jó móka. A helyszín lepukkant ház. A kamera egy szimla 5D MkII is lehetett, azzal nagyon jó magas ISO-s HD filmet lehet forgatni, lásd House záró epizód. Olcsó is. A smink szintén mehetett barterbe. Akkor? Mi került volna sokba? :-)
  • Kferro
    #35
    Sosem voltam igazán oda a Mortal Kombatért, bár játszottam vele, de el kell ismerni, hogy ez a kis szösszenet nagyon jó.
    Egyébként gyanítom, hogy ez a kevesebb, mint 8 perc többe került, mint amennyiből Magyarországon eg másfél órás film készül.
  • Eriongtk
    #34
    Akkor nagyon örülhetsz :) Gyakorlatilag nincs játékadaptáció, ami így készült volna :P
  • Tower Guard
    #33
    Get over here!!!!
  • nessboth
    #32
    Ha ilyen lesz én gratulálni tudok, nem szeretem az olyan filmeket, amik rajongói elvárásoknak próbálnak megfelelni.
  • Al Ashrad
    #31
    Könyörgöm, először olvassátok el a cikket. Ez még nem a film! Egyáltalán nem biztos, hogy a készülő film (már ha lesz), az ilyen lesz... Ez csak egy lehetséges ötlet, amit így akarnak érdekessé tenni, ezzel a kis trailerrel. Egyébként én is jobban szeretem az eredeti történetet, a misztikus szálakat, a külső világ stb fogalmakat, pl. a sorozat nagyon tetszett anno a Conquest. Ugyanakkor ha ilyen lesz a film én azt se bánnám, csak legyen már végre valami Mortal Kombat! :)
  • SlayR
    #30
    Szerintem egy reális körülmények közé hozott elborult világ sokkal nagyobbat üt mint egy gyerekmesei téma ami itt ott azért elég gáz votl az eredeti mortalba ha egy Batmant meglehetett úgycisnálni mint a sötét lovagba nehogy már egy ilyen nemenjen :) és igen! legyen film!
  • kalapos01
    #29
    Az biztos, hogy nem ezek lesznek a színészek, hiszen itt nem volt casting, csak felkérés, a forgatás idején lehet, hogy dolguk lesz máshol, stb. Jery Ryan is kitwitterezte, hogy a rendező saját meg támogatói pénzből forgatta, hogy megmutassa a Warnernek, hogy milyen lenne az ő Mortal Kombatja.
  • Chocho
    #28
    Ez... ez... ez... KIBAS*OTT JÓ VOLT!!! :DDD
  • blessyou
    #27
    Egyébként a Reptile-nál említett rendellenesség tényleg létezik, Harlequin-szindrómának nevezik (bár ez nem társul emberevéssel ;) )
  • Ender Wiggin #26
    Alapvetően ez nem trailer, nem előzetes és egyáltalán nem biztos, hogy ez a jelenetsor benne lenne a majdani filmben. Csak egy ízelítő, figyelemfelkeltő valami. Kb. mint a kaszkadőrök által készített Batman - Dead End, ami 5 percben is sokkal profibb, mint bármelyik AvP film.
    Még azt sem vehetjük 100-ra, hogy ezek a színészek játszanák a karaktereket. talán cask MJ White Jax-e tutti, lévén 1995-ben a New Line Cinema Spawn-ja miatt lemaradt erről a szerepről, pedig neki szánták.
  • Skynet
    #25
    A reálisabb megközelítéssel szerintem nincs gond,viszont egyes szereplőket igen nehéz lesz így bevinni...Barakát sem igazán sikerült...Könyörgöm...Kapuerázó rasztafeka (szerencsétlen nem verték agyon eddig elég filmben a táncikálásával?! ), akit párszor fejbe lőttek szögbelövövel?:DDDD
    Reptile még úgy ahogy...
    Scorpion reális körülmények között nem igazán fog halálfejjel és tűzköpködéssel rohangálni ugye,így marad a "sárgahályogos" bérgyilkos...
    Sonya Blade....Na ez könnyű,de remélhetőleg nem ez a liba fogja játszani,halál amikor verekedni nemtudó tyúkok próbálnak bemutatni bármiféle verekedős jelenetet (Csárli angyalai pffffff)...
    Cage-et gyakorlatilag kivégzik...:D
    Maradt Jax, na abba nem nagyon lehet belekötni,még a színész is okés lehet, nagy mamlasz feka,számtalan filmben verekedett már.

    Goro-t sem lenne nehéz benyomni,ha már reptile születési rendellenességes,akkor Goro lehet akár Hiroshima vagy Chernobil szülötte is...:D

    Én inkább arra lennék kíváncsi, Raiden-t hogy hoznák be reális körülmények között??? Villanyszerelőként??
  • winnie
    #24
    régen volt egy játék, abból készül ez a film.
  • GG
    #23
    Jónak tünik de a név választás már más kérdés a mortál a misztikuság és mágia miatt volt jó ez már nem a mortal kombat. :S
  • zOMG
    #22
    miért tesókám akkor miért Mortal Kombat a címe?
  • Etinger
    #21
    Ilyenkor rúgja mindenki az öngólokat... :D
  • pinokkio
    #20
    Király a trailer, tuti megnézem a filmet!
  • SlayR
    #19
    Sztem egyszerüen hihetetlenül durva és nagyon jól kitalált a hideg futkos a hátamon a videótól sokkal jobb mint a régi volt van sztori igazi karakter jellemek akinek nemtetszik ő baja de sztem hatalmas siker lesz ha megcisnálják jár a 10 pont sőőőt legyen 11!
  • Alfa Of NS
    #18
    A fantasy megközelítésre szerintem most nincs igény, realista keretben sikeresebb lehet.
  • winnie
    #17
    "Hmm... megdöbbentő a hasonlóság!"

    nem hasonlítanak.

    és hál'istennek, hogy nem. abban nem sok fantázia lenne. íme, a sokak által számon kért fantázia. remélem nem azt mondod, hogy inkább másolnák le az egészet.
  • opeca
    #16
    Szerintem ez egy baromság. Meg kell hagyni a néhai mortal kombat játékok a digitalizálós grafikának és a brutalitásának köszönhették a sikerességüket de tény ami tény, kurva jó kis univerzumot találtak ki köré, és jók a karakterek is, elgalábbis az első részből.

    Szóval abból kéne valamit kihozni abban a misztikus formájában.

    Nem ilyen buzi remake-eket csinálni.
  • Eriongtk
    #15
    Hmm... megdöbbentő a hasonlóság!


    Csatlakozok az előttem szólókhoz: szerintem is hülyeség ez a realisztikus megközelítés. Bár szerintem pénztárca volt az oka, hogy nem vették természet felettire a témát -> kevesebb speciális effekt.
  • Harkat 89
    #14
    Kíváncsi volnék Goro-t hogy helyeznék át ebbe a filmbe. :)
  • Broafka
    #13
    Baraka miért raszta feka?
  • Loverman
    #12
    hát nem tudom... jó lenne de ez a realisztikus megközelítés már annyira nem. Baracka nagyon hülyén néz ki, az meg nagy baromság amit Reptile köré próbáltak írni sztorinak. Az egész kicsit a collegehumor videóira emlékeztet a kiöregedett Street Fighter harcosokról. Szerintem meg kellene tartani a mágiát mögötte. Az első film sikeres volt, csak a második nem.
  • kissssss
    #11
    mortol Kombat-film? az meg mi a szösz? én csak mortal kombat játékról és filmről halottam.
  • Alfa Of NS
    #10
    Áááá, ez iszonyat jó. Csinálják meg!
  • WinG
    #9
    mortál kombát <3
  • endrev
    #8
    Annyira örülök neki! Vér, brutalitás, letépjük az agyát, mégtöbb brutalitás, még vér, még brutalitás a négyzeten, szeretet, brutalitás, hozzá néhány csüngő véres gerincoszlop csak úgy a hangulat kedvéért, végül egy oklevél, melyen ez áll: "Emberi lény vagyok."
  • Beast Machine
    #7
    "GET OVER HERE!!" hubazz a hideg kirázott, nosztalgiahullám
  • LeventeV
    #6
    ign-en azt irjak hogy lehet, hogy a telen megjeleno jatekot akarjak ezzel a rovidfilmmel reklamozni... remelem nem.
  • Khabbas
    #5
    Ez így nagyonjó :)
  • LeventeV
    #4
    nekem tetszett es jo otletnek tartom ezt a fajta megkozelitest. a jatekra epulo filmek nem lettek nagyon sikeresek hatha ez az lesz.