12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Evoluti0N
    #8330
    Egyszerű. Kitalálnák, hogy valaki csak álmodta a legutóbbi évadot.
  • MoRT2195
    #8329
    Amúgy Maggie miért bőgött úgy a végén, mintha Beth meghalt volna? Értem én, hogy meghalt, de Maggie ezt honnan tudja, simán elképzelhető, hogy csak elájult/kómában van... Nekem kicsit gagyinak hatott a jelenet, na de mindegy.

    Ez meg... 40 ezren követelik a halott karakter feltámasztását Mit gondolnak, majd így télen gyorsan újraforgatnak minden jelenetet, és másként alakítják az 5. évad második felét? Hogyne. Megoldani megtudnák, most még nem lenne olyan hihetetlen, hogy ha Darly karjaiban elkezdeni pislákolni, és felébredne, de akkor is. Kb 2 hónapjuk lenne az egészre. Mellesleg az a 40.000 ember elég kevés, ahhoz képest, hogy mennyien nézik.
  • desigo
    #8328
    túl rövid :)
  • Jim Morrison
    #8327
    Facebookra termeszetesen raktak ki spoilert (jo, inkabb csak egy jelenetet) :D raadasul video!
  • kissssss
    #8326
    spoiler flame war on
  • RatBaG #8325
    na, milyen volt a mai rész?
  • precision
    #8324
    rejszolva és gyanakodva néznénk a hátunk mögé?
    én sem értem...
  • Quantumleap
    #8323
    Some explanation, please!
  • Prof William
    #8322
    Egy hátranéző kopasz zsaru?

    Ez olyan borzalmas, hogy el sem tudom képzelni...
  • syberia2
    #8321


    Ilyen lenne egy zombiapokalipszis igazából
  • Quantumleap
    #8320
    Azt lehet tudni, hogy mégis elmennek Washingtonba ugyebár.
  • Tikal #8319
    nyilván Eugene fogja kikotyvasztani az ellenszert, mert ő a tudós... oh wait...
  • Quantumleap
    #8318
    Ha megtudnák, mi okozta a vírust, az segíthetne egy esetleges ellenszer előállításában, amit kibocsátva a Földön minden járkáló elpusztul, és az emberekből is eltűnik a halálig lappangó vírus. Tulajdonképpen csak egy ilyesmi befejezés adna igazi lezártságérzetet.
  • Tikal #8317
    mert valószínűleg ez történne a valóságban is... most mégis nekik honnan kéne tudniuk mi történt, hogyan derítsék ki, hova menjenek?? Meg mégis mit számít hogyan tört ki?? Semmit nem segítene rajtuk, ha tudnák, hogy az egyik laborban egy asszisztens elejtett egy tál Z32AFC jelű lombikot és kitört a zombivirus.... pff.
    Sokkal több értelmét látnám annak, ha elkezdenének alahol egy közösséget építeni, még akkor is, ha már próbálták és nem lett jó vége vagy láttak rossz példát... kettőt is...
  • Prof William
    #8316
    Ami ráadásul a 2-ik évad végén így is úgyis kiderült volna. Max Rick agyalt volna + 5 percet mielőtt leesik neki.
  • Quantumleap
    #8315
    http://talesfromtheblog.blog.hu/2014/12/07/cliff_curtis_lesz_a_the_walking_dead_spin-off_rick_grimes-ja
  • szabii98
    #8314
    megoldják :D
  • Quantumleap
    #8313
    De akkor miről fog szólni a sorozat hátralévő része? Vándorlás és gyakás, amíg tart a nézettség?
  • ForzaInter
    #8312
    A cél a túlélés.:D Minek menjenek messzebb? Másfele se jobb a helyzet, és kitudja mi várna rájuk, vakon nem fognak belevágni az ismeretlenbe.
  • ForzaInter
    #8311
    Kirkman már ezerszer elmondta, hogy nem fog kiderülni mi okozta a járványt, és nem is fognak vele foglalkozni. Azt nyilatkozta, hogy már azt is sajnálja, amit anno a tudós elmondott Rick-nek.
  • IXEMGabeo
    #8310
    igen ott valt nyilvanvalova amikor Shane atvaltozott...
  • Prof William
    #8309
    Az mondjuk engem is zavar hogy tulajdonképpen nem menne sehová. Csak egyik bajból másikba keverednek, de nincs igazi cél a sorozatban. Ha legalább elindulnának más városok felé és nem csak Atlanta körül cirkálnának már az is jó lenne. Legalább kiderülne milyen Amerika többi része...
  • böröczk
    #8308
    Illúzióromboló, de marha jó képek :D
  • szabii98
    #8307
  • Quantumleap
    #8306
    Igen, de az ilyen filmek többségében általában avval indul a dolog, hogy a halottak kikelnek a földből. Itt a sorozatban pedig nem ez történt, hanem az élő emberek jó része változott át.
    De ha nem derül ki itt se, az nem túl előnyös a sztori szempontjából nézve szerintem. Ez, hogy hol mozgásban vagyunk, hol letelepedünk, közben zombikat és genya embereket öldösünk, már kezd egy kicsit unalmas lenni. Tehát vagy az kellene, hogy kiderüljön, vagy -mint írtam-, hogy eljussanak valahova Amerikán kívülre.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2014.12.06. 20:22:26
  • Prof William
    #8305
    A zombiapokalipszisben filmek jó 90%-ban nem derül ki, hogy mi indította el a járványt.

    Az biztos, hogy nem Rick-ék fognak az isten háta mögött rájönni.
  • Quantumleap
    #8304
    De akkor evvel az erővel idővel még drasztikusabbra is fordulhatna a dolog. A születendő gyermekek zombiként jönnek világra. Majd minden megmaradt ember egyszer csak hirtelen feldobja a bakancsot, és zombi lesz. Elvégre mindannyian fertőzöttek.
    És most ismét visszatérhetnénk a nagy kérdésre a sorozat kezdetével kapcsolatban: Az első zombik hogyan, mitől lettek? És aki nem lett zombi, az miért nem?
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2014.12.06. 12:10:19
  • Quantumleap
    #8303
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Érdekes módon, a magyarok pedig megalkották a néger szót. Amit hiába szántak normális kifejezésnek, ugyanúgy sérti a feketéket.
  • SzinesGeza
    #8302
    Egyáltalán nem. A korai időszakban nem biztos, hogy így működött a vírus. Annak ugyanis tipikus tulajdonsága, hogy mutálódik, így változhatnak az élettani hatásait.
  • SzinesGeza
    #8301
    off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a nigger ...direkt sértő kifejezésként lett megalkotva"

    Mondjuk ez így nem igaz. A szó konkrétan az amerikai fekete rabszolgák megszólítása volt a polgárháború előtti időkben. Majd később mikor a már szabad emberekre használták, na akkor ezt a feketék már sértésnek vették.
  • Quantumleap
    #8300
    Ez akkor egyértelműen arra utal, hogy ezt a "mindegy, hogy halsz meg, utána így is, úgy is zombi leszel"-dolgot menetközben találták ki. (A képregényben akkor nem így van?) És ez így sajna elég nagy szarvashiba.
  • Prof William
    #8299
    Igen mint pl a 2. évadban a forgalmi dugónál is ott voltak a kocsikban a már ki tudja mióta halott utasok és ők sem változtak át.
  • Quantumleap
    #8298
    Szerintem, ha még valami változatosságot sugalló, eredeti ötlettel akarnak a készítők előállni, mindenképp úgy kellene írni a sztorit, hogy elhagyják az USA-t, hogy megnézzenek valami más földrészt, hogy ott konkrétan mi a helyzet. Érdekes lenne, ha kiderülne, hogy mondjuk Japánba egyáltalán nem tört be a vírus.
  • Quantumleap
    #8297
    Na ja, most nemrég belenéztem az 1x01-be, és fura látni, hogy ott Ricknek még milyen síma arca volt, meg rövidebb haja. Lehet, a készítők majd direkt úgy csinálják, hogy az utolsó évadra megint hasonló külsejű lesz, más sorozatoknál már volt ilyen.
    Apropó 1x01! Én felfedezni véltem bakit! Amikor Rick az elején sétálgat, és felfedezi az apokalipszist, lehet látni 1-2 olyan hullát, akiken nincs fejlövés, és külsejük alapján nem pár perce halottak, hanem minimum napok óta. Miért nem változtak át?
  • IXEMGabeo
    #8296
    most,hogy igy visszagondolok a 4. evad felevad zaro epizodja szazszor jobb volt es a katarzis is nagyobb volt, mint itt, viszont az evadot tekintve ez magasan veri a 4. evadot eddig...
  • precision
    #8295
    azért mert a Fox adja itthon a sorozatot
    info
  • Pares
    #8294
    Vagy akkor már elmehetnek a Cheyenne-hegység beli NORAD atombunker bázisára, bekopognak, lehet, hogy beengedik őket...
  • Ricsi234
    #8293
    Az AMC mért nem adja itthon a Walking Deadet? A magyar AMC fb oldala pedig írja hogy azt is adják.
  • Prof William
    #8292
    El kellene kötni egy repülőgépet + valakit keresni aki ért hozzá és irány Hawai! Kis szerencsével hátha nincsenek ott zombik.

    És a következő 3 évad ilyen Hawais, koktélos lazulós stílusban menne.
  • IXEMGabeo
    #8291
    csak jo hideg van:)))

    a zombik nem fagynanak meg....legfeljebb csak meglassabban mozognanak hoban, jegen meg csuszkalnanak...

    Szerintem pedig at kene uszniuk a Csendes Oceant es Uj Zelandot kellene valasztaniuk:DDD