12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Pares
    #8371
    Én nem akarok vitatkozni ezen, tudom, hogy manapság mi az alap. De attól, hogy valami nem Full HD, hanem csak 360p, még bőven nézhető. De mindegy, hagyjuk.
  • MoRT2195
    #8370
    Mostanában már nem nagy valami rögzíteni, és közzétenni egy HD-s videót, mondhatni ez alapelvárás manapság. De már a videók többsége FULL HD-ban is látható, sőt sok közülük már 60fps-sel is. Szóval elég gyenge eresztés ez a 240p-s minőség (legjobb esetben 360p-nek lehet titulálni). Ilyen minőségű videóra már nem kíváncsiak az emberek. Tölts fel egy FULL HD-s gameplaye videót, és egy 360p-s gameplay videót, nézzük meg melyiknek lesz nagyobb a sikere.
  • Pares
    #8369
    Nem akarom védeni a videót, csak meglepett, hogy ez a minőség nektek borzasztónak számít. Jó, nem valami tiszta a kép, de az én mértékemmel ez nagyon messze van a borzasztó minőségtől.
  • JaSoN HuNTeR #8368
    Második videóminősége igen nem valami jó. De sajna ez van.
  • Jim Morrison
    #8367
    azt ne mondd, hogy téged nem zavart.

    Jason: biztos vagyok benne, hogy azért te is néha elmondod a rosszról, hogy rossz, nem pedig az ellenkezőjét. Legalább ha újra megpróbálod már remélhetőleg erre odafigyelsz és jó lesz...
  • MoRT2195
    #8366
    Ne beszélj többes számban, én nem mondtam, hogy fáj a szemem tőle... de a minőség borzasztó, és ez nem fikázás, ez tény. Itt van két kép mindkettő youtube-ról, 1080p (FULL HD) felbontáson, az első Jason Hunter második videójából van, a második pedig valaki más videójából. Remélem látjátok a különbséget. (A tökéletes összehasonlításért kattintsatok a képekre jobb egérrel, és ott "kép megnyitása új lapon", vagy valami hasonló.)




    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.02.02. 09:10:47
  • JaSoN HuNTeR #8365


    Kedves honfitársak csak fikázni tudnak de már megszoktam.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.02.02. 02:49:31
  • Pares
    #8364
    #8361 #8363


    Igen érzékeny szemetek lehet, ha ez "borzasztó minőségnek" számít, amitől "fáj a szemetek".
  • MoRT2195
    #8363
    Azért ennyit nem ront rajta, ez borzasztó minőség.
  • JaSoN HuNTeR #8362
    Jah igen. Nem tudtam sajnos jobb minőségbe felrakni +a youtube is ront rajta.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.02.01. 13:40:42
  • Jim Morrison
    #8361
    másodikba belenéztem, de 720p ben is olyan volt mintha mobillal vették volna fel, fájt a szemem.
  • JaSoN HuNTeR #8360
    ?
  • sata75
    #8359
    Véleményt is kell írni vagy elég ha csak megnézem?

    Utoljára szerkesztette: sata75, 2015.01.31. 17:44:46
  • JaSoN HuNTeR #8358
    Off:




    Én csináltam nézzétek meg!
  • Quantumleap
    #8357
    Pár napja még írtam hozzá egy kommentet, most már mind eltűnt, és nem is lehet kommentelni. Durva.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.01.18. 17:25:14
  • Evoluti0N
    #8356
    Tara is meleg. Szóval ez aligha az első.
  • Jim Morrison
    #8355
    teve/20150115-the-walking-dead-itt-az-elso-meleg-karakter.html
  • IXEMGabeo
    #8354
    ebben semmi extra nem volt
  • Jim Morrison
    #8353
  • MoRT2195
    #8352
    Az előbb még Derylt írtál... most akkor melyik? Mondjuk én ilyen Deryl nevű szereplőről még csak nem is hallottam a The Walking Dead-ben, de jól van. :)
  • Quantumleap
    #8351
    Jól elvagy?
  • Rita79
    #8350
    Pedig elég egyértelmű volt Rick fejjel történő lemondást kifejező jelzése a csaj felé. Lehet a te anyagodból ez a jelenet hiányzik. :D
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2015.01.07. 21:42:59
  • MoRT2195
    #8349
    Olyan feje bármitől lehet. Nekem például az jutott volna eszembe Maggie helyébe, hogy csikar a hasa.
  • Rita79
    #8348
    Onnan tudta, mert Deryl lemondóan intett a fejével, amikor hozta ki a testet. Testbeszédből rá lehetett jönni annak is, aki nem tudta mi történt bent....
  • RatBaG #8347
  • grebber
    #8345
    Votmá
  • RatBaG #8344
  • Evoluti0N
    #8343
    Vagy a pakisztáni csaj, aki a nők jogaiért harcol. Őt is fejbe lőtték és teljesen felépült.
  • Jim Morrison
    #8342
    Más ha az agyadon megy át a golyó és más ha nem. Jó példa erre asszem a bostoni maraton merénylő aki fejen lőtte magát de nem halt bele.
  • Kongy
    #8341
    Az mekkora kamu volt már a Harcosok klubjában is...
  • Pares
    #8340
    Igen, láttam olyat, hogy a csávónak a fél fejét ellőtték, és a fél agyával nyugisan él. Meg olyat is, hogy nyilat átlőttek a fején és túlélte, de azok inkább anomáliák... Fejlövés az fejlövés... 99% hogy beledöglesz. Ha csak nem bénázod el úgy mint Tyler Durden... :D
  • Quantumleap
    #8339
    javítás:

    a Lost 1.évadában=a Lost 2.évadában
  • G_ArchAngel #8338
    Eltek mar tul fejlovest, de meg koponyan atdobott landzsat is... (o nem fogja)
  • Pares
    #8337


    Ezt elég nehéz lesz túlélni...
    Utoljára szerkesztette: Pares, 2014.12.10. 17:51:25
  • Quantumleap
    #8336
    Valami hasonló módon fejeződött már be sorozat, nem? Ha jól tudom, a

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Life On Mars amerikai remakeje.
  • G_ArchAngel #8335
    Mindenki egy tartalyban lebeg egy idegen urhajon...
  • Quantumleap
    #8334
    Akkor már inkább Rick ébredjen fel a kórházban a sorozat végén, és derüljön ki, hogy végig kómában volt, és ő vízionálta a zombiapokalipszist. Amikor Lori elvesztése után haluzgatott, esetleg poénból meg lehetett volna pendíteni ilyesmit. Valahogy úgy, mint Hurley-nél a Lost 1.évadában.
  • Jim Morrison
    #8333
    vagy felébred és akkor... Akkor... AKKOR KEZDŐDIK IGAZÁBÓL A ZOMBIAPOKALIPSZIS!!!444
  • Prof William
    #8332
    Végül is ha nem fejbe lőtték volna akkor legesőbb olyan 8-16 órán belül mindenképpen "életre" kelt volna.

    Bár ha a fejlövés nem érintette az agy megzombuló részeit, akkor még akár vissza is térhet zombiként.

    Az elkövetkezendő 8-10 részben pedig majd Michone mintájára Maggie is nyakörvön vonszolja maga után, a zombiként acsargó Beth-et.

    Így petíciót írók követelése is valóra válik és mindenki örül. :)

    Vagy a Dallas mintájára Maggie felébred és fura hangokat hall a zuhanyzóból. Kiderül hogy éppen Beth zuhanyzik. Maggie ugyanis álmodta az egész Zombi Apokalipszist. Így azonnal le is lehet zárni az egész sorozatot. :)
  • Count Adyn
    #8331
    Na vajon honnan?:) Daryl feje elég sokat mondó pl