12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • BoneDragon
    #8451
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na én még csak most néztem meg a múltkorit. Jött egy új néger, egy réginek mennie kellett.
  • Jim Morrison
    #8450
    Szóval negatív értékeléseket kerüljük? Akkor at is nevezhetnenk a topikot twd - csak pozitvan ra. :(
  • vg
    #8449
    Nem mondanám, hogy szar volt, inkább átlagos, unalmas. Amikor jönnek a csúnyácska arcúak és rájuk akarják törni a pajtát, az álom volt, vagy lemaradtam valamiről, mert hitelen vége lett... elfújta őket a szél és utána lefeküdtek aludni, vagy mi?
  • Madi92
    #8448
    Annyira bírom, hogy minden hétfőn sírás a program :D

    Nekem tetszett.

    Játszunk már olyat kövi hétfőn, hogy aki szerint szar, az nem ír ide semmit. Unalmas.
  • Mor3llo
    #8447
    omg meeeeeeeecshoda rész

    asszem én várok egy pár részt, hátha lesz valami, de így csak felidegesítem magamat hétfőnként, hogy 50 percet elvettek az életemből
  • Narxis
    #8446
    Azért mindig volt valami reménysugár, Terminus, gyógymód stb. Most semmi nincs, csak eldöntötték, hogy mennek D.C. felé...
  • Jim Morrison
    #8445
    évadnyitó óta csak ilyen rész van

    kis túlzással
  • Narxis
    #8444
    Nekem tetszett ez a rész bár a kutyás jelenet ellen tiltakoznom kell. Ez a rész abszolút arról szólt, hogy igazából miért is és hova mennek. Nem-e egyszerűbb lenne fejbe lőni magukat ld. a pajtában a nő.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lassú rész volt de a végére teljesen átéreztem a helyzetüket ezért tényleg azt kell mondjam, hogy tetszett. Nem az elvesztett karakterekről szólt ez hanem a kilátástalanságról.

    A viharos és a napfelkeltés jelenet volt a legjobb. Gyakorlatilag a klasszikus tetőpont és megoldás a történetben. Főleg, hogy a viharos baromi ijesztő is volt. Vagy legalábbis volt egy hangulata.


    Persze ilyen részekkel nem lehet nézettséget tartani de mindenképp kell ilyen is.
  • DasIsFuck
    #8443
    Azt kifelejtetted, hogy végig nagy melankóliában voltak két teljesen érdektelen ballaszt karakter halála miatt:D

    Tényleg nem értem, hogy a készítők nem érzékelik azt, hogy a beth és tyrese féle érdektelen karakterek-re szánalmas ilyen drámát építeni és egyszerűen nem fog működni?

    Van 5 karakterk akiknél ez működhetne az egész sorozatba, mert azoknak van karaktere,történnek velük dolgok,van karakterük de az összes többi karakter az tényleg csak ballaszt szint.
    beth,tyrese is ilyen volt...
  • Jim Morrison
    #8442
    Számomra ez a rész 5-10 perces volt... elég sokszor megnyomtam a jobbra nyilat... és biztos vagyok benne, hogy nem maradtam le semmiről.
  • stargatelost
    #8441
    Atyaég, ez a rész tényleg bűn rossz volt De komolyan, mi volt ez? Mentek az úton, aztán becsücsültek egy pajtába. Ennyi volt a rész. Nekem nem sokszor volt bajom a sorozattal, és a lassúságot is tudom szeretni, de ez így kurva szar volt :S

    Mondjuk az tuti, hogy nagyjából így nézne ki az élet egy ilyen világban. De ez így akkor se képernyőre való...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a viharos rész meg külön vicc kategória volt...
  • Tikal #8440
    pont hogy akkor nem kell izgulni ha követed... most azon izgulhatsz nehogy SPOILER-be fuss valahol :)
  • acsati
    #8439
    aha, én is pont erre gondoltam, mikor néztem a mai részt, hogy basszus ezek átbasztak de mégis bennem van a remény, hogy a következő rész, hátha izgalmasabb lesz
  • G_ArchAngel #8438
    en mar harom resszel el vagyok maradva, majd megnezem evad vegen, nem er annyit ez a sorozat, hogy izguljak miatta
  • Pares
    #8437
    Mert automatikusan kattintottam amikor láttam, hogy van olvasatlan hsz., és csak utána kapcsoltam, hogy ma van új rész.
  • Kamionsofőr123
    #8436
    SPOILER

    Ha nincs az utolsó 1 perc ez egy elég gyenge rész lett volna, de a végén nagyon meglepődtem basszus :D Ezekért a meglepetésekért szeretem ezt a sorozatot :D
  • alfa73
    #8435
    Akkor nézd meg ennek a mai résznek a promoját a múlt heti rész végén. Mesterien feltudják csigázni az érdeklődést a következő részre, utána meg egy nagy csalódás az egész.
  • RatBaG #8434
    na hát ez tényleg egy lassú, szenvedős rész volt, azzal a kis akcióval a végén, meg a csavar...
    muszáj kicsit visszavenni a tempóból a következő nagy hent előtt. a köv rész promója elég jól néz ki.
  • SzinesGeza
    #8433
    Miért olvasod?
  • Pares
    #8432
    Jaj, már előre félek... ennyire rossz? Kéne egy szabály, hogy hétfőn ne lehessen hozzászólást írni, mert már azelőtt elrontják a kedvem, hogy megnézem... :D
    Utoljára szerkesztette: Pares, 2015.02.16. 13:22:23
  • acsati
    #8431
    mindenkiről kép, ahogy eszik.... fogtam a fejem
    fasza kis 43 perc volt ez!

    Utoljára szerkesztette: acsati, 2015.02.16. 13:03:58
  • DasIsFuck
    #8430
    Na, aki nyitányra panaszkodott most kösse fel a gatyáját.

    Mert ez a rész...
  • StrikeFor
    #8429
    a fakkerom kivan már a nyomorék STEALTH Zombikkal..........GRATULÁLOK,hogy sikerült Tyress-t így elkapni egynek.......szánalom a köbön
  • IXEMGabeo
    #8428
    nincs sokuknak igaza...eddig ez az otodik evad nagyon odavagott...talan annyi, hogy tul gyorsan zartak le 2 elegge megrazo esemenysorozatot, pl. a Terminus, illetve a korhazas - Bethes szalat...ezenkivul nagyon jo a sorozat...talan ez a Tyreeses epizod nem volt a legjobb, de az eddigiek nagyresze mind bejott. 4. evad ilyenkor mar valoban laposabb volt joval az evad vegefele porgott fel...varjuk a tovabbiakat...abban igazat adok egyelore valoban celtalanul lodorognek...de ez Eugene-s resz utan nyilvanvalova valt, hogy Washington hazugsag volt
  • Tikal #8427
    engem meg a világ megmentése nem érdekel.. azt se bánom ha életük végéig mászkálnak
  • Mor3llo
    #8426
    ez tök jó, csakhogy ez egy sorozat, ami esetében a néző nem arra kíváncsi 4-5 évadon keresztül, hogy mit csinálna ő maga egy zombiapokalipszis esetén

    most komolyan, 5 évad után egy félévad nyitórésznél az a legnagyobb fordulat, hogy meghal egy teljesen érdektelen karakter - akiről jóformán semmit sem tudunk 2-3 jeleneten (kislány megölése, Judith megmentése, talán a nőjének kinyírása utáni "hajtóvadászat") kívül - egy óra drámázás alatt? nemár...
  • Kongy
    #8425
    Na ja, csak a hullák egy idő után végleg elrohadnának, és nem futnának utánad.
  • G_ArchAngel #8424
    Ugy kell oket elkepzelni, mint egyszeru embereket, mint sajat magadat: ebben a helyzetben te sem kerulnel kozelebb sem a virus forrasahoz, sem az ellenszerhez, csak elned a hetkoznapi eleted, ami a tulelesrol szol a sajat kis kornyezetedben, ez nem a WW:Z.
    Lehet sokszor unalmas a sok drama es Baratok Kozt, de ha egyszer kitorne egy ilyen virus, akkor 99,99%, hogy hasonlo helyzetben kellene koricalnunk eletunk vegeig.
  • Quantumleap
    #8423
    Na de tényleg. A legelső évadban még ugye nem volt ilyen, hogy aki nem zombi által hal meg, az is átváltozik. Ott az ilyen módon meghaltak még halottak maradtak. A második évad végére mutálódott a vírus ilyen módon. Na, minthogy mindenki fertőzött, akkor evvel az erővel később jöhetne a végső mutálódás, amikor az összes még élő ember menthetetlenül átváltozik. És erre keresnék az ellenszert. Ez legalább tényleg újítás lenne storyline tekintetében.
  • Prof William
    #8422
    Darylban mutálódott a zombivírus és ő az első az alakváltó félzombik új generációjából. :)
  • Narxis
    #8421
    Belemerült a fényképek nézegetésébe.

    Am. nem volt rossz rész, kicsit erőltetett volt a drámázás, nagyon művészi akart lenni.
  • Sysfox
    #8420
    Annyira én sem voltam elájulva az új résztől. Tetszett ez az időben való ugrálás, a végén meglepődtem, mert szerintem senki sem erre számított az elején.

    Az egyetlen dolog ami feltűnt, hogy a végig sántikáló Noah úgy rohant ki a házból (egy pillanatra mutatták), hogy semmi baja sem volt a lábának. Ezek olyan hülyeségek egyébként. Apró, de feltűnő.

    Mint ahogy a korábbi részben is Daryl arcának jobb oldalán volt egy vágás, de voltak olyan képkockák, ahol átkerült a bal oldalra. Vagy a jobb lapockáján lévő tetoválás egyik képen a bal oldalon van. Nyilván valamiért tükrözték a felvételt, de ez nekem bosszantó figyelmetlenség egy ilyen sorozatnál.
  • Dobronski
    #8419
    uff:

    direct download-ot tud valaki az új részhez? mert koliban tiltott a torrent, VPN meg nincs...
  • Kongy
    #8418
    Azért szerintem nem kell aggódni, mert a képregénynek is van jó pár fejezete, szóval valamerre csak halad majd az a sztori.
  • Quantumleap
    #8417
    Egyet kell, hogy értsek, hogy valami újítás kellene, mert ez így már tömény önismétlés. Oké, a készítők kijelentették, hogy nem fog kiderülni, mi okozta a vírust, és ebből kifolyólag valószínű ellenszerkutatós- és meglelős szál se lesz. De akkor legalább valami olyan helyszínre mehetnének, ami az eddigiekhez képest változatossággal bír. Sziget, sivatagi oázis, alaszkai vadon, ésatöbbi. Bár aztán jóllehet kiderülne, ezek sem vonnak magukkal túl nagy változatosságot az eddigiekhez képest.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.02.11. 20:36:48
  • KaBuTo666
    #8416
    Szerintem jó rész volt.
  • kissssss
    #8415
    aztán megint kezdődne elölről az egész farm ahol z túlélünk szezon amin kétszer már túlestünk, kösz de nem :) harmadjára már nem venné be a gyomrom.
  • SzinesGeza
    #8414
    Arra ott van az "Extreme Makeover: Home Edition" ;)
  • desigo
    #8413
    Hosszú hetek várakozása után nem ilyen részre számítottam.
    Jó rész lett volna ha később jön pár epizóddal.

    Kellene valami cél vagy valami érdekesebb történés.
    Akár egy számukra szimpatikus hely takarítása,újraépítése vagy hasonló.
  • Tikal #8412
    ha jól emlékszem nem ez az első eset hogy ezt a módszert használták a rendezők...