12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Tikal #8491
    hüje ...
  • eddaniel
    #8490
    az én kérdésem hüje?! írd le hogy szerinted nézhetelen az utsó két rész, vagy hogy neked bejött. kb ennyit tudtok. 20 hozzászóláson keresztül. nem képzeled te hogy több száz kérdést visszaolvasok hogy szíveskedtetek e már erről írni ?! azért fizetnek benneteket hogy tályékoztassátok a nagyérdeműt. (Aki ÉÉÉÉNNN lennék)
  • stargatelost
    #8489
    Most ugyanazt leírod, attól mi lesz jobb? Szerinted nem fogtuk fel a hülye kérdésedet? Gondolom azért nem kaptál választ, mert már ki lett vesézve, pontosan akkor, amikor feltűnt. És dehogynem, azóta is mutatták, a templomban. És nem tudni, hogy feltűnik-e még, de nyilván nem poénból baszták be az évadba két jelenetre is....
  • eddaniel
    #8488
    Nos ? Senki sem tudja erre a választ? : asszem a negyedik évad valamelyik részének a végén feltűnt az a fekete karakter akivel Rick az első részekben megismerkedett, volt egy fekete fia, asztán ők és Rick szétváltak de Rick adott neki egy adóvevőt. asztám egy másik részben rátalált egy kisvárosban de a fia már halott volt a felnőtt pedig őrült. a kérdéses rész végén megy az úton búvárszemüvegben vagy gázálarcban amit levett ekkor derült ki hogy kiő. namost azóta se muttaták. tudja valaki hogy feltűnik e még ?
  • Pares
    #8487
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ep.11
    Lasting through a spectacular storm, Rick and the group meet a seemingly friendly person. Can they be trusted or are they just manipulating Rick?

    Ep.12
    The group has a difficult time molding to a new lifestyle, forcing them to consider whether they can be the people they once were.
  • IXEMGabeo
    #8486
    pont Eugenerol es Tararol jutott eszembe...csoportba es kedves uticeljukat koveto emberok koze valami szerelmi szalat is bevihetnenek...illetve bekavarhatnanak valamit a Maggie - Glenn parosnal is...(feltekenysegi jelenetek, szerelmi haromszog mikozben egy zombi tamadna blah blah) nem en vagyok az iro, es nem szappanoperat varazsolnek belole, de attol meg jo elmelkedni:)
  • IXEMGabeo
    #8485
    a legtobb sorozat manapsag ilyen...es sajnos az Odaatot is kihereltek ahogy olvastam...meg sok mast is...
  • G_ArchAngel #8484
    A fotokon valami eroditmeny volt, nagy falakkal, lehet most ott lesz letelepedes vagy az a cel, hogy odaig elkoricaljanak.
  • IXEMGabeo
    #8483
    pontosan...ezert az egyert volt ertekelheto az epizod ugyanis pontosan valos reakciokat vonultattak fel...azonban ez a nezokozonseget nem vigasztalja...nekem se tetszett, de egye fene a masodik gyenge epizod utan nem fer bele megegy harmadik se...borzasztoan buskomor volt mindenki, ami nem csoda...ket tarsukat elvesztve 5 evados szenvedesek, kinok, kuzdelmek, elvesztett csaladtagok, baratok, traumak utan ehezve, szomjazva, elveszve celtalanul csodalatos h meg nem lottek magukat fejbe...Darryl ha jol remlik most sirt harmadszor (Merle, Beth utan)... Amugy ritka gonosz volt a keszitok reszerol egy ilyen Cliffhangert a vegere betenni:) megjelenik valaki a semmibol aki ismeri Ricket..na mifene...

    Nem kene beigazolodnia a gyanumnak, hogy a szezon pazar elsofelet felvaltja egy kevesbe cselekmenyes toporgas...mert most egyertelmul nagyon nagyon toporognak...de ami kulon bosszanto meg a szokasosnal is kevesebb parbeszed volt az epizodban
  • Tikal #8482
    ezt nagyon sokan nem értik, és nem is fogják..
  • sata75
    #8481
    Ez a téma minden "gyengébb" résznél előjön és ez a rohadt unalmas nem az aktuális rész.
  • Madi92
    #8480
    Igen, erre próbáltam rávezetni, hogy sok embernek nem való ez a sorozat. Csak lusta voltam hosszabban írni.
  • G_ArchAngel #8479
    Szerintem szimplan csak rossz sorozatot nez. Ez nem egy csoportos henteles. Ez egy drama, ami a hattere a zombi apokalipszis. Lehetne ez barmilyen betegseg, nem kellene zombinak lennie, terjeszthetne erdei fulesbagoly es a karmolasa utan leolvadna a hus a csontokrol, akkor sem ez lenne a lenyeg, hanem az, hogy az emberek hogy viselkednek olyan korulmenyek kozott, amely visszarepiti oket egy nemi technologiaval megtamogatott oskorba. Mert errefele haladnak, egyre kevesebb uzemanyag es mukodo auto lesz, egyre kevesebb fegyver es lovedek, tartos elelmiszer vagy ivoviz. Hosszutavon az egyetlen lehetoseguk egy kolonia lenne es ott gazdalkodas. Igy lehetne tulelni, ott viszont nem lenne semmifele harc. Neha par zombit megolnenek a falak toveben, de a konflikusok inkabb erzelmekre epulnenek.
    Szerintem ez a nagyszeru es egyben ijeszto ebben a sorozatban, mert ez az elkepzelheto valosag, nem pedig az IDDQD es IDKFA, kinyirunk minden reszben 300 zombit es 30 motoros banditat. En elfogadnam, hogy valaki belazasodik es meghal, mert nincs gyogyszer, nem szednek vitaminokat. En azt sem ertem, hogy Eugene-en es Tara-n honnan van ennyi plusz haj. Nem lehetnenek ilyen dagadtak ilyen korulmenyek kozott.
    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2015.02.18. 19:39:16
  • Kongy
    #8478
    Na igen, teljes mértékben egyet kell értenem :) Bírom a "csinálj jobbat" és hasonló mondatokat :) Ennyi erővel mondd ezt a kritikusoknak is.. akkor meg minek vannak ?
  • MoRT2195
    #8477
    Mi az, hogy ő hogyan dobná fel? Nem neki kell feldobni, nem ő a történet író, vagy hasonló. Ő neki az a dolga, hogy élvezze a sorozatot. Ennél már csak az lett volna rosszabb, hogy ha azt mondod "csinálj jobbat". Játékoknál mindig ezzel jön valaki, amikor valaki negatív véleménnyel van valamiről... de hát nem mi vagyunk a programozó zsenik, mi belőlünk élnek, és ahhoz, hogy megélhessen belőlünk, valami maradandót kell alkotniuk.
  • Madi92
    #8476
    Mit látnál szívesen EBBEN a sorozatban? Te hogyan dobnád fel?
  • Mor3llo
    #8475
    egy sorozat nem akkor igazán jó, ha részről részre fenntartja az érdeklődést? ne kelljen már egybe megnéznem tizenpár részt, hogy TALÁN meglegyen az érzésem, hogy na, ez jó volt...
  • Tikal #8474
    Én ilyenkor szoktam kaszálni egy sorozatot... Mármint ha egy jo ideje mar csak bosszant, tedd te is azt es akkor legközelebb nem kell 1000 karaktert gépelned:)
  • G_ArchAngel #8473
    Ezt irtam tegnap, teljesen jol mukodott, mert egyszerre lattam Beth es Ty halalat es ami utana kovetkezett. Igy kerek egesz volt a tortenet.
  • Madi92
    #8472
    Amúgy ott is lehet baj, hogy egy hetet kell várni mindig a kövi részért.
    Teszem azt, ha összevárnánk egy évadra valót és aztán egyben lemenne az egész, akkor lehet nem lenne ennyi sírás.
  • DasIsFuck
    #8471
    Nem a dráma a baj, hanem hogy szerintem itt ez nem drámai.
  • Zenszkij
    #8470
    Vérpezsdítő fordulatokban és izgalmakban gazdag részen vagyunk túl, még jó hogy van fast forward opció a lejátszóban. Akinek ez tetszett annak kívánom, hogy még vagy 4-5 részen át az legyen a képernyőn, hogy egy szó nélkül mennek az erdőben, néha bejön valami silány gitár szóló zene azt jónapot. Ez nem szórakoztató ipar, hanem valami giccses hulladék. Úgy látszik a sorozat is élőhalott lett. Látszik, hogy a nézettség miatt úgy elbízták magukat a készítők, hogy már meg se eröltetik magukat, hogy komolyabb cgi-t vagy ESETLEG valami épkézláb történetet erőltessenek ebbe az eröltetett menetbe :D. Minek, ha anélkül is, ahogy itt is egy két hozzászólásban olvasom jó a sorozat. Megmondom őszintén mikor néztem, én végig röhögtem, hogy hogyan lehet egy izgalmas sorozatot ilyen szánalmas módon kétvállra fektetni. Láttuk, hogy a retek dráma milyen jól működött a Csillagkapu Universe sorozatban is. Hamar kasza lett. Jézusom és készül hozzá valami spinoff. Szerintem annyi drámát, mint amennyi abban lesz még nem láttunk sorozatban :D. Hiába a dráma a legolcsóbb, ahhoz elég pár Steven Seagal nézés, nem kell nagy költségvetés. Elég volt a drámai hulladékból meg a helyszínelős vackokból, meg a sitcomokból. Valami értelmes drámamentes sci-fi, horror vagy fantasy sorozatot kanyaríthatnának már végre, mert így igen silány a felhozatal (kivéve a GOT).
  • precision
    #8469
    nekem sincs bajom a mostani részekkel... az relatív hogy egyes karakterek mennyire voltak fontosak vagy érdekesek a nézőknek és hogy a haláluk mennyire visel meg minket... nyilván ez lényegtelen :) a lényeg hogy a sorozat többi szereplőjére milyen hatással vannak... most ugye konkrétan Sashara gondolok aki Bobot és Tyreeset is elvesztette, vagy Megre, Darylre...
    olyan kérdéseket vetnek fel ami szerintem mindannyiunkban felmerülne ott abban a helyzetben és világban... pl. van e értelme az egésznek, nem lenne egyszerűbb feladni...stb.,
    érdekes kérdések és helyzetek amik más jellegű drámában nem vagy nem ilyen minőségben lennének jelen... igenis a zombik itt csak egy "szín" az egészben, mindig is a karakterek drámája és tágabb értelemben a "társadalmi" kérdések voltak hangsúlyban

    szóval itt nincs olyan hogy nem történik semmi... mindig történik valami még akkor is ha nincs konkrét cselekmény vagy kiforduló zombi bél minden egyes képkockában... de akinek ez ennyi rész és évad után nem tűnt fel az nem tudom mit nézett vagy mire számít
  • G_ArchAngel #8468
    ledaraltam az utolso harom reszt, szerintem rendben volt igy - lehet ha kulon nezem oket, akkor nekem is lenne bajom, igy egesz elvezheto volt
  • Narxis
    #8467
    A fórumok már csak ilyenek et cetera, et cetera...
  • eddaniel
    #8466
    ez ám a színvonalas fórum. felváltva : szerintem sz@r volt, szerintem meg jaó, szerintem borzalmas, szerintem elment, nem nézem többé, én meg igen .... et cetera, et cetera
  • Mor3llo
    #8465
    én konkrétan az előző résznél sokalltam be, előtte soha nem írtam rosszat a TWD-ről. Egész egyszerűen aggaszt, hogy konkrétan semmi sem történik 1-2 felesleges és igenis érdektelen vívódáson, meg persze a lopakodó zombikon kívül.
  • eddaniel
    #8464
    más: amikor a Tyrees húga a zombiktól mocskos késsel megvágja a világ legrosszabb gyerekének (vöröshalyú G.I. Joe) a karját miért nem fertőződik mek?
  • eddaniel
    #8463
    asszem a negyedik évad valamelyik részének a végén feltűnt az a fekete karakter akivel rikk az első részekben megismerkedett, volt egy fekete fia, asztán ők és rikk szétváltak de rikk adott neki egy adót, sőt vevőt. asztám egy másik részben rátalált egy kisvárosban de a fia már halott volt a felnőtt pedig őrült. a kérdéses rész végén megy az úton búvárszemüvegben vagy gázálarcban amit levett ekkor derült ki hogy kiő. namost azóta se muttaták. tudja valaki hogy feltűnik e még ? vagy az nem ő vót?
  • Madi92
    #8462
    De mindiiig?
    Szerintem valaki már csak megszokásból hétfőnként beírja, hogy "fiii de szar vót megen" aztán lehet már nem is nézi rég.
  • Jim Morrison
    #8461
    ?
    vagy nem értem, vagy ha komolyan kérdezed: otthon elméletileg van a csomagban amc csak nem jön be :D (és nem tudom mennyi)
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.02.17. 18:12:14
  • G_ArchAngel #8460
    Pontosan mennyibe kerul az AMC elofizetesed?
  • Jim Morrison
    #8459
    nem tudom mennyit szoktál neten olvasni, vagy akár újságban, de a rosszat is le szokták írni :)
    sokszor azzal a célzattal, hogy embertársait megmentse felesleges másfél órától, vagy ne vegyenek itt ki szobát, stb stb :)
  • DasIsFuck
    #8458
    Nekem pl az előző rész tetszett, sokakkal ellentétbe, de ez a rész már viszont teljesen kicsapta a biztosítékot nálam...
  • Madi92
    #8457
    Hát akár.. :D

    De most komolyan, idejönnek panaszkodni mindig, hogy 50 perc elment az életetekből, akkor azt a 3 percet míg ezt leírják, azt miért nem sajnálják?
  • csokalaci
    #8456
    Ezek szerint velem van a baj, mert nekem tetszett ez a rész is meg az előző is :D
  • Effe88
    #8455
    hulladék egy rész volt, az egész sorozat kezd az lenni.....:(
  • DasIsFuck
    #8454
    Jött a pap, ment a bob, jött a srác, ment a tyresee.

  • SzinesGeza
    #8453
    Már bocs de jött egy új és kettő ment.
  • G_ArchAngel #8452
    Vegulis nem volt eddig sem harom.. a dehogy!